najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2014-10-18 09:03 89%

Michał Glock: Stan…na miarę naszych możliwości

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Czy pamiętacie pierwsze wybory prezydenckie, gdy startował Stan Tymiński i o mało ich nie wygrał? Czy pamiętacie „czarną teczkę” i partię „X” i obiecanki z kosmosu? Jakoś przyszło mi to na myśl, gdy obserwuję Pana Szweda i jego wesołą gromadkę disco-polo - pisze Michał Glock.

A na poważnie to zaniepokoiło mnie to co wyrabiają panowie z tzw. Obywatelskiego Elbląga. Coraz wyraźniej całe towarzystwo sprawia wrażenie sprzedawców ze sklepów telewizyjnych. Dziś Pan Szwed sprzedaje nam czarodziejskie ceramiczne domy. Oczywiście technologia jest unikalna i co więcej, a może to jest najważniejsze, tylko jedna firma taki produkt oferuje…. Bez komentarza.

Jak wyczytałem to panowie nawet zbudują nam tu taką fabrykę pod warunkiem, że miasto kupi od nich te domy. Normalny inwestor najpierw buduje fabrykę, a potem uszczęśliwia lokalną społeczność. Tu mamy do czynienia z czymś odwrotnym. To my mamy finansować całą zabawę. Jutro okaże się, że odpowiedzią na całe zło będzie gigantyczna spalarnia śmieci i w blasku pieców, wyziewów i hałd nieczystości będzie się nam żyło jak w niebie. Aż się boję jakie pomysły będą pojutrze.

Do tego wszystkiego panowie z Obywatelskiego Elbląga wytarli buciory w instytucję referendum lokalnego. Referendum to rzecz niezwykle ważna i powinna być wykorzystywana tylko w naprawdę kluczowych sprawach. Tylko wtedy ma to jakiś sens. Gdy się tej instytucji nadużywa to traci ona swoje znaczenie. Obym się mylił, ale może się kiedyś tak zdarzyć, że złego prezydenta odwołać się nie uda bo nikt na tą inicjatywę nie zwróci uwagi. I dlaczego? Bo Panowie Szwed, Falkiewicz i Lewandowski chcieli się za darmo polansować na mieście zdając pytania z kategorii czy chcesz być piękny i bogaty…

Półtora roku temu słyszeliśmy o tajemniczych inwestorach, którzy z teczkami pełnymi pieniędzy przebierali nóżkami, żeby tu u nas inwestować. Gdzie się oni podzieli. Toż bez względu na to kto będzie rządził mieli oni tu do nas przyjechać i zrobić nam dobrze. Może część mieszkańców jest uszczęśliwiona koncertami disco polo i kiełbaską (dosłownie wyborczą), ale czy to starczy? Czy od początku lat 90-tych nie zmieniliśmy się? Czy numer „Na Stana Tymińskiego” może u nas jeszcze wypalić?

W sumie te różne kosmiczne obietnice mnie nie martwią. Na disco nie chodzę bo nie lubię, kiełbaski jak będę chciał sam sobie upichcę. Martwi mnie natomiast żenujący poziom jaki towarzyszy tej kampanii, a zaniża go sojusznik i współpracownik Pana Szweda redaktor p. Kuchejda.

Bezprecedensowy atak na Elbląską Koalicję Obywatelską jest tak naprawdę policzkiem dla nas wszystkich. Sugestia, że EKO to ludzie nieuczciwi i tak naprawdę sprzedawczyki oraz podejrzane indywidua jest straszna tym bardziej, że jakoś przeszło to bez echa.

Co prawda powinno mi być obojętne jakim błotem obrzucani są kandydaci EKO, ale nad taką nieprawością i hucpą żaden przyzwoity nikt nie może przejść obojętnie. Dziś Pan Szwed chce naprawić Elbląg obrzucając błotem kandydatów EKO, jutro przyjdzie kolej na Pana Kowszyńskiego i na innych.

Pytam w jakim stylu chcemy, aby ta kampania przebiegała? Wzajemnych oszczerstw i sugerowania nieprawdy? Czy może lepiej merytorycznej rozmowy o programach?

Dla oczyszczenia atmosfery wszystkie komitety wyborcze powinny wyrazić solidarność z naszymi kolegami z EKO. Pan Szwed wraz z Panem Kuchejdą, którzy są odpowiedzialni za ten niesłychany atak powinni przeprosić i nie tylko dlatego, że przegrają w sądzie.

Gdyby jednak tego nie zrobili to Pana Szweda i jego kolegów powinien spotkać bojkot i ostracyzm. W pierwszej kolejności Pan Szwed nie powinien być zapraszany do żadnych poważnych debat, bo to co zrobiono z EKO aż nadto świadczy jaki z niego człowiek.

Michał Glock

oceń wątek 40 5 zgłoś do moderacji
2014-10-18 16:27 40%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez zgrywus
Na WP przebili Szweda bo wybudowali domek w cenie poniżej 1000 zł za metr kwadratowy!;) Chciałeś Szwedzie nas naciągnąć?!;) http://dom.wp.pl/kat,1036139,page,3,title,Ile-kosztuje-budowa-domu-jednorodzinnego-Policzylismy,wid,16966367,wiadomosc.html
odpowiedz oceń post 6 9 zgłoś do moderacji
2014-10-18 21:26 60%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Dociekliwy
Czytaj ze zrozumieniem ten dom jest w stanie surowym bez instalacji a to nasdtępne koszta i to bardzo duże.
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2014-10-18 16:33 73%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez PolskiDRwykladowca
Dr Michał Glock faktycznie swój doktorat zrobił/kupił we wschodniej części Europy. W prawdziwym środowisku akademickim ten pan jest nikim. Prawda tez jest to ze to kandydat SLD do rady miasta. Tu na miejscu dziennikarzy, w odpowiedzi przypomniałbym "dokonania" pana J. Nowaka i ludzi których oszukał na dość duża skale. Michał Glock nie ma ma moralnego prawa mowić o tym co spłodził w tym "felietonie". Wie to każdy kto choć trochę zna życiorys autora. Panu Szwedowi życzę determinacji bo "oni" zrobią wszystko aby pana zdyskredytować. Elblążanie jednak głupi nie są po latach swoich doświadczeń. Powodzenia.
odpowiedz oceń post 22 8 zgłoś do moderacji
2014-10-18 21:39 20%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez homo sapiens

~ PolskiDRwykladowca na Twoim przykładzie widać, że jednak niektórzy elblążanie są głupi i to bardzo.
oceń post 2 8 zgłoś do moderacji
2014-10-18 16:40 61%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Jola
Panie Glock weż Pan się od....... od Obywatelskiego Elblaga. Kampanię wyborczą robi się wsród wyborców a nie obrażając kontrkandydatów. Taka rosyjska nauka czy co? Szwed to jest Ktoś kto chce dla swojego miasta coś zrobić , dla siebie już nie musi. Jeżeli pan tego nie rozumie to się pan weź do roboty i napisz co ty chcesz zrobić dla Elbląga a nie obrażasz i wyśmiewasz innych. A twoje Eko właśnie powiela pomysł Szweda i twierdzi, że jest rewelacyjny.
odpowiedz oceń post 20 13 zgłoś do moderacji
2014-10-18 21:36 23%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez sexuolog
Droga Jolu zakręć się koło swojego idola to może zrobi dobrze nie tylko dla Elbląga ale też i dla Ciebie.
oceń post 3 10 zgłoś do moderacji
2014-10-18 16:45 58%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez MAŚĆ NA BÓL DUPY
Żal mi Cię człowieku, braki jakichkolwiek rzetelnych wiadomości. gromadka disco-polo ? a co masz ból dupy że się nie bawiłeś? Weź koło i stuknij się w czoło, zanim zaczniesz pisać kolejne brednie. :OO
odpowiedz oceń post 19 14 zgłoś do moderacji
2014-10-18 21:34 23%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez czopek

~ MAŚĆ NA BÓL DUPY Ty natomiast nie miałeś bólu dupy i pewnie dawałeś jej na prawo i lewo tak się bawiłeś. :-D
oceń post 3 10 zgłoś do moderacji
2014-10-18 16:49 59%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez elblag
Szwed przyszedł do Was z sercem na dłoni, chcą naprawdę coś naprawić.. Jakiś polityczny debil, pisze artykuł w ogóle nie wiedząc o czym, a Wy jak stado baranów, podatnych na wszystko, czytacie te brednie. Rozumu elblążanie.!!!

A panu Michałowi tak przyszłość życzę rozumu, bo chyba wyparował ;)
odpowiedz oceń post 17 12 zgłoś do moderacji
2014-10-18 21:32 33%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez pies z kulawą nogą
Ten Szwed czy Norweg czy też inny Skandynaw przyszedł nie z sercem tylko z kiełbasą, której nawet pies nie chciał ruszyć bo była takiej marnej jakości.
oceń post 5 10 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-19 20:28 0%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
O przepraszam i ja i Rudy zjedliśmy po porcji . Niezbyt spieczona był co prawda ale dobra...
oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2014-10-20 17:29 0%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez pies z kulawą nogą
Lewy w komentarzu jest napisane, że pies z kulawą nogą tej kiełbasy nie chciał ruszyć a nie, że ...... więc zrozumiałe, że jadłeś ją aż Ci się uszy ruszały. Pewnie był to Twój najlepszy posiłek od dłuższego czasu. Przecież wiadomo, że leserom się nie przelewa więc taka kiełbasa to dla Ciebie rarytas.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-21 04:47 0%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Pies z kompleksami pisz się chłoczyku - będzie po prawdzie;
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-10-18 16:58 57%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez -,-
Szanowny i całkowicie nie pojęty autorze tekstu! Wybory jak widać trwają na całego, a Twój tekst jest potwierdzeniem mojej tezy. Piszesz jakieś wiadomości wyssane z palca, tylko po to żeby udupić SZWEDA. Boli Cię, że tak wielu jest za nim? Wyszukujesz, grzebiesz, żeby tylko coś znaleźć.. Żal mi Cię człowieku, bo chyba nudzi Ci się w domu, ze piszesz takie brednie. "Pytam w jakim stylu chcemy, aby ta kampania przebiegała? Wzajemnych oszczerstw i sugerowania nieprawdy? " i sam sobie odpowiedz pacanie na te pytania, Bo robisz dokładnie to -,-
odpowiedz oceń post 17 13 zgłoś do moderacji
2014-10-18 19:12 21%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez powiec
A co jest niby nieprawdziwe w tym tekscie? Konkrety prosze, bo ja tu widzę tylko szczera prawdę!
oceń post 3 11 zgłoś do moderacji
2014-10-19 09:44 20%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
"panowie nawet zbudują nam tu taką fabrykę pod warunkiem, że miasto kupi od nich te domy."- dla przykładu, Nie można traktować idioty z pobłażaniem a tylko idiota kłamie na żywca . Moim zdaniem Michał Glock kupił sobie tytuł na jakiejś kiepskiej uczelni bo jego warsztat jest nieprawdopodobnie kiepski , Uciekanie się do kłamst o pomówień wyklucza go z grona ludzi inteligentnych ale czego się spodziewać po lewaku i komuniście ?
oceń post 2 8 zgłoś do moderacji
2014-10-18 16:59 76%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez PolskiDRwykladowca
I jeszcze jedno Michale Glock. Bronisz waść kłamców i oszustów, którymi powinna zając sie prokuratura i wierzę, ze nimi sie zajmie. Po publikacji w konkurencyjnym portalu informacji o EKO, postanowiłem zapoznać sie z życiorysem P.Kowszynskiego. Zrobiłem zrzuty ekranu z jego strony internetowej i uruchomiłem kontakty na wyższych uczelniach. DZIŚ WIEM ze przynajmniej połowy dyplomów wcale nie posiada a informacje na temat wykształcenia, główny zainteresowany czyt. Kowszynski usunął ze swojego bloga. O czym to świadczy? Oszust podpierający sie wielce szanowanym środowiskiem akademickim. Informacje przekazałem już konkurencyjnemu portalowi, któremu zarzuca pan nierzetelność a ja widzę ze po prostu opisują realia i nie godzą sie z niszczeniem dorobku miasta przez m.in. panskich kolegów partyjnych. Z poważaniem.
odpowiedz oceń post 26 8 zgłoś do moderacji
2014-10-18 19:11 14%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez EKOman
Człowieku kiedy do ciebie dotrze, że Kowszysński nie jest członkiem EKO tylko SP i kandyduje z listy PIS?!
oceń post 2 12 zgłoś do moderacji
2014-10-18 21:29 21%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez pytający

~ PolskiDRwykladowca czego się najadłeś, że pierdzisz tak aż w całym Elblągu czuć smród ?
oceń post 3 11 zgłoś do moderacji
2014-10-19 07:41 33%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Obaj panowie macie tego samego dostawcę ścierwa ? Widzę że te same wizje i te same zwidy więc poradzę Panom nie zmieniajcie dostawcy bo to Chemik przedni i dobrze wam robi tym co wam POdaje,,,,
oceń post 4 8 zgłoś do moderacji
2014-10-18 17:39 64%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez Siny
Nie trzeba sluchac disco polo by się dobrze bawic...a jak ktoś się nie umie bawic niech nie zaczyna....pan Glock zamiast strzelić sobie w kolano mogl strzelić w glowke zaoszczedzilby wstydu....aha i jeszcze jedno..
odpowiedz oceń post 18 10 zgłoś do moderacji
2014-10-18 18:00 36%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez kuba
Słusznie napisane. Popieram, cale to środowisko od tzw. Obywtelskiego Elbląga powinno trafić na śmietnik historii.
odpowiedz oceń post 8 14 zgłoś do moderacji
2014-10-18 20:35 73%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez siny
Predzej Obywatelski Elblag zaleje i zmyje brudy w tym i ciebie z powierzchni co nie chcą naprawić Elblaga to najwięcej hejtuja...smiejecie się Potop Szwedzki ale tak na prawde dopiero teraz nadaje mu sens i znaczenie...brudy partii zatona i stana się tylko atlantyda...nie chce partii już w elblagu która lata niszcza go od srodka,a ci co czepiają się skad jest kasa na kampanie to tylko plus ze kasa potrafi się znalesc wiec czemu nie znajda się na spełnienie postulatow mowiacych przez Edmunda Szwed ? to tylko zalążek tego co może być w Elblagu jeśli wykorzysta się jego potencjal...wystraczy chcieć a nie hejtowac ...tylu jest "specjalistow" a tak na prawde ilu wypisujących tutaj "specjalistow" zrobilo cos dla naszego miasta procz wypisywania oszczerstw ?Spojrzcie na siebie i zadajcie pytanie co zrobiliście dla tego miasta ? naprawa zaczyna się od samego siebie,a wiec i tego zycze hejterom.
oceń post 16 6 zgłoś do moderacji
2014-10-18 21:24 27%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez pytający
Siny aż taki głupi jesteś czy tylko się zgrywasz ?
oceń post 4 11 zgłoś do moderacji
2014-10-19 00:27 73%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez siny
Lacza zerwane...pytający to cwel a jego matka zdejmuje majtki dla ruskich...zbladziles tym pytaniem wiec potrenuj :P
oceń post 8 3 zgłoś do moderacji
2014-10-20 17:37 14%
26
odpowiedziano ponad rok temu przez pytający cwel

~ siny Jesteś jasnowidzem czy ki wuj ? Skąd wiesz, że jestem cwelem, i że moja matka zdejmuje majtki dla ruskich ? Jest tylko mały szkopuł. Moja matka nie żyje już od czasu kiedy pewnie Ty jeszcze nie byłeś w planach. No i najważniejsze. Ty nie zgrywasz się na głupka, Ty nim po prostu jesteś. To widać, słychać i czuć !!!!!!!!!!!! :-D
oceń post 1 6 zgłoś do moderacji
2014-10-21 20:27 0%
27
odpowiedziano ponad rok temu przez siny
@pytający cwel...jejka dalej inteligecja nie grzeszysz...to cytaty z wojny polsko-ruskiej tak samo jak mój nick...a co do matki przykro mi z jednej strony a z 2 ma szczęście ze nie widzi jakim prymitywem się stales ,inaczej mowiac pewnie przerwca się w grobie...i widocznie za slaby jesteś starając się hejtowac wchodząc ze mna na droge wojny bo emocjonalnie się spowiadasz ze swojego zycia,a wszyscy wiedza ze nikogo nie obchodzi bo chodzi o Elblag a bie o małego,hejterka zza monitora wciskający swoja władze na klawiaturze....a po wylaczeniu jego stajesz się szarym zgorzkniałym człowiekiem który boji się walczyc o lepsze jutro.A co do planow...jaki Ty masz plan oswiec nas jak chcesz sprawić by w Elblagu zylo się lepiej ? Napisz mi to na swojej "klawiaturze władzy i potęgi",rozsiej nasza ciekawość...słucham?
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-18 18:07 48%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Pana Glock to powszechnie znany ....z którego zwyczajem jest pisać o tym czego nie widział i wyśmiewać to czego nie wysłuchał o zrozumienie już go nawet nie podejrzewam. Głupota w krąg się puszy orgią ust - wypada przypomnieć Hołdysa głupkom pod rozwagę mądrym ku wspomnieniu,
odpowiedz oceń post 14 15 zgłoś do moderacji
2014-10-18 19:09 58%
29
odpowiedziano ponad rok temu przez troskliwy
Panie Mariuszu niech pan nie kusi losu, żeby internauci nie napisali szczerze z czego jest pan powszechnie znany, moze byc panu bardzo przykro!;)
oceń post 7 5 zgłoś do moderacji
2014-10-19 07:36 17%
30
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Jeśli napiszą prawdę i co co mnie znają to może pomyśle ale jeśli odezwą się sprzedawczyki i hejterzy to ich zmiażdzę ich własną bronią bo mimo że chamstwa nie lubię to i nim posłużyć się umiem dość sprawnie.
oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2014-10-19 20:57 50%
31
odpowiedziano ponad rok temu przez głos podwórka
Lewandowski jesteś niewykształconym ...... Jaką uczelnie wyższą ukończyłeś? Jaką firmę w życiu miałeś? Ilu ludzi zatrudniałeś? Jesteś jak pies co dużo szczeka ale nie gryzie - niegroźnym małym człowieczkiem. Nie odpowiadaj nawet na moje pytania bo były retoryczne - prostuj się.......
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2014-10-20 07:28 0%
32
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Nie chce mi się z tobą gadać głupcze . Na studia nie miałem czasu bo musiałem przejąc firmę którą prowadziłem przez 15 lat. Ludzie których zatrudniałem lub z którymi pracowałem prowadzą własne firmy do dziś i nie narzekają na to czego się wtedy wspólnie nauczyliśmy. Mną się zatem nie zajmuj bo taki jestem mały i niegroźny że szkoda twojej uwago wielki anonimie dumny ze swoich osiągnięć ,,,, Pewnie są zawrotne myjnia samochodowa czy sklep z fajerwerkami ?>
oceń post 0 6 zgłoś do moderacji
2014-10-20 17:44 33%
33
odpowiedziano ponad rok temu przez głos ludu
Lewatywa bingo ! Ja mam myjnię i sklep z fajerwerkami. Jesteś jasnowidzem !!!! Jednak daleko mi do Twoich osiągnięć bo w pierdlu nie siedziałem i kontaktów .....
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-21 04:44 0%
34
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
No to się postaraj moze ci wyjdzie....
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-10-18 18:44 56%
35

odpowiedziano ponad rok temu przez Moje zdecydowane NIE
Zgadzam się z autorem tekstu - p. Szwed nie budzi zaufania, szasta kasą (wątpię, że z własnego portfela) , obiecuje szklane domy... - zastanawiam się, o co tu chodzi, czyje interesy załatwia?
odpowiedz oceń post 14 11 zgłoś do moderacji
2014-10-18 19:02 73%
36

odpowiedziano ponad rok temu przez Panie Mariuszu, udaje Pan, że nie widzi ?
Komentarz do Pana wypowiedzi poniżej. Panie Mariuszu, cenię niezwykle Pańską aktywność społeczną ale chyba przesadza Pan z tym zmęczeniem. przy referendum o odwołanie nieudolnego prezydenta.Chyba nie było zmęczenia a zwyczajne skopanie tematu. Normalnie członkowie sztabów referendalnych czy wyborczych pracują po 16-18 godz na dobę. Pan jak sądzę z obserwacji tamtego referendum nie pracował więcej niż 6 godz dziennie. Więc trochę Pan pozłaca siebie. Jeśli jestem w błędzie natychmiast przeproszę Pana tu i teraz
odpowiedz oceń post 8 3 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-21 04:44 0%
37
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Skoro Pan wie wszystko lepiej to po co zabiera Pan głos ? Proszę napisać że Referendum przeprowadził Pan i czterech kolegów od brydża może ktoś w to uwierzy - ze mnie głupka proszę nie robić ja robię to lepiej od Pana. Pana obserwację proszę sobie wsadzić w buty może będzie Pan wyższy i zobaczy więcej na razie widzi Pana tyle co baba z magla parowego . Przepraszać mnie nikt nie musi - wystarczy nie pisać głupot.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-10-18 19:58 65%
38

odpowiedziano ponad rok temu przez DoIDIOTYglocka
Ciekawa opinia internauty "PolskiDRwykladowca". Skoro Kowszyński kłamał w sprawie wykształcenia, prokuratura powinna mu się dobrać do dupska. Poza tym ten cały dr Glock to taki doktor jak ze mnie papież. W szkole ledwo zdawał z klasy do klasy. Totalny nieudacznik i niewydarzony człowieczek. Zapewne nauczyciele pamiętają tego nieuka i warto podpytać ich o Glocka. Jedyne co potrafi to pisać - głównie kłamstwa. Potrafi też stawiać tezy ale nie poparte żadnymi dowodami. Tak jak w szkole na języku polskim. Pamiętasz Michałku? Na czyje zlecenie napisałeś Glock ten artykuł? Dalej mieszkasz z rodzicami? Czy w końcu żyjesz samodzielnie? Zbyt głupi jesteś aby przejść na własny garnuszek. Po prostu nie dałbyś rady. Poszukajcie informacji o Glocku to dowiecie się kim jest - dr z Mińska.
odpowiedz oceń post 11 6 zgłoś do moderacji
2014-10-18 20:55 42%
39

odpowiedziano ponad rok temu przez WAT
kim w ogóle jest ten STRZASKANY DZIADEK?
odpowiedz oceń post 8 11 zgłoś do moderacji
2014-10-18 22:56 54%
40
odpowiedziano ponad rok temu przez on11
A ty kim jestes ten dziadek jak ciebie jeszcze niebylo na swiecie
zdobyl mistrzostwo swiata w podnoszeniu ciezarow np. a teraz menadzer niezalezny finansowo.moze ci zawpewnic prace w przyszlosci i niebedziesz musial sie sprzedawac za grosze na kometarzach bojowek
oceń post 7 6 zgłoś do moderacji
2014-10-18 22:56 42%
41
odpowiedziano ponad rok temu przez on11
A ty kim jestes ten dziadek jak ciebie jeszcze niebylo na swiecie
zdobyl mistrzostwo swiata w podnoszeniu ciezarow np. a teraz menadzer niezalezny finansowo.moze ci zawpewnic prace w przyszlosci i niebedziesz musial sie sprzedawac za grosze na kometarzach bojowek
oceń post 5 7 zgłoś do moderacji
2014-10-19 11:16 63%
42
odpowiedziano ponad rok temu przez wat
Po prostu nie wiem kim jest. Nazwałem go tak dlatego, że tak wygląda. Nie pisze na niczyje zlecenie tylko jako były wyborca (olewam kandydatów). Swoją droga ciekawe kto zagłosuje na byłego mięśniaka z dyskoteki, który dziś wygląda jakby się urwał z podręcznika do PRu - czyli nieautentycznie. Pierwsze moje i nie tylko moje wrażenie po zobaczeniu baneru wyborczego było: nie mam pojęcia kto to jest ale wygląda na cwaniaczka.
oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2014-10-19 21:15 67%
43
odpowiedziano ponad rok temu przez głos podwórka
Wygląda jak sprzedawca telewizorów z EURO RTV AGD co nie?
oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2014-10-18 22:36 48%
44

odpowiedziano ponad rok temu przez Robur3000
To samo sobie pomyślałem o nim. Jakiś facecik z teczki sypie forsą od szemrańców. Wielu tak myśli i chyba coś w tym jest. Żadne to obywatelskie. Zresztą wszystko co ma obywatelskie w Elblągu to śmiech. Sami spadochroniarze i farbowane lisy.
odpowiedz oceń post 10 11 zgłoś do moderacji
2014-10-18 22:50 43%
45
odpowiedziano ponad rok temu przez on11
a kim ty jestes nie znasz mnie a obrazasz. podaj swoje dane to spotkamy sie w sadzie tchorzu .
oceń post 6 8 zgłoś do moderacji
2014-10-18 22:38 50%
46

odpowiedziano ponad rok temu przez on11
Ciekawa sprawa czyje interesy broni pan glock.tych zlodzieji i nieudacznikow ktorzy rzadza miastem od 25 lat?
a wszyscy co popieraja glocka chyba nigdy nie odczuli biedy i bezdomnosci tez pasibrzuchy.nie macie zadnych pomyslow .Obrazacie Zreomskiego wieszcza polskiego ,a jake teraz domy sie buduje wiekszosci ze szkla podajcie swoje adresy wichrzyciele to chetnie powybijam wam szyby bo wam sa nie potrzebne , a ty glock jaki z ciebie autor przeczytaj jak piszesz odrazajaco i brudno ty jestes grafomanem tarzasz sie wblocie i nim piszesz artykuly weidz o tym ze swinia umyta zawsze wroci do blota i sie wytarza
odpowiedz oceń post 9 9 zgłoś do moderacji
2014-10-18 23:26 72%
47

odpowiedziano ponad rok temu przez PropagandaKwitnie
Dobre 12 pseudonimów, 12 komentarzy, a jeden autor: "homo sapiens" "czopek" "seksuolog" "pytajacy" "klasa I gimnazjum" "Norweg" "psychiatra" "animalsi" "ksiadz Robak" "pies z kulawą nogą" "czopek" "pytający" - to jeden i ten sam internauta dodający tu komentarze. Czy to dr Glock czy jego partyjny kolega? Co za debil z tego komentującego? Ile ci płacą za hejtowanie? Może się zatrudnię. Szok.
odpowiedz oceń post 13 5 zgłoś do moderacji
2014-10-19 00:41 64%
48
odpowiedziano ponad rok temu przez siny
Teraz można hejterowi powiedzieć słowami Olivera Queen "You Failed this city" :)
oceń post 9 5 zgłoś do moderacji
2014-10-19 09:54 0%
49
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Komentarz niezgodny z regulaminem
oceń post 0 7 zgłoś do moderacji
2014-10-20 16:52 60%
50
odpowiedziano ponad rok temu przez homo sapiens i reszta
Nie może być. Jak do tego doszedłeś ~ PropagandaKwitnie ? A myślałem, że nikt nie kliknie na "wpisy tej osoby" i mnie nie rozszyfruje. Po prostu jesteś geniuszem. Marnujesz się człowieku. Powinieneś otworzyć firmę detektywistyczną. :-D
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2014-10-20 16:56 29%
51
odpowiedziano ponad rok temu przez czopek i inni
do ~ siny A komu i jakie się miasto nie udało ? Bo ja na ten przykład mieszkam w Jegłowniku a o ile mi wiadomo to nie miasto. :-D
oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2014-10-20 17:06 50%
52
odpowiedziano ponad rok temu przez Norweg i s-ka z O.O.

~ PropagandaKwitnie płacą mi dużo, bardzo dużo, powiem więcej płacą mi tyle, że takiej forsy Ty nigdy na oczy nie widziałeś a mianowicie zeta od literki i tyleż samo od innych znaków graficznych. P.S. Ani ja żaden dr ani kolega partyjny. Jam jest mości Onufry Zagłoba ! :-D Zatrudnić się nie możesz bo jesteś za inteligentny gdyż mnie zdemaskowałeś. :(
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-21 04:39 0%
53
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Herbu głupek na kodze ze złamanym masztem dodaj,,,,
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-10-21 20:20 0%
54
odpowiedziano ponad rok temu przez siny
@czopek i inni ...proponuje nauczyć się angleiskiego...czy może zawsze komentujesz cos żeby tylko hejtowac nie znając znaczenia zdania ? Zawiodles to miasto...pomogłem ? czy dalej chcesz swoja polemikę tworzyć na podstawie muminkow ?
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-10-19 00:29 33%
55

odpowiedziano ponad rok temu przez Jaobatel
No właśnie panie Glock, w jakim stylu? Kto kogo opluwa najpierw. Nie znasz pan Pana Szweda a wypowiadasz się negatywnie. Porównanie do Tymińskiego świadczy o pana niskim intelekcie (doktor?). Tymiński nie był z Polski, a Szwed mieszka w Elblągu i to, że pan go nie zna ? Ja pana też nie znam?! i co? Po prostu pan się boi, że przerwie się panu błogość nic nie robienia za pieniądze i dlatego opluwa pan kandydat z z OE. Czy ja mogę powiedzieć, że pan kradnie jak pana nie znam? A ,,doktor" to ksywa? Używa pan retoryki PiSowskiej, a Pan Szwed wybory wygra!
odpowiedz oceń post 7 14 zgłoś do moderacji
2014-10-19 11:51 47%
56

odpowiedziano ponad rok temu przez popieram dr Glocka
No cóż człowiek ma rację i należy mu się pochwała, że miał odwagę publicznie to powiedzieć. Do sprawy panie Michale powrócimy i zainteresują się tematem odpowiedni ludzie bo temat bardzo ciekawy.
odpowiedz oceń post 7 8 zgłoś do moderacji
2014-10-19 11:56 75%
57

odpowiedziano ponad rok temu przez głos podwóka
Propagandę niczym Goebbels sieje Mariusz Lewandowski.To o referendum, to gdzie kto ciężko pracuje, to o "cudotwórcy" Szwedzie, o "wiarygodnym" elbląg.24 i Kuchejdzie... łasy na poklask niczym dzieci w sklepie ze słodyczami przygarnia psa i pisze o tym artykuł. Nie damy się ogłupić swołoczu.
odpowiedz oceń post 12 4 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.