najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Bartłomiej Ryś
2014-06-14 14:00 50%

Felieton: brak samokontroli Radnej powodem medialnej burzy?

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś

Niby nasi radni to osoby inteligentne, z odpowiednim bagażem doświadczeń. Jak jednak pokazuje nagranie wrzucone do sieci przez Mariusza Lewandowskiego, nawet doświadczonej radnej mogą puścić nerwy. Dlaczego Maria Kosecka tak zareagowała na redaktora „Twierdzy Elbląg”?

Wielu z naszych Czytelników zastanawia się kim jest Mariusz Lewandowski. Wielu z moich znajomych pyta mnie „cóż to za hejter pod Waszymi artykułami pisze?”. Sam na to pytanie odpowiedzi do końca nie znam, ponieważ Mariusza Lewandowskiego nigdy nie miałem okazji poznać osobiście. Jest to jednak osoba, która przez wiele lat pracowała na swój bardzo negatywny wizerunek, często za szybko pisząc to, co sam pomyślał. Od pewnego czasu jednak spotykam pana Lewandowskiego chociażby na spotkaniach Jerzego Wilka z mieszkańcami lub każdym innym wydarzeniu związanym z naszą małą elbląską polityką. Zawsze ma przy sobie kamerę, dyktafon. Nagrywa dosłownie wszystko, co tylko mówią politycy.

I podejdźmy teraz do tego w sposób hmm... obiektywny? Mariusz Lewandowski to osoba, która jest znana zarówno w kręgu dziennikarzy, jak i również polityków. Dziwi mnie więc fakt, że radna Maria Kosecka w taki sposób zareagowała na kamerę. Co więcej – nie odpuszczała, ciągnęła wręcz rozmowę. Czy nie zdawała sobie sprawy, że całe nagranie i tak i tak trafi do internetu?

Mariusz Lewandowski jest osobą potrafiącą zadać trudne pytania. Odnoszę jednak wrażenie, że wszyscy oceniają redaktora Twierdzy Elbląg tylko i wyłącznie po jego przeszłości. Trudno się im dziwić, w końcu popularnie nazywana „łatka” hejtera, osoby mylącej fakty, nieznającej prawa przylgnęły do jego osoby. Teraz jednak Mariusz Lewandowski choćby jest autorem pytań na temat działek przy Lotniczej na którejś z rzędu konferencji, pytań o darmową komunikację na czas Mistrzostw Świata oraz wielu, wielu innych i ciekawych kwestii. Czy więc Mariusza Lewandowskiego powinniśmy traktować poważnie?

Moim prywatnym zdaniem – tak, choć z pewną małą poprawką. Natomiast zachowanie radnej trudno w jakikolwiek sposób skomentować. Dziwi fakt, że jako jedna z nielicznych radnych udzielających się w mediach elbląskich (poprzez przesyłanie próśb o publikację swoich felietonów) daje się w tak łatwy sposób wyprowadzić z równowagi przed kamerą. Dlaczego? Czy Mariusz Lewandowski zadał jakieś dziwne pytanie, zaczął być chamski? Nie. Marię Kosecką zdenerwował wyłącznie fakt włączonej kamery, do której sam zainteresowany miał prawo.

Z drugiej strony nagranie pochodzi z posiedzenia komisji do spraw bezpieczeństwa. Oczywistą rzeczą jest więc fakt, że nie wszystkie osoby chciały być nagrywane. Radna zezwoliła Mariuszowi Lewandowskiemu nagrywać dźwięk, lecz bez obrazu. Dlaczego redaktor się nie dostosował?

Na wszystkie pytania ciężko odpowiedzieć. Faktem jest, że obie strony mogły się zachować w inny sposób. Zwłaszcza pani Radna, która zamiast wdawać się w bezsensowną dyskusję mogła po prostu wezwać na pomoc Straż Miejską.  

oceń wątek 26 26 zgłoś do moderacji
2014-06-14 14:38 36%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez napisal
bardzo dobry felieton. nie chodzi przecież o to, żeby zgadadzać się ze wszystkimi poglądami pana Lewandowskiego. jednak pytać zawsze wolno, na tym polega demokracja. a on zadaje dużo pytań ludziom, którzy nie muszą przecież być politykami, nie muszą piastować stanowisko, za które są nieźle wynagradzani. skoro już są na stanawiskach, to muszą się pogodzić z obecnością takiego pana Lewandowskiego. tym bardziej, że zwraca on uwagę na wiele spraw, o których inni mówią jedynie po cichutku. jedynie, czego należałoby p. Lewandowskiemu życzyć, to trochę więcej szacunku do swoich rozmówców. może i powinien być bezkompromisowy, ale przede wszystkim grzeczny. dzięki temu ugra więcej.
bardzo dobry felieton red. Rysia.
odpowiedz oceń post 13 23 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-14 18:47 7%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Słuszna uwaga zapomina Pan tylko o jednym - ja nic nie chce ugrać... Przykro mi że Pana misterna koncepcja logiczna padła....

oceń post 1 14 zgłoś do moderacji
2014-06-14 14:56 73%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez oszołomów nie brakuje
Te autor! Cytuję "... która jest znana zarówno w kręgu dziennikarzy, jak i również polityków. która jest znana zarówno w kręgu dziennikarzy, jak i również polityków...." dlaczego nie dodano: prokuratorów, sędziów, lekarzy, i dziesiątki bezpodstawnie oskarżonych mieszkańców Elbląga? Osoba swoim zachowaniem szantażuje kamerą i słowami........Dziwię się, że autor nazywa go "redaktorem"? To do czego on doprowadził razem z byłymi członkami ruchu palikota powinni odpowiedzieć-mam nadzieję że społeczność elbląska zrobi to w listopadzie!
odpowiedz oceń post 35 13 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-14 18:45 6%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Proszę się nie bać chętnie Panu odpowiem tyle że mam małe pytanie - jak Pana wśród tych oszołomów rozpoznam ?
oceń post 1 15 zgłoś do moderacji
2014-06-14 15:09 67%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez rafal
Teraz z Mariusza Lewandowskiego zróbcie bohatera. Żadnej histerii z ust Pani Marii Koseckiej nie usłyszałem a cala ta szopka z ta kamera jest żenująca.Od tygodnia prasa zajmuje się tym bzdetem który nic nie wnosi.Redakcja zajmuje się pierdołami i pisze na taki bzdet felieton...Brak slow czym żyje i zajmuje się to miasto.
odpowiedz oceń post 30 15 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-14 18:43 6%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Proponuję udać się w podróż za rozumiem. Jak się Pan domyśli o co w tym nagraniu chodzi proszę wrócić. Za jakiś czas to dokładnie wytłumaczę - o ile nie znajdzie Pan odpowiedzi sam zapraszam do lektury.
oceń post 1 16 zgłoś do moderacji
2014-06-14 16:24 64%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Rozmaryn
Trudno odpowiedzieć na pytanie: dlaczego Mariusz L. - mówiąc kolokwialnie - przyczepił się do radnej Koseckiej. Może niegdyś nie ustąpiła mu miejsca w tramwaju? Nietrudno natomiast odpowiedzieć, dlaczego radnej "puściły nerwy". Może kiedyś Kosecka zechce opowiedzieć o szykanach, z jakimi od wielu miesięcy musi się borykać, a których autorem jest Mariusz L. - teraz "redaktor".
Nisko upadło dziennikarstwo, skoro każdemu kto ma kamerę i dostęp do opinii publicznej nazywa się "redaktorem". Ja mam baletki, więc zatańczę w "Jeziorze łabędzim" w nowojorskiej Metropolitan.... Znać proporcje mociumpanie!
odpowiedz oceń post 25 14 zgłoś do moderacji
2014-06-14 17:18 33%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez beznick
Rozmarynie, Ty to jesteś specjalistą od wszystkiego. Gdzie indziej pouczałeś, czym jest "tajemnica poliszynela", mimo że autor kometarza wiedział. Tutaj decydujesz, czy dziennikarz elblag.net jest redaktorem, pomimo że jest. Ty może chwyć lepiej za te baletki, bo Twoje komentowanie jest tak niemerytoryczne, że szkoda prądu na włączony komputer.
oceń post 10 20 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-14 18:35 18%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Drogi Rozmarynie nie rozumiesz kontekstu. Ja się z Pani Koseckiej śmieje od lat. Nie jest to dla mnie żadna przeciwniczka - ani na poziomie intelektualnym ani mentalnym. Brak kompetencji Pani Koseckiej pokazywałem prześmiewczym tonem napomnienia co Pani Kosecka odbierała jako osobistą napaść . Nie widziałeś jeszcze jak traktuję wrogów więc naprawdę nie przesadzaj. Nie rozumiesz też że Pani Koseckiej nie puściły nerwy ale że to jej styl bycia - dotąd starannie ukrywany pod maską czułej społecznie radnej . Co do tych baletek - jak cię stać to wynajmij sobie stadion olimpijski i zorganizuj jednoosobową olimpiadę . Będziesz Arcy Mistrzem ale owe liczne medale tyle będą miały wspólnego z prawdą co osobowość Marii Koseckiej z jej publicznym wizerunkiem
oceń post 4 18 zgłoś do moderacji
2014-06-14 21:03 71%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez Naczelny krytyk
Czy ten Lewandowski naprawdę jest takim idiotą czy tylko udaje ?
oceń post 15 6 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-14 22:25 0%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Zgadnij ,.,, PO odPOwiedź idz do POcanowa...
oceń post 0 12 zgłoś do moderacji
2014-06-14 16:34 48%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez ja
ML nie dostosował się do poleceń radnej, bo miał prawo nagrywać. Jeśli interweniowałaby Straż wówczas za złamanie prawa odpowiedzieliby przed sądem i strażnicy i radna.
odpowiedz oceń post 13 14 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-14 17:05 35%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Mądrego to i miło poczytać ....
oceń post 12 22 zgłoś do moderacji
2014-06-14 17:25 64%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez rafal
Pani Maria tez nie jest glupia i nie dala sie z prowokowc a Panu Mariuszkowi tylko o to chodzilo.Czym predzej polecial z ,,sensacyjnymi tasmami" do wszystkich redakcji z oczami dzikosci na twarzy.
oceń post 21 12 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-14 18:19 21%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Film jest na kanale Yutube profil Twierdza Elbląg od tygodnia. Na wykopie jest 13 hitem miesiąca. Ma co najmniej 27 000 odsłon. Redakcje dostały linki na swoich profilach facebooka. Na sali Komisji były jak widać dwie dziennikarki z lokalnych portali - przez ten tydzień żadna z nich o ile wiem nie podał do wiadomości publicznej zdarzenia w jakim brała udział. Proszę mi odpowiedzieć dlaczego - było tak mało ważne czy tak dla nich niewygodne do opisania ? Poczekam na Portel i na spokojnie się do owej debaty włączę . Na razie pozwalam się wyszaleć krytyką . Natomiast z przyjemnością konstatuję fakt że debata w Elbląskich mediach jest zdecydowanie bardziej kulturalna od tej na Wykopie lub Yutyube.
Panu Rysiowi uświadomię zaś tylko fakt że owo uspokojenie to zasługa konsekwentnego pacyfikowanie wszelkich "odjechańców" realizowana zarówno przez postępowania sądowe jak i brutalne przebijanie ich chamstwa moim własnym. Po raz pierwszy mogę przyznać że osiągnąłem zamierzony cel .
oceń post 5 19 zgłoś do moderacji
2014-06-14 21:09 79%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez seksuolog
A celem Mariusza było zbicie sobie laczkiem swego przyrodzenia 10 razy dziennie i za każdym razem dojście do celu. :-D
oceń post 19 5 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-14 22:24 13%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Skoro jako specjalista tak definiujesz swoje cele .... nic nie poradzę i życzę POwodzenia....
oceń post 2 14 zgłoś do moderacji
2014-06-14 16:36 70%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez elblążanin
Myślę, że mamy do czynienia z jakimś nieporozumieniem. Po pierwsze oglądając nagranie nie widzę żadnej nerwowej reakcji ze strony Pani Koseckiej. Jest ona konsekwentna w swojej postawie i stanowczo domaga się wyłączenia kamery. Prawo do wolności mediów jest, tylko czy mamy do czynienia z profesjonalnym dziennikarzem? Po drugie na posiedzeniu obecne są osoby nie sprawujące żadnej funkcji politycznej i należałoby zapytać o zgodę na ich nagrywanie.
odpowiedz oceń post 31 13 zgłoś do moderacji
2014-06-14 17:35 38%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez pytanie
ja jednak wolę, gdy więcej osób patrzy na ręce władzy. Pan woli inaczej?
oceń post 9 15 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-14 18:49 18%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Nie uważał Pan jak widzę - ma Pan takie samo prawo nagrać sesje rady i posiedzenie komisji jak ja. To dominium wyborcy a nie mediów...
oceń post 3 14 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-15 06:32 23%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
dominium – w prawie rzymskim własność prywatna /Wikipedia/ Obecnie dominium to zakres wyłącznej władzy dominatora czyli gospodarza postępowania /Sędzia Komornik Urzędnik Skarbowy /
W kwestii nagrywania przebiegu obrad dominatorem jest Wyborca i tylko od jego woli zależy co i jak chce nagrywąć oraz za pomocą jakich urządzeń . Za korepetycje należy się "Scpecjal" płatny przy okazji.....
oceń post 3 10 zgłoś do moderacji
2014-06-14 21:10 77%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez językoznawca
Domi co wyborcy ? :-D
oceń post 10 3 zgłoś do moderacji
2014-06-14 17:30 35%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez ok
Szanowni Państwo, ile razy spotkali Państwo osobiście Mariusza Lewandowskiego? Podejrzewam, że wielu z Was ani razu. A teraz zastanówcie się, dlaczego ten człowiek wzbudza tyle negatywnych komentarzy na forach? On przecież zadaje niewygodne pytania tylko tym, którzy żyją z naszych pieniądzy. Czy m.in. nie na tym polega demokracja? Mógłby robić to lepiej, ale na razie jest jedyny w Elblągu, który to w ogóle robi. On jest trochę jak pies łańcuchowy, który szczeka, kiedy widzi, że dzieje się coś złego. Nie jestem ani pro PO, ani PIS, ani SLD, ani żadne inne ugrupowanie. Jestem za to demokratą i chcę, żeby demokracja miała wielu stróżów. Nawet takich jak Mariusz Lewandowski.
odpowiedz oceń post 13 24 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-14 19:00 19%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Nie nawet takich ale szczególnie takich. Sam Pan sobie odpowiada dlaczego wzbudzam na forach taką antypatię - właśnie dlatego że mało kto chce kogoś kogo nie da się przekupić zleceniami reklamowymi czy innymi grantami. Dlatego jest pojecie dziennikarza obywatelskiego - nie konsumenta ale prosumenta obrotu informacyjnego....
oceń post 4 17 zgłoś do moderacji
2014-06-14 21:13 86%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez ciepły man
Mariusz nie piernicz. Podpaski na pewno byś reklamował gdyby dali Ci na pół litra ! :-D
oceń post 19 3 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-14 22:22 21%
26
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Z pewnością będziesz w tym lepszy .... nie mam twojego doświadczenia i wprawy.
oceń post 4 15 zgłoś do moderacji
2014-06-14 18:05 86%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez Rozmaryn
BEZNICK = czytaj ze zrozumieniem. P. Mariusz L. nie jest redaktorem elblagnet, choćbyś tego bardzo chciał. A to o nim była mowa.
odpowiedz oceń post 19 3 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-14 18:54 10%
28
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Jak widać potrafię nie tylko zdobyć dobry materiał ale i w jakoś sposób zmusić do debaty nad nim nawet tych którzy wolą o mojej osobie zapomnięć i udawać że mnie nie ma.
oceń post 2 18 zgłoś do moderacji
2014-06-14 19:45 70%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez wiza
Nie było by tego zamieszania gdyby ów "redaktor" wcześniej zgłosił chęć nagrywania. Dlatego taka, jak mi się wydaje, reakcja szefowej komisji.
odpowiedz oceń post 26 11 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-14 20:15 14%
30
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Drogi Panie na nagraniu audio jest utrwalone przybycie Pani Koseckiej - kamera już stała a przed tym co nagrałem była krótka romowa z Panią Kosecką - chyba jeszcze mniej grzeczna od tej z nagranej przez kamerę , ale szczegóły zostawiam na potem....
oceń post 4 25 zgłoś do moderacji
2014-06-14 21:16 81%
31
odpowiedziano ponad rok temu przez weterynarz psychiatra
Nie byłoby tego zamieszania gdyby ów "redaktor" poddał się wcześniej leczeniu psychiatrycznemu .
oceń post 21 5 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-14 22:21 11%
32
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Pacjenci nie płacą ? Pewnie za to licznie wyją i szczekają....
oceń post 2 16 zgłoś do moderacji
2014-06-15 08:12 84%
33

odpowiedziano ponad rok temu przez KURA DOMOWA
Panie Lewandowski - jako "redaktor" powinien pan wiedzieć, że pisze się "pacjenci". znajomość ortografii jest wymagana u dziennikarzy, a u redaktorów w szczególności. Zatem niech pan się weźmie za naukę, bo na to nigdy nie jest za późno. A kiedy już pan opanuje poprawne ortograficzne pisanie, zrobi pan następny krok - etyka dziennikarska. Życzę wytrwałości!
odpowiedz oceń post 27 5 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-15 09:33 13%
34
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Szanowna przedstawicielko ptactwa nielotnego za swój błąd przepraszam i o wzgląd upraszam na porę późną i oczu zmęczenie.... Masz Pani rację jednak posty pisze w imieniu własnym i pod własnym nazwiskiem co związku nijakiego z prawem prasowym nie ma i co więcej mieć nie może. Co zaś do etyki dziennikarskiej to z przyjemnością przypomnę dwie jej zasady - zasada prawdy / zbliżona do zasady prawdy materialnej / i zasada oddzielania opinii autora od faktów jakie on relacjonował. Jest też zasada równego dostępu uczestników debaty publicznej do mediów ale ta w Elblągu jest zastąpiona brzękiem monet płatnika partii politycznych. Proponuje poczytać Kartę Etyczną Mediów i zdziwi się Pani ile jej zapisów się w Elblągu POmija. A jeśli już o prawie prasowym mowa to Pani Kosecka naruszyła przepisy karne w nim zapisane ale poczekam jeszcze chwilę na reakcję Komendanta Miejskiego Policji którego przedstawiciel był świadkiem zdarzenia.
oceń post 3 21 zgłoś do moderacji
2014-06-15 09:38 86%
35

odpowiedziano ponad rok temu przez nie dla manipulacji
Nie może być stróżem demokracji, ktoś kto jest napastliwy, atakuje i obrzuca inwektywami swoich przeciwników politycznych, np. wyzywa ich od morderców. Pan Lewandowski po prostu uprawia politykę, zdecydowanie pisowską. Poza tym, co charakterystyczne dla zwolenników tej opcji, sam siebie obsadza w roli jedynego sprawiedliwego i prawdziwego patrioty. Nie dajmy się nabrać tej manipulacji.
odpowiedz oceń post 30 5 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-15 10:47 0%
36
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Myli się Pan ponieważ zawsze mam wątpliwości a to co Pan nazywa napaścią jest jednym z możliwych poglądów . Oficerowi SS nie wrzucali cyklonu B do komory gazowej nie robił też tego Hitler a jednak wszyscy wiemy że to on stworzył system uznany za przestępczy. Zasada odpowiedzialności organizatora nie zanikła
oceń post 0 20 zgłoś do moderacji
2014-06-15 10:04 23%
37

odpowiedziano ponad rok temu przez observator
Panie Lewandowski, proszę się nie przejmować tymi przytykami, oczernianiem z ust prawych POwców. Nie wiem czy urażę pana porównaniem ale podobna misję miał i ma tygodnik Urbana NIE. Tam tez pokazywano cyrki, frustracje, wały i inne skandaliczne sytuacje władzy z prawj po lewą stronę sceny politycznej. Oficjalnie nikt Urbana nie lubił i nie lubi. Był i jest opluwany, ale w latach dziewięćdziesiątych nie wiadomo kto i jak kupował jego "szmatławca" który wówczas rozchodził się w nakładzie blisko miliona egzemplarzy. Pani Kosecka jest jednym z przykładów braku kompetencji. jedynym jej widocznym pomysłem to nazwy na "ogórkach".
odpowiedz oceń post 6 20 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-15 10:53 17%
38
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
POplecznicy Pana Wciała są mi znani z nazwiska i numeru IP dość dokładnie. Nie przejmuję się oPOrtunistami ponieważ liczę na inteligencję czytelników a nie na przekonanie owej garstki " komentatorów ". Zresztą nie o politykę tu chodzi ale o kompetencję których elementarny brak pokazało opublikowane nagranie . Po raz pierwszy każdy może sam ocenić postawę kulturę i kompetencje Pani Radnej i sam wyrobić sobie własny pogląd w oparci o własne poglądy - i tylko o takie dziennikarstwo mi chodzi i takich dziennikarzy szanuję .
oceń post 4 20 zgłoś do moderacji
2014-06-15 10:06 11%
39

odpowiedziano ponad rok temu przez observer
...przepraszam nie nazwy, a patroni na ogórkach, bo każdy ogórek ma swojego patrona :)))))
odpowiedz oceń post 2 16 zgłoś do moderacji
2014-06-15 11:18 85%
40

odpowiedziano ponad rok temu przez Madzia
Z poniższych komentarzy wywnioskować można, że Pan Mariusz Lewandowski miał marzenie zostać gwiazdą show lub celebrytą, ale mu nie wyszło i próbuje pokazać się w mediach w inny żenujący sposób. Szkoda tylko, że Pan Mariusz nie pokazał tego co było najważniejsze, mianowicie przebiegu komisji tylko to co się działo przed jej rozpoczęciem....To jaka jest Pani Maria prywatnie nie ma znaczenia, ważne jest to, że działa na rzecz najbardziej potrzebujących w naszym mieście!!!
odpowiedz oceń post 29 5 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-15 11:49 4%
41
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Pani Madziu nagranie ma 2 godziny a wgranie go w całości przekracza możliwości mojego łącza. Nagraniem służę o ile Pani chce . Uważa Pani że ktoś kto idzie na spotkanie z Premierem w krótkich spodenkach i w laczkach jest "celebrytą" ? Teza tyleż śmiała co jakby oderwana od realiów ale życzę POwodzenia w jej lansowaniu . Jednak na moją konfidencję proszę nie liczyć ja na fryzjera wydaję 10 zł średnio co dwa miesiące. Takich "celebrytów" znajdzie Pani tysiące ... w Legii Cudzoziemskiej.
oceń post 1 22 zgłoś do moderacji
2014-06-16 07:49 84%
42
odpowiedziano ponad rok temu przez Madzia
W krótkich spodenkach i klapkach można iść na plaże lub po bułki do sklepu, a nie na spotkanie z premierem... To jest brak szacunku Panie Mariuszu do osób rządzących naszym krajem!
oceń post 16 3 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-16 10:03 14%
43
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
To się nazywa kontestacją przez żart z sytuacji. Nie przez przypadek AK walczyło z faszystami dowcipem... Szacunek przez ubiór to froma przeżyta, a pogląd Pani jako dość konserwatywny znam, jednak go nie podzielam.
oceń post 1 6 zgłoś do moderacji
2014-06-15 11:41 26%
44

odpowiedziano ponad rok temu przez robstar
a ja myślę że idea jest słuszna aby tylko według prawa wreszcie to za nasze pieniądze tam siedzą więc warto wiedzie co robią i czy dobrze to robią a nie we własnym interesie .I chciałbym przypomiec że urząd panstwowy to służba a nie prywatny folwak więc nie powinna byc tajemnic
odpowiedz oceń post 7 20 zgłoś do moderacji
2014-06-15 18:17 81%
45

odpowiedziano ponad rok temu przez wiemy
Dobrze by było ,żeby taki gwiazdor wszystko wiedzący,tendencyjny w swoich opiniach zapoznał elblążan ze swoją przeszłością..Kim jest co robił do tej pory,na czyje polecenie działa i dlaczego wybrał tylko trzech przedstawicieli PO ,a pozostałych oszczedza.To proste ma obsesję na tle tych osób
odpowiedz oceń post 26 6 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-15 18:48 7%
46
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Komentarz niezgodny z regulaminem
oceń post 1 14 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-15 19:01 11%
47

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Czy drogi moderator nie zna dzieł wieszcza ? Uwaga Uwaga Adam Mickiewicz się kłania,,,,,
odpowiedz oceń post 2 16 zgłoś do moderacji
2014-06-15 19:08 81%
48

odpowiedziano ponad rok temu przez wiemy
o Pan M.L trochę się zdenerwował - o co chodzi mamy prawo wiedzieć kto Pan jest ,jaką przeszłość ma Pan .A ten ostatni wpis to jest na granicy prawa - szkaluje ,wyzywa - proszę się trochę opanować.Panu wolno a nam nie
odpowiedz oceń post 25 6 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-15 19:24 0%
49
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Ależ wprost przecienie wpis znów jest powyżej ot taka mała parafraza z Micekiewicza.....tylko że zamiast platformy było platfusi...no poniekąd to może było obrażliwe ale teraz już chyba nie....
oceń post 0 15 zgłoś do moderacji
Marcin Pszczółkowski
2014-06-15 21:09 86%
50
odpowiedziano ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski
Panie Lewandowski. Nie ma zgody na to, aby Pan w komentarzach pomawiał i obrażał kogokolwiek, nawet parafrazując wiersz wieszcza. Co do dalszych Pana działań, podejmę odpowiednie kroki w najbliższym czasie.
oceń post 25 4 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-15 21:33 19%
51
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Zapraszam do owych kroków . Podobnie jak Pan Jerzy Wcisła bedzie się Pan odgrażał latami czy mam już szykować sekundantów i szukać ubitej ziemi ?
oceń post 3 13 zgłoś do moderacji
2014-06-15 20:42 79%
52

odpowiedziano ponad rok temu przez Molibden
Mariusz Lewandowski wyrasta na gwiazdę dzieki Wam drodzy komentatorzy i publikujący felietony. Każdy kto choć raz czytał komentarze imć Lewandowskiego wie, że jest to mało poważna osoba do dyskusji - ot zwykły krzykacz i pieniacz, który potrafi tylko pajacować ze swoją kamerą lub dyktafonem. Nie wiem co chciał udowodnić tym nagraniem, ale udowodnił tylko swoją głupotę, bo niczego merytorycznego na tym filmie nie widać, natomiast jest on dumny z tego jakby co najmniej ujawnił aferę Watergate. Karmicie trola drodzy komentujący - tacy co chcą tylko rozgłosu od lat stają się głównymi bohaterami mediów, później dostaja się do władzy i mamy w kraju to co mamy. Im dłużej bedziecie go karmić, tym szybciej wyrośnie na gwiazdę elbląskich mediów i tym bardziej będzie wpływał na życie miasta. Raz mu się udało z referendum, które jak widać nie poprawiło, a wręcz pogorszyło sytuację miasta - właśnie dzięki rozgłosowi np. o aferach, których nie ma, tacy jak Pan Wilk, dostają się do wladzy!
odpowiedz oceń post 33 9 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-15 23:48 18%
53
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Ponieważ moj wpis Pan Redaktor skasował prostuję cię drogi mało szlachetny że żadaną gwiazdą mediów nie jestem i nie bedę a to co robię ja może zrobić każdy Elblążanin. Na wszelki przypadek przypomnę ci też że nigdy i nigdzie nie kandydowałem i kandydował nie będę . A POgorszyło się chyba tobie oraz Paną Strzelcowi Witkowi Lewandowskiemu Tomaszowi i Nowaczykowi. Ludzie w ZBK odetchnęli z ulgą choć lekko im nie jest .
oceń post 2 9 zgłoś do moderacji
2014-06-15 20:55 77%
54

odpowiedziano ponad rok temu przez wiemy
Panie M.L nie tłumacz się - to jest twój styl ,trzeba z tym zrobić porządek.Wszystkie twoje wpisy podsumować i przekazać do publicznej wiadomości.Nagrać ,powielić z obrazem bez - to nie ma większego znaczenia.Będziesz Pan gwiazdą - to przecież marzenia M.L
odpowiedz oceń post 27 8 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-15 21:25 18%
55
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Zapraszam chętnie zobaczę twarz prelegenta owego osobliwego wykładu.
oceń post 2 9 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.