najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Mieszkańcy Zatorza bardzo doceniają pracę radnego Marka Osika
2020-02-07 00:15 0%

Mieszkańcy Zatorza bardzo doceniają pracę radnego Marka Osika

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Mongiałło

Podczas spotkania prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego (oraz wiceprezydentów Edwarda Pietrulewicza i Janusza Nowaka) z mieszkańcami Zatorza, które odbyło się 30 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 14, chwalono pracę radnego Marka Osika. Według Zatorzan zawsze mogą na niego liczyć. To nie pierwsze słowa uznania kierowane pod jego adresem, dlatego również postanowiliśmy zaakcentować duże zaangażowanie tego młodego stażem radnego w pracę na rzecz lokalnej społeczności.  

Pragnę bardzo podziękować panu radnemu Osikowi. Mamy z nim  fantastyczny kontakt jako mieszkańcy, bardzo nam pomaga. Frontem do nas podchodzi, pyta o nasze bolączki, pomaga w niewelowaniu ich

– mówiła mieszkanka Zatorza.

Marek Osik został zaprzysiężony na radnego 22 listopada 2018 r. (jako jeden z dziewięciu debiutantów). W policji przepracował 27 lat, przechodząc na emeryturę 31 grudnia 2015 r. W latach 2008-2015 pełnił funkcję Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. Jest absolwentem Szkoly Podstawowej nr 14, II Liceum Ogólnokształcącego  Elblągu, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie, oprócz funkcji radnego, jest prezesem elbląskiego koła oraz wiceprezesem Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Olsztynie.

oceń wątek 0 0 zgłoś do moderacji
2020-02-07 10:05 84%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Eryk
A szafa jest do odśpiewania "Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje...." - ŻENADA
odpowiedz oceń post 26 5 zgłoś do moderacji
2020-02-07 18:18 9%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Hanys
Eryk. Czekam na Twój projekt / portal. Będzie wtedy o czym rozmawiać.
oceń post 2 20 zgłoś do moderacji
2020-02-08 12:49 82%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez mieszkaniec
Tzn. co konkretnie zrobił dla tego Zatorza ? Bo o niczym nie wspomniano w artykule i na spotkaniu.
Po przeczytaniu odpowiedzi do jego interpelacji można zauważyć , że raczej nic nie wniosły lub były spóźnione ponieważ działania zostały podjęte wcześniej.
Ta tajemnicza mieszkanka Zatorza to chyba z rodziny.
Zatorze od 30/a na spotkaniu słyszałem ,że od 60 / lat się nie zmieniło /poza wiaduktem ale ten powstał nie wskutek działań radnego i oświetleniem w parku ale ta koncepcja też powstała wcześniej / ...jeden sklep ,jedna szkoła, jedno przedszkole, jedna przychodnia i mnóstwo ogródków działkowych. Miało być więcej przejść dla pieszych ale się to chyba nie udało radnemu a to tym bardziej dziwi ta rozpierająca na zdjęciu duma. Życzę wielu przemyśleń w działaniach i pokory w samoocenie.
odpowiedz oceń post 9 2 zgłoś do moderacji
2020-02-09 13:04 78%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Anna L.
Pan Marek Osik nic dla Zatorza nie zrobił. A jeśli tak, proszę o podanie konkretów. Oprócz radnego Piotra Kowszyńskiego żaden radny o Zatorzu nie pamięta. Redakcjo, proszę nie kłamać i nie pisać o czymś, czego nie ma. Jesteśmy dobrze wykształconymi mieszkańcami Zatorza i bardzo interesujemy się tym, co tu się dzieje. Bardzo zależy nam na poprawie życia mieszkańców i rozwoju tej dzielnicy, która jest bardzo ładna. Straszą swoim wyglądem baraki na ulicy Skrzydlatej. Na przyjazd papieża w 1999 roku pomalowali je byle jak z zewnątrz i tyle. Mieli je rozbierać, ale sprawa ucichła. Zatorze jest bardzo rzadko sprzątane. Są nielegalne wysypiska śmieci. Złamane drzewko przy wieżowcu nr 90 leży już 3 miesiące. Władze przypominają sobie o tej dzielnicy przed wszystkimi wyborami. Droga łącząca ul. Lotniczą z Akacjową ma wiele dziur. Nigdy nie była dobrze zrobiona. Pozdrawiam serdecznie mieszkańców innych dzielnic.
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2020-02-09 13:32 100%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez abc1946
Sprostowanie: Marek Osik nie jest Prezesem Zarządu Koła Stowarzyszenia Emerytow i Renicistów Policyjnych w Elblągu lecz Wiceprezesem tego Zarządu. Ktoś inny jest Prezesem tego Zarządu od 18 lat. Jest Wiceprezesem Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Olsztynie.Aczkolwiek jeśli będzie mial dużo czasu dla swojego środowiska to może zostanie wybrany w przyszłości Prezesem Zarząu Koła SEiRP w Elblagu czego mu serdecznie życzę.Pracą radnego miejskiego w Elblagu jaką zajmuje się Marek Osik jest odpowiedzialna i faktycznie problemy społeczne dla społeczności Zatorza są przez niego z powagą rozwiązywane.A jeśli ktoś chce wiedzieć co robi taki radny to go najlepiej bezpośrednio zapytać podczas dyżurów w Urzedzie Miejskim w Elblągu a nie czekać jak napiszą na portalu. Zatorze to też Elbląg i bardzo miejscem zielonym wręcz ekologicznym.Czy chcecie to miejsce zawalić betonem to życzę wam tego.
odpowiedz oceń post 1 0 zgłoś do moderacji
2020-02-09 13:59 100%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez aka1946
Sprostowanie: Marek Osik nie pełni funkcji Prezesa w Zarządzie Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Elblągu,lecz Wiceprezesa.
A nadto w Zarządzie Wojewódzkim SEi RP w Olsztynie pełni funkcję Wiceprezesa. Chociaż serdecznie mu tego życzę, w obu przypadkach, jeśli podoła przy okazji będąc Radnym Mieskim w Elblągu.
odpowiedz oceń post 2 0 zgłoś do moderacji
2020-02-10 08:53 78%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez stoczniowiec
Drogi autorze jeśli już przedstawiasz nam radnego to napisz wszystko ...o nim może coś o jego alokacji na stronach IPN w zakładce "katalog funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa" .To nie było tak dawno pamiętamy zomowców pod kościołami i agentów SB udających kolegów w pracy.
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2020-02-10 09:20 83%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez stopkomunie
Panie redaktorze za te zasługi wnioskuję aby nazwać wiadukt jego imieniem albo rondo te przy ul. Fredry!
odpowiedz oceń post 5 1 zgłoś do moderacji
2020-02-10 09:39 86%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez prezes i viceprezes
Dla mieszkańców Zatorza może być nawet Hobbitą tylko niech coś pożytecznego zrobi bo jakoś zasług nie ma. Jak będziemy chcieli żeby nas ktoś tylko wysłuchał to pójdziemy do spowiedzi.
odpowiedz oceń post 6 1 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.