najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-06-12 07:03 33%

Mariusz Lewandowski: Czuję się obrażony przez Jerzego Wilka

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Szanowny Panie Wilk w odpowiedzi na Pismo z dnia 10-06-2013 sygnowane podpisem Pana Janusza Hajdukowskiego pozwolę sobie poinformować Pana, że czuję się pismem lekko obrażony. Zarzuty formalne przedstawione przez Pana Pełnomocnika okazały się przedwczesne i całkowicie nieuzasadnione – pisze Mariusz Lewandowski, organizator wtorkowej debaty prezydenckiej w Ratuszu Staromiejskim.

Kiedyś na jednym ze spotkań w siedzibie PiS publicznie oświadczył Pan, że jest człowiekiem uczciwym – treść pisma Pana Hajdukowskiego zawiera insynuację, że jako organizator debaty jestem nieprofesjonalny i nieuczciwy.

Co do profesjonalizmu procesu przygotowania debaty nie będę się wypowiadał wynika on bowiem z decyzji premiera, zresztą słusznej moim zdaniem, ale zaproszę Pana do organizacji kolejnej takiej debaty i chętnie na naukę do Pana przyjdę w debacie takiej biorąc udział.

Natomiast proszę nie zarzucać mi nieuczciwości. Uzgodnienia poczynione z Panią Gelert były moim zdaniem dobre. Moim zdaniem przebieg debaty był o niebo lepszy od tej, w jakiej brałem udział kilka dni wcześniej i właśnie dlatego, że była to debata uczciwa i sprawiedliwa.

Ani fakt czynienia ustaleń z Panią Gelert, ani fakt, że podejmuje działania no rzecz „Wolnego Elbląga” nie upoważniają nikogo do twierdzenia, że działam nieuczciwie i jeśli Pan Hajdukowski zarzuca mi nieuczciwość to ja chętnie na jego zarzuty odpowiem w debacie publicznej na ten temat.

Nie jestem grupą, ale myślę że nie jestem jedynym elblążaninem ciekawym Pana konfrontacji z innymi kandydatami i mam do Pana szereg pytań na które jako najpoważniejszy na dziś kandydat na Urząd Prezydenta powinien Pan odpowiedzieć publicznie przed kamerami i w obecności innych kandydatów.

Mam nadzieję , że nie cierpi Pan na arogancję jaka zgubiła Pana Grzegorza Nowaczyka i przypominając Panu, że buta kroczy przed upadkiem zapraszam do zorganizowania debaty prezydenckiej w sposób bardziej profesjonalny, ale nie mniej uczciwy niż ten jaki zaproponowałem ja.

Mariusz Lewandowski

oceń wątek 4 8 zgłoś do moderacji
2013-06-12 07:19 74%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez J. Dudek
Panie Lewandowski, a czemu uzgadniał Pan tylko z Panią Gelert? I to Pan nazywa uczciwością. To tak jakbym szedł na egzamin, a profesor dał mi pytania i odpowiedzi do domu. Jest Pan żałosny.
odpowiedz oceń post 14 5 zgłoś do moderacji
2013-06-12 07:28 11%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Drogi Panie Dudek wiedzę że wypowiada się Pan o rzeczach o których nie ma Pan Pojęcia. Pozwoli Pan że nie będę komentował Pana dywagacji jak obejrzy Pan nagranie z debaty to Pan zrozumie dlaczego.
oceń post 2 17 zgłoś do moderacji
2013-06-12 07:35 76%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez J. Dudek
Panie Lewandowski, przeczytałem odpowiedź Pana Wilka i stwierdzam że miał rację jest kilku kandydatów na urząd Prezydenta Miasta, a Pan postanowił zostać podnóżkiem Pani Gelert. Jak zwykle jest Pan żałosny w swoich działaniach i do dzisiaj nie potrafi Pan rozliczyć się ze swoją przeszłością. Ustawianie debaty pod jednego kandydata jest żałosne. Cieszę się że Pan ma pojęcie, ja nie muszę. Acz pewnie by się Pan zdziwił. Ja nie dyskutuje na poziomie rynsztoku i nie żałuje innym że mają więcej niż ja. Ich prawo.
oceń post 16 5 zgłoś do moderacji
2013-06-12 11:49 13%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Widzę że dalej nie ma Pan pojęcia o przebiegu debaty. Chce się Pan sam siebie na siebie wystrychnąć ? Naprawdę sztuka ...
oceń post 1 7 zgłoś do moderacji
2013-06-12 07:38 69%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Kowalski
Panie Lewandowski może Pan powie mieszkańcom Elbląga, czemu Pan ustalił przebieg debaty tylko z Panią Gerlert? To bardzo ciekawe.
odpowiedz oceń post 9 4 zgłoś do moderacji
2013-06-12 11:55 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Bo Pani Gelert nie była na poprzedniej debacie organizowanej przez Elbląski Komitet Oportunistów / bo nikt chyba nie ma co do tego wątpliwości / i w sobotę na konferencji prasowej zadeklarowała gotowość do spotkania z mieszkańcami a że dla mnie droga nie daleka ustaliłem od razu termin i szablon debaty. Inni ją zaakceptowali i poszło . Jeszcze coś ?
oceń post 0 6 zgłoś do moderacji
2013-06-12 07:40 81%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Anty - Lewandowski
To Lewandowskiego można jeszcze obrazić? Ale żałosne, obrażony oszust. Hahahaha
odpowiedz oceń post 13 3 zgłoś do moderacji
2013-06-12 11:55 0%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Radzę sobie....
oceń post 0 7 zgłoś do moderacji
2013-06-12 07:42 85%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez internauta
A kto za persona ten Pan Lewandowski ?
odpowiedz oceń post 11 2 zgłoś do moderacji
2013-06-12 11:56 0%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
To ja,,,
oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2013-06-12 08:21 81%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez nick
Precz z internetu Panie Lewandowski precz !!!!
odpowiedz oceń post 13 3 zgłoś do moderacji
2013-06-12 11:56 0%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Nie da się ,,,, ale proszę się starać .
oceń post 0 8 zgłoś do moderacji
2013-06-12 08:27 75%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez look
Kariera Nikodema Dyzmy normalnie....
odpowiedz oceń post 9 3 zgłoś do moderacji
2013-06-12 09:20 78%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez orcio7
Panie Lewandowski, nawet na Pana ukochanym portalu nie ma wzmiaanki z tej debaty.O co chodzi? Oni już nie chcą oszołomów?
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2013-06-12 11:57 0%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Proszę ich zapytać,,,
oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2013-06-12 09:28 60%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez J. Dudek
Uzgodnienia poczynione z Panią Gelert były moim zdaniem dobre. Moim zdaniem przebieg debaty był o niebo lepszy od tej, w jakiej brałem udział kilka dni wcześniej i właśnie dlatego, że była to debata uczciwa i sprawiedliwa. Właśnie Panie Lewandowski Pańskim zdaaniem.
odpowiedz oceń post 6 4 zgłoś do moderacji
2013-06-12 11:58 0%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Proszę zapytać uczestniczacyh kandydatów ,,,ja za nich oświadczeń pisać nie zamierzam.
oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2013-06-12 09:31 75%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez zbulwersowana
Panie Lewandowski, jest Pan nieuczciwym człowiekiem i w dodatku osobą niezrównoważoną psychicznie. Po prostu brak mi słów.
odpowiedz oceń post 12 4 zgłoś do moderacji
2013-06-12 12:02 13%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Mi nie brak i to jest różnica pomiędzy nami. Jak Pani chce mogę Pani kilka słów podesłać... A dlaczego Pani zdaniem jestem nieuczciwy ? A Pani uważa się za zrównoważoną psychicznie ? A gdzie jest ten punkt równowagi ?
oceń post 1 7 zgłoś do moderacji
Alojzy
2013-06-15 00:42 20%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez Alojzy
@zbulwersowana. Nie bulwersuj się tak strasznie bo Ci gumka w cyckonoszu pęknie i śmiesznie bedzie:) Mariusz jest nie szkodliwy, taki sobie fajny gość . Jak z nim pogadasz osobiście, zauważysz,że ma dobrze pod kopułą poukładane:)
oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2013-06-12 09:48 77%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez tyjk
hahahaha!To można obrazić pana Lewandowskiego? bezcenne......
odpowiedz oceń post 10 3 zgłoś do moderacji
2013-06-12 10:03 57%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez zombi
Kto to jest Lewandowski,że kandydaci zgłaszają się na jego wezwanie ? Nawet Poseł
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2013-06-12 12:03 0%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
No jak to - bezczelny cham nie czyta Pan poprzedników ?
oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2013-06-12 12:26 33%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez na ulicy mówią
Ja pitole nasz Mariusz "czuje się lekko urażony" co to kabaret? Do niedawna koalicjanci w poniżeniu G. Nowaczyka zrobienia pośmiewiska na całą Polskę teraz maja odmienne zdanie no cóż wilk chce dostać się do kurnika i sam pograsować?! Mariuszu kiedy otworzysz oczka-tylko nie wilk i nie pisiory!
odpowiedz oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
2013-06-12 13:38 0%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Staram się mięć oczy otwarte .
oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2013-06-12 13:42 0%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
No na razie raczej przez Pana Hajdukowskiego i nie tyle posądzony co nie zrozumiany dlatego raczej się poszczuć na siebie nie damy ale coś tam trzeba sobie powyjaśniać...
odpowiedz oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
botak
2013-06-15 06:05 0%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez botak
Głosujmy tylko na tych, którzy olali tę debatę. Kandydaci którzy traktują poważnie lewandowskiego napewno nie będą traktowli nas poważnie!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-15 06:40 0%
28
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Kolego ja sam siebie nie traktuję poważnie ,,, jakbyś miał troszkę ponad 40 lat wiedziałbyś co to różowa alternatywa ale widać nie masz...
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-07-29 14:19 0%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez 666zxc
lewandowski, śmiechu warte :)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2016-01-24 12:59 0%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez basia rg
pan Lewandowski chwieje sie i nie wie gdzie Jego miejsce. Najpierw opowiada się za Wilkiem, potem się obraża, wczoraj na manifestacji KOD w Elblągu "przytulił się" do KODowiczów na wspólnej fotografii, a potem wstawił obraźliwy mem o zbiórce na alimenty dla p.Kijowskiego Co jest OCZYWISTYM KŁAMSTWEM!!! Unikam takich przekrętów jak ten Pan , który węszy sensację w nadziei,że zyska na sławie ...Oslizły w swoich zachowaniach !
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.