najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2014-09-19 06:43 90%

Maria Kosecka: Kto jest większym patriotą?

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Wkraczanie kampanii wyborczej na cmentarze i łączenie jej z osobistymi przeżyciami Sybiraków, ich rodzin i bliskich jest nieetyczne, jest po prostu odrażające. Można użyć tu wielu mocnych słów, ale chyba należy zostawić je do innych zdarzeń i okoliczności. Pan Wilk nie jest w stanie zrobić niczego więcej poza krytykanctwem i obrzucaniem politycznych przeciwników błotem - pisze radna Maria Kosecka (PO).

Polacy szanują swoją przeszłość. Na tym budowane są wartości pozwalające odczuwać przynależność narodową. Każdy fakt historyczny związany z martyrologią narodu polskiego jest traktowany w sposób szczególny, z wyjątkowym szacunkiem i pokorą.

Jesteśmy dumni z naszych żołnierzy, którzy tracili życie w obronie Ojczyzny, pamiętamy o nieszczęściach, jakie przyniosła II wojna światowa. Do dziś jesteśmy świadkami tragedii rodzin, które w okrutny sposób doświadczyły działań okupanta zarówno sowieckiego jak i hitlerowskiego. Patriotyzm nie jest przypisany do żadnej formacji politycznej, patriotyzm jest w każdym z nas, różnie objawiany, różnie eksponowany, ale jest. Nie można grać patriotyzmem przy każdej okazji.

Trzeba postępować po ludzku, dla dobra wspólnego. Nie ten, który krzyczy jest większym patriotą, ale ten, który działa na rzecz ojczyzny i ludzi (często w ciszy, czasami w zapomnieniu). Pan Wilk krzyczy, krzyczy wszędzie tam, gdzie trzeba i gdzie nie należy. Nie można zbrukać słowami gniewu i nienawiści uroczystości o tak doniosłym charakterze, jak 75 rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę.

Wkraczanie kampanii wyborczej na cmentarze i łączenie jej z osobistymi przeżyciami Sybiraków, ich rodzin i bliskich jest nieetyczne, jest po prostu odrażające. Można użyć tu wielu mocnych słów, ale chyba należy zostawić je do innych zdarzeń i okoliczności. Pan Wilk nie jest w stanie zrobić niczego więcej poza krytykanctwem i obrzucaniem politycznych przeciwników błotem.

Nieładnie Panie Prezydencie, wystarczająco mocno już pan zraził wszystkich do siebie i swoich działań. „Świętości nie szargać, trzeba, by święte były”. Proszę o tym pamiętać, bo aż strach pomyśleć, co może jeszcze przynieść ta kampania gniewu i nienawiści. A przecież: „zło dobrem zwyciężaj”.

Maria Kosecka

oceń wątek 85 9 zgłoś do moderacji
2014-09-19 12:43 75%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Rozmaryn
Zgadzam się z p. Kosecką. Zresztą nie po raz pierwszy nasz "ojciec miasta" nie stanął na wysokości zadania. Trzeba mieć nadzieję, ze najbliższe wybory posadzą na fotelu prezydenta Elbląga osobę o większej kulturze politycznej i osobistej.
odpowiedz oceń post 24 8 zgłoś do moderacji
2014-09-19 14:05 78%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Mila
Dlatego ja już nigdy nie zaszczycę swoją obecnością uroczystości, gdzie będzie zabierał głos pan Wilk. Ostatnio byłam na obchodach "Sierpnia", doznałam szoku, to było nie to miejsce dla takich wypowiedzi.
odpowiedz oceń post 25 7 zgłoś do moderacji
2014-09-21 15:35 80%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez milan
dokładnie tak! kampania wyborcza poza cmentarzami!!!
oceń post 8 2 zgłoś do moderacji
2014-09-19 14:22 32%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez bugi
p.kosecka o jakim patriotyżmie pani mówi lub może marzy ? czy o tym spod sierpa i młota? czy o tym spod hasła bóg honor ojczyzna. mysle że spod sierpa i młota, kiedy na konsultacjach w sprawie promocji miasta zwracałem uwage o tym ze nie mozna promowac miasta kiedy pomnik mordercy i agenta zdrajcy krasickiego stoi przy szkole odp. nieczuji ostrowskiego i turleja z pani partii że nie jest to prosta sparawa?????????? sa na to świadkowie to jest wasz patriotyzm !!!!!!!!!!!!!!! spod sierpa i młota HIPOKRYZJA i jeszcze jedno na budynku gdzie urzeduje premier z hasla bog honor i ojczyzna pozostał honor i ojczyzna , to wasz patriotyzm????? patriotyzm to jest wartość na którą ciągle trzeba pracować, to jest stała praca a ja bynajmniej odrzucam te wartości które pochodzą od waszego góru adasia michnika p. radna jest w ewangelii coś co dedykuje pani " widzicie drzazgę w oku nie widzicie belki we własnym" to tak na opamietanie
odpowiedz oceń post 8 17 zgłoś do moderacji
Robert Turlej
2014-09-19 15:05 77%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez Robert Turlej
W wierze chrześcijańskiej jest jeden Pan Bóg. Piszemy go z WIELKIEJ LITERY. Trochę szacunku bugi!
oceń post 23 7 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-09-21 17:47 6%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Istny z Pana faryzeusz. Obrazą Boga nie jest pisanie jego imienia z małej litery bo chwalić go mogą i niepiśmienni. Szacunek dla Boga to szacunek dla potrzebujących i zapomnianych a Pan i Pana partia wzięła po nóż tych najbiedniejszych i wyciskała ich krwawice na bilety lotnicze dla Wodza i jego świty. Proszę nie pisać o swojej wierze bo na sesji Rady Miasta się Pan jej zaparł i olał tych o których miał Pan dbać. Naprawdę nie wiem skąd u pana aż tyle bezczelności i pogardy dla słabszych.
oceń post 1 17 zgłoś do moderacji
2014-09-19 15:16 77%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez tak to wyglada
Pani Kosecka była jednym z inicjatorów usunięcia pomnika - proszę o tym pamiętać
odpowiedz oceń post 20 6 zgłoś do moderacji
2014-09-19 17:16 50%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez noPIS&noPO
Zajmijcie się poważnymi sprawami "radni". Nic konkretnego dla mieszkańców nie robicie. Nam potrzeba miejsc pracy, a nie utrzymania SM czy ścieżek rowerowych.
odpowiedz oceń post 6 6 zgłoś do moderacji
2014-09-19 20:28 17%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez 65656
Turlej-widzę ze tylko piszesz w godzinach pracy? Pewnie nie masz co tam robić?
odpowiedz oceń post 4 19 zgłoś do moderacji
2014-09-20 13:18 13%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Sundio
fakt jest taki ze pani Kosecka niczego nie dokonala poza krzyczeniem bezsensu jak jest opozycja bo jak rzadzila to nie zrobila nic wiec niech sie nie odzywa taki czlowiek w opini publicznej bo ludzie nie sa tacy głupi ze tego nie widza
odpowiedz oceń post 4 27 zgłoś do moderacji
2014-09-21 15:32 88%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez pis mi wisi koło pisi
Ej demokrato! Kosecka jest radną. Została wybrana przez ludzi, którzy docenili jej ciężką i merytoryczną pracę. A to, że ci się to nie podoba to już twój problem. chcesz zakazać jej zabierania głosu publicznie?? tak jak napisałeś, nie wszyscy są tacy głupi. Szkoda że do nich nie należysz.
oceń post 21 3 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-09-21 17:40 0%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Wybrało ją 585 osób na podstawie fotek w zaprzyjaźnionych mediach i artykułów sponsorowanych z naszych podatków,. Wyczyny Pani Radnej ..... obejrzało niemal 34 000 internautów a ich opinie i obelgi pod jej adresem przeczytaj na wykopie ....
oceń post 0 27 zgłoś do moderacji
2014-09-21 17:55 92%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez pixel
Mariusz, gdybyś kandydował, w co wątpię, bo nawet Falkiewicz nie jest takim idiotą aby cię wpuścić na listy, dostałbyś jedynie 2 głosy - twój i tej twojej konkubiny. Więc debilu nie porównuj się do Marii Koseckiej, bo jej chamie do pięt nie dorastasz.
oceń post 24 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-09-21 23:45 0%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
No tak komisja to ja nie jestem za to wiem co stanowi prawo. Nos jej zwisł na kwintę jak pensjonarce faktycznie talent kabaretowy ma kobieta jak cała rodzina Braci Marks a rozum jak ten Marks co napisał Kapitał. Podziwiam też twoją ogładę kulturę i wychowanie - mam nieodparte wrażenie że diament twojej duszy szlifowała sama Maria . No fakt porównywać się do niej nie ma co bo wstyd nawet koło niej stanąć...
oceń post 0 23 zgłoś do moderacji
2014-09-22 10:10 13%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez Sundio
Wilka tez wybranio na prezydenta i glosowana na niego wiecej osob niz na Kosecka :)
oceń post 2 14 zgłoś do moderacji
2014-09-22 13:42 11%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Sundio
Tylko ze Wilka wybrano zasluzenie bo ma sie juz czyms pochwalic czeg odokonal dla miasta a co ludzie Koseckiej moga napisac w jej obronie ? ze czego dokonala
oceń post 1 8 zgłoś do moderacji
2014-09-23 09:16 67%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez mąż zaufania
Lewandowski, ile osób zagłosowało na tę Twoją grupę referendalną? Ty i Twój chłopak? czy ktoś jeszcze? A śmiesz innym głosy liczyć?
oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2014-09-23 11:41 67%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez Krystyna
Panie Mariuszu niech Pan uważa na swoje słowa. Tak samo jak nasz pseudo prezydent pokazuje Pan brak kultury osobistej tylko krytykować Pan potrafi ludzi, którzy działają dla dobra miasta. Zazdrość chyba Pana przerosła...Ja bym się wstydziła obok Pana stanąć! Pana zachowanie przynosi wstyd i hańbę dla całej Pana rodziny...
oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2014-09-20 15:30 12%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez elblążanin
Pani kosecka nie była na cmetarzu i ona nie jest patriotką chyba Rosjii bo tam pod te pomniki razem z SLD chodza składać cołdy a polaków mają w......Chociaż pan Klim się przełamał i był 17-tego pod krzyżem katynskim wiadomo wybory!!!!!!!!!!!!!Pani Kosecka " to niedobra kobieta jest"
odpowiedz oceń post 4 29 zgłoś do moderacji
2014-09-21 15:29 90%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez też z elbląga
chodzenie na cmentarz to intymna rzecz dla każdego człowieka. ale cyniczni durnie muszą to robić przed fleszami aparatów i jeszcze nazywają to patriotyzmem. Wklejanie w to ruskich to już nie cynizm tylko głupota, "przebiegły" zabieg retoryczny prostaka
oceń post 27 3 zgłoś do moderacji
2014-09-20 15:36 12%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez wk...,ny
Turlej ty się turlaj i nie pieprz głupot najlepiej wsadz sobie łeb we własną d...i siedz cicho
odpowiedz oceń post 3 23 zgłoś do moderacji
2014-09-21 15:16 90%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez już niedługo będziesz bardziej wk....ny
poziom pisu. poniżej bruku.
oceń post 27 3 zgłoś do moderacji
2014-09-21 19:25 90%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez peryskop
Ziomek wyjmij głowę z d...py Wilka! Zobaczysz jak świat wygląda.
oceń post 28 3 zgłoś do moderacji
2014-09-21 13:43 93%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez przyjaciele
Pani Mario bardzo dobra opinia - super. Te negatywne opinie to dno .Ja i moja rodzina oraz znajomi popierają Panią w całej rozciągłości
odpowiedz oceń post 39 3 zgłoś do moderacji
2014-09-21 15:14 90%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez Czas odebrać miasto!
W końcu przestajecie milczeć. Ile można patrzeć jak stoicie biernie i nie reagujecie na obelgi. Przez takie zachowanie Wilkowi i grupie referendalnej udało się dokonanie przewrotu w Elblągu. Czas odsłonić poczynania tych cyników, pokazać te twarze powykrzywiane od ienawiści
odpowiedz oceń post 37 4 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-09-21 17:37 4%
26
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
...... Wykrzywioną nienawiścią twarz Pani Koseckiej obejrzało niemal 34 000 ludzi. Cynizm niekompetencja i udawanie Carycy to jak rozumiem dzieło grafików komputerowych ? Lecz się człowieku na oczy bo na rozum nie ma co liczyć ...
oceń post 2 48 zgłoś do moderacji
2014-09-21 19:22 95%
27
odpowiedziano ponad rok temu przez Lewa-tywa
Zawsze zastanawiałem się kto jest za plecami prezydenta Wilka. A tu na czołowego "palcowego" wyrósł Pan Mariusz Lewandowski. Śledziłem jego dziennikarską działalność w Elbląg24 podczas referendum. Prostactwo aż boli. Zero inteligencji, zero wiedzy. PiS dla własnego dobra powinien zakazać mu publikacji, bo inaczej Pan Wilk idzie na out! Przynajmniej u mnie
oceń post 38 2 zgłoś do moderacji
2014-09-21 19:33 92%
28
odpowiedziano ponad rok temu przez stop kołkom - matołkom
Lewandowski, taśmy Wilka obejrzało 120 500 osób. To znaczy każdy elblążanin plus okolice. To jest skala Waszego poparcia. Hipokryto i propagandzisto PiS-u nie widzisz tej różnicy, czy IQ porównywalne z tosterem nie pozwala na zachodzenie takich procesów myślowych.
oceń post 35 3 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-09-21 23:40 5%
29
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Głupcze jeśli taśmy kandydata na Prezydenta wrzucone do sieci i rozpowszechnianie przez wszystkie stacje komercyjne na polecenie Platformy wysłuchało tylko 4 razy więcej osób niż jedno nagranie nie promowane w żadnej stacji ogólnokrajowej to co z tego wynika ? Głupiś chłopie jak .......
oceń post 2 37 zgłoś do moderacji
2014-09-22 16:41 78%
30
odpowiedziano ponad rok temu przez art. 13 kc
Jeśli fakty nie zgadzają się z tezami Lewandowskiego, to tym gorzej dla faktów. Nie tylko 120 tys. tylko KAŻDY mieszkaniec miasta. Możesz krzyczeć ale faktów nie zagłuszysz.
oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-09-23 07:15 0%
31
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Nie muszę krzyczeć wystarczy że każdy sam posłucha Pani Koseckiej w mojej ocenie to najlepsza jej antyreklama. To co sama mówi to prawda o jej osobie i mentalności . Każdy może sam decydować czy odda głos na kogoś kto prawa nie zna a ludzi nie szanuje i obraża. Ja tylko ciągle nie dostałem przeprosin od Przewodniczącego Rady Miasta ....
oceń post 0 14 zgłoś do moderacji
2014-09-23 09:08 80%
32
odpowiedziano ponad rok temu przez Prawadnowski
W tym mieście nikt nie bedzie cię przepraszał bo take indywidua powinny być traktowane z buta. Już nie raz poznałeś jak to jest jak wylatuje się w trybie przyspieszonym za drzwi. Przyzwyczajaj się do tego
oceń post 8 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-09-23 15:26 0%
33
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Zapraszam tylko uważaj żebym ci przez przypadek tej nogi nie złamał bo jeśli umiesz kopać tak dobrze jak pisać to obawiam się że mozesz kopnąć w kalendarz
oceń post 0 6 zgłoś do moderacji
2014-09-22 08:47 94%
34

odpowiedziano ponad rok temu przez już niedługo
Lewy spójrz na siebie jesteś zgorzkniałym ,mało ogarniętym ,zakompleksionym człowieczkiem .Twoja osoba nic nie znaczy w Elblągu .Sromotnie przegracie - już się doczekać nie mogę jak z porażki padniesz na kolana i nigdy się nie dzwigniesz ,już teraz miotasz się jak zwierzyna uwięziona w klatce
odpowiedz oceń post 34 2 zgłoś do moderacji
2014-09-22 10:02 90%
35

odpowiedziano ponad rok temu przez elblążanin
Pani Kosecka po raz kolejny wykazała odważnie jakie problemy emocjonalne ma Wilk. Ten człowiek nie radzi sobie ze swoimi emocjami i problemami. Tak samo jak nie radził sobie w Elsinie, i nie poradził sobie w mieście. Jedyne co potrafi to atakować i obrażać. Ale my potrzebujemy sprawnego menadżera!!! Dość Wilka z jego obłudą i hipokryzją.
odpowiedz oceń post 35 4 zgłoś do moderacji
2014-09-22 13:13 5%
36

odpowiedziano ponad rok temu przez Arczibar
Pan Prezydent zachowuje się słusznie. O patologiach obecnej władzy należy mówić przy każdej nadarzającej się okazji .
odpowiedz oceń post 1 20 zgłoś do moderacji
2014-09-22 16:36 86%
37
odpowiedziano ponad rok temu przez czekaj tylko!
Jak nad grobem mojej matki w święto zmarłych będzie prowadził kampanię to dam mu w mordę
oceń post 18 3 zgłoś do moderacji
2014-09-22 13:31 7%
38

odpowiedziano ponad rok temu przez Leszek
Droga Pani Mario !
Myślę, że Pani patriotyzm wyraża się w tym by negować wszystko czego dokona Pan Prezydent Jerzy Wilk. Przyznam, że mam problem ze zrozumieniem Pani tekstu cyt. " Polacy szanują swoją przeszłość. Na tym budowane są wartości pozwalające odczuwać przynależność narodową. Każdy fakt historyczny związany z martyrologią narodu polskiego jest traktowany w sposób szczególny, z wyjątkowym szacunkiem i pokorą". Jak zatem wytłumaczyć fakt, że była Pani przeciwna nadaniu nazwy Żołnierzy Niezłomnych - Wyklętych dla ronda na ul. Kościuszki, gdzie tu pokora, szacunek , przynależność narodowa ? Wybaczy Pani, ale mam wrażenie, że powołuje się Pani na wartości, których Pani nie rozumie. Była Pani łaskawa zakończyć swój tekst cyt. „zło dobrem zwyciężaj” czy swój tekst zalicza Pani do "dobra" ?
odpowiedz oceń post 2 27 zgłoś do moderacji
2014-09-22 16:35 91%
39
odpowiedziano ponad rok temu przez Orzeszek
Prowadzenie kampanii na cmentarzach a zwrócenie uwagi na to, że ktoś tak robi to chyba nie są równoważne działania. Problem żołnierzy wyklętych nie dotyczy ich działalności czy historii. Problem jest mianowicie taki, że PiS nadało tej formacji kontekst polityczny. PiS stara się zagarnąć tę część historii tylko dla siebie, gdyż uważa, że inni są niegodni. Ot masz cały obrazek.
oceń post 21 2 zgłoś do moderacji
Robert Turlej
2014-09-23 08:27 86%
40
odpowiedziano ponad rok temu przez Robert Turlej
Radna Kosecka a także cały Klub Radnych PO był za godnym uhonorowaniu Żołnierzy Wyklętych. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które byłoby swoistym miejscem pamięci w przestrzeni publicznej. Miała powstać stała wystawa a nie tylko kamień z tabliczką. Proponowaliśmy znacznie szersze upamiętnienie Żołnierzy Wyklętych
oceń post 19 3 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-09-23 15:23 0%
41
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Znaczy wydzielona tablica parkingowa lub nazwa wagonu tramwajowego ? Proponuję jednak leczenie szokami elektrycznymi bo jak mogliście to mieliście to w głębokim POważaniu a dopiero jak już nie mogliście to was sumienie ruszyło.... Było jeszcze kupić sobie bilety lotnicze na Syberią i tam zostać na zawsze....
oceń post 0 11 zgłoś do moderacji
2014-09-23 21:40 30%
42
odpowiedziano ponad rok temu przez Leszek
Panie Robercie to nie jest kamień a głaz nie tabliczka a tablica. Wybaczy Pan ale nie wierzę, że można było lepiej uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych. To co dla jednych jest godne dla innych godnym nie jest. Tak jak niegodnym jest wmawianie i przedstawianie zmyślonych faktów na temat Pana Prezydenta. Jeżeli Pani Maria słyszy krzyk, którego nie ma... No cóż , może ktoś z klubu PO, osób zaufanych, życzliwych mógłby wskazać drogę, pomoc jak z tym walczyć.
oceń post 3 7 zgłoś do moderacji
2014-09-23 08:56 91%
43

odpowiedziano ponad rok temu przez przegrane
M.L i nie dostaniesz - obrażanie ,wyszydzanie i wypisywanie stek bzdur - nie mieści się w żadnych ramach ,Zasługujesz na totalna krytyką i ją masz .A ten twój film bubel roku wsadz wiesz gdzie - tandeta ..Myślę ,że niedługo twoja wściekłość i złość nabierze takich rozmiarów ,że będziesz wyglądał jak balon - a jak twój kandytat przegra wybory to chyba pękniesz
odpowiedz oceń post 21 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-09-23 15:20 0%
44
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Mieści się w Kodeksie Hamurabiego i w Starym Testamencie - oko za oko ząb za ząb. Tyle że ja już nauczyłem się zagryzać cała resztę szczekaczy a ktoś taki jak ty może tylko utyskiwać że jest tak pusty jak zużyty produkt z lateksu w chwilę PO....
oceń post 0 10 zgłoś do moderacji
2014-09-25 15:07 67%
45
odpowiedziano ponad rok temu przez prawandowski
Lewy, jaki porówniania. Chłopie odejście od zemsty rodowej jest jedną z cech powstania państwa ale jak rozumiem Pan urodził się o 2000 lat za późno
oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2014-09-23 10:46 89%
46

odpowiedziano ponad rok temu przez banda Ch*j@
Lewandowski, Kuchejda, Wilk, Palikoty - banda obłudników, chowających się za pojęciami honoru, dumy i patriotyzmu. A pojęć tych nie rozumieją.
odpowiedz oceń post 16 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-09-23 15:17 10%
47
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Bez obrażania panie Mariuszu. Komentarz ocenzurowany / Bartek
oceń post 1 9 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.