najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-07-08 15:34 77%

Elżbieta Gelert: Gratuluję Jerzemu Wilkowi i będę kibicować

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Gdyby ktoś powiedział mi trzy miesiące temu, po przegranym referendum, że te wybory będą tak wyrównane to pewnie bym mu nie uwierzyła – pisze poseł Elżbieta Gelert, kandydatka na prezydenta miasta.

Dziękuje Państwu za zaufanie, ale dziękuje też za wielką nadzieję, którą widziałam w wielu oczach spotykanych dzięki tym wyborom osób. Nadzieje na godniejsze życie w swoim ukochanym mieście. Tylko świadomość braku czynnej możliwości realizacji tych nadziei napełnia mnie smutkiem. Wielokrotnie miałam okazję przekonać się, że Elblążanie to mądrzy ludzie. Mam nadzieje, że wybór, którego wczoraj dokonali ich nie rozczaruje.

To jest 5 minut Elbląga w polskiej historii - gratuluje Panu Jerzemu Wilkowi i kibicuję, aby ten niezwykły dla naszego miasta czas odpowiednio wykorzystał. Jednocześnie deklaruję swoje wsparcie, jako posła, dla wszystkich pożytecznych dla miasta działań.

Dziękuje też wszystkim współpracownikom i współautorom mojego-naszego wyniku. Kochani te wybory kończymy "z tarczą"!

Z wyrazami szacunku
Elżbieta Gelert

oceń wątek 10 3 zgłoś do moderacji
2013-07-08 16:01 23%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez wolny sluchacz
bez obaw nie dlugo wilk poleci ze stołka także trzymam za pania kciuki w nastepnych wyborach juz niebawem :)
odpowiedz oceń post 6 20 zgłoś do moderacji
2013-07-08 16:48 21%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez wyborca
Dziękuję Pani Elżbiecie Gelert- przez chwilę wierzyłam, że dla Elbląga zaczyna się lepszy czas. Niestety... Mimo wszystko gratuluję wysokiego wyniku i liczę na Pani zaangażowanie w następnych wyborach.
odpowiedz oceń post 4 15 zgłoś do moderacji
2013-07-08 19:45 12%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Basiabil
Smucę się w naszym Elblągu znowu PIS-tragedia
odpowiedz oceń post 2 15 zgłoś do moderacji
2013-07-08 20:55 86%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez orcio7
Pani Gelert !!!
Na Pani miejscu nie byłbym taki szczęśliwy z tej porażki. Takie siły PO jakie najechały Elbląg i takie mrzonki które sprzedawali nasi władcy powinny doprowadzić do pełnego zwycięstwa. Pomijając taśmy które stworzyliście na potrzeby brudnej kampanii wyborczej, o których wspomniał Wasz poseł w Polsat News. Niestety biorąc to wszystko pod uwagę to wielka przegrana. Zastanawiam się kiedy ograniczą przejazdy do Rosji do czterech, bo na pieniądze z Warszawki nie mamy co liczyć. Zachowacie się tak samo jak pseudo Radni z SLD i KKW Witolda Wróblewskiego, udowodnicie że nie Elbląg jest ważny tylko stołki i bycie przy korycie. Myślę że audyt finansowy pogrąży PO i Pana Wróblewskiego. To smutne że przed wyborami wszyscy chcieli dobra mieszkańców i miasta. A teraz wyszło jak zwykle. Jestem za przywróceniem Społecznych Rad Dzielnicowych, gdzie nie będzie liczyło się partyjniactwo tylko działanie na rzecz małych ojczyzn. Szukam chętnych do stworzenia oddolnego ruchu obywatelskiego.
odpowiedz oceń post 12 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 22:45 50%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Tadeusz
TO JUŻ KONIEC PO, JAK SIĘ CIESZĘ ....
odpowiedz oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.