najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2018-08-08 13:09 100%

Elbląscy urzędnicy popracują krócej. Wszystko z powodu upałów

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Pisaliśmy o reakcji urzędów na apel głównego inspektora pracy, by podczas upałów  pracodawcy skracali czasu pracy pracownikom. Teraz dołączył do akcji Elbląg

Otrzymaliśmy informację z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu: 

w związku z utrzymującymi się upałami i prognozami pogody, wskazującymi na wzrost temperatur powietrza, Urząd Miejski w Elblągu w dniach od 8 do 10 sierpnia br. będzie czynny w godzinach od 7.30 do 14.00.

Z uwagi na nadzwyczajną falę upałów Główny Inspektor Pracy Wiesław Łyszczek apelował 31 lipca do pracodawców o skracanie czasu pracy pracownikom, w szczególności tym, których dzienny wymiar czasu pracy przekracza 8 godzin. Jak jego apel miał oddźwięk czytaj tutaj.  

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2018-08-08 15:06 87%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez ksamol
Jestem kierowcą komunikacji miejskiej.W autobusie mam 45 st.C. To może ja też bym tak...Co pan na to panie Orzech?
odpowiedz oceń post 13 2 zgłoś do moderacji
2018-08-08 17:21 71%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Motorowy
My motorniczowie mamy to samo!!!
oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2018-08-09 06:33 75%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez gość
My w bimbajach mamy to samo.
oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2018-08-08 16:22 71%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Pracownik
Panie prezydencie nie tylko urzędnikom jest gorąco. Dlaczego nie zarządzi pan zmiany godzin pracy we wszystkich firmach?.Ja rozumiem ,że jest upał i w urzędzie też jest gorąco, ale co mają powiedzieć ludzie na budowie ,lub innych zawodów pracujących na powietrzu, a co mają powiedzieć sprzątaczki , które wysyła się również w teren nie zwracając uwagi ,że na dworze jest wysoka temperatura? Nikt nie respektuje próśb inspektora pracy. Pracownicy nie dostają wody , a nawet jeśli dostaną , to taka woda nie zdaje egzaminu bo jest po chwili tak gorąca ,że nie da się jej pić. Nie bądźcie egoistami!
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2018-08-08 19:43 63%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Jar.K
A ludzi pracujących w naprawdę ciężkich warunkach z powodu upałów to nie dotyczy,tylko ludzi pracujących za biurkiem z klimatyzacją,wiatraczki,śmieszne to,dramat.
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2018-08-08 22:11 75%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez ELBLAG
A co ja mam powiedzieć jak pracuję na dachu???????????? Prywaciarz powie mi NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2018-08-09 09:35 75%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez ELBLAG
Można o tym zameldować pracodawcy-prywaciarzowi i dostać później kopa.
odpowiedz oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2018-08-10 07:49 50%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez hoss
Bo to kolejna uprzywilejowana kasta po sędziach.
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.