najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Joanna Siudak
2013-06-11 17:59 50%

Kwaśniewski i Palikot poparli kandydatkę na prezydenta. Mocny spot Białkowskiej

rozpoczęty ponad rok temu przez Joanna Siudak

Dziś Ewa Białkowska uczestniczyła w konferencji, podczas której zaprezentowano spot wyborczy. Czy wielkie nazwiska i widowiskowa oprawa kampanii Białkowskiej, zagwarantują jej fotel prezydenta? Zobaczcie co sama kandydatka mówiła o udziale prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego w jej kampanii.

Z jednej strony efektowny spot Ewy Białkowskiej, z drugiej duża zachowawczość i dystans do przemówień publicznych samej kandydatki. Tak wyglądała dzisiejsza konferencja zorganizowana w Hotelu Elbląg. Podczas spotkania przedstawiono spot Białkowskiej, w której uczestniczyli Janusz Palikot i prezydent Aleksander Kwaśniewski. Tak politycy w krótkim filmie wypowiadali się o kandydatce z ramienia Ruchu Palikota:

Aleksander Kwaśniewski:

-Polska potrzebuje kompetentnych ludzi z pasją. Ewa Białkowska to mistrzowska kandydatura. Ręczę za nią.

Janusz Palikot:

- Popieram Ewę Białkowską, bo to kobieta sukcesu, wie jak wyciągnąć Elbląg z kryzysu i zadbać o ludzi.

Jak mówił dzis Marcin Junker, kandydat na radnego z ramienia Ruchu Palikota:

- Poparcie Ewy Białkowskiej przez Kwaśniewskiego ma charakter symboliczny, ale jest bardzo ważne. Zarówno Białkowska jak i Kwaśniewski są związani ze sportem – są zatem wyposażeni w cechy przydatne do sprawowania władzy.

Białkowska podczas konferencji była dość wycofana. Na pytanie: Co oznacza poparcie Aleksandra Kwaśniewskiego? Białkowska odpowiedziała:

 -  W zasadzie to nic nie oznacza, po prostu prezydent popiera moją kandydaturę. Kwaśniewski tak jak i ja jest silnie związany ze sportem, to co nas łączy to wytrwałość i  zdecydowane dążenie do celu – dodaje kandydatka na prezydenta.

Ewa Białkowska była trenerką łyżwiarstwa reprezentacji Polski. Jak mówi w spocie: Wiem, ile wysiłku kosztuje sukces. Zbudowałam drużynę, która zdobywała dla nas medale na całym świecie. Teraz zbuduję drużynę, która będzie dbałą o interesy naszych mieszkańców.

oceń wątek 6 6 zgłoś do moderacji
2013-06-11 20:54 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Dobra postac
Mam mieszane odczucia. Cos mi sie wydaje, ze bialkowska bez rzeczowego wsparcia jakby sobie nie radziła. Taka wyciszona i nic nie mówiąca. Czyżby oznaczalo to, ze nie ma doświadczenia samorządowego, stad właśnie jej milczenie? Mimo wszystko oddam głos na Wilka z Pisu i Zyczkowska Beatę od Palikotow.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-11 20:55 33%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez A.Piwowarska
Pani Ewa Białkowska to zdolna kobieta i pracowita mam nadzieję, że głos który na nią oddam przyczyni się do zmian ;-)
odpowiedz oceń post 5 10 zgłoś do moderacji
2013-06-11 20:58 38%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez smilling
Ma pani Ewa to coś, czego kompletnie brakuje partyjno-kościelnemu dziadostwu polskiemu - klasę i przyzwoitość. I skromność.

Myślę, że ten spot pokazał przyszłego prezydenta Elbląga.
odpowiedz oceń post 5 8 zgłoś do moderacji
2013-06-11 20:59 36%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez lolencjusz
Ewa Białkowska to super babka głosuję na nią
odpowiedz oceń post 5 9 zgłoś do moderacji
2013-06-11 21:29 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez vere
Kto był dzisiaj w ratuszu staromiejskim? Rozumiecie zatem nieobecność niektórych kandydatów... Dobrze, że ich nie było. A jechaliście dzisiaj Dąbka około 16-tej? Tylko Nowak.
odpowiedz oceń post 0 8 zgłoś do moderacji
2013-06-11 21:30 36%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Basenji
Teraz wiem, którego kandydata szerokim łukiem omijać.
odpowiedz oceń post 4 7 zgłoś do moderacji
2013-06-11 21:39 43%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez wiza
Przy budowaniu drużyny łyżwiarskiej to nikt inny nie pracował, a Paweł Abratkiewicz? Oj nieładnie p. kandydatko przypisywać jedynie sobie te brązowe medale. Po co to wmawiać nam, że pan Kwaśniewski wywodzi się ze sportu.
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2013-06-11 22:40 22%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez dobra postać
Białkowską jestem zawiedziony, pomimo wszystko oddam głos na Beatę Życzkowską z listy Palikota
odpowiedz oceń post 2 7 zgłoś do moderacji
2013-06-11 22:41 22%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez maciek
kobieta porzadna, ale ja nie lubie marionetek...
odpowiedz oceń post 2 7 zgłoś do moderacji
2013-06-12 09:18 33%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez byczek fernando
od kiedy spot to rodzaj żeński ?
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-06-12 09:28 17%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Olek K.
ja chsiałem pojezieć...żee Ewa to barco dobry..hep...kadydat...hehe...ręczę za niom..hep...to na zdrówko !
I tak jak Jasiu , tak jak i jaaaa....hep...jjest silna....hep...to na druhą nószkę...na zdrowie !

A terasss musz usionś bo mam problem...hep...z goleniem...
odpowiedz oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.