najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-07-02 13:11 50%

Elżbieta Gelert: jako prezydent zmodernizuje stadion przy Agrykola

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Elżbieta Gelert, kandydatka na prezydenta miasta Elbląga złożyła Pawłowi Guminiakowi gratulacje z okazji utworzenia klubu ZKS Olimpia Elbląg. Jednocześnie zwróciła się do kibiców piłkarskich z jasną deklaracją – jeśli zostanie prezydentem, stadion przy Agrykola przejdzie rozbudowę.

Chciałabym złożyć gratulacje na ręce pana prezesa Pawła Guminiaka dla wszystkich, którym los Olimpii Elbląg nie jest obojętny. Połączenie, którego dokonaliście było wyczekiwane i w moim odczuciu potrzebne dla zgromadzenia najlepszych piłkarskich tradycji i talentów w jednej silnej drużynie. Bez wątpienia przełoży się to na poziom szkolenia młodzieży, dzięki skonsolidowaniu wypracowanych w obu klubach wzorcach kształcenia oraz zarażania pasją najmłodszych.

Jesteście teraz największym klubem w województwie z ogromną szansą na przełożenie tej wielkości na wyniki, czego Państwu życzę. Nie jestem pewnie tak wielką fanką piłki nożnej jak Państwo, jednak zawsze trzymam kciuki za nasze drużyny w każdej dyscyplinie i wśród moich współpracowników jest wielu zagorzałych kibiców elbląskich klubów.

Poprosili mnie oni o jasną deklarację – co ze stadionem w przypadku jeśli to mi przypadnie zaszczyt sprawowania urzędu Prezydenta Elbląga. Otóż drodzy kibice i działacze macie we mnie pełnego przyjaciela tej idei. Miasto wielkości Elbląga zasługuje na stadion z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście sytuacja finansowa miasta nie jest idealna, ale na tę inwestycję są już zarezerwowane środki i musimy je wykorzystać jak najszybciej. Nie zamierzam składać tu wymijających obietnic. Stadion musi powstać i podczas mojego urzędowania będzie to jeden z priorytetów. Życzę Państwu samych sukcesów, awansu do wyższego poziomu rozgrywkowego, zawsze dodatniego bilansu bramek i wszystkiego co najlepsze! Pamiętajcie, że macie we mnie wsparcie i jestem otwarta na dialog z Państwem, jako poseł czy jako Prezydent.

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam
Elżbieta Gelert



 

oceń wątek 6 6 zgłoś do moderacji
2013-07-02 13:25 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Kibic
Trzymamy za słowo za swoje pieniądze.trzymane w skarpecie a wilk ja odznaczył sponsor Elbląga
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-02 13:26 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez radek
Za to ma mój głos.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-02 13:27 70%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez bo
pani poprzednik mówił to samo .
odpowiedz oceń post 16 7 zgłoś do moderacji
2013-07-02 13:27 65%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez orcio7
Jak Pan Wilk powie że się nie da, to Pani Gelert mówi że sie da.Żałosne. Pani gelert,a LLegoland, też nam Pani zbuduje, moje dziecko miało by się gdzie bawić, tylko nie zz drewnianych klocków. Żalosne, chyba ze czynsze jeszcze raz o 100% w górę i będzie zbudowany stadion. Czy stadionu nie obiecywai Pani POprzednicy z parti miłości?
odpowiedz oceń post 17 9 zgłoś do moderacji
2013-07-02 14:45 23%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez elblazanin
Orcio Wilk na pewno będzie jutro rozmwial w Toruniu o zbudowaniu, ale z pewnością nie stadionu.
oceń post 3 10 zgłoś do moderacji
2013-07-02 13:40 67%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez rejtan
...................już wybudowali 3 stadiony, jeden na ul.Wschodniej drugi na Okrężnej a trzeci na Agrykola widzicie ile mamy stadionów!!!!!!!!!!!!! SŁUCHAJCIE DALEJ TYCH .........!!!!!!!!!!!!! zmarnowano 3 mln. na wirtualne propozycje a wystarczyło zmodernizowac ,przebudować stadion na Agrykola!!!!!!!
odpowiedz oceń post 12 6 zgłoś do moderacji
Robert Turlej
2013-07-02 14:23 23%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Robert Turlej
Proszę o konkrety jakie 3mln zł? Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd. Dzięki tej inwestycji powstanie nie tylko nowy stadion ale także boisko treningowe, tor do jazdy szybkiej na lodzie a także boiska sportowe dla Gimnazjum nr 5. To nie jest tylko stadion ale kompleks sportowy
oceń post 5 17 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-07-02 17:30 50%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
super super... a powiedz Pan ile osob na mecze chodzi? dadza rade sami sie finansowac czy trzeba bedzie dokladac?
oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2013-07-02 13:41 67%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez roz - krok:)
z tyłu bodyguard?
odpowiedz oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2013-07-02 13:49 63%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez tekla
Mi jako kobiecie nie jest potrzebny stadion, ale mąż mający pracę w Elblągu, a nie jeżdżący za robotą najpierw po Polsce a od kilku lat w Belgii.
odpowiedz oceń post 12 7 zgłoś do moderacji
2013-07-02 14:35 64%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez marai
Niesiołowski - szczaw i mirabelki; Pitera- kultura niejedzenia śniadań wśród dzieci i młodzieży. Kidawa-Błońska empatycznie: „są ludzie, którzy w taki sposób przyjęli styl swojego życia, że chodzą i grzebią po śmietnikach”.
Warto zapamiętać - na tych ludzi chcecie głosować? :-(
odpowiedz oceń post 9 5 zgłoś do moderacji
2013-07-02 15:42 82%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez N
Dom dziecka blisko, chyba bardziej potrzebuje modernizacji?
odpowiedz oceń post 9 2 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-07-02 17:31 60%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
racja
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-07-02 16:44 60%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez misha 74
do jasnej ciasnej zegara niema do tej pory a pani mówi o modernizacji parę dni przed wyborami tak samo jak z przejazdami na granicy ..........!
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-07-02 20:11 29%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez orcio7
Drodzy kibice, stadion zmodernizują, tzn. posieją nową trawę i klubowi kupią dwie nowe piłki. Panie Turlej..... Miasto nie ma na skończenie dróg po rzdach Pana Słoniny i Nowaczyka, a tu nagle deszcz pieniędzy spadnie na Elbląg. Niestety będą to pieniądze papierowe. Ogólnie jako zwolennik Pana Wilka, jestem za wygraną Pani Gelert. Po roku nikt z was nie wejdzie do rady pod szyldem PO.
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.