najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-03-20 11:33 100%

"Idę na referendum, ponieważ..." Konkurs PiS i profilu Referendum 2013

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Prawo i Sprawiedliwość przy współudziale profilu Referendum 2013 na Facebooku organizuje konkurs pod hasłem „Nakręć film – Idę na referendum, ponieważ...”. Klub chce w ten sposób promować referendum w naszym mieście.

Konkurs ma charakter otwarty, udział w nim mogą wziąć wszyscy chętni. Polega on na nakręceniu krótkiego filmu (15-30 sekund) o tematyce zbliżającego się referendum, umieszczeniu go na własnym kanale Youtube i wysłaniu linku do organizatora. Film nie może zawierać treści obraźliwych czy też niezgodnych z prawem. Nadesłane materiały zostaną zweryfikowane przez Organizatorów, a po akceptacji dopuszczone do konkursu.

Konkurs startuje dziś, 20 marca, a potrwa do 8 kwietnia.

Zgłoszenia należy przysyłać na adres: elblaskiereferendum@wp.pl lub poprzez wiadomość na Facebooku do 2 kwietnia 2013. W wiadomości należy umieścić link do filmu, a także podać imię i nazwisko oraz dane kontaktowe. Każdy może przesłać maksymalnie dwa filmy.

Nagrodą w konkursie jest tablet MANTA MID11 Power Tab 3G 7”.

Uczestnik konkursu zgadza się na używanie przez Organizatora filmu do celów promocyjnych i reklamowych.

Wyniki zostaną ogłoszone 10 kwietnia.

oceń wątek 8 0 zgłoś do moderacji
2013-03-20 12:26 67%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez golik
super pomysł gratulacje dla PiSu
odpowiedz oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2013-03-20 23:12 14%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez dona
gówno prawda a nie super pomysł...
oceń post 1 6 zgłoś do moderacji
2013-03-20 13:46 57%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez ----
jutro wysyłam filmik :) Super pomysł PiS
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2013-03-20 15:40 20%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez zibi
idę na referendum, bo nie chcę aby PIS dorwał się do władzy, nie chcę aby w Elblągu ludzie bez żadnych umiejętności rządzenia dorwali się do władzy... PIŚ = pierdzielenie i ściemnianie. Nie jestem za PO ale oddam nieważny głos - bo wolę mniejsze zło! Jest 2 razy lepiej jak za słoniny, ale wielu myśle, że PIS zrobi dwa razy lepiej od PO - kupa prawda!
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2013-03-20 18:21 29%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez małolat
w weekend siadamy z kumplam i kręcimy. Super pomysł pis.
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2013-03-20 23:12 20%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez dona
nakręćcie elsin - plis olejcie pis
oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.