najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2018-01-24 13:12 100%

Elbląg: Góra Chrobrego - ograniczenia w parkowaniu. Mandat nawet 100 zł

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Jadąc w okolice Góry Chrobrego i chcąc zaparkować tam auto możemy napotkać na trudności ze znalezieniem bezpłatnego miejsca parkingowego. Pamiętajmy, że pozostawienie auta na chodniku w taki sposób, że utrudnia ono ruch pieszym może skutkować otrzymaniem mandatu w wysokości 100 złotych.

A słowa „może skutkować” są bardzo prawdopodobne, ponieważ tylko w czasie minionego weekendu policjanci byli wzywani w okolice Góry Chrobrego kilka razy właśnie do parkujących tam nieprawidłowo aut oraz związanych z tym utrudnień.

- Policjanci z ruchu drogowego sporządzili blisko 40 wniosków o ukaranie niefrasobliwych kierujących pozostawiających auta w taki sposób, że utrudniały one pieszym poruszanie się chodnikiem – mówi kom. Wojciech Skrobotun z-ca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. – My przypominamy też o bezpłatnych parkingach w Bażantarni, przy ul. Agrykola czy też zatokach parkingowych przy ul. Chrobrego.

W miejscach tych można pozostawić auto w sposób nieutrudniający ruchu pieszym. W związku z dużym natężeniem ruchu na ul. Chrobrego kierowane są tam dodatkowe patrole policji.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2018-01-24 13:41 19%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez kora
Pazerność w zarabianiu pieniędzy nie ma już granic . Podatek drogowy w paliwie , a za parkowanie na drodze też haracz ! Niedługo w Elblągu za chodzenie pieszo po chodnikach trzeba będzie płacić haracz !
odpowiedz oceń post 3 13 zgłoś do moderacji
2018-01-24 17:21 60%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez xxx
Za bezmyślność trzeba płacić!!!!!!! Parking przy Górze kosztuje 5 zł - to dużo? Nie chcesz płacić to parkuj 0.5 km dalej i dygaj na buta
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2018-01-25 10:10 33%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Rkf
Typowa mentalność cebulaka, wszystko dajmy za darmo. Nie rozumiem ludzi, którzy żałują raptem 5 zł. Przy tym narażają się na otrzymanie mandatu 100 zł. Jeśli jest to wygórowana cena, to pozbądź się samochodu jełopie i nie narzekaj.
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2018-01-24 14:19 75%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez AKCJA T4
Fury na chodniku,bo żałują piątala za parking!!!
odpowiedz oceń post 9 3 zgłoś do moderacji
2018-01-24 21:24 17%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez jako komisja panu zabraniam
Miasto mogło spokojnie wybudowac tam bezplatne miejsca parkingowe, miejsca jest wystarczajaco. A milicja niech sie bierze za lapanie bandytow a nie za malej wagi wykroczenia w celu latwego zebrania kasy do budzetu na 500+
odpowiedz oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2018-01-25 09:52 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez ksamol
Skoro stać mnie na samochód to stać mnie również na opłaty parkingowe. Prosta zasada.A skoro mnie nie stać na samochód - jeżdżę rowerem. Ja tak zrobiłem. Mam fajny rower. Parkujesz w miejscu niedozwolonym? To płać za mandaty frajerze a nie czepiasz się policjantów.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
mariusz4
2018-02-23 11:53 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez mariusz4

ale auto to przecież zrobione dla tego że by było wygodnej, a teraz masz tylko dodatkowe problemy bo myslisz nad tym gdzie zaparkować się.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.