najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
eijk
2013-04-18 01:08 84%

KŁAMSTWO I OBŁUDA w elblag24 – my mamy już dość!

rozpoczęty ponad rok temu przez Artur Borkowski

Tumany kurzu wzbite przez niemal 25.000 Elblążan podczas ostatniego referendum, powoli opadają. Już wkrótce poznamy osobę komisarza, a przez kolejne 3 miesiące toczyć się będzie kampania wyborcza. To przed nami.

Za nami jednak okres, przez wielu określony skandalicznym, przez innych – dziwnym. Ostatnie referendum, gdyby pominąć żądne sprawiedliwości społeczeństwo, miało niestety dwóch, w moim odczuciu negatywnych bohaterów. Jednym z nich, był atakujący jednostronnie serwis elblag24, a drugim Grzegorz Nowaczyk.

Ten pierwszy, podpierając się setkami posiadanych dokumentów i dowodów (notabene pytanie do czytelników – ktoś to widział?) atakował radę miasta i byłego prezydenta na setki sposobów. Wydał nawet nowy elbląski tygodnik, wydany w wersji papierowej – taka miła odmiana dla czytelnika, który prasę kontempluje raczej w miejscu ustronnym. O jego wiarygodności niech zadecydują czytelnicy. Ważne pytanie, kiedy kolejny numer ?

Drugi bohater milczał... milczał i na końcu znowu milczał. Społeczeństwo nie doczekało się odpowiedzi na wiele zadanych przez elblag24 pytań. Brak odpowiedzi i szybkiej reakcji doprowadził na skraj agresji mieszkańców Elbląga. Wynik referendum mógł być tylko jeden. Incydentalne protesty złożone w trybie wyborczym były przysłowiową musztardą po obiedzie...

Znalazłem się w momencie, w którym kilkunastu elbląskich felietonistów było dzień po referendum. Nie będę teraz zastanawiał się, czy stało się dobrze czy źle. Stało się i kropka. Mam swoje zdanie. Tutaj nie jestem jednak, ani za ani przeciw!

Kończąc jednak wątek z referendum, śmiało mogę stwierdzić, że na jego skuteczność ogromny wpływ miał elblag24. Przejdę jednak do sedna sprawy.

Powiem głośno i wyraźnie. MAM DOŚĆ OBŁUDY I KŁAMSTW OGŁASZANYCH NA ŁAMACH SERWISU ELBLAG24.

Nie będę analizował czarnych teczek, nie będę patrzył komu dostało się słusznie lub niesłusznie. Wiem, że staliśmy się (jako serwis elblag.net) bohaterem części felietonu zatytułowanego „Mamy moc, którą zignorował Nowaczyk”.

Pozwolę sobie zacytować...

„...Artykuły, reklamy, promocja wydarzeń, pieniądze z patronatów medialnych, promocja Serwisu Elbląskiego (czyt. Serwisu Grzegorzowego), innych inicjatyw w formie promocji reklamowej, prasowej itp. oraz kasa z firm zaprzyjaźnionych z Urzędem Miasta i spółek miejskich. Takie pieniądze nie są małe i dają spokój finansowy ale - na całe szczęście - nie uczestniczyliśmy w propagandzie tej władzy i mamy czyste sumienie. Jako ciekawostkę dodamy, że nie tak dawno jeden z najnowszych portali wygrał przetarg na kampanie reklamowe związane z kilkoma wydarzeniami w naszym mieście. Wartość tego przetargu to 150.000 złotych. Ot drobne, na małe wydatki. Wydawcy zapewne trochę zostanie na realizację prywatnych celów. Odmówiliśmy udziału w tych kampaniach dopóki miastem rządzą politycy PO...”

...i przedstawić fakty.

Kłamstwo nr 1

Przetarg na realizację promocji wydarzeń miejskich w 2013 roku wygrała firma Idealmedia Sp. z o.o., która jest w dużym stopniu zaangażowana w serwis elblag.net, ale nie jest jego właścicielem. Przetargu nie wygrał więc „jeden z najnowszych portali”!

Kłamstwo nr 2

Umowa sporządzona po wygranym przetargu, opiewa na kwotę 97 300 zł brutto. Nie jak podaje elblag24 – 150 000 zł. Ciekawostka - kolejna najniższa oferta zaproponowana przez jedną z elbląskich agencji reklamowych wynosiła 129 000 zł. Dołączam skany z ofertami firm, które wzięły udział w przetargu.

Kłamstwo nr 3

Kwota uzyskana w przetargu obejmuję wydatki na dziesiątki publikacji, zakup miejsc reklamowych od innych elbląskich i ogólnopolskich firm. Zysk jest więc niewielkim ułamkiem kwoty przekłamanej zresztą przez elblag24.

Trzy kłamstwa, w treści o długości kilku SMSów. Nie jesteśmy zdziwieni. Kłamstwa wymienianego serwisu omijamy szerokim łukiem. Dostaje nam się za to – w oczach niektórych czytelników stajemy się tubą propagandową PO, serwisem urzędu miasta, itd., itp. Niedopieczone steki bzdur.

Redakcja serwisu i osoby zaangażowane w jego codzienne tworzenie, to swoista sałatka warzywna, przekonań politycznych, społecznych i nawet religijnych. To osoby o kompletnie różnych poglądach, patrzących przez różne kolory okularów na świat. Część z nas była na referendum, część z nas w ostatnich wyborach głosowała na PO, SLD, PIS i na Ruch Palikota. Większość z nas, widząc bierność i stagnację innych elbląskich mediów, stara się codziennie, właśnie przez elblag.net dać część siebie.

…i kolejny cytat

„...Nie czyńcie z lokalnych mediów własnej tuby, która rozsiewać będzie pozytywne informacje nie dostrzegając tego co dzieje się naprawdę. Nie zezwalajcie aby to wydawcy prasy lokalnej wygrywali miejskie przetargi, na usługi, którymi powinny się zajmować zewnętrzne firmy, które świadczą tego rodzaju usługi w prowadzonej działalności. Wcześniej poruszona kwestia ostatnio wygranego przetargu na kampanie reklamowo-promocyjne jednego z portali, to prosty przykład na media po słusznej stronie... Tego rodzaju kampaniami mogłaby się zająć firma reklamowa, a w przetargu jednym z głównych warunków powinien być zapis o obowiązku przeprowadzenia kampanii reklamowych we wszystkich lokalnych mediach. Kasa dla wydawcy i wygrany przetarg sprawia, że rzeczywistość może być przez niego postrzegana inaczej niż mówią fakty. A przecież media zawsze i wszędzie odkąd obalono socjalizm powinny być wykładnią obiektywizmu i rzetelności...”

Obłuda nr 1

Chilli Media, agencja reklamowa, trudny do rozgryzienia twór pseudo agencji reklamowej, połączony z pierwszą wersją elblag24 sprzed kilku lat - nie miał problemu aby zrobić (nigdy tego nie dokończył) stronę www dla Urzędu Miasta za kilkanaście tysięcy złotych. Zapomnieliście o tym – przypominamy! Wszystko za kadencji Prezydenta Słoniny, bez przetargu, po kryjomu, na tajniaka!

Obłuda nr 2

Piękne słowa z opublikowanego kilka wersów temu cytatu, o wykładni obiektywizmu i rzetelności nie wpasowują się niestety w politykę i formę funkcjonowania elblag24. Insynuacje, pomówienia, omijanie prawdy, jednokierunkowa interpretacja zdarzeń, powoływanie się na dokumenty (pytam się raz jeszcze – ktoś to widział?), straszenie na łamach artykułów, informowanie o oddawaniu setek spraw do prokuratury... i to wszystko robi osoba z niezliczoną ilością wyroków, bohater forów internetowych gdzie rzesze kancelarii adwokackich szukają osób przez nią pokrzywdzonych. Czy elblag24 w osobie jednego z wydawców ma autorytet moralny do obnażana ludzi i miasta?

Obłuda nr 3

Elblag24 zarzuca wielu elbląskim redakcjom – stanie po stronie barykady wraz z Urzędem Miasta. Łączy się nas z konkretną frakcją Polityczną, gdy samemu posiada się gorącą linię z posłem Penkalskim?

Jest nam niezmiernie przykro, iż rola, jaką społeczeństwo obarcza media - została zinterpretowana przez elblag24 w sposób widoczny na jej codziennych łamach. Nazywanie się wolnymi mediami oraz używanie do artykułów słowa fakt mija się z prawdą i łączy z obłudą... i to moim zdaniem...

...jest największe kłamstwo i obłuda nr 4.

oceń wątek 77 15 zgłoś do moderacji
2013-04-18 09:36 71%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez pismak
W sprawie Bony-Kuchejdy najwięcej powinni mieć do powiedzenia kuratorzy sądowi, którzy sprawują nad nim opiekę w okresie próby, bo ma przecież wyroki w zawieszeniu, nie wiem czy jego postępowanie mieści się w definicji "poprawy zachowania" tym bardziej, że jeden z wyroków ma składanie fałszywych zeznań. Inne wątki to już typowe sprawy gospodarcze: temu nie zapłacił, od tamtego wziął zaliczkę i jej nie rozliczył itd. Wierzę, że komuś wystarczy determinacji aby na drodze prawnej ograniczyć działalność tego pana. A na koniec dziwię się dwóm panom z dziennika elbląskiego którzy się z nim zakolegowali przed referendum, przecież on lgnie do was aby się wybielić.
odpowiedz oceń post 12 5 zgłoś do moderacji
2013-04-22 21:39 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez elblazanka
Pismak do ciebie, pisac to ty potrafisz, ale tylko pisac i nic wiecej,moze o sobie cos opiszesz skoro pisanie ci tak dobrze idzie.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-18 09:45 42%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez digi
Wygląda to, jak artykuł na zlecenie UM jak się to czyta :D Tu chyba jest lepszy. opisuje jak wszyscy olewali mieszkańców, a oni na przekór temu że zaprzyjaźnione media chciały elblążan odciągnąć od głosowania. http://www.wiadomosci24.pl/artykul/elblazanie_dopieli_swego_prezydent_i_miejscy_radni_odwolani_266997.html
odpowiedz oceń post 5 7 zgłoś do moderacji
2013-04-18 09:49 42%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Panowie gdyby Nowaczyk zlecił portalowi elblag.net kampanie antyreferendalną to jego prawo i prawo redakcji ją prowadzić. Tyle że jak rozumiem zlecił to za publiczne pieniądze co domyślnie zobowiązało redakcje do działań ponad zakres usługi .. to już kwestia redakcji . Ich prawo i ich interes ale skoro ktoś był lepszy to po co to rozdrapywać ? kolejny strzał w kolano redakcji - stopa to było za mało ? Panowie nie brnijcie bo będzie coraz gorzej , To dobra rada uwierzcie . No pewnie Japan nie pamiętasz jak mi drukowałeś te papiery pod celą zaraz jak skończyłeś modlitwę do pięciu złotych od Nowaczyka ? Skleroza cie dopada lecz się .... Prądem
odpowiedz oceń post 5 7 zgłoś do moderacji
eijk
2013-04-18 10:51 45%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez eijk
Pomówienia w stylu e24. Jak chcieliśmy zrobić debatę przed referendum transmitowaną na żywo, czemu Pan odmówił, tylko w komentarza jest Pan fighterem?
oceń post 5 6 zgłoś do moderacji
2013-04-18 14:53 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez HADES
eijk kto jeszcze nie chciał wziąć udziału w debacie?
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-19 00:59 0%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez J...
Badz mezczyzna i potwierdz, ze ktos zlecil skb kampanie antyreferendalna. Badz raz w zyciu facetem z jajami. Juz wygrales juz mozesz
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
redruM
2013-04-18 09:59 67%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez redruM

Do eijk: 1.to konkretnie co kryje sie pod zapisem np: realizacja kampanii promocyjnej Festiwalu Jazzbląg za cenę 22 z haczykiem plus Vat?
2. czym jest umelblag.pl?.
3. jaki problem zwolnić tych co nie mają kompetencji a zatrudnić kogoś kto ciut zna się na reklamie
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
eijk
2013-04-18 10:49 33%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez eijk
Dokładne informacje można znaleźć na stronie BIPu Urzędu Miasta, ale żebyś się nie trudził: emisja informacji na 4 ekranach LED, druk i dystrybucja plakatów (od Braniewa, przez Elbląg, do Krynicy), druk ulotek, wykonanie i dystrybucja spotu w RMF Classic, reklama w miesięczniku JAZZ FORUM oraz na jego stronie www, wykonanie i emisja banerów reklamowych w elbląskim serwisie... Jeśli chodzi o stronę umelblag.pl to tylko wykonanie na nią baneru flash. Co do 3 punktu - problem oczywisty - agencje reklamy w mieście szukają non stop dobrych ludzi do pracy oferując lepsze warunki niż UM - i gdzie UM ma znaleźć taką osobę?
oceń post 3 6 zgłoś do moderacji
2013-04-18 10:10 50%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez edc
Dziwny arykuł, nie wiem co sądzić i o autorze i jego zamyśle. Brzmi jak płacz nad rozlanym mlekiem, dziecko od mamy w dupsko dostało i teraz tupie nózkami i pluje na kazdego i mówi jak go koledzy w przedszkolu nauczyli "sfinia jestes". Nie wiem czemu tego pan piszący wcześniej nie nagłaśniał, moze dopiero wrócił z wczasów i od razu taki kubeł mu zimnej wody na głowę wylali.
Trzeba było myśleć przed referendum, a nie zastosować się do taktyki UM, która wyraźnie pokazała, że niestety ale włodarze nie umieli sobie radzić z rządzeniem. Mają rację wszysci Ci, którzy śmieją się z firmy doradczej, taktyka idealna, tylko pogratulować. Niestety tym działaniem pan Nowaczyk się tylko dobił.
Powiedzenie mówi, umiesz liczyć licz na siebie. Widać , że prezydent i RM nie umieli liczyc na siebie.A może nic nie umieli?
odpowiedz oceń post 6 6 zgłoś do moderacji
eijk
2013-04-18 10:44 42%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez eijk
W artykule starałem się szybką odciąć od wątków związanych z referendum, bo to że się odbyło i jego wynik nie wzbudza we mnie większych emocji. Wcześniej nic nie pisałem, bo nikt mnie nie obrażał!
oceń post 5 7 zgłoś do moderacji
2013-04-18 23:37 0%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez Xxx
Do eijk: dlaczego szybką się Pan odcina, lepiej nożykiem.
oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2013-04-18 10:10 50%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez niebieski
po referendum : komisarz bedzie rok i to byłby szok!
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-04-18 10:16 36%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez Byly juz czytelnik
Szanowna Redakcjo,
dziekuje wam od dzis usuwam wasz portal z pozycji w moi komputerze.
A co do tego co napisaliscie czy przemawia za wami zazdrosc ze ludzie z e 24 maja jaja i ujawniaja te brudy o ktorych nigdy nie dowiedzieli bysmy sie.
Ja jestem sceptyczny i poczekam na CBA i zakonczenie tych wszystkich spraw jakie zostaly ujawnione.A wiele razy czytajac wasze artykuly ewidentnie odebralem to ze jestescie ludzmi ktorzy wspierali byla wladze POkonanych POlitykow.Ale kazdy ma mozliwosc wyboru i to wasza sprawa.Moze chodzi tez o to ze zostaniecie odcieci od wplywow z reklam bo teraz firmy beda reklamowac sie na e 24 a nie u was..Cosik w tym jest.





odpowiedz oceń post 17 30 zgłoś do moderacji
2013-04-18 10:25 64%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez hamlet
To możesz czekać do usranej śmierci bo jak znam tematy poruszane przez e24, to jedna wielka ściema. Aha - żadna rozsądna firma nie zareklamuje się w portalu u faceta, ponieważ:
1. elblag24 nie jest gazetą tylko blogiem
2. nie wiadomo, kto prowadzi firmę, kto wystawi fakturę
3. Nie ma elblag24 siedziby redakcji, na Fabrycznej już ich dawno nie ma
4. wydawca czy tam współwydawca SBK ma 150 wyroków sądowych na karku - kto mu da pieniądze.
oceń post 9 5 zgłoś do moderacji
2013-04-18 10:30 54%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez ZIBI
proszę o przykłady tekstów (linki), pokazujące że elblag.net wspiera PO
oceń post 7 6 zgłoś do moderacji
2013-04-18 14:50 60%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez HADES
Zibi żaden z tych kretów, które wynajął e24 do pisania komentarzy nie da ci tych linków... dlaczego? Bo to krety e24 - a takie krety potrafią tylko pierdolić głupoty. Co do tekstu to: Ameryki żeście Państwo nie odkryli. Po ką cholerę interesować się tym padalcem (e24)? Niech sam zdechnie :)
oceń post 6 4 zgłoś do moderacji
2013-04-22 21:35 0%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez Elblazanka
Oby takich komentarzy o E24 bylo na tym portalu wiecej tego zycze temu portalowi,ktory w niczym E24 nie dorownuje.Jestescie miernota.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-18 10:28 79%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez już nie chce się czytać żadnych elbląskich portali
Po artykule (artykułach) z jednej czy drugiej strony jest dla mnie już pewne kro wypełnia fora internetowe i podkręca atmosferę. Dwie strony starają się kopnąć drugą i cieszą się jak kopną wyżej. Myślę, że Elblążanie potrafią ocenić i wyciągnąć wnioski z pisanych treści w różnych portalach. Afery prezentowane w e24 poruszyły zasiedziałych dziennikarzy i zmusiły do pracy, a nie tylko do przeklejania artykułów ze stron miejskich. Twierdzę, że brak w Elblągu mediów ogólnopolskich (i ich dziennikarzy) obniża jakość życia politycznego i świadomość mieszkańców. Trzeba władzy patrzeć na ręce, komentować , wyciągać brudy, sprawdzać, a nie chodzić po bankietach i przyjmować nagrody. Trzeba nauczyć się oceniać rzeczywistość i ją prawdziwie opisać nie stając po czyjejkolwiek stronie - tego życzę.
odpowiedz oceń post 11 3 zgłoś do moderacji
eijk
2013-04-18 10:42 31%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez eijk
ja nikogo nie chcę kopać - po prostu nie pozostanę bierny gdy ktoś na mój temat kłamie, stąd tytuł artykułu, że mamy już dość!
oceń post 5 11 zgłoś do moderacji
2013-04-18 11:20 63%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez i po co?
takie są zdobycze Państwa w jakim żyjemy. Tam coś napisali, Wy się wytłumaczyliście i OK. jakbyście "wywieszali" takie informacje wcześniej - to nie byłoby boruty. A tak znowu coś. Przekażę radę mojego ojca "nigdy nie mów głupiemu, że jest głupi" - sprawdza się w wielu płaszczyznach życia, pracy ... jak uważasz kogoś za kłamcę - czy trzeba nazywać go kłamcą (jeszcze publicznie)? Po co? Zajmujcie się dobrze swoją pracą i będzie GIT
oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2013-04-21 07:25 0%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez wrss
Eijk jak masz dość to zabierz zabawki i idź do swojej piaskownicy. Rozkapryszony, arogancki. Bądź co bądź podobno jesteś dziennikarzem. Skoro sam atakujesz nie dziw się że inni Ciebie też atakują. Skoro ty plujesz inni też na Ciebie plują. To takie dziwne? I jeszcze jedno czasami lepiej pozostawić coś bez komentarza, niż brnąć w temat i powodować zniesmaczenia.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-18 10:32 40%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez oszołomom stop!
digi -lepszy w czym i dlaczego? Jeśli lubisz czytać teksty miernot i nieudaczników przed siedemdziesiątkom to twój wybór!
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2013-04-18 10:48 43%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez rumburak
Jest lepszy, bo przyjemniej się czyta. Ten tekst wymęczyłem do połowy i przestałem czytać. Tekst jest męczący, ponieważ odbieram go jako osobiste żale, a w sumie mnie to nie interesuje.
oceń post 6 8 zgłoś do moderacji
2013-04-18 10:34 57%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez lola
Wreszcie!czekałam,aż ktoś normalny to napisze. I będzie tego więcej..Trudno,można oszołomić 25 tysięcy osób ,kto wierzy w kłamstwa-jego sprawa. A teraz-dosyć!Dziękuję Autorowi i prosze o dalsze wnioski.
odpowiedz oceń post 12 9 zgłoś do moderacji
2013-04-18 10:50 41%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez rumburak
Nie wiem po co ta wojna, z nazwy nikt nie wymienił tego portalu. Szukacie wojenki z e24 aby staty podnieść ?? Nie lepiej pomyśleć co teraz zrobić, aby lepiej żyło się nam wszystkim w Elblągu ??? Bo mam wrażenie że o to chodzi teraz wszystkim
odpowiedz oceń post 9 13 zgłoś do moderacji
2013-04-18 10:56 46%
27
odpowiedziano ponad rok temu przez Maja
Jak widać nie wszystkim na tym zależy. Niektórzy skoncentrowani są na wzniecaniu pożaró, które później bohatersko gaszą :-)
oceń post 6 7 zgłoś do moderacji
NoName
2013-04-18 11:46 65%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Elblag24 już dawno nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem. Redakcja tego żałosnego portalu potrafi nawet własne artykuły podpisywać jako nadesłane przez czytelników. Ale najgorsze jest to że czytelnicy elblag24 naprawdę wierzą w te głupstwa które wypisują na tym portalu.
odpowiedz oceń post 15 8 zgłoś do moderacji
2013-04-18 14:35 65%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez zzz
autorze tekstu, mam wrażenie, że ze złem i skur...ństwem na tamtym portalu trudno będzie wygrać, to ich metoda na życie i zarabianie, a tym razem na przejęcie władzy przez Penkalskiego kryminalistę, osobiście znam ludzi którzy będą dochodzić odpowiedzialności Sebastiana Bony-Kuchejdy za kłamstwa i oszczerstwa, których się dopuścił, człowieka karanego i znanego z wielu bardzo złych rzeczy, może uda im się odwiesić jego zasądzone wyroki, mimo niedużych szans wierzę, że sprawiedliwość i prawda wygra. Pozdrawiam. Ps. Żeby z nim walczyć trzeba się zjednoczyć i zebrać ludzi których oszukał, pomówił, wtedy może jest szansa.
odpowiedz oceń post 11 6 zgłoś do moderacji
2013-04-19 18:30 0%
30
odpowiedziano ponad rok temu przez HADES
To będzie ciężko. Wielu tym, co mogą coś zrobić po prostu się nie chce albo unikają jak ognia (i tu nie ma się co dziwić patrząc na elbląską scenę polityczną) koneksji z polityką i z zaangażowanymi personami... hmm chwiejnymi etycznie. Ludzie, duży ich odsetek, łykają wszystko co na bruku napiszą a z kolei świniokrety ciągle i masowo robią to co potrafią robić najlepiej czyli kłamią i rzucają świnie. Elita intelektualna będzie świadoma i pełna pogardy, będzie w opozycji- może nawet spróbuje coś ugrać ale to nie zmieni faktu, że rządzi ten kto włada tłumem a tłumem włada ten kto kłamie najlepiej i ten kto bezlitośnie niszczy konkurentów nie bacząc na sposoby (tyle setek lat i nic się nie zmienia :) ). Stąd też dywersje e24 na pozostałe media (bądź próby zawiązania sojuszy jak to ma miejsce w przypadku Dziennika Elbląskiego i tych "dwóch") bo teraz trzeba ten urobiony plebs jakoś utrzymać w ryzach- bo jak nie, to daj boże okaże się, że rewolucja pożre swą dziatwę.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-18 16:25 44%
31

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Panie redaktorze ja komuś odmówiłem ? O ile wiem to jedyną debatą miała być debata z Prezydentem i o ile wiem to się on nie zgodził.... Ale nie ja pytałem tylko Wy bo na moje liczne zaproszenia cała platforma nie miała czasu się zebrać ...teraz może znajdą tyle że po co kopać pokonanych ? Nie warto bronić spalonej twierdzy ... ale de gustibus
odpowiedz oceń post 4 5 zgłoś do moderacji
NoName
2013-04-18 17:03 62%
32
odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Panie co ty całą dobę siedzisz przed komputerem i piszesz te komentarze? Chyba pod każdym artykułem który czytam, to widzę twoje komentarze.
oceń post 8 5 zgłoś do moderacji
2013-04-19 00:54 75%
33
odpowiedziano ponad rok temu przez J
Kim ty jestes zeby nawet tak negatywnie oceniany w referendum prezydent sie z toba spotykal. Uwierz, ze poza sedzia ktory musial i kuchejda , ktory cie wystawil na szoguna nikt nie ma ani obowiazku ani przyjemnosci.
oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2013-04-18 20:17 25%
34

odpowiedziano ponad rok temu przez nerkall
Najlepszą ilustracją tego artykułu niech będzie piękny tekst pana Mariusza Seppupu L. na elblag24. No comments....:)))))
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-04-18 21:55 10%
35
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Dzięki za uznanie .... a oklaski gdzie ??
oceń post 1 9 zgłoś do moderacji
2013-04-19 00:30 67%
36
odpowiedziano ponad rok temu przez buehehe
W dupie, ortograficzny tumanie.
oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2013-04-18 20:27 29%
37

odpowiedziano ponad rok temu przez Paweł Petasz
Czy padły Zarząd zajmował się jeszcze czymś poza tą niefortunną i nieskuteczną reklamą?
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2013-04-18 21:58 0%
38
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Płacił też za rady jak ma prowadzić politykę ... sami ex-perci normalnie...
oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2013-04-18 22:58 30%
39

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Widzę że ciśnienie partii która utraciła władze dochodzi do zenitu... Super . Jutro znów pofatyguję się do prokuratury i za kilka tygodni porozmawiamy sobie na ten temat w Sądzie. I ma nadzieje że tam nikt nikogo nie posądzi o kłamstwa.
odpowiedz oceń post 3 7 zgłoś do moderacji
2013-04-19 00:58 60%
40
odpowiedziano ponad rok temu przez Jap..
Wolalbym wszystko stracic niz bedac prezydentem z toba polemizowac. Znamsz to przeciez: nie polemizuj z d...m, bo najpierw sprowadzi ciebie do swjego poziomu, a po tym wygra doswiadczem. Zrozum przewodniku zhp nikt tu nie broni ex prezia ale zdrowego rozsadku, a ty nawet po lekach Szogun go nie masz. Pan SBK wykorzystal Ciebie do wlasnych zemst za nie wygraniie przetargu i dzieki temu co iszesz ma wiecej klikniec.
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-04-19 12:02 50%
41
odpowiedziano ponad rok temu przez buehehe
I co matole? Byłeś już w prokuraturze? Czy tradycyjnie straszysz szczekaniem jak każdy mały kundel?
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-04-21 09:00 0%
42
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Jak widzisz Nowaczyk wszytko stracił ... Pewnie mu doradzałeś ?
Szkoda że poszedłeś po prostej - było słuchać jak Smok mówił że czasem warto iść drogą trudniejszą bo ta prowadzi do celu...
Szkoda że głupio ci to radzenie wyszło .
Do buhdhe Nie straszę a szukam a do szukania nadaje się pies nawet mały ciebie też mam szukać ? Po co ...
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-19 00:05 43%
43

odpowiedziano ponad rok temu przez Rakowo
Skupmy się teraz na innych sprawach a nie na walce portal vs portal. Musimy za 3 miesiące zdecydować kto przejmie pałeczkę, a w Elblągu niestety jest bardzo źle. Bieda, brak pracy, brak perspektyw co tu dużo rozpisywać.
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2013-04-19 05:02 20%
44
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Racja tyle że na wczorajszych Targach Pracy się nie dało bo nie było z kim i jak .... Co to za targi na których robi się tylko stragany ?
oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2013-04-19 10:39 29%
45
odpowiedziano ponad rok temu przez J...n
Brak pracy wystepuje w calej Europie a nie tylko w Elblagu.od lewnadowski ty tylko krytykowac potrafisz. Otworz firme, zatrudnij ludzi, plac wynagrodzenia. Pokaz ze jestes ktos. Potrafisz pluc a nie masz pomyslu na prace ?
oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2013-04-19 10:39 50%
46
odpowiedziano ponad rok temu przez J...n
Brak pracy wystepuje w calej Europie a nie tylko w Elblagu.od lewnadowski ty tylko krytykowac potrafisz. Otworz firme, zatrudnij ludzi, plac wynagrodzenia. Pokaz ze jestes ktos. Potrafisz pluc a nie masz pomyslu na prace ?
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-04-19 09:26 50%
47

odpowiedziano ponad rok temu przez S.
Rozwalic jest latwo, niestety niektorzy zapomnieli, ze zawsze rewolucja zjada swoje dzieci.
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-04-19 16:16 40%
48

odpowiedziano ponad rok temu przez daga
I tak rodzi się legenda ega 24.. Wasz portal wlasnie zrobil reklame swojej konkurencji. Kolezenstwo wyczucie stracilo? Bo jeśli faktycznie sadzicie, ze to jeden maly portalik ma taka moc sprawcza to z wami slabo. Nie nic gorszego jak pisanie o konkurencji bo to pozywka dla hejterow.
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2013-04-19 18:42 25%
49
odpowiedziano ponad rok temu przez HADES
Pisać trzeba o wszystkim co się dzieję, nie wyłączając rzeczy złych ani dobrych, nie każąc sobie za nic płacić ani nie będąc propagandowo stronniczym. Trzeba dawać wszystkim możliwość wypowiedzi na forum publicznym- nawet największym wichrzycielom, jeśli tylko chcą żeby ich wypowiedź była opublikowana. Wszystko osądzi czytelnik. Dlatego właśnie ten portal uważam za obecnie najbardziej godny dostarczania informacji mojej osobie. Jedna rzecz mnie niesamowicie wpienia na e.net- trolle i świniokrety w komentarzach. Jak ich mongołowaty system rozumowania, pisania i formułowania swoich myśli mnie irytuje i dobija to jedynie sam król Olimpu raczy wiedzieć.
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-04-19 18:50 43%
50
odpowiedziano ponad rok temu przez Redakcja
Hades - staramy się prezentować obiektywnie wszystkie strony. Czasami niektórym się to nie podoba i przyczepiają na łatki. Co do komentarzy, staramy się być pobłażliwi w tej kwestii. Natomiast usuwamy wszystkie te, które są obraźliwe dla innych osób bądź je moderujemy.
oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.