najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Marcin Pszczółkowski
2014-05-30 06:27 61%

Jerzy Wcisła nie rezygnuje. Ma zamiar realizować swój program

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski

To, że nie udało mu się dostać do Parlamentu Europejskiego nie powoduje, że Jerzy Wcisła porzuca realizację swojego programu wyborczego. Szef elbląskiej Platformy Obywatelskiej chwali wyniki wyborcze partii oraz zapowiada, że będzie walczył o zainteresowanie Parlamentu Europejskiego przekopem przez Mierzeję.

- W Elblągu w wyborach wzięło udział prawie 20 tys. mieszkańców. Ponad 7,5 tysiąca oddało swój głos na kandydatów Platformy Obywatelskiej, co oznacza, że poparło naszą formację 38,6% wyborców. Takiego poparcia Platforma Obywatelska nie uzyskała w żadnym mieście i powiecie naszego województwa, ani tym bardziej w województwie podlaskim, tworzącym razem z warmińsko-mazurskim jeden okręg wyborczy - podsumowuje wyniki PO, szef partii w Elblągu, Jerzy Wcisła.

Wcisła wskazuje na duże poparcie elblążan dla jego kandydatury.

- Na 3.159 głosów, aż 2.343 uzyskałem w Elblągu. Jedynie dwie osoby: liderzy list PO i PiS uzyskali w Elblągu większe poparcie. Wysokie poparcie dla Platformy Obywatelskiej i dla mojej osoby cieszy, ale też zobowiązuje – mówi Wcisła. - Potwierdzam, że program, z którym startowałem do wyborów będzie kontynuowany. Nie był to bowiem program przygotowany na kampanię wyborczą, ale część działań, którymi się zajmuję od kilku lat i które w najbliższym czasie będą przedmiotem negocjacji w strukturach unijnych.

Takie procedury czekają na projekt budowy kanału przez Mierzeję, kontynuację programu zabezpieczenia przeciwpowodziowego Żuław jak i realizację idei rozszerzenia formuły małego ruchu granicznego. Ten ostatni projekt musi wprost trafić do posłów Parlamentu Europejskiego.

- Fakt, że nie zostałem posłem PE, nie wyhamuje prac nad tymi projektami. Już w przeszłości praca nad nimi wymagała mojej obecności w Brukseli. Od dzisiaj zaś wiem, że w swoich działaniach mogę odwołać się do poparcia, jakie uzyskałem od elblążan – dodaje Jerzy Wcisła.
 

oceń wątek 11 7 zgłoś do moderacji
2014-05-30 07:24 44%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez endek
Wydaje mi się, że sprawy budowy kanału przez Mierzeję, budowy dróg wodnych to sprawy Urzędu Marszałkowskiego, ministerstwa lub jakiejś komisji unijnej a nie Parlamentu.
odpowiedz oceń post 4 5 zgłoś do moderacji
2014-05-30 07:27 48%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez rewersik
i znowu Wcisła, paranoja!
odpowiedz oceń post 11 12 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-05-30 07:27 19%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Wynik wyborów jest inny - 7500 głosów z 89300 uprawnionych to 8.3% to znaczy że politykę Platformy dyskredytuje 92 z każdych 100 Elblążan. 2343 z 89 300 to daje 2,6% czyli Pana Wcisły nie popiera 98 na 100 Elblążan. Czy Pan Dyrektor wyjaśni mi czy nie zna się na kpa czy na kalendarzu bo odpowiedzi na pismo złożone 18 kwietnia br nadal nie mam . Może POra popracować zamiast zapowiadać że się POpracuje ???
odpowiedz oceń post 5 21 zgłoś do moderacji
2014-05-30 08:12 45%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez gizmo
Gratulacje Jurek, tak trzymaj. A Lewandowskim się nie przejmuj. Ty dużo pracujesz dla miasta, wiele rzeczy wnosisz, a on jest nikim, tylko zwykłym internetowym trollem.
odpowiedz oceń post 10 12 zgłoś do moderacji
2014-05-30 08:13 78%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez qwerty
Dyskredytowane to są wybory, a nie poszczególni kandydaci. 3/4 ma w poważaniu i sepuku i innych ,,polityków'.
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-05-30 08:48 14%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Obaj Panowie właśnie dostrzegliście że to co wnosi Pan Jerzy to zniechęcenie Obywateli do klasy politycznej - super że wreszcie coś zaczyna docierać. Co do owego "mionia" w POważaniu to owszem i to też zasługa niebagatelna Pana Jerzego . Ale skoro jestem nikim to dlaczego intelektualna gwiazda Elbląskiej PO boi się stanąć do debaty z internetowym trolem śmieciem i nikim ? Ja tam się nie boje że mnie "Jurek motorówka " zatopi więc chyba on się boi że ja zatopię jego... Tak czy tak ucieczka nie przystoi Panu Jurkowi bo nie bardzo gdzie ma uciekać i pora żeby to zrozumiał.
odpowiedz oceń post 3 18 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-02 07:45 0%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Słuszna uwaga dlatego już nie ma o czym z Jureczkiem gadać...
oceń post 0 9 zgłoś do moderacji
2014-06-02 15:09 67%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez babcia klozetowa
Lewandowski, w końcu określ się. Jesteś nikim czy idiotą ?
oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-02 21:52 0%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Na tym się kończy twoja klozetowa inteligencja ? Nie zazdroszczę....
oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2014-06-03 12:09 50%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez babcia klozetowa
Drogi Mariuszu Lewandowski czy jak Cię tam zwą właśnie wydrukowałem Twój wpis pochodzący z tego same IP co Mariusz Lewandowski. Jutro znajdzie się on w Prokuraturze . Będziesz miał okazję zabłysnąć swoim dowcipem przed Prokuratorem . Miłego dnia i mocno trzymaj się za śmierdzącą, intymną część swojego ciała .
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2014-05-30 09:12 58%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez k48677664
ale bredzi
odpowiedz oceń post 7 5 zgłoś do moderacji
2014-05-30 10:12 60%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez ursus
jurek znowu byl chyba na zakupach w pachnacym domku przy ul krolewieckiej, bo belkocze jak opetany. PO pierwsze sam her tuSSek POwiedzial ze przekopu napewno nie bedzie do 2020 roku, wiec wcisla moze przez te lata udawac ze cos robi a w rzeczywistosci nie ebdzie robil nic. PO drugie sam przekop to ulamek POtrzebnych prac. Gdyby teraz zrobic przekop to na jesien zalaloby cala droge z elblaga do suchacza przez nadbrzeze. zznowu podmyloby tory a zamiast samochodem to plywaloby sie tam gondolami. Dopuki nie zadbaja o drenaz zulaw, budowe nowych wałów i podniesienia nasypu koleji nadzalewowej to kopnac sie moga ale w te swoje puste łby, politykierzy od siedmiu bolesci. zreszta jakim trzeba byc glabem zeby glosowac na wcisle?
odpowiedz oceń post 9 6 zgłoś do moderacji
2014-05-30 10:17 75%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Wciskacz Kitu to jednak ma tupet.
Też bym nie rezygnował, gdyby obywatele próbowali mi odebrać jedyne zrudło dochodu za nic nie robienie.
odpowiedz oceń post 15 5 zgłoś do moderacji
2014-05-30 12:20 45%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez Elemelek
Co za radość, co za szczęście. Chyba dam na mszę w tej intencji.
odpowiedz oceń post 5 6 zgłoś do moderacji
2014-05-30 12:54 56%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez PO wygrało
PO wygrało w Elblągu z blisko dziesięcioprocentową przewagą nad PiS i to są fakty. Po co jakieś dziwaczne obliczenia, które mają potwierdzić dziwne tezy. Dlaczego ludzie PiS-u nie mogą pogodzić się z rzeczywistością i tworzą jakiś świat ułudy. Nie zauważają, że w ten sposób się tylko ośmieszają?
odpowiedz oceń post 10 8 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-05-30 14:14 22%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Drogi Panie wybory z 20% frekwencją to gonitwa hien za kością a nie demokracja. Proszę sobie nie żartować z rzeczywistości. POrażką wszystkich w tym mieście jest właśnie to że można wygrać cokolwiek z tak małym poparciem.
oceń post 4 14 zgłoś do moderacji
2014-05-31 11:14 60%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez wybralem
Mariuszek ty sie ciesz z takiej frekwencji. Gdyby było 50 % to przewaga PO byłaby zgoła 40%. I o wiele wiekszy wstyd dla PISu i referendalnych. Tu nie trzeba dużo logicznego myślenia.
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-05-31 14:06 0%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Wygrać ze słabym zawodnikiem to to samo co wygrać przy takiej frekwencji - słaby wynik . Ponadto śnisz żadna partia nie jest w stanie nie tylko wygrać ale i sprawić 40 % frekwencji - tego nie są w stanie zrobić niemal wszystkie partie razem. Wybieraj sobie co chcesz ale cieszyć się z 2 % poparcia może tylko POparaniec bez ambicji . Wygrana Karskiego 4000 głosów to też żenada ale dwa razy mniejsza.....
oceń post 0 11 zgłoś do moderacji
2014-05-30 14:24 60%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez miszmasz
Ajajaj, człowiek dalej chce się utrzymać na łamach netu.ale co to da? dalej kampania, po co było zdejmować bilbordy zawsze to taniej byłoby, a przecież to za nasze pieniądze.Przypuszczam, ze odejdzie pan Wilk, ale to nie będzie miejsce dla pana Wcisło.
odpowiedz oceń post 6 4 zgłoś do moderacji
2014-05-30 15:18 59%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez wiza
Decyzja pana Jerzego Wcisły jest podyktowana troską o nasze miasto, bo jak widać od lipca 2013 roku w Elblągu nic pozytywnego się nie dzieje, jedynie zwiększa się bezrobocie.
odpowiedz oceń post 13 9 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-05-31 07:22 0%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Rozumiem że za czasów gdy Jerzy Wcisła był przewodniczącym RM spadało ? Szczególną troską pana Jerzego było to żeby się Rada nad sprawą ELSINU nie pochyliła i to jest Pani zdaniem przykład owej dbałości ? No to nie wiem co na to owe jak pamiętam 30 zwolnionych osób . Za taką troskę ja dziękuje niech się Pan Wcisła troszczy o chwasty w zbożu a środków ochrony roślin nie będzie trzeba stosować w regionie...
oceń post 0 17 zgłoś do moderacji
2014-05-30 15:35 31%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez Niecierpliwy
On sie nie podda bo oprocz glupiego gadania nic nie potrafi wiec chce dalej pan Jerzy chce brac pieniadze za gadanie bredni do lopaty
odpowiedz oceń post 5 11 zgłoś do moderacji
2014-05-30 15:55 27%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez rejtan
przekop tak ale twoi mocodawcy mają to w d.... a ty nie reagujesz, co ważniejsze !!!!!ELBĄG czy pełne koryto!!! okrelśł sie, i od PO..... się odsuń działaj dla Elbląga
odpowiedz oceń post 3 8 zgłoś do moderacji
Gifas
2014-05-31 17:34 50%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
przekopu nie bedzie:D koszt utrzymania szlaku wodnego i przekopu jest dla elblonka nie do uniesienia :D
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2014-05-30 17:31 57%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez ewenek
A Wcisła dalej pcha sie do koryta , dzwiami POwców wywalili to oknem chce wleść , Boże widzisz a nie grzmisz, no tak trzeba dalej kombinować , grunt by kieszenie pieniedzmi napchać a gówno w Elblągu robić !
odpowiedz oceń post 13 10 zgłoś do moderacji
2014-05-30 20:57 54%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez yataman
ten facet to zwykly karierowicz aparatczyk pokroju grzesia n. wkoncu to ta sama ekipa kiciarzy, nic nie zrobili dla miasta oprocz wlasnych interesow i kurczowego trzymania sie stolkow. Pamietam jak przed referendum wcisla jak i wszyscy POwcy wmawiali ludziom aby nie szli na referendum, tym samym zniechecali ludzi do demokratycznego przywileju. natomiast w tym roku ta szuja namawiala ludzi do pojscia na wybory bo chcial czmychnac do europarlamentu. do tej pory na youtube krazy filmik jak wcisla nazywa grupe referendalna szujami ,klamcami itd. to zwykly bufon, nie glosujcie na niego. a przekopac to on sobie moze ale dzialke
odpowiedz oceń post 13 11 zgłoś do moderacji
2014-05-30 22:10 58%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez leszek22
Zrobię, obiecuję, w przyszłości, może, kiedyś, zapewniam, itp., itd.... Wciąż to samo, a efektów od lat brak.
odpowiedz oceń post 7 5 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-05-31 07:24 15%
28
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Ale diety już i co miesiąc....
oceń post 2 11 zgłoś do moderacji
NoName
2014-05-31 01:49 47%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Patrzę na tą fotkę i śmiać mi się chce. Na plakatach wyborczych Wcisła wyglądał o 10-15 lat młodziej niż w rzeczywistości.
odpowiedz oceń post 7 8 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-05-31 07:24 15%
30
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
cuda foftoszopa,,,,
oceń post 3 17 zgłoś do moderacji
2014-06-01 16:26 50%
31
odpowiedziano ponad rok temu przez Struś pędziwiatr
Mariuszku, foft czego ??? :-D ....i idź w p... bo bredzisz jak potłuczony !!!
oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-05-31 09:40 0%
32

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
http://www.youtube.com/watch?v=ALPsd2ZFypnHY&feature=kp
odpowiedz oceń post 0 9 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.