najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Raff
2012-06-19 12:27 88%

Mazda i Volkswagen dołączą do oferty firmy Auto Postek - wywiad

rozpoczęty ponad rok temu przez Rafał Kadłubowski

Firma Auto Postek jest najprężniej działającym w Elblągu sprzedawcą nowych samochodów osobowych i dostawczych. Tylko w ubiegłym roku elbląski multidealer sprzedał 860 pojazdów marki Skoda i Citroen w Elblągu i Gdańsku. Wszystko na to wskazuje, że na tych markach się nie zakończy. W planach firmy jest poszerzenie oferty sprzedaży o markę Mazda oraz Volkswagen.

Niedawno gościliśmy z kamerą w siedzibie firmy Auto Postek, mieszczącej się we Władysławowie tuż przy obwodnicy Elbląga. Na miejscu spotkaliśmy się z Rafałem Postkiem, właścicielem firmy, który opowiedział nam o działalności i historii firmy, mającej swój początek w 1978 r.

Mało kto wie, że dzisiejszy multidealer motoryzacyjny rozpoczynał swoją działalność od prowadzenia warsztatu blacharsko-lakierniczego. Dziś marka Auto Postek to autoryzowany salon i serwis samochodów: Skoda, Citroen, Isuzu, Ssang Yong w Elblągu i Gdańsku oraz autoryzowany partner serwisowy Volkswagen w Elblągu.

Podczas naszej wizyty mieliśmy okazję zwiedzić oba salony samochodowe marki Skoda i Citroen oraz nowoczesny, bardzo przestronny serwis, w którym kompleksowo dokonywane są wszelkie naprawy pojazdów.

W naszym wywiadzie zapytaliśmy Rafała Postka m.in. o motoryzacyjne preferencje elblążan, o to czym kierują się klienci w Elblągu przy zakupie wymarzonego auta, jakie modele samochodów są najczęściej kupowane oraz jakie nowości i premiery czekają nas w najbliższym czasie w salonach Citroena i Skody. Nie zabrakło także pytania o plany rozwojowe. A te są bardzo bogate. Już w najbliższym czasie firma Auto Postek zamierza rozpocząć w Elblągu sprzedaż samochodów Mazda oraz Volkswagen. Więcej szczegółów w naszym materiale.

oceń wątek 7 1 zgłoś do moderacji
RiCo
2012-06-19 14:23 33%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez 理查德
Cieszy mnie fakt, perspektywy powstania salonu Mazdy :) !!!najjjj aż się łezka w oku kręci >> http://www.youtube.com/watch?v=kmsOe8XtR1c
odpowiedz oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
Blue_Marine
2012-06-20 09:58 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Blue_Marine
AWESOOOME!
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-06-19 15:24 13%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Burek
Postek - to jedyny normalny w Elblągu sprzedawca/diler. Reszta udaje , że wie co to biznes.
odpowiedz oceń post 1 7 zgłoś do moderacji
2012-06-19 21:50 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez ben23
w sumie faktycznie kilka firm juz nie jest elblaskich, z nikim pogadac, a o rabatach to tylko z handlowcem mozna porozmawiac - u Postka szef prawie zawsze dostepny dla przecietnego czlowieka - a ceny, no coz - drozej niz w fiacie ale taniej niz w mercedesie hehe
odpowiedz oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
Blue_Marine
2012-06-20 10:03 0%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez Blue_Marine
Fiaty to marna imitacja samochodów... Nie wiem za co oni się tak cenią...
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2012-07-12 10:05 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez PR
Pracujesz u Postka???
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-06-30 13:51 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez bartosz


fajnie, że w końcu Mazda, jestem fanem tej marki a nikt w egu nie potrafi profesjonalnie do tego tematu podejsc


odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2012-07-12 10:03 0%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez wicek
A ja uważam że powinien jeszcze powstac salon Porsche i Bentleya. Jestem fanem tych marek. Acha, zapomniałem kocham tez BMW.
Puknij sie w czubeczek głowy, profesjonalizm nic tu niema do rzeczy ale sprzedaż. Jesli nie zbilansujesz inwestycji to leci firma na pysk! Postkowi jak i innym duzo brakuje do profesjonalizmu z powodu braku kaski którą to uzyskuje się ze sprzedaży samochodów i serwisu. Postek próbuje uciekać ale naprawdę to ten biznes jest jak galareta.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-11-13 21:28 0%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez nie-klient
I co z tą Mazdą, długo będziemy jeszcze czekać? Może to opóźnienie związane jest z wprowadzeniem hyundai'a do oferty ? ;P
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.