najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Lider PO już w środę w Elblągu. Co powie Grzegorz Schetyna elblążanom?
2017-05-15 13:30 0%

Lider PO już w środę w Elblągu. Co powie Grzegorz Schetyna elblążanom?

rozpoczęty ponad rok temu przez Maciej Markowski

"Platforma Obywatelska bardzo ciężko pracuje nad odbudową zaufania społecznego" - takimi słowami poseł Jacek Protas zapowiadał kolejne spotkanie parlamentarzystów głównej partii opozycyjnej z mieszkańcami polskich miast. W ramach cyklu "POrozmawiajmy o Polsce" do Elbląga zawita już w najbliższą środę (17 maja) lider PO Grzegorz Schetyna. Polityk spotka się z zainteresowanymi ludźmi w Hotelu Arbiter o godzinie 17:00. W innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego również odbędą się takie spotkania. W Olsztynie zjawi się np. premier Ewa Kopacz.

- Platforma Obywatelska w ostatnich wielu miesiącach bardzo ciężko pracuje nad odbudową zaufania społecznego - wyjaśniał Jacek Protas. - Jedną z tych aktywności są wyjazdy klubu parlamentarnego PO do polskich regionów. Pragnę poinformować, że przyszła kolej na województwo warmińsko-mazurskie. 17 maja około setki posłów i senatorów z Platformy Obywatelskiej będzie spotykało się z mieszkańcami naszego regionu we wszystkich stolicach powiatów - z małymi wyjątkami. 17 maja o godzinie 17:00, tutaj w Hotelu Arbiter, mogą spotkać się z parlamentarzystami PO. Tu w Elblągu będzie przewodniczący Grzegorz Schetyna. Będzie to otwarte spotkanie z mieszkańcami Elbląga. W Olsztynie będzie to Pani Premier Ewa Kopacz, a w innych miastach naszego regionu liderzy Platformy oraz posłowie, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach życia społeczno-gospodarczego.

Jak zapewniał senator Jerzy Wcisła, nikt nie będzie unikał trudnych tematów, a każde pytanie znajdzie swoją odpowiedź. Spotkania w innych częściach kraju cieszyły się dużym zainteresowaniem i działacze PO liczą, że nie inaczej będzie i tym razem w Elblągu.

- Te spotkania mają charakter bardzo otwarty - mówił Jerzy Wcisła. - To nie są spotkania z działaczami Platformy Obywatelskiej, ale z mieszkańcami. I wielu mieszkańców przychodzi na te spotkania i zadają bardzo różne pytania. Dla mnie one mają walor edukacyjny. Pamiętam, że ostatnio pojawiło się kilka pytań typu: "dlaczego my jesteśmy wobec PiS-u tacy łagodni i nie mówimy tym samym językiem"? Byłem zdziwiony i odpowiedziałem, że w którymś momencie ludzie będą zmęczeni tą agresją i będą szukali takiej partii, która tym językiem nie będzie się posługiwała. I ludzie mówili, że to słuszna koncepcja i "nie wchodźcie w język pisowski i nie eskalujcie tego języka nienawiści jako mowy politycznej". Sam jestem ciekaw, jakie będą refleksje po spotkaniach na Warmii i Mazurach.

Rozpoczyna się i rozpędza powoli przedwyborczy wyścig o głosy Polaków, którzy już w przyszłym roku wybiorą się do urn, aby zadecydować, którzy kandydaci uzyskają mandat w wyborach samorządowych.

"POrozmawiajmy o Polsce"

Hotel Arbiter

Plac Słowiański 2

Środa (17 maja)

Godzina - 17:00

 

oceń wątek 0 0 zgłoś do moderacji
2017-05-15 16:00 87%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Ozzie
Arbiter? Będę już pamiętał żeby nie korzystać z ich usług, polecę to też znajomym.
odpowiedz oceń post 13 2 zgłoś do moderacji
2017-05-15 17:55 71%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez zasq
- Panie Grzegorzu, czy to prawda, że chce Pan wypłacać 13-tą emeryturę?
- Wyłącznie.
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2017-05-15 18:27 75%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Wielki Szu
Spotkanie przy kaplicy na Dębicy czy na Agrykola ?
odpowiedz oceń post 3 1 zgłoś do moderacji
2017-05-16 07:43 50%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Basenji
Co powie to mniej istotne. Ważniejsze będą późniejsze interpretacje.
odpowiedz oceń post 1 1 zgłoś do moderacji
2017-05-16 10:45 83%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez hihihi
NIGDY WIĘCEJ PO !!!
odpowiedz oceń post 5 1 zgłoś do moderacji
2017-05-16 11:02 75%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez feniks
Językiem agresji posługuje się PO a do tego zmienia zdanie i kradnie PiS-owi program. Pan Grzegorz miota się jak chorągiewka i od tego głupieje. Żeby tylko się nie pociął...
odpowiedz oceń post 3 1 zgłoś do moderacji
2017-05-16 11:55 100%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez bnmm
a czy lanser nierobek Wcisła też będzie?
odpowiedz oceń post 3 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.