najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Marcin Pszczółkowski
2013-07-07 12:33 33%

Jerzy Wilk: Jeśli kogoś uraziłem, przepraszam

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski

Jerzy Wilk (PiS) głosował dziś w lokalu wyborczym w Technikum Mechanicznym. Na głosowanie przyjechał z żoną. Wilk przeprosił dziś także wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni przez niego w tej kampanii.

- Jestem spokojny. Mam takie poczucie, że zrobiłem wszystko co można było w tej kampanii wyborczej zrobić. Dziękuję wszystkim moim współpracownikom za ciężką pracę. Dziękuję mieszkańcom miasta za poparcie. Jeśli kogoś w tej kampanii uraziłem, to przepraszam – mówił po głosowaniu kandydat Prawa i Sprawiedliwości. - Te wybory dla mnie to ważna rzecz. To ukoronowanie mojej aktywności w samorządzie. Liczę na wysoką frekwencję. Na godz. 10.00 było już około 10 procent wyborców przy urnach.

oceń wątek 7 14 zgłoś do moderacji
2013-07-07 14:10 59%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez obywatel Eg
Tychj z czarnej listy też przeprasza i pozwoli wrócić do Elblaga ?
odpowiedz oceń post 13 9 zgłoś do moderacji
2013-07-07 14:43 50%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Szafa Gra
Przeprosiny Przyjęte!
Dzis życzę powodzenia!!!!
odpowiedz oceń post 10 10 zgłoś do moderacji
2013-07-07 14:49 75%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Znafca
Czekam z niecierpliwością na wyniki. Nie wiem czy mam już się wyprowadzać... Może jednak Pan Wilk wyczyści swoje czarne listy? ;)
odpowiedz oceń post 12 4 zgłoś do moderacji
2013-07-07 15:52 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez lajdak
czy to nie jest złamanie ciszy wyborczej?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-07 19:19 42%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez malpa w czerwonym
te podziekowania i przeprosiny Wilka to nic jak jawna ,bezszczelna agitacja i zlamanie ciszy ...to powinno miec miejsce dopiero po zakonczeniu glosowania ...mam nadzieje ,ze ktos sie tym odpowiednio zajmnie ....kpina z ludzi !!!!!
odpowiedz oceń post 8 11 zgłoś do moderacji
2013-07-07 20:22 33%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez mała mrówka
A jak Pan Jery nie wygra i zostanie w radzie miasta jak spojrzy w oczy tym których nazywał wszami gnidami poda się pan do dymisji?
odpowiedz oceń post 4 8 zgłoś do moderacji
2013-07-07 21:18 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez bede inna
zagłosowałam z rodziną za... (dop. redakcji: dalsza treść komentarza narusza ciszę wyborczą)
odpowiedz oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.