najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-06-28 17:09 62%

Elżbieta Gelert dementuje informacje Prawa i Sprawiedliwości

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

W świetle nieprawdziwych plotek, które pochodzą od osób o różnych politycznych intencjach, a mówiących o tym, że miałabym zatrudnić Pana Grzegorza Nowaczyka w Urzędzie Miasta po ewentualnym zwycięstwie w wyborach prezydenckich, chciałabym uciąć te spekulacje - pisze kandydatka na prezydenta miasta, Elżbieta Gelert (PO).

Nie zamierzam zatrudnić Pana Grzegorza Nowaczyka, ani też nikogo z jego wiceprezydentów lub doradców w Urzędzie Miasta, ani w spółkach miejskich. Podjęłam taką decyzję, ponieważ nie zamierzam podczas swojej kadencji bezustannie zmagać się z różnymi komentarzami i ocenami pracy tych osób. Dla mnie najważniejsze jest dobro miasta i chcę mieć współpracowników, którzy swoją przeszłością, doświadczeniem lub kwalifikacjami będą mi w tym pomagać.

Przykro mi, że konkurencja w swoim stylu próbuje zniechęcić takimi przebiegłymi działaniami elblążan do poparcia mojej kandydatury, jednocześnie apelując do mnie o kampanię prowadzoną fair. Wyrażam też duże zdziwienie z powodu braku znajomości mojego programu wyborczego i nie rozumiem tłumaczenia Pana Jerzego Wilka, że nie ma on czasu go przeanalizować. Jak można prowadzić merytoryczną kampanię nie wiedząc co ma do zaoferowania kontrkandydat?

Jeśli nie będzie to dla mojego kontrkandydata za duży kłopot to zapraszam na moją stronę internetową – www.prezydentgelert.pl gdzie można przeczytać m.in. o redukcji liczby wiceprezydentów z trzech do dwóch, zapowiedzi rozsądnej restrukturyzacji niektórych spółek miejskich w tym ZBK, ograniczenie liczby wyjazdów zagranicznych. Doprawdy nie rozumiem jak można na tym etapie kampanii popełniać takie błędy merytoryczne. Pod wielką wątpliwość stawia to zdolność PiS-u do poradzenia sobie z ciężarem odpowiedzialności za 120-tysięczne miasto, kiedy 10 priorytetów programowych jest za trudnym materiałem dla 10 osób biorących udział we wczorajszej konferencji prasowej komitetu.

Mam nadzieję, że wszelkie pozostałe (oby merytoryczne) kwestie będziemy mogli wyjaśnić już 1 lipca o godzinie 18:00 na debacie organizowanej przez Telewizję Elbląską. Będę na Państwa czekać.

Tymczasem wszystkim Elblążanom życzę wspaniałej zabawy na Dniach Elbląga!

Z wyrazami szacunku,
Elżbieta Gelert

oceń wątek 13 8 zgłoś do moderacji
2013-06-28 18:29 16%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez wwe
Brawo. Wyrazy szacunku dla Pani.
odpowiedz oceń post 5 27 zgłoś do moderacji
2013-06-28 21:46 75%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Mreak
Jaką metodologią analityczną szanowna redakcja mierzy i publikuje procentowe wyniki komentarzy? Hmhmhmhm 1 pozytywny i 12 negatywnych- to dla Waszej redakcji stosunek 8% negatywnych (sic!) Między innymi tak się pokazuje w mediach prawdę "moją" i "mojszą" :-) A może programista się wypowie?
oceń post 9 3 zgłoś do moderacji
2013-06-28 19:10 72%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Arczibar
Jest Pani słabym kandydatem, będącym symbolem starego układu. Układu który za nic miał obywateli tego miasta, ich problemy, biedę i bezrobocie, za nic miał mieszkańców Elbląga. Praktyki nepotyzmu, rozdawnictwa publicznych pieniędzy oraz antyspołeczne uchwały podejmowane na sesjach Rady Miasta były waszą domeną. Teraz pod zmienionym nazwiskiem chcecie lansować poprzednią ekipę. Zagłosuję na Jerzego Wilka bo nie chcę żeby stare złe praktyki powróciły.
odpowiedz oceń post 21 8 zgłoś do moderacji
2013-06-28 20:34 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Ss
Przestan pieprzyc. Wilk w radzie siedzi od 23 lat i co? Elsin w likwidacji. Zatrudnilbys kogos takiego w swojej firmie czy kogos sprawnego umiejacego pracowac i odnoszacego sukcesy?
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-06-28 19:13 83%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez orcio7
w kontekście tych zdjęć, jestem pełen braku wiary w Pani prawdomówność... http://info.elblag.pl/galeria,2244,5,59,Kamien-wegielny-pod-rozbudowe-CH-Ogrody-juz-wmurowany.html#szlak
odpowiedz oceń post 19 4 zgłoś do moderacji
2013-06-28 19:39 84%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez ivo
i ja i ja :-)
oceń post 16 3 zgłoś do moderacji
2013-06-29 09:13 20%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez ~jasio
Nowaczyka nie możecie wykluczyć z życia publicznego. To taki sam człowiek jak Ty czy ja.
oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2013-06-28 19:23 24%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Maciej Puzan
Witam my byli pracownicy ELSIN będziemy głosować na Panią. Znamy Wilka i jego podejście do przedsiębiorczości mamy duże obawy pozostawiając jemy głos na prezydenta. ELSINU już nie ma ale w tym mieście mieszkamy!
odpowiedz oceń post 9 28 zgłoś do moderacji
2013-06-28 19:35 83%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Zdegustowany Elblążanin
Oświadczenia od oświadczeń i spacerki z poplecznikami - Pani nie pracuje Pani Elżbieto? W moich firmach dyrektorzy zarządzający (a są to mniejsze firmy niż szpital), pracują w biurach po 8-10 h/dobę i nie maja się kiedy "wysikać" (przepraszam za kolokwializm). No tak ale my wypracowujemy PKB miasta i kraju, a Pani z naszych podatków moze sobie pozwolić na wieczną siestę... :-( Tak wygląda w Polsce praca w sektorze publicznym- kto nie wiedział niech patrzy jak robi to kandydatka na urząd prezydenta - zatrudniona za nasze pieniądze w Szpitalu Wojewódzkim.
odpowiedz oceń post 24 5 zgłoś do moderacji
2013-06-28 20:32 0%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez Ss
Szanowny Panie nie umiesz Pan zarzadzac ludzmi i zle dobierasz kadre, albo jestes wyzyskiwaczem. Mam nadzieje, ze niedlugo powstana u ciebie zwiazki zawodowe i wyzysk jaki opisujesz sie skonczy
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-06-28 19:43 79%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Marian
"Jeśli nie będzie to dla mojego kontrkandydata za duży kłopot to zapraszam na moją stronę internetową"- Bezczelny i arogancki tekst - ale czego się spodziewać po człowieku z PO... Kto Pani przygotowuje takie teksty? Chyba ktoś, kto bardzo Pani nie lubi...
odpowiedz oceń post 19 5 zgłoś do moderacji
2013-06-28 21:28 72%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez Partia Obłudy
heh ta partia od lat jest tak arogancka, a najlepsze, że tusk obłudnie mówił, że dobrze, że nowaczyk został odwołany za arogancję wladzy - a przecież nowaczyk i widać pani gelert biorą całkowity przykład z arogancji i obłudy tuska
oceń post 13 5 zgłoś do moderacji
2013-06-28 20:08 65%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez ........................................................
Mam pytanie - o podanie źródła, gdzie taka sugestia ze strony PiS padła?
odpowiedz oceń post 11 6 zgłoś do moderacji
2013-06-28 20:18 19%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez sylwia
Brawo Pani Gelert .Wilk już zrobił porządek w ELSINIE niezły osioł...
odpowiedz oceń post 4 17 zgłoś do moderacji
2013-06-30 00:50 25%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez wrss
a Gelertowa ma pasztety w szpitalu o molestowanie seksualne pacjentów pogotowia przez lekarza, o śmierć pacjenta "bo była pijakiem" i nie należały jej się ludzie warunki i uwaga super personelu ( tzw służby zdrowia)
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-06-28 20:31 0%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez Obywatel GD
Gratulacje Pani Posel. Dziekuje za klase, bo tej juz dawno w Elblagu zabraklo
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-28 21:07 77%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez ................................................
Pan Borkowski obiecał, że nie będzie cenzury komentarzy politycznych - a jednak są.... Ja tylko spytałem na jakiej podstawie (proszę o podanie źródła), piszecie Państwo, że PiS sugerował tezy zawarte w artykule? I czy aby nie jest to tylko radosna insynuacja redaktora (przecież wiadoma, ze Pani Gelert sama takich tekstów nie popełnia) i straszenie PiS oraz tzw. "ich metodami"- tylko, że to już się przeżyło i przejadło.... Czy tym razem puścicie, czy za "ostro"?
odpowiedz oceń post 17 5 zgłoś do moderacji
eijk
2013-06-28 22:36 21%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez eijk
nie za ostro - tylko po co wieczne insynuacje o przynależności osób z redakcji do konkretnych struktur politycznych, ile można?
oceń post 3 11 zgłoś do moderacji
2013-06-29 20:07 50%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez ................................................
@eijk- do wyciągnięcia konsekwencji.
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-06-28 22:58 63%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez pannanikt
Wszystko fajnie Pani poseł bardzo ładne oświadczenie tylko żadnych konkretów. Skoro taką niechęcią darzycie nowaczyka do dlaczego jest nadal aktywnym członkiem w strukturach waszej partii... skoro nie liczy się dla was to czemu się go nie pozbędziecie. Głosując na Panią żaden wyborca nie ma pewności że nie wrócicie do starych praktyk i tym samym starych kadr. Ponadto dlaczego nie zadeklaruje Pani zrzeczenia się mandatu poselskiego i funkcji dyrektora szpitala ? Jak wyobraża sobie Pani pracę na stanowisku prezydenta będąc jednocześnie na tych dwóch funkcjach? Tu też nie dała Pani wyborcom żadnej odpowiedzi na pytanie. Jeżeli zależy Pani na zwycięstwie to proszę poprzeć swoje słowa czynami...na przykład wyrzucić nowaczyka z PO albo ludzi z nim powiązanych. Proszę sobie wyobrazić zażenowanie wyborców jak zobaczyli Panią w towarzystwie nowaczyka i spółki? Proszę jasno określić po czyjej jest Pani stronie? Dlatego jako świadomy wyborca zagłosuje na Jerzego Wilka ponieważ jego program jest
odpowiedz oceń post 12 7 zgłoś do moderacji
2013-06-29 01:07 33%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez wiza
Czarny PR w wydaniu PiS-u. To sprawdzona metoda nieudaczników. Wszystkie chwyty dozwolone? Im PiSowcom - tak myślą - wszystko wolno. To się już nie sprawdza, że cierpiętnik - kandydat z PiS-u wpłynie na wybór prezydenta Elbląga.
Tylko pani Gelert osoba bez kompleksów, gwarantuje skuteczne zarządzanie naszym miastem.
odpowiedz oceń post 8 16 zgłoś do moderacji
2013-06-29 07:10 60%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez Maja
Jest dokładnie odwrotnie.
oceń post 12 8 zgłoś do moderacji
2013-06-29 06:05 0%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez San
Ja po zlikwidowaniu etatu w szpitalu głosuje na wilka dziękuje ze dzięki pani stałem sie bezrobotny dzisiaj muszę dojeżdżać do Olsztyna do pracy .
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-29 10:37 64%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez Były wyborca po
A tusk mówił, że nie będzie podnosił podatków, stawiał fotoradarów itd. Tyle na temat wiarygodności i obietnic po.
odpowiedz oceń post 9 5 zgłoś do moderacji
2013-06-29 11:09 0%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez Edorfina
Pisowcy nie maja szans na wygrana bez takich głupich oszczerstw! Oni zawsze tacy byli i bedą! Klamczuchy zasrane!!!! Niech ta Gelert wygra i wszystkim pokaże!
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-06-29 11:58 64%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez jasio
ropucha zerżneła program od PIS-u kobito ustąp wstydu odzczędż POpaprańcom już nie wierzymy w gębę wam napluli a wy co?? obtarliście rękaweg ryje i do przodu.. bez honoru szmaty
odpowiedz oceń post 7 4 zgłoś do moderacji
2013-06-30 00:56 0%
27
odpowiedziano ponad rok temu przez wrss
a od palikotów basen wojskowy. Plagiatorka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-29 15:47 67%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez asas123
jeszcze nie została prezydentem a już mam dość patrzenia ....
odpowiedz oceń post 8 4 zgłoś do moderacji
2013-06-30 00:55 20%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez wrss
A Kluge na listach????????????????????????? To co jest??????????????????
Tej "kobity" nie powinno być w Elblągu. Powinna z Nowaczykiem, Lewandowskim i Witkiem oglądać świat zza krat, a nie z ławy Rady Miejskiej. jej się krzywda nie stała to i Nowaczykowi coś się wykombinuje!
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2013-07-02 17:17 33%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez NIE dla WILKA
Bezpodstawne insynuacje, knucie, podburzanie ludzi to typowe dla PISu. Ci udzie niczego nie zbudują, oni potrafią tylko niszczyć. Dlatego NIE dla Wilka!
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.