najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-07-21 14:25 100%

Kolejna tragedia. Wędkarz zmarł przy „ciepłej wodzie”

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

W niedzielny poranek utonął wędkarz, który łowił ryby w tzw. ciepłej wodzie przy ul. Mazurskiej. Mimo przybycia służb ratowniczych i podjęcia czynności reanimacyjnych, mężczyzny nie udało się uratować.

Według policji do zdarzenia doszło ok. 10.00 rano przy ul. Mazurskiej. Łowiący ryby mężczyzna z nieznanych przyczyn znalazł się w wodzie. Miało to miejsce przy kanale odpływowym elektrociepłowni, które jest znane jako ciepła woda.

Z drugiego brzegu wpadającego do wody mężczyznę zauważyli inni wędkarze, którzy wezwali pomoc. Na miejsce zdarzenia przyjechały ekipy policji, pogotowia oraz straży pożarnej. Mężczyzna został wyciągnięty z wody i podjęto reanimację. Niestety nie odniosła ona pozytywnego skutku. Wędkarz zmarł.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna mógł dostać zawału serca i wpaść do wody.
 

oceń wątek 6 0 zgłoś do moderacji
2013-07-21 15:07 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
https://www.facebook.com/groups/340628212734143/ Tworzymy grupę do rewitalizacji Basenu . Temu człowiekowi to już nie pomoże - innym może tak .
odpowiedz oceń post 0 15 zgłoś do moderacji
2013-07-21 15:30 79%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez zibi
a co ma basen wspólnego kurna z łowieniem ryb! Czy Ty człowieku rozumiesz co komentujesz. Co ma mu pomóc - basen, jak on był na rybach. Czyjąś śmierć i tragedię łączysz dalej z robieniem szumu wokół siebie i swoich poczynań. A od roku nic dobrego dla nikogo nie zrobiłeś!!!
oceń post 11 3 zgłoś do moderacji
2013-07-21 21:32 0%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
To twoja opinia na razie to ja jestem jednym z ludzi dzięki którym o Elblągu głośna w całym kraju. Takich jak ty mam gdzieś. A informacja o grupie wiąże się z problemem wody i kąpielisk w tym bezpieczeństwa. Może mało dotyczy tej sprawy ale dotyczy już tego miejsca...
oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2013-07-22 09:22 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez mariusz srariussz
Lewandowski zamknij morde i wypad z przestrzeni publicznej bo takich jak ty mamy wszyscy dość. Debulu ty!
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-07-22 13:33 0%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
Lewandowski wpadl w samozachwyt:D
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-22 22:33 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez amatorka wędkarstwa
Pan Lewandowski będzie w basenie łowił. Pytanie co będzie łowił? Na pewno nie ryby. W obrzydliwie brudnym basenie najwięcej było .... Pan Lewandowski wprowadzi modę na wędkowanie gu... A fuuuuj. Obrzydliwość.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Czech
2013-07-22 08:28 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Czech
Też byłem świadkiem podobnego zdarzenia, ale nie z takim skutkiem. Łowiąc ryby w nowakowie na wale po drugiej stronie wędkował starszy Pan, przez dłuższy czas sobie siedział, ale kiedy wstał nie wytrzymał zbyt długo na nogach, po czym padł jak kłoda i się przeturlał niemal że do wody.. Odębiałem, przez kilka sekund analizowałem jakie mam opcje, z myślą, że w końcu się podniesie i otóż to - wstał. "Ufff" ... Podejrzewam, że tutaj była podobna sytuacja..
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.