najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-03-06 12:55 95%

Elblag.net zmienia się dla Was. Zobacz co nowego wprowadziliśmy w serwisie

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Miejska Multiplatforma elblag.net ciągle się zmienia i ewoluuje. Dzieje się tak dlatego, że na bieżąco reagujemy na Wasze sugestie związane z funkcjonalnością serwisu. Tym razem poprawiliśmy nieco wygląd i nawigację strony. Dodaliśmy też nowe działy. Jakie zmiany jeszcze zaszły na elblag.net?

W serwisie elblag.net wprowadziliśmy szereg drobnych zmian, które jednak tworzą całkiem nowy obraz portalu. Przede wszystkim została poprawiona estetyka strony. To, co od razu rzuca się w oczy, to powiększona sekcja artykułów na stronie głównej. O to prosili nasi Czytelnicy. Możemy szybko wybrać w trzech sekcjach strony głównej – artykuły najlepiej oceniane, komentowane lub czytane. Możemy w ten sposób przejrzeć teksty zamieszczone w serwisie elblag.net w ciągu ostatnich 3, 7 i 14 dni.

Do elblag.net dochodzą też dwa całkiem nowe działy.

„Daj nam znać” to funkcjonalna platforma, gdzie czytelnik sam może przygotować informację do zamieszczenia, wpisując w gotowy szablon tekst i dołączając zdjęcia. W ten sposób można samemu napisać tekst do gazety lub tylko przesłać informacje dla naszych dziennikarzy.

„Biznes i Gospodarka”. To całkiem nowy dział w odpowiedzi na zapotrzebowanie elbląskich przedsiębiorców. Chcemy pisać o elbląskich firmach – o ich sukcesach, planach, osiągnięciach czy nowinkach. Będziemy pisali o tym, co się dzieje w elbląskiej gospodarce. Jesteśmy otwarci na wszystkie informacje prasowe od elbląskich przedsiębiorstw, które będziemy publikowali w dziale „Biznes” za darmo. Oprócz tego oczywiście w tym dziale znajdziecie wszystkie ważne informacje gospodarcze dotyczące naszego miasta, regionu i kraju.

Ciekawostką jest też fakt, że przeczytane przez Czytelników artykuły będą automatycznie odznaczane jaśniejszym kolorem. To pomoże w orientacji, jakie teksty na elblag.net już przeczytaliśmy.

Do naszego kalendarza imprez każdy będzie mógł także dodać wydarzenie, korzystając z opcji „zgłoś imprezę”. Po dodaniu opisu wydarzenia i akceptacji redakcji, zostanie dopisane do naszej bazy imprez.

Chcemy też promować nasze blogi. Dlatego w odświeżonej wersji elblag.net znajdziecie też sekcję pokazującą ostatnie wpisy naszych blogerów.

Mamy nadzieję, że te zmiany, robione dla Was, przypadną Wam do gustu.

Życzymy miłej lektury i czasu spędzonego z elblag.net.

Redakcja i wydawca
elblag.net

 

oceń wątek 21 1 zgłoś do moderacji
2013-03-06 15:54 67%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez beata32
mi się zmiany podobają - nie wiedziałam że blogi są - super pomysł!
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-03-08 09:47 50%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Patriot
Szkoda, że są nie wypromowane bo rzeczywiście elbląskie blogi to bardzo fajny pomysł. Na razie niewiele blogów tam widzę. Fajnie by było poczytać blogi elbląskich polityków i ich wymianę komentarzy :-)
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-03-06 18:27 60%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez BiG
I gitara :)
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-03-07 17:58 11%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez majkel
gratulacje! 25 tysięcy godzin pracy, żeby po 3 miesiącach całkowicie zmieniać wygląd strony gownianej.. przepraszam głównej
odpowiedz oceń post 3 24 zgłoś do moderacji
2013-03-07 18:17 50%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez piotr_szydłowski
jak Ci się nie podoba to po co tu wchodzisz - mi elblagnet podoba sie najbardziej z elbląkich syf portali
oceń post 5 5 zgłoś do moderacji
2013-03-08 08:49 29%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez zły_kret
won na portel plebsie
oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2013-03-08 08:51 33%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez zły_kret
czemu wy nie moderujecie wypowiedzi takich troli ja nei rozumiem?
oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
2013-03-08 09:02 43%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez tomasz majerski
Nie podoba się? To nie wchodź - proste.
oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2013-03-08 09:44 50%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Patriot
Nie przejmujcie się chłopaki takimi komentarzami. Zrobiliście fajny serwis. Ja Was czytam i trzymam za Was kciuki. A ty majkel... A ty majkel zalatujesz spanikowanym konkurentem :). Pozdrawiam Was i czytelników!
oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2013-03-08 11:12 43%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez hollyhater
haters gonna hate
oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2013-03-07 21:20 25%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez sylwia25
mi się podoba i basta
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-03-08 11:17 40%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez monster_punch
hmm... no nie powiem, nareszcie coś godnego mojej uwagi, żygać mi się już chciało patrząc na dizajn e24 i info... o portPRLu już nie wspominam, wizualnie najlepiej wyglądający i zaplanowany elbląski serwis, propsy oby tak dalej, odnosnie tekstow powinniscie nie bac sie ruszac mocniejszych tematow
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2013-03-08 12:36 0%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez mario
jakież to ylbląskie wszedzie zmije plujace kwasem nawt na elblaskie piwo specjal mowia czarne kobry a mi sie ten portal podoba
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.