najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Marcin Pszczółkowski
2014-07-21 09:00 40%

Kandydata PO na prezydenta miasta poznamy we wrześniu?

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski

Początkowo kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta miasta Elbląga miał być znany już po 21 lipca br. Jednak jak się okazuje, zarząd partii zdecydował, że kandydatów w wyborach samorządowych struktury PO mogą zgłaszać do 8 września br.

Wybory samorządowe w naszym kraju odbędą się w listopadzie br. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Początkowo zarząd Platformy Obywatelskiej chciał, aby wszyscy kandydaci w wyborach zostali zgłoszeni do 21 lipca br.

Sporo dyskutowało się, kto z kręgów PO powalczy o urząd prezydenta miasta. Lokalne media podawały dwa nazwiska. Jerzego Wcisły, wieloletniego samorządowca, przewodniczącego Rady Miasta w poprzedniej kadencji oraz dyrektora biura regionalnego Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.

Pytany o to przez nas Wcisła krótko uciął dyskusję: Jak widzę media wiedzą więcej niż ja sam. Nieoficjalnie zaś mówi się, że dyrektor biura regionalnego nie zamierza walczyć o urząd prezydenta Elbląga.

Kolejnym nazwiskiem, wymienianym wśród potencjalnych kandydatów na ten urząd, jest poseł PO Elżbieta Gelert. Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu walczyła o prezydenturę miasta z Jerzym Wilkiem w poprzednich, przyspieszonych wyborach. Przegrała niewielką ilością głosów w drugiej turze.

- Jestem członkiem Platformy Obywatelskiej i dostosuje się do decyzji władz partii w tej sprawie – mówi poseł Elżbieta Gelert.

Tymczasem zarząd PO termin zgłaszania kandydatów w wyborach samorządowych wydłużył. Rady powiatów i rady regionów Platformy Obywatelskiej do 8 września muszą zatwierdzić listy kandydatów, a ewentualnych zmian do dnia 15 września będą mogły dokonać rady regionów.
 

oceń wątek 4 6 zgłoś do moderacji
Bartłomiej Ryś
2014-07-21 09:26 73%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś
Znów te same nazwiska, ciągle te same twarze. Czas na nowości, tym Państwu ja podziękuję.
odpowiedz oceń post 19 7 zgłoś do moderacji
2014-07-21 10:04 31%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez byczek
Fajnie, że dziennikarz Waszego portalu tak świeci swoimi poglądami pod publikacją własnego pracodawcy
odpowiedz oceń post 5 11 zgłoś do moderacji
Bartłomiej Ryś
2014-07-21 10:30 63%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś
Nie mam prawa do własnej opinii? Naprawdę? Chyba po to są komentarze.
oceń post 12 7 zgłoś do moderacji
2014-07-21 14:42 38%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez raut
twoje opinie czytelnicy mają w d, ty masz zdobywać informacje i je przekazywać a nie cisnąć pompę na swoje ego
odpowiedz oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
2014-07-21 15:51 56%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez turban
Bardzo dobrze prawi Pan Ryś, polać mu za to! Jestem tego samego zdania co Pan Ryś, dość juz mam tych samych nieudacznikow pierdzacych w ratuszowe stolki i zacofujacych elblag na kolejne dekady. tu trzeba powiewu swiezosci, swiezej bryzy a nie starych trupow politycznych typu jurek motorowka na ktorego juz patrzec nie moge bo mam odruchy wymiotne
oceń post 5 4 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-07-21 19:04 50%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Bądź twardy i nie wymiękaj ,,,,, Jerzy się jeży ale z jego jeżenia nic prócz nastroszenia nie ma.
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2014-07-21 23:13 20%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez not
A pan Ryś to w jakim charakterze występuje dziennikarza czy polityka. Co to zresztą za komentarz - tym Państwu już podziękuję. Po co robicie wywiady z politykami, by później we wpisach lekceważąco się o nich wypowiadać. To mnie zadziwia.
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
Bartłomiej Ryś
2014-07-21 23:18 50%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś
W tym przypadku? Występuję w charakterze człowieka, który mieszka w Elblągu i chodzi na wybory, aby głosować na ludzi, którzy będą mnie i setki innych reprezentować "gdzieś wyżej". Wywiady robimy po to, aby przybliżyć Czytelnikom sylwetki polityków. Dzięki wywiadom wiecie na kogo głosujecie, jakie poglądy ma dana osoba. Mnie zadziwia natomiast burza jaka została wywołana przez ten komentarz. Pod każdym artykułem politycznym pojawiają się setki podobnych komentarzy. Ja po prostu wyraziłem swoją opinię. Rozumiem, że to coś zupełnie nowego wśród elbląskich dziennikarzy (szok! własna opinia! wow!), no ale bez przesady ;)
oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2014-07-22 00:05 20%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez barnaba
Komentarz pusty, świadczący o intelektualnej miałkości. Pan redaktor schodzi do poziomu Lewandowskiego. Jeśli Pan się nie zgadza z tekstem kolegi, można napisać polemikę lub swoją opinię. Ponadto pierwsze słyszę, aby dziennikarze komentowali teksty kolegów. Dziwne i głupie. Nie przynosi zaszczytu tej gazecie.
oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2014-07-21 23:47 25%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez p-pi
A mnie zupełnie Pana Bartka ani Pani Mariusza wypowiedzi nie dziwią . Fakt najmniej w nich jest dziennikarstwa za to populizmu co niemiara . Ale... to może taki styl .... ???
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.