najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Jerzy Wilk oficjalnym kandydatem na prezydenta
2014-09-22 12:25 22%

Jerzy Wilk oficjalnym kandydatem na prezydenta

rozpoczęty ponad rok temu przez Ines Kuraś

W poniedziałek (22.09) w hotelu Arbiter odbyła się konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości. Nastąpiło oficjalne przedstawienie kandydata na Urząd Prezydenta Miasta Elbląga. Z ramienia PiS-u o te stanowisko będzie starał się obecny włodarz miasta Jerzy Wilk.

Spotkanie zgromadziło wszystkie elbląskie media. Prezentacji kandydata dokonał europoseł prof. Karol Karski:

Pan Jerzy Wilk jest ponownie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta miasta. To kandydat, który udowodnił, że w krótkim czasie można przyspieszyć rozwój miasta. Przez rok urzędowania na stanowisku prezydenta pokazał, że najważniejsi są dla niego mieszkańcy, rozwój miasta i oszczędne nim zarządzanie.

Ponadto nastąpiło krótkie podsumowanie tego, co udało się dotychczasowemu prezydentowi zrobić przez okres rocznej kadencji.

Ze swoich obietnic wyborczych spełnił  w zasadzie wszystkie.” - dodał Karski

Jakie obietnice spełnił Jerzy Wilk? Mianowicie obniżkę czynszu, obniżkę cen biletów i opłaty za wywóz śmieci. Mimo zmniejszającej się liczby uczniów, nie zamknął żadnej szkoły, utworzył dodatkowe zajęcia dla przedszkolaków, co pozwoliło dać pracę kolejnym osobom. Utworzenie Karty Dużej Rodziny świadczy o tym, że prezydent dba o mieszkańców.

Od lat mieszkańcy Elbląga zwracali uwagę prezydentom na konieczność wybudowania kompleksu basenowego, by nie musieli jeździć do mniejszych miejscowości. Platforma Obywatelska obiecała wybudować Aqua Park, ale jak zwykle w środku tej formacji na obietnicach się skończyło. Dopiero Jerzy Wilk podjął ryzykowną decyzję i w maju tego roku rozpoczęto budowę basenu. - mówił na dzisiejszej konferencji europoseł.

Ponadto zakończono inwestycje, prezydent Wilk oszczędza środki pieniężne z budżetu miasta, rozwija miasto, sprowadza przedsiębiorców. Podsumowano również krótko spotkania, które przez ostatni rok odbywał prezydent.

Hasło wyborcze Jerzego Wilka to „Słucham Elblążan. Dbam o Nasze Miasto.”

oceń wątek 9 32 zgłoś do moderacji
2014-09-22 17:52 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Mieszkanka
Do~ Sundio. ok zdanie nieodpowiednio sformułowane :) ale reszta to czysta prawda
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-09-22 18:13 89%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Krochmal
Uśmiałem się do łez. Czy on myśli że przemawia do 5 letnich dzieci. Nikt o zdrowych zmysłach żadnej poprawy i perspektyw na lepsze czasy dla miasta nie ma. Pan Wilk za to zero samokrytyki - indywidualny ideał - uczył się od najlepszych za PRLu propagandy sukcesu, którego nie ma i przekuwania porażek w sukcesy. Jeszcze przed wyborami opłacone już kazanie w elbląskich parafiach i sukces wyborczy murowany. Tylko czy Elblążanie dadzą się na te zrealizowane obietnice nabrać kolejny raz?!
odpowiedz oceń post 16 2 zgłoś do moderacji
2014-09-22 18:19 89%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez wiza
Przypisywanie sobie p. Wilk nie swoich zasług, to kpina z inteligencji mieszkańców. Gdyby to była prawda z tym hasłem - dbam o nasze miasto - to p. Wilk dał by już spokój i mieszkańcom, i sobie. A gdzie p. Wilk "słucha" i w którym konfensjonale?
odpowiedz oceń post 16 2 zgłoś do moderacji
2014-09-22 18:34 87%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Krochmal
Jak tak patrzę na tę fotografię to przypomina się cytat wielkiego męża stanu, idola urzędującego Prezydenta i wzoru do naśladowania, a cytat ten brzmiał mnie więcej tak: "Zabierzcie ode mnie tą małpę w czerwonym!" :)
odpowiedz oceń post 13 2 zgłoś do moderacji
2014-09-22 19:02 19%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
Pan Prezydent Wilk nie moze przegrac tych wyborow po prostu nie ma z kim :) jest na to za dobry
odpowiedz oceń post 4 17 zgłoś do moderacji
2014-09-22 23:05 60%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez dług publiczny
dobry w prowadzeniu kampanii za publiczne pieniądze!
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2014-09-22 19:40 21%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Arczibar
Prezydent Wilk nie ma alternatywy . To doświadczony samorządowiec . Zrealizował większość obietnic z kampanii wyborczej. Są nowe inwestycje , obniżki opłat komunalnych, karta dużej rodziny. Niebawem rusza remont stadionu Olimpii. Dokonano terminowej realizacji inwestycji drogowych . Warto dać mu kredyt zaufania na kolejne 4 lata.
odpowiedz oceń post 5 19 zgłoś do moderacji
2014-09-22 20:00 83%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez Krochmal
PIeSki szczekają a karawana jedzie dalej! Macie rację był i jest całe życie urzędnikiem za wynagrodzenie którymi lazł w szkodę najpierw ELSINowi, a teraz miastu, teraz buduje sobie ranczo! W ELSINie też spełniał obietnice i wszyscy wiemy jak się to skończyło - firma odżywa po jego odejściu i wszyscy się cieszą! :)
oceń post 15 3 zgłoś do moderacji
2014-09-22 23:05 67%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez joker
wymień kolego te nowe inwestycje oraz terminowe inwestycje drogowe. Remont stadionu? daszek nad zapyziałą trybuną to remont? wolne żarty
oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2014-09-22 20:19 6%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
Pan Wilk wygra Wybory bo inaczej nie umie :)
odpowiedz oceń post 1 15 zgłoś do moderacji
2014-09-22 21:21 14%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Kenny
To najbardziej skuteczny prezydent Elbląga jakiego mieliśmy. Jeżeli elblążanie wybiorą Wróblewskiego popełnią wielki błąd. Trzymam kciuki za Pana Wilka. Powodzenia !
odpowiedz oceń post 3 19 zgłoś do moderacji
2014-09-22 23:03 50%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez efekty nie marzenia
Skuteczny? a co on zrobił? zadłużył bardziej miasto, dziś się chwalił, ze 50 ławek i 100 śmietników ustawił. Braaaaawo Panie Prezydencie. W następnej kadencji kolejne 200 ławek prosimy. A Wróbel? Lata w samorządzie elbląskim, teraz zajmuje się środkami unijnymi w najbliższej perspektywie finansowania. Będzie wiedział jak skutecznie pozyskać te pieniądze. a Wilk???? nie ma nawet strategii a konkursy tuż tuż!!! najbardziej skteczy prezydent hahahahahaha!
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2014-09-22 22:35 20%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
Bez kitu Prezydent Wilk zrealizowal prawie wszystko co obiecal a tego czego nie dokonal to byla wina radnych z opozycji a przyklad to jest np Straż Miejska
odpowiedz oceń post 3 12 zgłoś do moderacji
2014-09-22 23:41 50%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez one kanobi
Oszczędne zarządzanie miastem 320 mln długu. Brawo Wilk. Dobrze że to nie 4 lata bo zrujnowałby budżet nieodwracalnie. Czas na mądre rządy!
oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2014-09-23 09:57 29%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
One Kanobi wiesz doskonale ze ten dlug powstal przez bledna polityke poprzednich rzadow ktore trawy wiele lat wiec przestac falszowac opinie publiczna ze to wina prezydenta Wilka
oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2014-09-22 23:42 60%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez do wpisywaczy na etacie z PiS
Panowie/panie propisowscy na K. Ja wiem, że trudno chwalić kandydata, gdy nie ma za co, ale postarajcie się choć trochę. Wszyscy na jedno kopyto, tak jak w centrali. Jeden wysyła tekst, inni powtarzają. I wy chcecie rządzić, a własnego myślenia zero.
odpowiedz oceń post 6 4 zgłoś do moderacji
2014-09-22 23:44 40%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez :(
ble,ble,ble ... czy ktoś się jeszcze na to nabierze ?
do "Młody elblążanin" musisz być naprawdę bardzo młody...
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2014-09-23 00:04 75%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez OE1945%
Kibice Olimpii "podziękują " panu W. w odpowiedni sposób :)
odpowiedz oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2014-09-23 10:01 27%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
Trzeba jasno stwierdzic ze prezydent Wilk to czlowiek na ktorego czekalismy od 1989 roku i to jest fakt wystarczy porownac jego czyny z poprzednikami bo to WILK dal inwestrow , obnizki , basen , karte rodziny a poprzednik czym moze sie pochwalic podwyzka czynszy , biletow oraz rozkopanym miastem
odpowiedz oceń post 4 11 zgłoś do moderacji
2014-09-23 10:14 67%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez nwo
a wilk to Tobie płaci za wchodzenie mu w tyłek ? czy jego rzeczniczka? o posadki się boicie już co ? :) bójcie się bo czas na zmianę pracy się zbliża.
oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2014-09-23 10:41 14%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
Posluchaj ja sie wychowywalem w rodzinie patriotycznej wiec jestem patriota i boli mnie to ze PO co opanowala wszystkei struktury niszcza to panstwo a lokalne przyklady juz podalem powyzej , PIS toje st jedyna alternatywa a dokonania PIsu podalem tez powyzej i to jest prawda chyba ze jak sie myle to napisz to teraz co do PO i PISU ze klamie
Prosze bardzo
oceń post 1 6 zgłoś do moderacji
2014-09-23 12:04 60%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez nick
Jak na razie klamiesz.Basenu nie dal bo to nie jego wlasnosc,jak na razie jest to na razie tylko rozkopany teren.Inwestrorow tez nie dal tylko inwestuja tu dzieki pracy poprzednich ekip.Obnizki niestety generuja dalasze zadluzenie miasta,karta rodziny to czysty populizm zreszta tez nie jego pomyslu.Ja na takiego ,,darmozjada" nie czekalem i nie czekam...A tym patriotyzmem co tak epatujesz.Myslisz ze ja tez nie wychowywalem sie w rodzinie patriotycznej???
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2014-09-23 12:31 17%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
no wlasnie prace nad basenem sa a pieniadze na bud zalatwil chociaz wiele osob mu zyczeylo ze mu sie nie uda i prace sa w toku a PO 2.5 roku budowalo stadion i nic nie zrobili a co do obnizek fakt jest taki ze te obnizki zrobil a PO dalo podwyzki i z tego powodu ja mam glosowac na PO za to ze zwieksza koszty zycia ? ty chyba chory jestes czlowieku
oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2014-09-23 13:25 63%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez nick
Sam jestes chory czlowieku.Czy ktos startuje z PO???Jestes tak glupi ze glowa mala.:).Jakbys wiedzial to PO nie wystawila swojego kandydata.Budowa stadionu miala ruszyc.Twoj prezio oddal kase.Wiadomo bylo ze kasa wroci mniej co prawda ale gdyby marszalek wojewodztwa tego nie uczynil to dopiero podniósł by sie lament.Pan Protas mimo wszystko tez przylozyl reke do tej inwestycji wiedzac ze nie moze odciac dotacji bo jest marszalkiem calego wojewodztwa.
oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2014-09-23 14:41 20%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
Tylko chlopie jest wybor PIs albo KWW-PO kazdy wie ze Wróblewski to kontynuacja rzadow PO czyli drożyzna dla mieszkancow i przykrywka byla by taka bo kryzys mamy itp o to mi chodzi w kazdej dojrzalem demokracji sa 2 partie do wyboru
oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2014-09-23 15:05 33%
26
odpowiedziano ponad rok temu przez nwo
wybór pis czy po to nie wybór, mi nic pis nie dał nie żyje mi się lepiej może dlatego że nie bawię się w politykę na po też nie głosuję. Ale takie gadanie jakie ty uprawiasz reklamujące pis to już jest przesada nic absolutnie nic nie zrobili przypisuja sobie zasługi innych.
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2014-09-23 20:26 25%
27
odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
Proste po to jest demokracja zeby byc po czyjejs stronie zeby zaglosowac raz na 4 lata bo to jest nasz jedyny przywilej w tym kraju czlowiek ktory tego nie wykorzystuje to sie staje Tubylcem a jesli ty nie masz na kogo glosowac to po co sie tutaj wogole odzywasz zeby /hejtowac by sie lepiej poczuc ?
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2014-09-23 11:49 60%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez nick
To sa osiagniecia o ktorych ja osobiscie bym sie nie chwalil.Laweczki,smietniki,kosze na smieci????????Pusty smiech na sali!!!!Komisariat na Zawadzie?????Co on za glupoty gada.Nie ma zadnego komisariatu jest tylko ,,pokoj dzielnicowego" wydzierzawiony od spoldzielni.
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2014-09-23 11:52 75%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez klik
Hej, Kobi przejrzyj się dokładnie w lustrze i zobacz czy Ci coś tam nie wyrasta? A poza tym należy używać polskich liter ... patrioci za dychę.
odpowiedz oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2014-09-23 12:34 29%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
Dobra posluchajcie mnie partyjniacy z PO czy mam glosowac na Ekipe co dala obnizki czyli zmniejszyla mi koszt zycia czy mam glolsowac na ekipe co dawala podwyzki cen czyli mi zwiekszyla koszt zycia to jest proste myslenie na kogo mam glosowac najwazniejsze jest to zeby przecietnemu czlowiekowi sie jak najlepiej zylo
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2014-09-23 15:06 40%
31
odpowiedziano ponad rok temu przez nwo
Głosuj sobie na kogo chcesz ale nie kłam że pis coś obniżyło... chyba tylko swoim partyjniakom bo normalnym obywatelom nic wiec weż koło i stuknij się w czoło fanatyku polityczny.
oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2014-09-23 20:28 40%
32
odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
Obnizyl moim znakomym cznsze ZBK bo zamiast placic 800 to placa 500 i to jest roznica wiec przestan bzdury klepac
oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-09-23 15:10 20%
33

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Panowie - PO już nie ma ,,,, Sprzedali się wróbelkowi za parę ziarenek . Za chwilę inny wróbelek zaćwierka na lewicy i będzie chór wróbelków przeciw Wilkowi . Jeśli Wilk wygra wszystkie kanarki wróbelki i papużki nierozłączki pójdą na zieloną łączkę a ich grzędy zajmą wilczęta. To walka na śmierć i życie bo przegrani pójdą w jasyr a zwycięzcy dorżną watachy. Tej wojny nie może wygrać żadna ze stron bo zaora Elbląg dla swoich kolesi....
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2014-09-23 22:09 57%
34

odpowiedziano ponad rok temu przez Pumpernikel
Panie Wilk, sam Pan sobie tego piwa naważyłeś to je teraz spijaj. Fajnie było jezdzić po Nowaczyku, wymyślać kłamstwa, oczerniać, wchodzić z kopytami w życie prywatne gnoić? Na szczęście kij ma dwa konce i sam Pan teraz tym kijem po karku dostaniesz! Wcale mi Pana nie szkoda, pora żeby Pan zobaczył jak to słodko jak się kopie leżącego na własnym ciele!
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2014-09-25 09:18 0%
35

odpowiedziano ponad rok temu przez Aisza Kediv
Mariusz na prezydenta!
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2014-09-28 01:03 0%
36

odpowiedziano ponad rok temu przez :)
Za coś przecież trzeba wykończyć domek, prawda?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.