najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-05-20 20:54 42%

Elbląski Komitet Obywatelski przedstawia kandydatów na radnych

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Przyspieszone wybory samorządowe coraz bliżej. Komitety Wyborcze gorączkowo szukają kandydatów na radnych, aby wystawić pełne listy wyborcze w mieście. Elbląski Komitet Obywatelski przedstawił swoich pierwszych kandydatów. Kto znajdzie się na listach wyborczych Komitetu?

Zapełniają się listy wyborcze Elbląskiego Komitetu Obywatelskiego. Są na nich już takie osoby jak m.in. dr Krzysztof Sidorkiewicz - wykładowca PWSZ i UWM, Gabriela Zimirowska - prezes Regionalnego Centrum Wolontariatu, Tomasz Chwoszcz - trener KSW Tygrys, nauczyciel, znany elbląski bokser, Dorota Pawłowska - wykładowca PWSZ, dr Michał Glock - prezes stowarzyszenia Lastadia, inż. Zenon Lecyk, Arkadiusz Jachimowicz - prezes stowarzyszenia ESWIP.

- Komitet nieustannie prowadzi rozmowy z kolejnymi osobami, zaprasza na swoje listy bezpartyjnych elblążan, którym bliskie są działania na rzecz dobra wspólnego naszego miasta. Mile widziane są osoby związane z elbląskimi organizacjami pozarządowymi – mówi Arkadiusz Jachimowicz z EKO. - Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy lub też wypełnienie i wysłanie ankiety kandydata na radnego, którą można wypełnić w zakładce "Dokumenty".

Warto podkreślić, że w tej chwili Komitet współpracuje z ponad dziesięcioma organizacjami pozarządowymi. EKO zamierza skompletować listy wyborcze jeszcze w tym tygodniu.

oceń wątek 73 101 zgłoś do moderacji
2013-05-20 21:54 59%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez moja żona kandyduje
Kandydaci EKO to jak widać w większości wykładowcy na państwowych uczelniach i członkowie organizacji pozarządowych. Łączy ich jedno - wszyscy biorą pieniądze podatników i ciągle im mało.
odpowiedz oceń post 26 18 zgłoś do moderacji
2013-05-20 22:29 21%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Ja
Organizacja POZARZĄDOWa jak sama nazwa wskazuje nie bierze pieniędzy z rządu, czyli nie z naszych podatków - kolejny ignorant
oceń post 6 23 zgłoś do moderacji
2013-05-21 05:40 67%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Proszę się nie kompromitować - na organizacje pozarządowe Elbląg zaplanował na 2013 r 8 000 000 zł - organizacje pozarządowe są na garnuszku władzy - proszą sprawdzić zanim Pan coś napisze ...
oceń post 22 11 zgłoś do moderacji
2013-05-20 22:13 58%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez ichigo
Niezła lista, kilka osób znam z mojej uczelni. Zobaczymy jak będzie dalej :) pozdrawiam
odpowiedz oceń post 15 11 zgłoś do moderacji
2013-05-21 07:33 78%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez wyborca2
Komentarz niezgodny z regulaminem redakcji
oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2013-05-20 22:19 61%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez moja żona nie kandyduje (ja też nie )
A mnie cieszy że startują ludzie mądrzy i na co dzień pracujący z ludźmi. Głosowałem za odwołaniem Prezydenta ale nie dlatego że wolę Pana Mariusza Lewandowskiego , głosowałem bo nie podobał mi się tańczący Urząd, i sprawa wice z mieszkaniami a teraz zagłosuje na aktywnych i nie obrażajcie ludzi których nie znacie. Niech skończy się jad wylewany na forach. zacznijmy myśleć konstruktywnie a nie destrukcyjnie , nie wstydźmy się za mieszkańców tylko mądrze zróbmy coś dla Elbląga
odpowiedz oceń post 17 11 zgłoś do moderacji
2013-05-20 22:37 30%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Bardzo cieszy mnie fakt że mnie Pan nie woli - ja też zdecydowanie wolę zniewalać przedstawicielki płci jak najbardziej przeciwnej. A co do tego jadu to jak zechce Pan coś naprawić to wypada sprawdzić co się zepsuło. Ja kilka takich zacięć znalazłem a Pan ?
oceń post 8 19 zgłoś do moderacji
2013-05-20 22:48 54%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez bez żony kandydującej :)
Panie Mariuszu. Jest Pan znanym "hejterem" ale nie zamierzam się bać dyskusji z Panem i mam nadzieję że pokaże Pan klasę i powie w końcu co chce Pan zrobić a nie co jest źle zrobione. Ja tam raczej świadomy człek jestem i jak piszę to wiem co mam na myśli
odpowiedz oceń post 14 12 zgłoś do moderacji
2013-05-21 05:47 33%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Drogi Panie żaden ze mnie hajeter bo pisze co uważam za słuszna a nie to co mi ktoś karze to po pierwsze. Co che zrobić pokazuje od pół roku - proszę sobie poczytać moje opinie propozycje i pytania na stronce facebooka Wolny Elbląg - nie jest Pan jak widzę świadomy bo wszystko co krytykuje staram się naprawić tyle że skoro się nie dało zrobić tego w ruchu to trzeba było tą machinę zatrzymać . Nie wymieni Pan uszczelki pod głowicą pracującego silnika .....
oceń post 8 16 zgłoś do moderacji
2013-05-21 07:22 44%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez wyborca2
Precz ze ..........!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń post 8 10 zgłoś do moderacji
2013-05-21 23:09 42%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez czeremcha
"...dr Michał Glock - prezes stowarzyszenia Lastadia, inż. Zenon Lecyk, Arkadiusz Jachimowicz - prezes stowarzyszenia ESWIP." - ciekawe kto to inz. Zenon Lecyk? EKO wiecej info!
odpowiedz oceń post 5 7 zgłoś do moderacji
2013-05-22 09:27 58%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez vikiNet
inż. Zenon Lecyk to były radny, były prezes Olimpii, obecny prezes klubu tenisowego, działasz społeczny i jest inż. Alsztomie http://www.portel.pl/artykul.php3?i=18572&ns=0
odpowiedz oceń post 7 5 zgłoś do moderacji
2013-05-22 20:30 0%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Jednym słowem był " ułożony " z kim trzeba potem poszedł w
" odstawkę i na boczny tor" a teraz liczy na stołek żeby ..... poprawiać co sam zepsuł czy żeby psuć dalej ..... ?
oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.