najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-10-07 07:02 95%

Kongres Nowej Prawicy jest już w Elblągu

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

4 października 2013 r. powstał w Elblągu oficjalny oddział Kongresu Nowej Prawicy - partii Janusza Korwina-Mikke. Na spotkaniu założycielskim, które odbyło się w Hotelu Sowa w Elblągu zawiązał się także zarząd oddziału.

Skład zarządu to: Adrian Meger – prezes oddziału, Łukasz Nosarzewski – I wiceprezes, Piotr Zawieracz – II wiceprezes, Grzegorz Szymanowski – sekretarz, Mateusz Kacprzak – skarbnik. Wyłoniono także trzyosobową komisję rewizyjną, którą tworzą: Tomasz Kaczkowski, Maciej Kapczyński oraz Krzysztof Zalewski. Podczas spotkania omówiono plan działania na najbliższe miesiące (poruszono m. in. kwestię ewentualnego referendum ws. likwidacji straży miejskiej w Elblągu). Spotkania oddziału będą odbywać się cyklicznie w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

Kongres Nowej Prawicy to formacja polityczna na czele której stoi Janusz Korwin Mikke (dawniej Unia Polityki Realnej). Członkowie KNP brali udział w ostatnich, przyspieszonych wyborach samorządowych, w koalicji KWW Naszą Partią Jest Elbląg (razem z Polska Jest Najważniejsza i Stronnictwem Demokratycznym). Ta egzotyczna koalicja wyborcza poniosła jednak wyborczą porażkę.

Obecnie różne sondaże wyborcze wskazują, że Kongres Nowej Prawicy może liczyć na poparcia ponad 5 proc. wyborców. Taki wynik pozwoliłby KNP wprowadzić swoich przedstawicieli do parlamentu.

oceń wątek 158 9 zgłoś do moderacji
2013-10-07 09:48 10%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Jeden z braci Marx
kolejna partyjka, która będzie działać na siebie i swoich per członków..
odpowiedz oceń post 8 69 zgłoś do moderacji
2013-10-07 11:25 90%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez XXL
W końcu będzie na kogo głosować !
odpowiedz oceń post 74 8 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-10-07 14:02 93%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
jak mam juz na jakiegos partyjniaka glosowac to na nich :p
oceń post 39 3 zgłoś do moderacji
2013-10-07 19:56 94%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez abc
PO, PIS i SLD są już totalnie skompromitowane w Elblągu. Myślę, że KNP skruszy nieco ten elbląski beton polityczny.
odpowiedz oceń post 34 2 zgłoś do moderacji
Gwóźdź
2013-10-07 20:51 6%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Och
Nihil novi
odpowiedz oceń post 1 17 zgłoś do moderacji
2013-10-07 22:09 4%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Karabasz
Szkoda że JKM przyznaje się do tych ludzi. Nie wiem czy nie wie czy nie ma świadomości, że zadal się z idiotami, z którymi nic dobrego go w Elblągu nie spotka. Szkoda bo była nadzieja na alternatywę dla PO i PiSu. Do wyboru pomiędzy kiłą i rzeżączką, dołączyła trzecia opcja - kastracja całkowita! JKM ma słuszny program, ale z takimi ludźmi nie da się go wykonać!
odpowiedz oceń post 1 25 zgłoś do moderacji
2013-10-07 22:27 100%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez abc
Nie sądzę żebyś dobrze znał kogokolwiek z tych ludzi, nie wiesz jakie mają wykształcenie, pomysły czy doświadczenie zawodowe, ale już ci się nie podobają? Rozumiem, że twoim zdaniem lepiej znów głosować na te same, skompromitowane partie?
oceń post 29 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.