najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-07-08 12:58 78%

Kolejne taśmy Wilka. Tym razem rozmowy o Januszu Nowaku

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Jak informuje serwis gazeta.pl, w internecie pojawiły się kolejne nagrania Jerzego Wilka (PiS), który zdobył urząd prezydenta miasta. Tym razem w nagraniu Jerzy Wilk wypowiada się o Janusz Nowaku – liderze Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

W ubiegłym tygodniu pojawiły się w internecie, na serwisie youtube.pl nagrania rozmów Jerzego Wilka, które zamieścił anonimowy interneuta. W tych rozmowach Wilk krytykuje swoich przeciwników, używając często niecenzuralnego słownictwa. Dwa nagrania zostały wypuszczone w sieci przed drugą turą wyborów samorządowych. Jednak jeśli autorowi tego materiału chodziło o dyskredytację Wilka w oczach wyborców, plan się nie powiódł. Kandydat PiS nieznacznie pokonał Elżbietę Gelert.

Trzecie nagranie pojawiło się dziś w nocy. Tym razem Jerzy Wilk uderza w Janusza Nowaka (SLD). Czy autorowi chodzi teraz o to, aby zablokować powstanie ewentualnej koalicji w Radzie Miasta – PiS i SLD? Wiele na to wskazuje, jeśli spojrzymy na moment emisji tego materiału.

Gdy dziennikarze gazety.pl zadzwonili w poniedziałek rano do Janusza Nowaka i poinformowali o nagraniu, powiedział: - Coraz bardziej mam wrażenie, że nasz nowy pan prezydent nie ma klasy. Nie wypada dyskredytować ludzi, z którymi być może trzeba będzie współpracować dla dobra swojego miasta.

- Wilk zarzuca panu korupcję...

- On nie wie, o czym mówi. Sprawa mieszkań jest sprzed wielu lat i była wyjaśniana przez prokuraturę. Nie doszukano się cienia korupcji - odpowiedział Nowak.

Czy w tej w Radzie Miasta Elbląga powstanie koalicja PO-SLD?

Elżbieta Gelert, kandydatka PO na prezydenta, która przegrała z Wilkiem wybory: - We wtorek zaczynamy na ten temat rozmowy.

Ocenę nagrania pozostawiamy naszym Czytelnikom. Podobnie jak w pierwszym przypadku, informujemy o tym fakcie, ponieważ macie prawo o tym wiedzieć.

źródło: gazeta.pl

oceń wątek 38 11 zgłoś do moderacji
2013-07-08 13:09 77%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez ss
Prawdziwa twarz człowieka, który mówił, ze chce być Prezydentem wszystkich Polaków ?
odpowiedz oceń post 33 10 zgłoś do moderacji
2013-07-08 15:07 8%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez ss - sycząc sącze
ss kalkierze Powski - juz tak sie w swoich manipulacyjnych głuPOtach zapędziłeś, że stawiasz Jerzego Wilka na Prezydenta Polski ;P kto wie - moze kiedyś :)
oceń post 1 12 zgłoś do moderacji
2013-07-08 15:53 62%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez ebb
Ot,klakierze pisuarowy- a może "gnido i wszo"?Bo tak twoj prezio się wyraża o elblążanach.Ty może jesteś przyzwyczajony....
oceń post 8 5 zgłoś do moderacji
2013-07-08 13:16 73%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez macie za swqoje
kiedy kolejne referendum ?
odpowiedz oceń post 32 12 zgłoś do moderacji
Budzik
2013-07-08 13:44 77%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez Budzik
Referendum nie będzie potrzebne. Życzę mu, aby zablokował go sąd...
oceń post 27 8 zgłoś do moderacji
2013-07-08 13:21 64%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Kat na frajerów
Taki frajer będzie prezydentem dzięki "...gnidom i wszom..." Brawo gnidy i wsze!
odpowiedz oceń post 32 18 zgłoś do moderacji
2013-07-08 14:02 26%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez odejdź siło nieczysta:)
Masz jakiś problem ze sobą chyba. Człowieku sto razy przeczytaj co Ty napisałeś. Jesteś chodzącym złem. Wole lepiej żeby Wilk rządził niż ludzie Twojego pokroju - mściwi i zawistni.
oceń post 5 14 zgłoś do moderacji
2013-07-08 14:25 0%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez elgi
twoj poziom wypowiedzi jest zenujacy,brak slow
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 16:24 25%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez anty-kat
,,kat na frajerów'' jesteś typowym przykładem skrzywienia polskiej demokracji, jak nie jest po twojej myśli to trzeba opluwać i obrażać......żenada!
oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2013-07-08 13:28 75%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez szok
I bardzo dobrze, że "taśmy prawdy" zostały ujawnione. Wszyscy powinni wiedzieć jakim fałszywym i zawziętym człowiekiem jest, już niestety, wybrany na Prezydenta Miasta... Wybory powinny zostać unieważnione! Taki człowiek nie powinien mieć prawa sprawować tak wysokiego i odpowiedzialnego stanowiska. Ja mu nie ufam! I żeby nie było, że wszystko przez te nagrania - wcześniej też nie!
odpowiedz oceń post 9 3 zgłoś do moderacji
2013-07-08 13:33 79%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez ss
Z tego nagrania wynika, ze było zrobione w ELSINIE. Pracownicy bardzo kochają swojego Likwidatora ;)
odpowiedz oceń post 15 4 zgłoś do moderacji
2013-07-08 13:34 71%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez toz to szok
Oj chyba długo prezydentem ten Pan nie bedzie, na szczeście! Jestem za odwołaniem juz dziś.
odpowiedz oceń post 12 5 zgłoś do moderacji
2013-07-08 13:39 24%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Maria
Nie znudziło się Wam jeszcze montowanych materiałów Służb upubliczniać?
odpowiedz oceń post 4 13 zgłoś do moderacji
2013-07-08 13:39 81%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez ss
Teraz poprosimy tasme na Pana Wróblewskiego no i po koalicji jak już wszystkich opluł. Dobrze, ze mamy świetego Prezydenta
odpowiedz oceń post 13 3 zgłoś do moderacji
2013-07-08 13:44 76%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez szok
I bardzo dobrze, że "taśmy prawdy" zostały ujawnione. Wszyscy powinni wiedzieć jakim fałszywym i zawziętym człowiekiem jest, już niestety, wybrany na Prezydenta Miasta... Wybory powinny zostać unieważnione! Taki człowiek nie powinien mieć prawa sprawować tak wysokiego i odpowiedzialnego stanowiska. Ja mu nie ufam! I żeby nie było, że wszystko przez te nagrania - wcześniej też nie!
odpowiedz oceń post 22 7 zgłoś do moderacji
2013-07-09 12:58 33%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Jackwar
Ciekaw jestem czy tak byś mówiła jak by pokazali całą rozmowę a nie zmiksowane fragmenty , zrozum że z wyciętych fragmentów można przedstawić odwrotny obraz , może on łagodził wypowiedź innej osoby , tak mi to wygląda . Jak nie ma się całości materiału to ciężko ocenić , tym bardziej że połowa filmiku to muzyka , zdjęcia i cytaty . Widać że to manipulacja a nie nagranie spotkania . Niech puszczą całe spotkanie , wtedy się okaże jaka to sensacja .
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 13:50 60%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez REAL
Zapodajcie całe 8 godzin " Tych Sensacyjnych " taśm a nie puszczacie jak serial "Niewolnica Izaura". Najbardziej podoba mi się wprowadzenie i zakończenie to jest dopiero triler. Z treści tego odcinka nie zauważyłem gatki o korupcji lub chęcią zabójstwa.
odpowiedz oceń post 6 4 zgłoś do moderacji
2013-07-08 16:23 60%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez rozmaryn
"gatki" nosi się na d... Chodziło ci chyba o gadki?
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 14:04 0%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez koko
Brawo!chce obejrzeć całość,chociaż i tak mam juz pogląd co do naszego Wilkowyje
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 14:08 27%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez kamil
bardzo dobrze mówi, trzeba eliminować układy i układziki których aż się roi, wilk zrobi porzędek
odpowiedz oceń post 4 11 zgłoś do moderacji
2013-07-08 14:23 0%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez Elblazanin
Kto nastpeny z czarnej listy bedzie opluty? Pewnie Pan Wroblewski;). Ot mamy prezia
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 14:26 33%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez Maria
http://www.reuters.com/article/2013/07/08/us-poland-vote-elblag-idUSBRE9670CW20130708
http://www.nbcnews.com/id/52418759/ns/world_news-europe/#.Udqw7fm9ld0
REUTERS; NBC NEWS O ELBLĄGU - BRAWO JERZY WILK!
odpowiedz oceń post 5 10 zgłoś do moderacji
2013-07-08 14:44 50%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez szok
Dlaczego mój komentarz nie został przez redakcję dodany ok. godziny temu?
odpowiedz oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2013-07-08 14:44 25%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez AFK
Tylko pytanie... Dlaczego rozmowy są pocięte ? W ten sposób tracą swoją wiarygodność . Każdy głupi widzi ,że podczas rozmowy są cięcia i łączenia ;). Nie ma płynności. Poza tym facet ma jaja i to widać. A prezydent powinien mieć własne zdanie. Ta taśma przekonała mnie tylko do wiarygodności Wilka i słabości PO ,która tonie od jakiegoś czasu i jej nawet brzytwa nie pomoże :) . Z pewnością za tą taśmą stoi PO ,które z resztą już podstępem się do tego przyznało. Taka jest właśnie nasza wolność w tym kraju ,czyli brak wolności. Rząd powinien wstydzić się za coś takiego ponieważ aby zmusić wyborców nie wystarczają im już ludzie i puste obietnice dlatego łapią się wszystkiego co się da . Donek zaczął już ze związkami zawodowymi , kibicami, kierowcami ,więc bye bye PO :) . W ogólnopolskich wyborach też macie zapewnioną porażkę ,ponieważ już wszyscy się na Was poznali i nie wiem skąd wzięło się dla Was te ponad 48% ale w sumie Elbląg to nie miasto, Elbląg to stan umysłu. TuWszystkoJestMożliwe!
odpowiedz oceń post 5 15 zgłoś do moderacji
2013-07-08 16:22 78%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez depresja
Rozmowy są pocięte, ponieważ wyrzucono głos interlokutora
oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 14:46 73%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez janusz
o rany kogo myśmy wybrali litości
odpowiedz oceń post 24 9 zgłoś do moderacji
2013-07-08 14:48 76%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez Wyborca Świadomy
Mam nadzieje, że osoby pomawiane przez Wilka od pierwszego po ostatnie nagranie będą miały tyle odwagi cywilnej, że pozakładają mu sprawę w sądzie! I znowu będzie głośno o Elblągu gdzie skazanego Gumisja pogonią z Ratusza?
odpowiedz oceń post 22 7 zgłoś do moderacji
2013-07-08 15:45 14%
28
odpowiedziano ponad rok temu przez Hades
co Ty za glupoty wypisujesz, jak mozna komus wytoczyc sprawe za prywatna rozmowe w kraju w którym rzekomo mamy demokracje i jest wolnosc slowa? inaczej gdyby jako osoba publiczna mowil to na formalnych spotkaniach, ja to bym wytoczyl sprawe ,ale w zwiazku z podsluchiwaniem bo to nie jest legalne
oceń post 2 12 zgłoś do moderacji
2013-07-08 16:04 83%
29
odpowiedziano ponad rok temu przez ss
HADES to było w zakładzie pracy na zebraniu wiec miejsce publiczne i wyborcze
oceń post 10 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 15:08 48%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez niepoprawny optymista
Oj dali byście już spokój. Przegrywać też trzeba umieć. Czy naprawdę chcecie z Elbląga zrobić jedną wielką kloakę? Sukcesów wam życzę. Jednak jeśli chcecie za rok odzyskać stołki to nie tędy droga.
odpowiedz oceń post 10 11 zgłoś do moderacji
2013-07-08 15:29 27%
31

odpowiedziano ponad rok temu przez M.K
Elblązanie jesteście madrymi ludzmi , bo wybraliście Wilka, hura!!!!!
Rano jak tylko otworzyłem oczy szybko do komputera kto wygrał , A tam napis prezydentem został wybrany Jerzy Wilk , i z samego rana miałem humor , bo to super wiadomość, dla wiekszości Polaków.
Życze Wam poprawy sytuacji w Elblągu , żebyście nie żałowali swojego wyboru.
Pozdrawiam
odpowiedz oceń post 9 24 zgłoś do moderacji
2013-07-08 17:06 71%
32
odpowiedziano ponad rok temu przez ss
- MK zabierz go sobie do siebie ;)
oceń post 10 4 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.