najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2014-10-13 06:39 99%

Kłamstwa na stronie Edmunda Szweda?

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Czy poważny kandydat na prezydenta miasta może posuwać się do... kłamstwa na swojej stronie internetowej? Czy to kłamstwo czy po prostu agresywny, kreacyjny rzeczywistość marketing? - pyta nasz Czytelnik, który przyjrzał się stronie internetowej kandydata na prezydenta, Edmunda Szweda.

Czy kandydatowi na prezydenta miasta, jakim jest Edmund Szwed, przystoi kłamać i posługiwać się nieprawdą? Bo takie kłamstwo znalazłem na stronie internetowej kandydata. Pomijam już fakt, że większość deklaracji wyborczych na tej stronie nie trzyma się żadnego sensu i są to po prostu obietnice bez pokrycia, bez podania źródeł finansowania tych fabryk domów czy budowy hal widowiskowo-targowych. Nikt rozsądny w te bajki już raczej nie wierzy. Problem jest jednak inny. Na samym dole strony internetowej Edmund Szweda znajduje się pasek rekomendacji. Jest tam zamieszczone zdjęcie kobiety, mulatki i podpis:

Ekspert z dziedziny budownictwa o Edmundzie Szwedzie: Wiem, że Edmund Szwed jako jedyny może wdrożyć nowatorski program budownictwa komunalnego. Ewa Olszowka, Dyrektor AGT.

Otóż zadałem sobie trud, aby poszukać firmy AGT. Znalazłem „America`s Got Talent”. Jest też firma AGT... zajmująca się tunningiem samochodów. Jednak żadnej firmy budowlanej o takiej nazwie nie znalazłem. Postanowiłem poszukać więc tej pani ekspert z dziedziny budownictwa w internecie, czyli panią Ewę Olszowkę. Niestety, nie znalazłem ani jednego słowa na temat tej pani, ani tym bardziej na temat firmy, którą niby reprezentuje. Nic to, pomyślałem, jest zdjęcie więc poszukam przez zdjęcie. I tu niespodzianka. Fotografia tej pani znajduje się w banku zdjęć. Można je sobie kupić.

Mam więc pytanie do kandydata na prezydenta, pana Edmunda Szweda. Jak można być wiarygodnym kandydatem na prezydenta miasta, skoro na własnej stronie internetowej zamieszcza się kłamstwa?

Czytelnik (imię i nazwisko do wiadomości redakcji)

 

oceń wątek 132 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 07:03 89%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez endek
Po co kandydat ma podawać źródła finansowania? Z naszej kieszeni ów kandydat zabierze!
odpowiedz oceń post 34 4 zgłoś do moderacji
2014-10-13 07:22 11%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Ania
Pan Szwed będzie najlepszym prezydentem.
odpowiedz oceń post 7 59 zgłoś do moderacji
2014-10-13 07:51 78%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez King
Nie kapuje czemu sie zajmujecie ta kanapa polityczna co ma 2 procent
odpowiedz oceń post 25 7 zgłoś do moderacji
2014-10-13 08:21 85%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Prorok Igor
raczej0,5 %
oceń post 28 5 zgłoś do moderacji
2014-10-13 11:29 82%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez Maciej
Ten Pan jeszcze startuje na radnego - i myślę, że na tę fuchę tak na prawdę liczy a nie na prezydenturę - tutaj każdy o zdrowych zmysłach wie, że nie ma szans. Ale na radnego - już szansę ma. Każdy grosz się przyda, a lobby będzie miało swojego w radzie miasta.
oceń post 14 3 zgłoś do moderacji
2014-10-13 08:08 94%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez osberver
Edmund zaraz to naprawi
odpowiedz oceń post 31 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 08:22 85%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez wyborca
Zadamy wyjaśnień w tej sprawie .Panie Szwed jeśli to prawda to co Pan przedstawia jest jedną wielką ściemą
odpowiedz oceń post 28 5 zgłoś do moderacji
2014-10-13 08:38 50%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez pouniwerku
Niech będzie sprawiedliwie, a obecny to mówił prawdę?.
odpowiedz oceń post 11 11 zgłoś do moderacji
2014-10-13 08:57 84%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez przedpodstawówką
obecny kłamał jak wilk czerwonego kapturka.
odpowiedz oceń post 21 4 zgłoś do moderacji
2014-10-13 09:02 85%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Kronikarz
No przepraszam ale czego oczekiwaliście od gościa otoczonego ludźmi po wyrokach ( Lewandowski, Kuchejda) i dawnymi współpracownikami służb ( Kraśniański ) - ludzie zejdźcie na ziemię
odpowiedz oceń post 46 8 zgłoś do moderacji
2014-10-14 07:46 85%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez JimBim
Zacznijmy od tego że Kronikarz użył tylko nazwisk, a pan Mariusz sam dopisał imiona. Prokurator w tym temacie odwali wniosek od razu...
oceń post 11 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-13 13:29 0%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
No drogi kronoikarzu - sprawa idzie do Prokuratury i wobec ciebie i wobec redakcji ponieważ ty kłamiesz a Redakcja te kłamstwa autoryzuje ma bowiem z urzędu wiedzę że Lech Kraśniański złozył prawdziwe negatywne oświadczenie lustracyjne w poprzednich wyborach samorządowych. Popiszesz sobie oj popiszesz ,,,,
oceń post 0 43 zgłoś do moderacji
2014-10-13 18:12 91%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez Nikifor
Mariusz już ci pisałem, że jako upośledzony umysłowo masz ograniczone prawa do czynności prawnych. Jeśli się już udasz do prokuratora będziesz musiał dostarczyć zaświadczenie lekarskie o poczytalności. Jeśli chcesz na mnie tez donieść do prokuratury, najpierw będziesz musiał udowodnić, że piszę nieprawdę o twoim upośledzeniu, a będzie tobie niezwykle ciężko to udowodnić!:)
oceń post 21 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 21:13 82%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez atleta
Mariusz Lewandowski twierdze ze jestes chory na glowe. Podaj mnie tez do prokuratury jak tak tu wszystkich straszysz sadami i odrazu pol Elbaga. Masakra co za czub z ciebie, nie ma plaszczyzny na ktorej moglbys wygrac wiesku, czy to sad, forum internetowe czy ciemna ulica wbij to sobie do tej pustej banki
oceń post 14 3 zgłoś do moderacji
2014-10-13 09:11 86%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Prorok Igor
Uważam, że Szwed powinien odpowiedzieć na pytania: 1. Co robił od 1990 do 2003 roku? 2. Ilu pracowników zatrudniają jego firmy, jaki maja dochód, czy płaci podatki, czy odprowadza składki ZUS? 3. Czy ma lub miał problemy natury zdrowotnej? 4. Gdzie oraz z kim mieszka, czy posiada majątek? Kto finansował kiełbaski darmowe i disco polo? Poważny i uczciwy kandydat do fotelu prezydenta nie może mieć tajemnic, a jak wygra to i tak będzie musiał złożyć oświadczenie majątkowe.
odpowiedz oceń post 38 6 zgłoś do moderacji
2014-10-13 10:54 88%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez otk
jaki poważny?
jaki uczciwy?
oceń post 21 3 zgłoś do moderacji
2014-10-13 09:18 87%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez realista
Jesli p. Szwed zadeklaruje (z potwierdzeniem u notariusza), ze po piewrsze: 1. Zrzeknie sie swojej pensji nie bedize jej pobeiral na urzedzie prezydenta - przeciez robi to podobno dla dobra miasta, a zyc ma z czego. 2. Dobrowolnie zrzeknie sie wszystkich dodatkow, premie/samochod sluzbowy/tel. komorkowy - patrz pkt.1 3. Jego doradcy i wspolpracownicy rowniez zrzekna sie pensji, a z dodatkami zrobia to samo - patrz pkt 1. i 2. 4. Bedzie dokladal do interesu tj. budzetu miasta ze swojego majatku - patrz pkt. 1 (Szwed obiecuje cud, wiec ja spodziewam sie rowniez cudu). Jesli powyzsze warunki zostana spelnione, pan Szwed ma moj glos!!!
odpowiedz oceń post 20 3 zgłoś do moderacji
2014-10-13 09:24 92%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez korki
jak się kupuje zdjęcia z banku zdjęć freephoto stock to trzeba jakoś ściemnić i to podpisać, dobrze, że nie napisali Julitka K. z ulicy Zagonowej
odpowiedz oceń post 22 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 09:40 90%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez Oszukany przez oszustow.
Gdzie są listy z podpisami i pełnymi danymi nr diwidu isobistegi,PESEL,nazwiska i adresy ponad 8 000 Elblążan,jak twierdzi " Obywatekski Elbląg"?
odpowiedz oceń post 26 3 zgłoś do moderacji
2014-10-13 10:30 83%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez MagdaM
Prorok Igor - jeszcze jedno pytanie gdzie jest zarejestrowana jego firma jeżeli takową posiada, a chwali się, że jest przedsiębiorcą? Na pewno nie w Elblągu i nie w Polsce. Czyżby oszust podatkowy?
odpowiedz oceń post 24 5 zgłoś do moderacji
2014-10-13 12:22 84%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez JAKA
Dokładnie! A na swoim spotkaniu krzyczał"podatki płaćcie podatki" podejrzany typ.
oceń post 16 3 zgłoś do moderacji
2014-10-13 10:56 84%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez RP
Czyli pan Szwed kłami? Ładny początek kariery politycznej.
Nie te czasy, nie te lata. Może spółdzielnie z Wilkiem załóżcie
odpowiedz oceń post 21 4 zgłoś do moderacji
2014-10-13 11:03 20%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez Marcin
Nie zaryzykowałbym tezy, że to kłamstwo - poważne oskarżenie. Raczej dobrze zakamuflowany ekspert. Ne zawsze wszystko można znaleźć w google. Jeżeli ktoś chroni swoją prywatność - tym bardziej.
odpowiedz oceń post 7 28 zgłoś do moderacji
2014-10-13 11:45 89%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez Prork Igor
Kim jest Edmund Szwed, który otacza się tak "wiarygodnymi, uczciwymi i sprawiedliwymi" osobami jak Bona-Kuchejda czy Lewandowski? Osobami wielokrotnie skazanymi i bezkarnie manipulującymi informacjami dla uzyskania korzyści wymiernych? To jest kompromitacja dla urzędu i mieszkańców Elbląga.
..........................................................................
odpowiedz oceń post 32 4 zgłoś do moderacji
2014-10-13 21:04 77%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez atleta
Te Kuchejdy Lewandowskie i Szwedy to nic nieznaczace pionki co sobie bande stworzyly ale i tak nic nie ugraja, niewiadomo jak by klamaly bo z mordy kazdy widzi co jest grane i NIKT nie zaglosuje na cos tak slabego..
oceń post 10 3 zgłoś do moderacji
2014-10-13 12:09 77%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez nwo
co wybory co samo teraz wszyscy będą obrzucać się gównem...
odpowiedz oceń post 10 3 zgłoś do moderacji
2014-10-13 12:33 77%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez rafal
Wszyscy klamia.Kazdy polityk.Sztuka polega na tym kto i jak najlepiej sprzeda ,,inna rzeczywistosc".Wskażcie mi polityka ktory jest bez skazy i zawsze mowi prawde.Nie ma takiego.To jest przykre ale zaufanie publiczne do wladzy jest zerowe a jesli juz jakies jest to tylko i wylacznie w zamian za wplywy i roznego rodzaju korzysci.Mowa tu nie o spoleczenstwie tylko o przedstawicielach roznego rodzaju mainstreamu.
odpowiedz oceń post 10 3 zgłoś do moderacji
2014-10-13 12:39 90%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez dzik
ten kandydat jest jednym wielkim kłamstwem. to co obiecuje jest NIEREALNE!! ale Polacy juz tak maja od 25 lat, ze wystarczy powiedziec DAM wam wszystko i glosy sa w kieszeni
odpowiedz oceń post 28 3 zgłoś do moderacji
2014-10-13 13:25 90%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez trwop
A co w tym dziwnego, nikt go nie zna, nic dla Elblaga nie zrobił, więc nie ma co napisac. Trzeba posiłkowac sie innymi rzeczami :)
odpowiedz oceń post 19 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.