najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2014-10-13 06:39 99%

Kłamstwa na stronie Edmunda Szweda?

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Czy poważny kandydat na prezydenta miasta może posuwać się do... kłamstwa na swojej stronie internetowej? Czy to kłamstwo czy po prostu agresywny, kreacyjny rzeczywistość marketing? - pyta nasz Czytelnik, który przyjrzał się stronie internetowej kandydata na prezydenta, Edmunda Szweda.

Czy kandydatowi na prezydenta miasta, jakim jest Edmund Szwed, przystoi kłamać i posługiwać się nieprawdą? Bo takie kłamstwo znalazłem na stronie internetowej kandydata. Pomijam już fakt, że większość deklaracji wyborczych na tej stronie nie trzyma się żadnego sensu i są to po prostu obietnice bez pokrycia, bez podania źródeł finansowania tych fabryk domów czy budowy hal widowiskowo-targowych. Nikt rozsądny w te bajki już raczej nie wierzy. Problem jest jednak inny. Na samym dole strony internetowej Edmund Szweda znajduje się pasek rekomendacji. Jest tam zamieszczone zdjęcie kobiety, mulatki i podpis:

Ekspert z dziedziny budownictwa o Edmundzie Szwedzie: Wiem, że Edmund Szwed jako jedyny może wdrożyć nowatorski program budownictwa komunalnego. Ewa Olszowka, Dyrektor AGT.

Otóż zadałem sobie trud, aby poszukać firmy AGT. Znalazłem „America`s Got Talent”. Jest też firma AGT... zajmująca się tunningiem samochodów. Jednak żadnej firmy budowlanej o takiej nazwie nie znalazłem. Postanowiłem poszukać więc tej pani ekspert z dziedziny budownictwa w internecie, czyli panią Ewę Olszowkę. Niestety, nie znalazłem ani jednego słowa na temat tej pani, ani tym bardziej na temat firmy, którą niby reprezentuje. Nic to, pomyślałem, jest zdjęcie więc poszukam przez zdjęcie. I tu niespodzianka. Fotografia tej pani znajduje się w banku zdjęć. Można je sobie kupić.

Mam więc pytanie do kandydata na prezydenta, pana Edmunda Szweda. Jak można być wiarygodnym kandydatem na prezydenta miasta, skoro na własnej stronie internetowej zamieszcza się kłamstwa?

Czytelnik (imię i nazwisko do wiadomości redakcji)

 

oceń wątek 132 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 15:06 90%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez ciekawski
Ja jestem ciekawy skąd Szwed ma tyle kasy na kampanię, bo wydał już spokojnie ponad 50 tys. zł i wątpię żeby to robił za swoją kasę?! Redakcjo weźcie prześwietlcie tego gościa, gdzie on ma te swoje firmy, czy w ogóle kogoś zatrudnia, czy płaci jakiekolwiek podatki, czy ma jakikolwiek majątek?!
odpowiedz oceń post 18 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 15:48 89%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez ichigo
Na mieście są plakaty Szweda o nie tylko ;) a kasa z nieba nie spada
oceń post 17 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 15:13 88%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez gosc
Rzeczywiscie, klikajac prawym klawisem myszy na buzie tej pani znajdujemy ja w necie, mozna poczytac.
Przegladalem program wyborczy pana Szweda, ktory zbuduje setki miejsc pracy. Pisze glownie o wspolpracy z Rosja, ktora de facto w zwiazku z sytuacja geopolityczna bedzie zamierac. A wiec...lipa i tyle.
odpowiedz oceń post 14 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 16:37 91%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez poinformowany
Z wiarygodnego zrodla wiem ze ten pan ma udzialy w jednym z elblaskich portali internetowych,byl wlascicielem Palacyku gdzie za czasow komuny spotykaly sie rozne szare eminencje,ma firmy w SZwajcarii,w ktorych udzialowcem jest pewien wiekowy prawnik z Warszawy dbajacy o to aby dzialaca na legalu,gosciu obiecuje wszystko,funduje kielbaski,koncerty sam jest zas figurantem za ktorym stoja dziwni mocodawcy
odpowiedz oceń post 20 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 18:37 86%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez Marian
Coś bliżej - co to za mocodawcy? Kim są?
oceń post 12 2 zgłoś do moderacji
2014-10-15 08:17 71%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez BTC
Ci których imienia nie wolno wymawiać
oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 18:04 92%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Nikifor
Lewy, gdzie się schowałeś? Daj głos, piszą o twoim cudotwórcy! Kłamią, czy piszą prawdę?! Czyżby kolejne "wszy i nigdy" opanowały Elbląg?!
odpowiedz oceń post 23 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 18:04 89%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Jimny draj
Znalazłem tą babkę z plakatu szweda :)

https://www.facebook.com/PaulGlatMD?sk=app_218158404980464&ref=nf
odpowiedz oceń post 17 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 18:50 90%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez v1
Takiego kandydata należy posłać w diabli. Mozemy, to zrobic w listopadzie i zrobimy.
odpowiedz oceń post 18 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 18:54 86%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez joly
PANIE SZWED gdzie te miejsca pracy ?,wstyd robi Pan sam sobie, obiecanki, cacanki
odpowiedz oceń post 18 3 zgłoś do moderacji
2014-10-13 19:03 93%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Debilowski
słuchajcie. Prawda jest taka, że kandydat na prezydenta Pan Szwed musiałby być idiotą żeby nie wiedzieć, że jego poplecznicy : Kuchejda i Lewandowski to przestępcy i wyrokowcy. Jeśli o tym nie wie to nie nadaje się na to stanowisko. A jeśli wie to szkoda słów na temat "kandydata" .A po tym co przeczytałem poniżej ten kandydat powinien zostać niezwłocznie i bardzo dokładnie sprawdzony przez ABW.
odpowiedz oceń post 28 2 zgłoś do moderacji
2014-10-13 20:30 90%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez klops kolano
Widać ML się czepnął komentatorów a co do treści artykułu to już nic. Żal cztery litery ścisnął czy brak argumentów?
odpowiedz oceń post 19 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-14 03:14 5%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Właściwie to mnie smiech bierze na głupców którzy nawet nie wiedzą jak są głupi . Poszczekajcie jeszcze trochę to bedzie wiecej materiałow
odpowiedz oceń post 2 41 zgłoś do moderacji
2014-10-14 07:48 92%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez zniesmaczony
Panie Lewandowski czy pan umie czytać ze zrozumieniem? czy to jest aż taki wielki wysiłek? Jest napisane jasno ZDJĘCIE JEST KUPIONE!!! Niech pan Szwed zrobi sobie zdjęcie z tą czarną panią i wrzuci na fejsa to wtedy uwierzymy, że ona go popiera
oceń post 24 2 zgłoś do moderacji
2014-10-14 10:05 91%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez Juras
Panie Lewandowski - milczenie jest złotem. Wiem , wiem zostanę pozwany do Sądu
oceń post 20 2 zgłoś do moderacji
2014-10-14 22:57 89%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Żegnaj_Lewy_Baj_Baj
Lewandowski palisz się. Twój koniec w życiu publicznym tego miasta jest bliski. Jeszcze to do ciebie nie dociera, ale niedlugo będziesz mógł się zająć decoupage :)
oceń post 16 2 zgłoś do moderacji
2014-10-15 19:31 82%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez ten typ
Lewandowski ty i tak życie żeś zmarnował...
oceń post 9 2 zgłoś do moderacji
2014-10-14 10:09 88%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez Juras
Także uważam, że Szwed powinien odpowiedzieć na pytania: 1. Co robił od 1990 do 2013 roku? 2. Ilu pracowników zatrudniają jego firmy, jaki maja dochód, czy płaci podatki, czy odprowadza składki ZUS? 3. Czy ma lub miał problemy natury zdrowotnej? 4. Gdzie oraz z kim mieszka, czy posiada majątek? Kto finansował kiełbaski darmowe i disco polo? Poważny i uczciwy kandydat do fotelu prezydenta nie może mieć tajemnic!!!
odpowiedz oceń post 22 3 zgłoś do moderacji
2014-10-14 21:45 33%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez gosc
Co wy czepiliscie tej przeszlosci. Szwed powinien odpiwiedziec jak ma zamiar zrealiziwac na prawde swe obietnice. Bo jak na razue to czysty popizm, w szczegolnosci na opieraniu dwojego planu na wspolpracy z rosja.
odpowiedz oceń post 6 12 zgłoś do moderacji
2014-10-18 08:11 79%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez zurafff
W poprzedniej kampanii popierali goscia który byl na listach TW. Dzisiaj dziwnego typa takiego Stana Tymińskiego bis. Chyba nikt sie nie nabierze,nawet elblongi co sluchaja disco polo.Niebezpieczny typ.
odpowiedz oceń post 11 3 zgłoś do moderacji
2014-10-20 10:13 13%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez ;d
Bez kitu ludzie szkoda mi was poprostu jesteście lewakami współczuję ;)
odpowiedz oceń post 1 7 zgłoś do moderacji
2014-10-20 10:13 11%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez ;d
Bez kitu ludzie szkoda mi was poprostu jesteście lewakami współczuję ;)
odpowiedz oceń post 1 8 zgłoś do moderacji
2014-10-20 21:57 8%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez EuPi
A dlaczego boi się podpisać osoba, która zarzuca kłamstwo panu Szwedowi, czy też kłamie na zasadzie ,,łapać złodzieja". Niech pokaże jednego kandydata, który mówi bezwzględną prawdę. Czy kłamstwem jest, że rzeczowo podaje co może zrobić? A może z przyzwyczajenia, jak wszyscy kandydaci partyjni kłamią to jak może jeden bezpartyjny mówić prawdę? Trochę wiary, jak z Bogiem, nie widać, a wszyscy wierzą.
odpowiedz oceń post 1 11 zgłoś do moderacji
2014-10-30 11:17 0%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez seeker
AGT - Akademia Gildii Templariuszy. Hmmm. Ciekawe
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-11-04 07:50 0%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez ehhh, język polski...
"...kreacyjny rzeczywistość marketing?" powinno być "...kreujący rzeczywistość... "
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.