najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Moniawww
2016-05-06 07:21 100%

Jakie gry polecacie?

rozpoczęty ponad rok temu przez Moniawww

Jakie gry polecacie w cenie do 120zł, na PCta? Albo ewentualnie jakieś fajne gry przeglądarkowe? 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-05-06 08:32 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez piotr44

Ja nie mam w ostatnim czasie na granie w tradycyjne gry na komputer. Kiedyś miałe ale obecnie jestem totalnei zapracowany. Praca, dom . Tak więc jełśi włączam sobie jakąś gierkę to jest to jakakś krótka gra, która nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu. Niezła jest Imperia online, fajny jest również War Thunder. Zerknij sobie tutaj:



http://gryranking.pl/



Na stronie jest sporo recenzji takich gierek. Możesz sobie poczytac w co jest warto sobie pograć. Swoją droga to czy ktoś grał moze w Star trek online? Zastanawiam się czy nie spróbować. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
tomeknazar
2016-07-21 13:26 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez tomeknazar

Z mojego doświadczenia, wybieram raczej gry proste, na które nie trzeba tracić czasu... gram aktualnie na egryhazardowe.pl i cieszę się z formy rozrywki, którą mi ta strona daje ;)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
klark
2016-09-13 07:09 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez kesterk

Nie gram w gry hazardowe. Zdarza się zebrać z kolegami i pograć sobie w kilka osób w pokera ale nic poza tym.Nie należę do osób , które lubią ryzyko tak więc wolę gry, w ktorych niczego nie stawiam ( raz przegrałem chyba z 200 zł na automatach i nie chce mi się przegrywać więcej....).



Świetne są gry samolotowe takie jak
War thunder czy też nemexia"



http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/samoloty/ - jak widzicie są daarmowe. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.