najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2017-11-05 08:39 100%

Elbląg. Kładłem jej na dłoni pieniądze, a one… znikały

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Mężczyzna, któremu 71-letnia kobieta wróżyła z ręki zgłosił sprawę na policję. Okazało się bowiem, że wróżenie nie miało na celu odkrycia przyszłości, a jedynie wyłudzenie pieniędzy. Mężczyzna najprawdopodobniej nie wiedział o tym a zorientował się, że padł ofiarą nieuczciwej „wróżki”, gdy stwierdził brak posiadanych wcześniej 750 złotych. Niedługo później 71-latkę zatrzymali policjanci.

Kładłem jej na ręce pieniądze a one znikały – mówił w rozmowie z policjantami 31-latek, który jeszcze kilkanaście minut temu chciał odkryć swoją przyszłość. Stało się tak wczoraj około godziny 13.00. Przy ul. 12-Lutego zaczepiła go starsza kobieta. To ona zaproponowała wróżenie. Poprosiła o prawą rękę mężczyzny, z której to miała wyczytać przyszłość. Aby wzmocnić siłę wróżby poprosiła by na dłoni kładł banknoty. Chcący poznać czekające go tajemnicze zdarzenia oraz przyszłość uczynił to. Kobieta następnie składała pieniądze w kostkę i jak twierdził mężczyzna „pieniądze w tajemniczych okolicznościach… znikały”. Oczywiście banknoty miały do niego wrócić, ale ku jego zaskoczeniu… tak się nie stało.

Gdy kobieta odchodziła 31-latek zorientował się, że został okradziony. Zadzwonił na alarmowy numer policji i opowiedział całą sytuację oraz wskazał autobus, do którego wsiadła nieuczciwa wróżka. Chwilę później i kilka przystanków dalej do opisanego autobusu wsiedli również interweniujący policjanci i zatrzymali odpowiadającą rysopisowi kobietę. Zabezpieczono także 700 złotych, które miała przy sobie. Od mężczyzny z kolei przyjęto zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. 71-latka trafiła do policyjnego aresztu. Teraz może odpowiedzieć za wyłudzenie pieniędzy.

Kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu  

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2017-11-05 08:48 50%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Marcin
Wkoncu ktoś się ta sprawa zainteresował.
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2017-11-05 09:13 80%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez mr.x
31 lat a głupi jak but... ręce opadają
odpowiedz oceń post 8 2 zgłoś do moderacji
2017-11-05 09:27 33%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Albert Pierrepoint
31 letni DEBIL!!!
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2017-11-05 09:39 33%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Obserwator
Co za debil.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2017-11-05 09:49 78%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez 111
idiota nie żal mi go
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2017-11-05 10:04 71%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Jacoby
Cóż, dziś nawet głupota nie jest za darmo! Skoro głupota kosztuje 750 zł to Ile trzeba dać za rozum, choć ten nie do każdej czaszki pasuje !
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2017-11-05 10:50 67%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez psychiatra
idiotów nie sieją sami się rodzą
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2017-11-05 16:55 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez EL
Pamiętam podobny przypadek w Olsztynie jakieś 15 lat temu. 5 lub 10 zł zniknęło. Rzeczywiście niesamowicie sprytnie to zrobiła, a ja byłem naiwny, ale ponownie już się nie dałem oszukać.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
roman84
2017-11-05 18:01 50%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez roman84

nie wierze co czytam


sklep quickstep
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2017-11-05 21:37 67%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez EuPi
Nie dość, że naiwny, to jeszcze idiota!
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.