najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Jerzy Wcisła: Pozwę Mariusza L. do sądu
2014-04-14 13:53 56%

Jerzy Wcisła: Pozwę Mariusza L. do sądu

rozpoczęty ponad rok temu przez Michał Libuda

Chcę bronić swojego dobrego imienia oraz Urzędu Marszałkowskiego. Mariusz L. dotknął mnie osobiście swoimi oskarżeniami o to, że odpowiadam za śmierć 4 osób na Cieplicówce. Stanie przed sądem bo nie mogę tego tolerować - mówi Jerzy Wcisła z Platformy Obywatelskiej. - Wolność słowa wiąże się z odpowiedzialnością.

Jerzy Wcisła były przewodniczący Rady Miasta, dyrektor Biura Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Elblągu, czuje się dotknięty słowami Mariusza L. - Do tej sprawy podchodzę emocjonalnie. Chcę pokazać, że się myli w tych słowach - wyjaśnia.

- Cieplicówka w programie Pętla Żuławska nie istnieje. To nie jest droga wodna. Odradzamy tam pływanie. Na materiałach przez nas przygotowanych jest zaznaczone, że nie polecamy żeglugi w tym miejscu, a gdy już pływają tam łodzie to sugerujemy by miały składane maszty - dodaje. - Ja ani samorząd nie odpowiadamy za ten wypadek. Również Urząd Miejski nie zajmuje się tym, na jakich zasadach mają być zamieszczone linie energetyczne - mówi.

Polityk odniósł się również do sprawy obecności wiceprezydenta Janusza Hajdukowskiego na posiedzeniu Związku Miast i Gmin Morskich. - To ja zwróciłem na to uwagę. Nikt o tym nic nie wiedział. Okazuje się, że Rada Miasta w listopadzie ub. roku ustaliła, że delegatem jest pan Janusz Hajdukowski tylko zapomniała o tym poinformować Związek. Jestem szanowany w środowisku. Co jest priorytetem dla władzy? Trzeba wyeliminować takiego człowieka? Dzięki mojej działaności Związek poparł projekt kanału przez Mierzeję. Czy interes partyjny jest ważniejszy, jak merytoryczna praca dla Miasta? Jestem delegowany przez Marszałka. Miasto nie jest obciążone finansowa za mój wyjazd.

oceń wątek 14 11 zgłoś do moderacji
2014-04-14 14:21 71%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez tak trZymać
i bardzo dobrze, ktoś musi w końcu z tym oszołomem zrobić porządek
odpowiedz oceń post 27 11 zgłoś do moderacji
2014-04-14 14:35 65%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez PIL
popieram
oceń post 22 12 zgłoś do moderacji
2014-04-14 15:07 62%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez urnochód
Panie Wcisło ma pan rację tylko czy prawo zezwoli owemu mariuszowi stanąć przed sądem i ponieść konsekwencje słów które wypowiada? Gdzie dzisiaj są wszystkie "...wszy i gnidy..."?
odpowiedz oceń post 13 8 zgłoś do moderacji
2014-04-14 17:11 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez www
Ma prawo i stanie przed sądem jełopie!
oceń post 0 7 zgłoś do moderacji
2014-04-14 15:14 35%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Czekam na Pozew. Z przyjemnością odpowiem Panu Wciśle co to jest odpowiedzialność za skutki własnych zaniechań.
odpowiedz oceń post 13 24 zgłoś do moderacji
2014-04-14 20:01 50%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez komornik
a po co pozew, jak ML przegrywa to nawet nie ma z czego komornik ściągnąć, jeszcze jakieś zbiegi na koncie, także o jego kasę walczy kilka podmiotów :) ot cała prawa o ML
oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2014-04-14 15:36 43%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Tadd
Co do M.L. zgoda. Przegiął. Ale P. Wcisła władze miasta zarzucają Panu posługiwanie się na zjeździe mandatem innej osoby. Tutaj nie będzie pozwu?
Bo tłumaczenia dość pokrętne.
odpowiedz oceń post 9 12 zgłoś do moderacji
Gość
2014-04-14 15:37 52%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Gość
Pan Mariusz wygra!,,,,,
odpowiedz oceń post 16 15 zgłoś do moderacji
2014-04-14 15:51 44%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez elblążanin
Wcisła winien!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak wszyscy POpaprańcy
odpowiedz oceń post 15 19 zgłoś do moderacji
2014-04-14 16:33 56%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Sprawiedliwa
Moim skromnym zdaniem, żeby bronić swojego dobrego imienia, to je trzeba najpierw mieć, a niestety, posługiwanie się cudzym mandatem świadczy o czymś zupełnie przeciwnym.
odpowiedz oceń post 10 8 zgłoś do moderacji
2014-04-14 16:52 55%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez wiza
Rację ma pan Wcisła, że za tak ciężkie zarzuty, osoba je wypowiadająca musi odpowiedzieć przed Sądem.
odpowiedz oceń post 12 10 zgłoś do moderacji
2014-04-14 20:19 31%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Spokojnie proszę się niemartwić ja sobie poradzę. Przy okzaji sprawdzimy kto to ow złodziej i kto odpowiada za jezyk napaści wyzwisk i pomówień w trakcie referendum.
oceń post 4 9 zgłoś do moderacji
2014-04-14 17:26 47%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez powiec
Bardzo dobrze panie Wcisła trzeba wyjaśnić w Sądzie kto kłamie i pomawia! Prawda nas wyzwoli!
odpowiedz oceń post 8 9 zgłoś do moderacji
2014-04-14 17:41 50%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez yataman
jurku blagam cie odejdz z polityki! jestes bezczelny,nutny i arogancki! uwazasz sie za lepszego od hajdukowskiego? przeciez wbiles sie tam na krzywy ryj !!! obłuda i jeszcze raz obłuda!
odpowiedz oceń post 8 8 zgłoś do moderacji
2014-04-14 17:44 32%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez yataman
mysle ze Lewandowski mowi prawde, odslania rzeczywistosc a to boli POwcow, nie wiedza jak z nim walczyc wiec chca go straszyc sadem! oby wiecej takich ludzi jak lewandowski bo inaczej ci okupanci nas zgladza!
odpowiedz oceń post 8 17 zgłoś do moderacji
2014-04-14 18:17 60%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez Karabasz
Może w końcu wsadzą do paki tego hejtera. Za szkody przyniesione temu miastu i mieszkańcom Mariusz L. powinien sie nie wypłacić do końca życia. Elbląg stracił na całym tym referendum miliony złotych, że o straconym czasie którego przeliczyć na pieniądze się nie da nie wspomne, do czego osoba tu pisząca się przyczyniła w bardzo dużym stopniu. Na szczęście cały ten śmieszny Wolny od Rozumu Elbląg do koryta władzy się nie dostał co cieszy bardzo!
odpowiedz oceń post 12 8 zgłoś do moderacji
2014-04-14 19:25 53%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez Maciej
Co ty chłopku roztropku bredzisz?!!! Jeśli Nowaczyka ekipa była by dalej przy korycie to twoja mamusia z tatusiem musieli by dalej płacic krocie za mieszkanie które jest ich własnością a poza tym dalej by zadłużali miasto na kolejne inwestycje NIE potrzebne! Po co komu aqua park skoro 70% Elblążan nie umie pływać i jest to droga przyjemność,nam potrzeba zakładów pracy i to potężnych zakładów,Wilk i tak nic nie zrobi,nie ma szans na kolejne wybory a PO już w tym mieście jest spalone i do władzy im tak daleko jak Pisiakom. Wolne Miasto Elbląg to Nasza przyszłość a Pan Mariusz tylko ludziom pokazuję prawdę i otwiera oczy na to co u nas jest i być powinno.
oceń post 9 8 zgłoś do moderacji
2014-04-14 19:54 47%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez Karabasz
Macieju Macieju twój rozumek jest bardzo malutki i nie rozumie kwestii, że ZBK jest zadłużony na 40 mln zł i ta obniżka nic w efekcie nie dała. Masz rację wszyscy płacimy i moi rodzice też chociaż nie mieszkają w ZBK za politykę Pana Wilka bo długi same się nie spłacą tylko miasto czyli my musimy je spłacić. Dodając do tego rozpoczętą budowe parku rozrywki wodnej do której miasto w tej chwili już musi dołożyć 10 mln zł wiecej niż zakładano, a w konsekwencji pewnie nie mniej niż 15 spuści do miasto na dno, no chyba, że Pan Wilk zakończy budowę tuż po wyborach na etapie Porto 55. Albo jesteś ślepy i nie widzisz tego co się rozgrywa, albo głupi (co jest bardzie prawdopodobne) i wierzysz w to co ci karzą inni!
oceń post 8 9 zgłoś do moderacji
2014-04-14 20:24 13%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Głupi jesteś drogi Karabaszu - sama przebudowa 12 lutego to 21 milionów z kasy miasta bez żadnych środków z Unii. Park wodny to bezpieczeńśtwo dzieci latem a jeśli chcesz przeliczać życie na złotówki to przeliczaj życie własnych dzieci . Skoro nie umiesz liczyć to wróc do szkoły a nie POuczaj innych bo wychodzisz na dup.a .
oceń post 2 13 zgłoś do moderacji
2014-04-14 18:21 60%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez rita
Lewandowskiemu już dawno się należał pozew. Słuszna decyzja.
odpowiedz oceń post 9 6 zgłoś do moderacji
2014-04-14 20:14 15%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Czyżby chciała mnie Pani pozwać ? Zaraszam
oceń post 2 11 zgłoś do moderacji
2014-04-14 19:35 45%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez Ja przyjmuje zakłady i spieprzam z kasą.-Alojzy
Chłopaki. Taniej będzie jak dacie sobie PO pyskach publicznie na gołe klaty na ringu przed Urzedem Masrałkowskim przy ul.12go Lutego albo przed UM. Ubaw bedzie PO pachy.
odpowiedz oceń post 5 6 zgłoś do moderacji
2014-04-14 20:13 20%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Mirek to nie ta waga. Chesz żeby wyszło jak za komuny - tak ekstremista dodstał że mu się kredku z tornistyra wysypały ? Zakłady sobie przyjuj ale na wyścigach pcheł.
oceń post 3 12 zgłoś do moderacji
2014-04-14 21:11 60%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez yataman
zgadzam sie! takze jestem za walka! teraz wszyscy celebryci wyzywaja sie na pojedynek MMA. Pol roku temu mial walczyc nawet detektyw rutkowski ale speniał i sie wycofal. moze Lewandowski bedzie walczyl z Wcila? Taka walka z okazji 777 lecia miasta? np podczas dni elblaga zamiast dennej operetki? To by byla swietna atrakcja!!! kto jest za reka w gore! poprosmy sponsorow moze elblaski browar ?
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2014-04-15 08:10 0%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Panie Yataman ja nie zejdę do wago koguciej a Pan Wcisła raczej nie zbuduje 30 kg mięśni. Nie bije się słabszych ale się ich broni .Ja się mordobicie nie boję mam tych blizn za kilku ale co innego przegrąc z równym sobie a co innego wygrać ze słabszym . Proszę sobie nie żartować bo to naprawdę nie jest na miejscu.
oceń post 0 7 zgłoś do moderacji
2014-04-14 20:00 53%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez elfred
Hehe ciężko rozstać się ze stołkiem... Jerzy Wcisła występuje w Związku Gmin nadal jako przewodniczący Rady Miejskiej
odpowiedz oceń post 8 7 zgłoś do moderacji
2014-04-14 22:38 17%
27
odpowiedziano ponad rok temu przez Oko
To akurat niedopatrzenie władz miasta
oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2014-04-15 07:31 13%
28
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Dziennik Urzędowy Wojewody jest misjcem publikacji uchwał i organizator winien się z nim zapoznać . Polecam lekturę art 286 kk i przyjrzenie się konstrukcji wyzyskania cudzego błędu. Analogia pełna tylko brak korzyści majątkowej ,
oceń post 1 7 zgłoś do moderacji
2014-04-14 21:14 64%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez MK
"Jestem szanowany w środowisku". Wcisła, skończ Pan. Wstydu oszczędź...

odpowiedz oceń post 7 4 zgłoś do moderacji
2014-04-14 22:26 76%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez Karabasz
Mariuszu, gdybyśmy zrobili ankietę, kto jest głupszy ja czy ty, to wynik byłby przytłaczajacy. Już po komentarzach i rankingach widać, że znakomita większość w Elblągu za głupca uważa właśnie ciebie. Ale do meritum - czy twoim zdaniem rodzice powinni wybierać czy ich dzieci mają ginać topiąc się, pod kołami samochodu czy z głodu? Basen tak, ale nie za wszelką cenę. Wilk obiecał w kampanii mniejszych kilka basenów przy szkołach podstawowych lub gimnazjach, ale jak widac ma w czterech literach wyborców i woli przedkłada własny interes ponad interes wyborców i miasta. Za kilka lat podatki miejskie wzrosną o 20-30%, ale po Panu Wilku zostaną tylko wspomnienia i psioczenie na kolejną władzę! Prezydent nie jest wybierany na rok, a jego decyzje beda widoczne za lat 4-5, po specu od szczotek raczej nie spodziewam się gwałtownego rozwoju tego miasta, na szczęscie ta farsa się skończy niedługo!
odpowiedz oceń post 13 4 zgłoś do moderacji
2014-04-15 07:22 0%
31
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Głpota powtórzona milion razu nie nabiera mądrości. Jeśli jesteś tak głupi że nie rozumiesz że drażnie czytelników celowo toś głupszy niż myślałem . Wpisy paru geniuszy powyżej to typowy przykład mówienia o utorze a nie o sprawie . Niestety drodzy sfrustrowani żyjemy w kraju który wolnośc słowa respektuje bardziej w prawie niż w zwyczaju. Skoro Panowie mnie nie cierpicie - nie czytajcie to naprawdę bardzo proste rozwiązanie .
oceń post 0 11 zgłoś do moderacji
2014-04-14 22:36 59%
32

odpowiedziano ponad rok temu przez Zniesmaczony Maryjan
Wcisly nie lubię ale zgadzam się. Sprawę powinien założyć. Mam dosyć pana Mariusza L.
odpowiedz oceń post 10 7 zgłoś do moderacji
2014-04-15 07:25 0%
33
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Jestem tego samego zdania - ma już moj adres do doręczen.
oceń post 0 11 zgłoś do moderacji
2014-04-14 22:41 53%
34

odpowiedziano ponad rok temu przez elias
Bardzo dobrze, czas z tą gnidą Lewandowskim zrobić porządek. Kiedyś po prostu wzięliby taczkę pełną gnoju i tego barana wywieźliby z miasta, teraz chama i prostaka trzeba do sądu pozywać.
odpowiedz oceń post 10 9 zgłoś do moderacji
2014-04-15 07:25 15%
35
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Spróbój ale pomyśl co będzie jak ja ciebie wywiozę na tym gnoju ?
oceń post 2 11 zgłoś do moderacji
2014-04-15 03:11 50%
36

odpowiedziano ponad rok temu przez Naczelny krytyk
Ten Lewandowski to co to to jest? Dlaczego wszyscy tak z nim polemizują ? Przecież po komentarzach tego gościa widać, że ma on coś nie tak pod kopułą a z człowiekiem chorym psychicznie się nie dyskutuje tylko się go zamyka w zakładzie dla obłąkanych i się go leczy !!!
odpowiedz oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2014-04-15 07:24 0%
37
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Ale jakiś konkret moze ? Deklaracja ONZ jest równie lakoniczna co twój post . Może wyślij ją do Radia Erewań pewnie będzie to news dnia .
oceń post 0 7 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.