najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Marcin Pszczółkowski
2013-03-04 07:12 56%

Grzegorz Nowaczyk organizuje cykl spotkań. Dziś odbędzie się pierwsze

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski

Prezydent Grzegorz Nowaczyk organizuje cykl spotkań z mieszkańcami Elbląga. Włodarz chce pojawić się w każdej dzielnicy, aby rozmawiać o problemach miasta i elblążan. Już dziś pierwsze spotkanie w Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Uroczej.

- 4 marca o godz. 17.30, w Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Uroczej 4 odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań Grzegorza Nowaczyka – prezydenta Elbląga z mieszkańcami poszczególnych dzielnic. Zapoczątkowane w marcu spotkania będą doskonałą okazją, aby omówić najważniejsze dla elbląskich osiedli problemy i wspólnie zastanowić się nad ich rozwiązaniem. W spotkaniu wezmą udział wiceprezydenci Elbląga, dyrektorzy departamentów Urzędu Miejskiego, przedstawiciele służb mundurowych – informuje Urząd Miejski w Elblągu.

- Ogromne zainteresowanie elblążan Budżetem Obywatelskim, frekwencja na konsultacjach społecznych wyraźnie pokazały, że elblążanie chętnie angażują się w życie miasta, chcą i potrafią zmieniać swoje najbliższe otoczenie. Spotkania z mieszkańcami dzielnic to kolejny krok na drodze rozwijania naszego miasta w partnerstwie społecznym – mówi Grzegorz Nowaczyk, prezydent Elbląga.

Od godziny 16.30, w budynku szkoły czynne będą punkty informacyjne Urzędu Miejskiego, Policji, Straży Miejskiej i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zarządu Budynków Komunalnych gdzie mieszkańcy będą mogli uzyskać pomoc w sprawach indywidualnych.

Na spotkanie organizatorzy zapraszają mieszkańców następujących ulic: Agrykola, Barona, Bażyńskiego, Beniowskiego, Bohaterów Westerplatte, Bosmańska, Bożego Ciała, Browarna od 2 do 115, Brzeska, Brzozowa, Bydgoska, Chopina, Chrobrego, Cicha, Daszyńskiego, płk. Dąbka od 5 do 128, Dolna, Donimirskich, Fałata, Górnośląska, Grudziądzka, Gwiezdna, Jaśminowa, Kajki, Karowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kopernika, Kościuszki od 86 do 154, Krakusa od 19 do 25 d, Królewiecka od 89 do 189, Krzyżanowskiego, Lubartowska, Lubraniecka, Marymoncka, Moniuszki, Narutowicza, Niska, Norwida, Okrzei, Osiedle Marynarzy, Owocowa, Paderewskiego, Pilgrima, Pionierska, Pływacka, Poprzeczna, Portowa, Próchnika, Rechniewskiego, Robotnicza od 45 do 188, Różana, Rypińska, Sikorskiego, Skłodowskiej, Skwer Ofiar Sprawy Elbląskiej, Sowia, Sucharskiego, Sztumska, Szymanowskiego, Świerkowa, Tczewska, Toruńska, Traugutta od 41 do 59, Urocza, Witosa, Władysława IV, Żeglarska, Żurawia.

oceń wątek 5 4 zgłoś do moderacji
2013-02-23 09:19 21%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez 1234
redaktor jak zwykle się nakręcił- służba urzędowi miejskiemu rzecz święta :-)
odpowiedz oceń post 6 22 zgłoś do moderacji
2013-02-23 09:45 60%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
A będzie też jakiś striptise ?
odpowiedz oceń post 6 4 zgłoś do moderacji
2013-02-23 10:15 30%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez NIE DLA REFERENDUM
Do Lewandowski -będzie oczywiście!!!! Z tobą .... w roli głównej -wraz z twoim ............jak twoja debata wyszła ........? ile było osób ? 5 ? czy 6 ? pochwal się ...
odpowiedz oceń post 3 7 zgłoś do moderacji
2013-03-04 08:44 50%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
A ile zapłacisz żebym przestał ? Na dokładkę pięknie śpiewam to może i kareoookeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-02-23 11:12 40%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Było przyjść i policzyć .... a co do mojego striptisu to jak rozumiem będziesz inkasował spore datki żebym przestał ? A ile z tego dla mnie za mój wizerunek i artyzm ? Powiem ci też że świetnie śpiewam - każdy da 10 zł żebym przestał... To co objazdowe nieme kino ?
odpowiedz oceń post 4 6 zgłoś do moderacji
2013-02-23 11:26 21%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez ....... NA REFERENDUM
Lewandowski -jesteś żałosnym ....widziałem tłumy na zdjęciach z twojego spotkania-wszyscy mają cię w......ile było osób 6 ? (słownie: sześć ) razem z dwoma kamerzystami . Palikocino żałosny -popieraj ....... programy i kryminalistów
odpowiedz oceń post 3 11 zgłoś do moderacji
2013-03-04 08:42 50%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Ciebie tam nie było - umierasz ze strachu żeby przyjść i mi nawrzucać przed tymi kamerami ? Samochwała w kącie stała i tak sobie powiadała,.....
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-02-23 13:28 67%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez mayk
Tak w polsce powinny się kończyć obiecanki władza dla ludu a nie odwrotnie do nabijania kabzy.
odpowiedz oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2013-02-23 14:12 40%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez lex
panie Mariuszu trochę pokory, spotkanie Panu nie wyszło, ludzie nie przyszli, nie uwiódł Pan nikogo swoją osobą i poglądami a w polityce to klucz do czegoś więcej, na razie ma Pan miejsce w okopie internetowych pisarzy i nic poza tym
odpowiedz oceń post 4 6 zgłoś do moderacji
2013-03-04 08:40 50%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Drogi lexie próbujesz mówić o czymś o czym nie masz pojęcia. Jak na razie ja swoje plany realizuję z precyzją zegarka . Proszę pamiętać że nieobecni nie mają głosu . Partycypacja przez nieobecność czy ucieczka z pogróżkami ? Czas pokarze kto miał racje . Ja się w każdym razie na tych spotkaniach bardzo dobrze bawię bo lepiej z mądrym zgubić jak z setką kretynów się użerać co moje spotkania bardzo dobrze obrazują.
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-02-24 01:42 55%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Ja drogi lexie czasu nie straciłem i przy okazji udowodniłem sobie smutną tezę że internetowi twardziele miękną w nogach jak mają z kimś stanąć twarzą w twarz. To takim "szczekaczom" nie wyszło bo to waszmości na tej sali nie było . Nie umiesz waszmość popalić kota inaczej niż po pseudonimem i za pomocą IP swojego komputera ? No to jesteś Pan żałosny w swoim ujadaniu - ja tam czuję się dobrze . Ja coś jednak zrobiłem - Pana na to nie było stać . Teraz brzmisz kolego jak kura na grzędzie,,,,
odpowiedz oceń post 6 5 zgłoś do moderacji
2013-02-24 21:03 50%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez mieszkaniec Elbląga
Jeżeli prezydent chce spotykać się z mieszkańcami to należy się spotkać z prezydentem. To nie on ale My powiemy mu dlaczego w dniu 14 kwietnia 2013r. wyleci wraz ze swoją świtą z Ratusza. Nie bójmy się Nowaczyka. To My jesteśmy suwerenem Naszego Miasta. I pokażmy to na tych spotkaniach
odpowiedz oceń post 5 5 zgłoś do moderacji
2013-02-25 08:43 60%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez misz
Daj se siana Nowaczyk. W kwietniu ide na referendum.
odpowiedz oceń post 6 4 zgłoś do moderacji
2013-03-04 08:48 75%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez zainteresowany
kto zapłacił za te ulotki, plakaty? Czy sala będzie wynajęta na takich samych warunkach jak inni chcieliby wynająć? Czy prezydent miasta może organizować pod czas kampanii referendalnej tego typu spotkania ?
odpowiedz oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2013-03-04 16:41 60%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez rodzic
Cholera jasna przypomniał sobie o mieszkańcach!!!!!!, szkoda tylko że sobie stolików i krzeseł nie przyniósł bo musiały robić to dzieci ze szkoły!!!!!! a ja jako rodzic na to nie wyraziłam zgody!!!!!!
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.