najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-06-10 19:32 31%

Elżbieta Gelert weźmie udział w debacie Mariusza Lewandowskiego

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Szerokim echem ostatnio odbiła się moja obecność na otwarciu X Ogrodów Polityki w Elblągu, a tym samym nieobecność na debacie przedstawicieli komitetów wyborczych organizowanej przez Radę Elbląskich Organizacji Pozarządowych - pisze Elżbieta Gelert, kandydatka na prezydenta miasta (PO) i zapowiada wzięcie udziału w debacie zorganizowanej przez Mariusza Lewandowskiego.

Na wstępie chciałam zaznaczyć, że nie lekceważę żadnego sposobu na kontakt z mieszkańcami miasta. Moje biuro parlamentarne zawsze jest otwarte. Zawsze są w nim obecni pracownicy oraz zawsze można się umówić ze mną na spotkanie. X Letnie Ogrody Polityki to ważne dla Elbląga wydarzenie, gromadzące od lat dużą ilość mieszkańców naszego miasta. Kiedy organizatorzy imprezy zwrócili się do mnie z prośbą o obecność na oficjalnym otwarciu Ogrodów – dałam słowo, że będę obecna. W swoim życiu zaś kieruję się prostą zasadą: że moje słowo jest warte więcej niż niejedna umowa na piśmie. Kiedy więc okazało się, że termin ten koliduje z debatą organizowaną przez Radę Elbląskich Organizacji Pozarządowych, zdecydowaliśmy, iż nasz komitet wyborczy będą na niej reprezentowali: Oliwier Pietrzykowski, Małgorzata Adamowicz oraz Henryk Gawroński. Proszę zauważyć, że była to debata komitetów wyborczych, nie kandydatów na prezydenta miasta, a jej tematem miała być pozapolityczna aktywność mieszkańców Elbląga.

Niestety jak się potem okazało – komitety wyborcze „ukradły” tą debatę organizacjom pozarządowym. Warto zauważyć też, że kilku kandydatów na Prezydenta nie stawiło się na tej debacie, nie wyznaczając nawet swoich przedstawicieli – PiS, SLD, KWW Witolda Wróblewskiego.

W sobotę z propozycją debaty do mojego komitetu zgłosił się znany większości elbląskich internautów Pan Mariusz Lewandowski. Od razu zaznaczył, że chodzi o debatę między kandydatami na Prezydenta Miasta. Uważam, że przyszły prezydent powinien być blisko każdego elblążanina, dlatego też zgodziłam się wziąć udział w debacie Pana Mariusza. Odbędzie się ona w wtorek 11 czerwca o godzinie 17:00 i zachęcam inne komitety do udziału w tym wydarzeniu.


Z wyrazami szacunku
Elżbieta Gelert

oceń wątek 5 11 zgłoś do moderacji
2013-06-10 19:48 8%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Obawiający się
To się nazywa odwaga! Te bezrobotne Panią zjedzą!
odpowiedz oceń post 1 11 zgłoś do moderacji
2013-06-10 20:25 8%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Te bezrobotne bendom siedzieć i słuchać więc się nie obawiaj ,,,,
oceń post 1 11 zgłoś do moderacji
2013-06-10 20:44 85%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Elblążanin
Panie |Lewandowski, wyjmie Pan słowniczek ortograficzny języka polskiego. Łatwiej będzie Pan mógł prowadzić debatę i może ludzie będą słuchać. :)
oceń post 11 2 zgłoś do moderacji
2013-06-10 21:46 20%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Drogi Elblążaninie debata jak nazwa wskazuje to forma rozmowy a nie pisanie podań. Jakoś sobie poradzę .
oceń post 2 8 zgłoś do moderacji
2013-06-10 20:52 8%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Maciej
I czego zaczynacie wjeżdżać na człowieka. Taka debata NAM Elblążanom się należy.I zostawcie wreszcie tego Mariusza OK !!!!!!
odpowiedz oceń post 1 11 zgłoś do moderacji
2013-06-10 21:34 78%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez elbong
Jest takie przysłowie: nie zadawaj się z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2013-06-10 22:20 0%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Dobry zawodnik radzi sobie nawet w parterze... kiepski szybko pada.
oceń post 0 8 zgłoś do moderacji
2013-06-10 21:39 60%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Japan
Seppuku zeby wziac udzualmw debacie trzeba byc normalnym. Jak tam twoje papiery. ?
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-06-11 05:12 0%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Lepsze niż twoja twarz. Ty sobie wystawiasz świadectwo sam. Jak patrzysz z rana w lustro nie chce cię się puścić pawia ?
oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2013-06-10 22:03 80%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez zawiedziony
Udział w debatach z tym panem to legitymizacja działań destrukcyjnych i ludzi z "problemami" z prawem. Pani poseł czy musi Pani brać udział w każdej debacie? Trzeba sprawdzać kto za tym stoi... kto Pani to podpowiada? Proszę poczytać na forach opinie o tym Panu i jego dotychczasowych dokonaniach...
odpowiedz oceń post 8 2 zgłoś do moderacji
2013-06-10 22:24 10%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Drogi zawiedziony uspokajam cię że to nie ja będę przesłuchiwał kandydatów . Rolą organizatora jest to co co należy do gospodarza - dbać o gościa. I żeby nie było że mam parcie na szkło to wcale nie zamierzam zabierać głosu,...
oceń post 1 9 zgłoś do moderacji
2013-06-10 22:07 78%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez wrażliwy
Pani Gelert zrobiła wielki błąd, Lewandowski jest to indywiduum o bardzo niskim morale który obraża wszystkich dookoła, komuś takiemu nie podaje się ręki nie mówiąc już przyjęciu zaproszenia na debatę z nim samym w roli głównej!;(
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2013-06-10 22:26 0%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Kolego mnie tam może nie być - to czas na pytania od elblążan . Skorzystaj bo mnie jakoś jupitery nie lubieją .....
oceń post 0 12 zgłoś do moderacji
2013-06-10 22:15 0%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez Bezpartyjna
Zawiedziony-lista dokonań Pana L. jest na pewno znacznie dłuższa niż Twoja. :-) Jeśli Pani Gelert zadałaby sobie choć trochę trudu i "prześwietliła" swojego rozmówcę, to mogłaby "spiec raczka", bo to mózg nie od parady. Internet to jedno wielkie śmietnisko, tu pisze każdy, kto chce i jak chce. A Panu, Panie komentujący radziłabym ruszyć tyłek z fotela i przyjść na jutrzejszą debatę. Albowiem na tym etapie wyborczej walki Panu L. się nie odmawia i dobrze o tym wie nasza szacowna posłanka. Reszta kandydatów tez niech lepiej się pofatyguje, bo nieobecność może się im odbić dokuczliwą zgagą... :-)
odpowiedz oceń post 0 7 zgłoś do moderacji
2013-06-10 22:25 57%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez zawiedziony
To niech dostarczy na debatę zaświadczenie z Krajowego Rejestru Sądowego i wyjdzie cała prawda... No ale można jeszcze dołożyć do tego debatę z penkalskim... Nigdy na dobre nie wychodzi legitymizacja tego typu ludzi.
oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2013-06-10 22:51 0%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Mnie nikt legitymizować nie musi radze sobie z tym sam.
oceń post 0 9 zgłoś do moderacji
2013-06-10 22:59 67%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez ciekawy
A kto to jest Mariusz Lewandowski ?
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-06-10 23:09 57%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez Elblążanin
Panie Lewandowski, skoro uważa się Pan za mieszkańca Elbląga, to również za Polaka! To może czas wyjąć słowniczek i pisać po Polsku. Wypociny również pisze się z zachowaniem zasad ortografii. Porażka :(
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2013-06-11 05:16 0%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
I tu się nie zgodzę . Głos w wyborach nie należy tylko do tych z maturą więc i wypowiedzieć się też mogą . Ostatni byki soli i sam... Błądzić rzecz ludzka .
oceń post 0 7 zgłoś do moderacji
2013-06-10 23:40 17%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez Pitowiecki
Pan Lewandowski chociaż się przedstawia w przeciwieństwie do "szczurów" gryzących zza węgła, których nie stać na cywilną odwagę aby się również przedstawić. Finezja typu..."Panie Lewandowski , skoro uważa się Pan za mieszkańca Elbląga , to również za Polaka".. jest bardzo odkrywcza, żeby nie powiedzieć trywialna. I na tym się kończy wielka myśl pismaka pt. "Elblążanin" miast "elblążanin" . ...takie...mam komputer i paluszki to se coś kliknę..ale się nie przedstawię co by na durnia nie wyjść imiennego co najwyżej bezimiennego...
odpowiedz oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2013-06-11 06:26 40%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez Elblążanin - nie pismak
"Przyganiał kocioł garnkowi" Różnica między nami jest taka że ja nikogo nie obrażam. A tak na marginesie proszę czytać ze zrozumieniem, tego co jest napisane w moim komentarzu. Jak Wy lubicie bezimiennie obrażać innych. Za krytykowanie Waszych poglądów skazywalibyście na zsyłkę. Smutne:(
oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2013-06-10 23:42 17%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez Robo
"ciekawy" , nie interesuj się bo cię będzie główka tylko bolała..
odpowiedz oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2013-06-11 05:18 0%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Mądrego toi miło poczytać.
oceń post 0 6 zgłoś do moderacji
2013-06-11 06:22 67%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez Elblążąnin
Panie Lewandowski, czytania ze zrozumieniem uczą w szkole podstawowej. Nikt Panu nie zabrania głosować i zabierać głosu. Tylko chcąc uchodzić za osobę publiczną należy dbać o to co się pisze i mówi. W tej chwili piszemy o Pańskiej ortografii, a nie Pana Derlukiewicza. Co śmieszniejsze, błędy które pan robi poprawia słowniczek zainstalowany w komputerze. Może mniej emocji i podniecenia? A jeszcze ciekawi mnie jak to ma być. Podobno ma to być debata z Mariuszem Lewandowskim, jak w tytule, a Pan stwierdza w komentarzach że Pana tam może nie być. I o co tu chodzi?
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-06-11 07:09 71%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez Wyborca Świadomy
Co za idiotyzm !!! Kolejny strzał tym razem prosto w łeb!
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2013-06-11 07:42 63%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez lit
a kim jest ten lewandowski, nalezy do jakiejs partii i co go to wszystko obchodzi, litosci
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2013-06-11 10:26 60%
27
odpowiedziano ponad rok temu przez Snur
Jest z partii pokemonów nihilistów. Takich co to zajęcia nie mają pożytecznego wiec siedza on line i buduja swoj matrix na forach
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-06-11 09:53 25%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez sasza
Wszystko pieknie, ale i tak będę głosował na kogo innego, ale widzę potrzebe debaty to dobry plan. Mój glos jednak na Beatę Życzkowską z Elbląga+
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-06-11 10:37 63%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez Na ulicy mówią
Jest to policzek i naplucie w twarz wszystkim normalnym obywatelom, którzy zebrali się na debacie zorganizowanej przez III sektor! Siadanie do stołu z człowiekiem o wątpliwej reputacji i nieobecność w śród oczekujący wyborców w Ratuszu Staromiejskim to zlekceważenie praw demokracji i zgoda dla chamstwa, kłamstwa i obłudy......?
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2013-06-14 15:25 0%
30
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
I jak policzek dalej boli a ślina już wyschła ?
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.