najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
eijk
2019-09-30 09:28 100%

Elblążanie modlili się w intencji wynagradzającej za promocję ideologii LGBT

rozpoczęty ponad rok temu przez Informacja prasowa

Około 200 osób modliło się na różańcu w niedzielę (29.09) na placu przed Katedrą Św. Mikołaja w intencji wynagradzającej Panu Bogu i Matce Najświętszej za promocję ideologii LGBT i homoseksualizmu na ulicach Elbląga.

Organizatorem akcji była Fundacja Pro-Prawo do życia. Po zakończeniu modlitwy odbyła się akcja informacyjna, w ramach której wolontariusze Fundacji ostrzegali mieszkańców Elbląga przed konsekwencjami ideologii LGBT.
"Nie ma naszej zgody na promocję rozwiązłości seksualnej, nieczystości i homoseksualizmu w przestrzeni publicznej" - mówi Marcin Musiał z Fundacji Pro-Prawo do życia. "Skoro zgorszenie nastąpiło publicznie, konieczne było publiczne zadośćuczynienie za promocję grzechów przeciwko naturze, do których aktywiści LGBT w sposób szczególny zachęcają dzieci i młodzież" - dodaje.

"Informowaliśmy także mieszkańców Elbląga na temat powiązań homoseksualizmu z pedofilią oraz ostrzegaliśmy rodziców i wychowawców przed tzw. "edukacją" seksualną LGBT, forsowaną przez to środowisko w Polskich szkołach" - mówi Marek Wąsowski, koordynator Fundacji Pro-Prawo do życia. "Przypomnieliśmy również, że to homoseksualiści odpowiadają za epidemię HIV. Trzeba tę informację nagłaśniać, gdyż aktywiści LGBT przedstawiają swoją ideologię i swoje praktyki jako radosne i bezpieczne dla zdrowia" - dodaje Wąsowski.
Fundacja Pro-Prawo do życia zapowiada kolejne akcje informacyjne oraz publiczne modlitwy różańcowe w Elblągu.

Fundacja Pro-Prawo do życia

stoppedofilii.pl

oceń wątek 4 0 zgłoś do moderacji
2019-10-01 06:16 45%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Melon4
A jak przed ślubem mieszkają i po ślubie 3 4 5 lat dziecka nie ma to co w osobnych pokojach mieszkają hihihi. Kto w to wierzy.
odpowiedz oceń post 5 6 zgłoś do moderacji
2019-10-04 12:34 25%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez chudy
brak słów, może małe wyjaśnienie poproszę...
jak nazywa się relacja, sposób wychowania przez 2 kobiety (matka i babcia)?
Ojca i Dziadka?, opieka siostry czy brata nad młodszym czy starszym rodzeństwem?, wychowywanie tylko przez dziadka,babcie, rodzinę zastępczą.
Jak nazywa się brak edukacji wychowania seksualnego wsród młodzieży?
Jak nazywa się wykorzystywanie małoletnich przez siostry zakonne, księży, ludzi dorosłych?
Jak nazywa się szowinizm do ludzi innej karnacji, wiary, (natomiast jak jest lekarzem to ma leczyć takie osoby bez szacunku?
Jak nazwać zgrupowanie ludzi modlących się za .... swoją głupotę? To odkupienie winy ?
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.