najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Bartłomiej Ryś
2015-08-28 09:22 69%

"Kukiz okazał się jednak zwykłą szmatą"

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś

To słowa Mariusza Lewandowskiego, który ostro zareagował na ogłoszenie przez Pawła Kukiza „jedynek” w okręgach wyborczych w całej Polsce. Elbląg potencjalnie w Sejmie ma reprezentować Wioletta Machniewska, która jest szefową klubu Gazety Polskiej w... Olsztynie.

Muzyk, a od niedawna polityk, wczoraj, 27 sierpnia, około godziny 19:00 na swoim facebook'owym profilu zamieścił krótki filmik, w którym przedstawia w każdym okręgu trzy pierwsze miejsca na listach wyborczych Ruchu Kukiz '15. Okręg numer 34 (obejmujący obszar miasta Elbląg oraz m.in. powiatów: bartoszyckiego, braniewskiego, działdowskiego, ostródzkiego) będą reprezentować:

- Wioletta Machniewska, „jedynka”, szefowa klubu Gazety Polskiej w Olsztynie, 45 lat, niegdyś prezes Radia Olsztyn. Super Express w 2010 roku opublikował artykuł, w którym wytyka Machniewskiej 200.000 zł odprawy jaką pobrała po odejściu z radia publicznego.

- Sławomir Pszenny, „dwójka”, Działdowo, od grudnia 2008 roku specjalista do spraw logistyki i zaopatrzenia w firmie Heinz Plastics Polska.

- Stefan Rembalski, „trójka”. Tu mamy pewien problem. Nie wiemy, czy Paweł Kukiz się przejęzyczył i chodziło o Stefana Rembelskiego, czy rzeczywiście mamy jakiegoś nowego „gracza” na elbląskim politycznym podwórku. Od wczoraj próbujemy skontaktować się z samym zainteresowanym. Jak tylko uzyskamy jakiekolwiek informacje – zaktualizujemy artykuł.

Elbląscy zwolennicy Kukiza odcięli się od Ruchu

Niezwykle emocjonalnie zareagowali lokalni zwolennicy Pawła Kukiza i jego Ruchu. Mariusz Lewandowski w grupie „Kuźnia Liderów” na Facebook'u zamieścił post, w którym nazywa Pawła Kukiza „szmatą”. Poniżej prezentujemy zrzut ekranu z treścią całego wpisu.

Czy to koniec Pawła Kukiza w Elblągu? Wszystko wskazuje na to, że tak. Olsztyn nie porozumiał się z Elblągiem, na nasz okręg wystawił „jedynkę” ze swojego miasta. Mając na uwadze fakt jak bardzo Elbląg z miastem wojewódzkim się nie lubią – elblążanie nie zagłosują na „jedynkę”.

oceń wątek 20 9 zgłoś do moderacji
2015-08-28 09:50 82%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez hit
No skoro w waszej gazecie autorytetem do cytowania jest Mariusz lewandowski to gratuluje poziomu.
odpowiedz oceń post 28 6 zgłoś do moderacji
2015-08-28 10:20 80%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez turystapl
Cytat to tylko wskazanie na temat list i kogo grajek Kukiz wystawił do wyborów z Naszego regionu.
odpowiedz oceń post 12 3 zgłoś do moderacji
2015-08-28 11:15 82%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez CWP!
Nie udało się Lewandowskiemu przeforsować Falkiewicza do trójki i niestety frustracja z żółcią się wylała. Panie Mariuszu, pański poziom jednak sięgnął bruku po tej wypowiedzi. Elbląg będzie miał swoich reprezentantów na listach, a takich spadochroniarzy jak Pani Machniewska to trzeba zdyskredytować w przedbiegach i zobaczą, że z Elblągiem trzeba się liczyć.
odpowiedz oceń post 23 5 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2015-08-29 16:46 20%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Spadaj do Olsztyna banany w Tesco prostować, Ja się z nikim certolić nie będę a to akurat język dla Kukiza zrozumiały - jak dla Liroja i wielu innych co piszą jak się mówi na ulicach a na ulicach tego miasta nikt komandoski z Olsztyna nie poprze - chyba jakiś wariat. A Kaziu swoje zalety ma i proponuję ich nie niedoceniać .
oceń post 3 12 zgłoś do moderacji
2015-08-28 11:46 83%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez czytelnik
Mariusz Lewandowski jest mistrzem w obrażaniu wszystkich i wszystkiego...Jakkolwiek jest w tym niezłomny.
odpowiedz oceń post 20 4 zgłoś do moderacji
2015-08-28 11:55 80%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez powiec
W jednym się z Mariuszkiem zgodę, to że w naszym okregu na jedynce nie ma elblązanina to jest skandal!
odpowiedz oceń post 20 5 zgłoś do moderacji
2015-08-28 12:09 80%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Egonek
Lista spadów partyjnych nawet od Piskorskiego, tylko pogratulować
http://info.elblag.pl/26,19107,Stronnictwo-Demokratyczne-reaktywowalo-sie-i-wystartuje-w-wyborach.html
odpowiedz oceń post 12 3 zgłoś do moderacji
2015-08-28 12:14 88%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez EBramis
Partia Kukiza to zlepek ludzi z różnych środowisk dostaną się do parlamentu a później pójdą swoją drogą i nic pożytecznego nie zrobią
odpowiedz oceń post 21 3 zgłoś do moderacji
2015-08-28 14:02 63%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez meteorolog
Jak widać niejakiemu Lewandowskiego upały tego lata uderzyły na i tak już nieźle wypalony mózg.
odpowiedz oceń post 12 7 zgłoś do moderacji
2015-08-28 15:18 81%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez rr
Z jednym się zgadzam - żadnego głosu dla cwaniaka-olsztyniaka!
odpowiedz oceń post 13 3 zgłoś do moderacji
2015-08-28 15:40 80%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Jacoby
Coz, jaki kon jest to kazdy widzi...., chociaz kazdy troche inaczej. .."A mnie jest szkoda lata.."..A mnie jest zal"..
odpowiedz oceń post 8 2 zgłoś do moderacji
2015-08-28 15:40 78%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez Karolina Korzuchowska Zawada
Lewandowski to lamus, który jedyne co robi to składa w Sądach apelacje w pozwach jakie dostaje i psuje krew mieszkańcow wymyślając jak tu wyciągnąć od Miasta kasę na kolejne referendum. Cytowanie tego człowieka to zwyczajna głupota, gdyż działą on wiecznie na szkodę Elbląga by ugrać coś dla siebie. Elbląg net, wstydzcie się.
odpowiedz oceń post 21 6 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2015-08-29 16:22 16%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Droga Karolinko może i jestem stary ale dzięki Bogu wcale nie musi mnie Pani tolerować. Tyle że mnie Pani znieważa zarzucając działanie na szkodę Elbląga. Jeśli mnie zatem Pani nie przeprosi to z Panią też spotkam się w sądzie.
oceń post 3 16 zgłoś do moderacji
2015-08-28 18:28 17%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez Janusz Lewandowski
Pani Karolino Korzuchowska. Wstyd, wstyd i wstyd. Za co Pani obraża człowieka. Za Jego zaangażowanie na rzecz miasta? Widziała Pani aby Mariusz za to zaangażowanie wziął od miasta chociaż 1 zł. Zna Pani taki fakt? Co Pani powie o radnych Elbląga, którzy od lat żyją z diet i doprowadzili miasto na skraj bankructwa. Za co tego człowieka się tak nienawidzi? Za to, że działa społecznie i jest wyrzutem sumienia dla wszystkich działaczy różnej maści w naszym mieście, którzy doją z miasta kasę. Skończmy wreszcie z hipokryzją i odwracaniem uwagi od ludzi, którzy od lat są ,,przy korycie"
odpowiedz oceń post 5 24 zgłoś do moderacji
2015-08-28 21:36 75%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez anna
Oj boli to koryto,boli.Kukiz ,,szmata" ma z czego zyc i nie potrzebuje koryta.Pan mu do piet nie dorasta.
oceń post 12 4 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2015-08-29 16:24 12%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Aniu jesteś naprawdę jakaś zdesperowana - brak ci chłopa ?
oceń post 2 15 zgłoś do moderacji
2015-08-30 13:27 63%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez anna
Chłopy to w polu kiedyś orały.Teraz to rolnicy a mężczyznę swojego życia już mam.A takiego chłopa jak pan chyba żadna kobieta by nie chciała...
oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2015-08-28 19:55 50%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez K-KUBA
Szmarą jest ten kto napisał ten tekst . Życzę powodzenia.
odpowiedz oceń post 8 8 zgłoś do moderacji
2015-08-28 20:55 75%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez wniosek
Tylko naszą rolą będzie zatrzymać 1-2, z jakiej racji kobieta z PIS Olsztyn ma reprezentować Elbląg, a zresztą głośno o Niej było w prasie. To poniżające dla Elbląga, że Kukiz podjął decyzję nie przyznając Nam JEDYNKI.
odpowiedz oceń post 9 3 zgłoś do moderacji
2015-08-28 22:42 81%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez zgrywus
Wszyscy tak psioczycie na Lewandowskiego ale zastanówcie się, czy nie jest on żywym dowodem na istnienie „polskiej demokracji”? Człowiek który niczego w życiu nie osiągnął, edukację skończył na maturze, siedział w wiezieniu, nie pracuje, żyje z zasiłków może spokojnie funkcjonować w przestrzeni publicznej i medialnej. Mało tego może w poczuciu całkowitej bezkarności, obrażać i lżyć wszystkich dookoła! Prawda, że fajną mamy demokrację?;)
odpowiedz oceń post 21 5 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2015-08-29 16:41 10%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Kolego jak osiągniesz tyle co ja to pogadamy. Na razie uświadom sobie tylko tę drobnostkę że mi mój pobyt za kratami w niczym nie przeszkodził . A jak chcesz już coś pisać to pisz prawdę - jesteś taki głupi na jakiego wyglądasz czy mama z tatą pomagali pisać post ? Pisać o kimś prawdę to rzecz słuszna i nie ma znaczenia jak wielu myśli to samo co ja ale trzęsie majtami jak ty chowając się pod pseudonimami.
oceń post 2 19 zgłoś do moderacji
2015-08-29 01:05 76%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Debilowski
Hahahahaha........... Ciekawe co teraz wymyślą Falkiewicz, lewandowski (oj nie mam "dużego" l ) , Kraśniański i spółka.....
odpowiedz oceń post 16 5 zgłoś do moderacji
2015-08-29 10:27 80%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez powiec
Ja stawiam, że poprą robaka "stonogę"!;)
oceń post 12 3 zgłoś do moderacji
2015-08-29 12:45 77%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez politolog
A ja stawiam, że jak zdążą to założą PSD (Partia Społecznych Durni).
oceń post 10 3 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2015-08-29 16:19 11%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Po co Partia Społecznych Durni skoro jest Partia Oszustów ? Monopolu na kłamstwa nie przełamiemy - w tej dziedzinie Jerzy Wcisła jest arcymistrzem....
oceń post 2 17 zgłoś do moderacji
2015-08-29 14:55 69%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez uczciwy
a ja uzależnię dużą wpłatę na kampanię Kukiza od tego czy pozwie do sądu Lewandowskiego za ten wpis. Dlaczego uzależnię ? Bo może Lewandowski ma rację i Kukiz jest szmatą. Jeśli nią nie jest to z całą pewnością pozwie elbląskiego erudytę i mędrca by udowodnić , że szmatą nie jest. Jestem ciekawy czy Mariusz Lewandowski będzie zasłaniał się żółtymi papierami ?
odpowiedz oceń post 9 4 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2015-08-30 06:03 21%
27
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Kolego po co masz dorabiać Kukiza ? Daj milion na remont baraków na Skrzydlatej a ja sam się pozwę i dam ci na dokładkę całą tęczę papierów i podziękowań....
oceń post 3 11 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2015-08-29 16:27 33%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Zawsze to samo - z pożytkiem dla Elbląga i Elblążan. Jeśli ktoś z szanownych debili tak kocha Olsztyn to niech sobie pakuje manatki i spada . My w sejmie chcemy mieć ludzi z Elbląga i o jego sprawy w Sejmie walczących a nie rozlazłe leniwe towarzystwo nierobów
odpowiedz oceń post 8 16 zgłoś do moderacji
2015-08-30 13:33 75%
29
odpowiedziano ponad rok temu przez hahahhahha
To tylko głosowanie na PO ci zostało.
oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2015-08-30 20:12 25%
30
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Jak całe to PEŁO nie umiało zrobić odpraw fitosanitarnych w porcie to niech sobie teraz uwiążą kamień o szyi i plum z barki do rzeki ....
oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2015-08-29 21:26 0%
31

odpowiedziano ponad rok temu przez Marecki
Machniewska pochodzi z Bartoszyc, tam mieszka i działa a co do powodów zawieszenia to warto zapoznać się z artykułem Grzegorza Wierzchałowskiego
Zawieszona za IPN i... dobre wyniki
Rada nadzorcza publicznego Radia Olsztyn zawiesiła na trzy miesiące Wiolettę Machniewską, dotychczasową prezes rozgłośni. Według informacji portalu Niezalezna.pl – kilku wysoko postawionym osobom w Olsztynie nie podobała się promowana przez Machniewską audycja „Z archiwum IPN”.
Jednym z inicjatorów akcji zawieszenia Wioletty Machniewskiej był członek rady nadzorczej rozgłośni Zenon Złakowski (LPR). Zapytany przez nas o powody swojej decyzji, nie chciał lub nie potrafił jednak odpowiedzieć. – Były istotne powody – odparł lakonicznie po chwili zastanowienia. Równie rozmowny był Leszek Sobański, pełniący od kilku dni obowiązki prezesa Radia Olsztyn: – Proszę zapytać członków rady nadzorczej. Ja nic na temat przyczyn zawieszenia prezes Machniewskiej nie wiem.
Machniewska pełni funkcję prezesa rozgłośni od paź
odpowiedz oceń post 0 10 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2015-08-30 06:02 31%
32

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Być może to świetna kandydatka na Okręg 35 - Olsztyn. Ale na 10 000 procent to żadna kandydatka dla okręgu 34 . Gdyby na jedynce był Stefan Rembelski to ta lista miała by sens i szanse na sukces w Elblągu - a tak nie ma . Gdyby szanowna kandydatka zaszczyciła nas swoją obecnością i się zaprezentowała - być może sam bym za nią głosował . Forma i treść muszą być ze sobą zgodne - Kukiz mówić o oddolności demokracji i aktywności podpisał się pod patologią jaką "zwalczał" Ja się na kłamstwa nie godzę - te Kukiza też mi śmierdzą tą samą partiokracją której swąd od lat czuć w Sejmie
odpowiedz oceń post 4 9 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.