najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Motocykliści rozpoczęli sezon w Elblągu (+ zdjęcia)
2019-05-05 08:41 0%

Motocykliści rozpoczęli sezon w Elblągu (+ zdjęcia)

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Mongiałło

4 maja (sobota) odbylo się II Elbląskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego. W wydarzeniu wzięło udział około 1500 wielbicieli jednośladów.

Rozpoczęło się o godz. 11.00 w katdrze pw. św. Mikołaja mszą świętą w intencji motocyklistów, połączoną ze święceniem motorów. Nastepnie odbyła się parada ulicami miasta. Motocykliści przechali ulicami: Mostową, Wodną do Nowej, dalej w górę Teatralną, 12 Lutego, Tysiąclecia, Grunwaldzką aż do placu obok głównego budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Paradę poprowadził prezydent Elbląga Witold Wróblewski namotocyklu marki Harley-Davidson. Jako pasażerka towarzyszyła mu elblążanka, która podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowała przejażdżkę podczas otwarcia sezonu.

Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje: konkursy, pokazy motocyklowe, symulator stania na kole. O godz. 16.00 rozpoczął się koncert zespołu Ci-Ho. Nie zbrakło wojskowej grochówki. Jednym z najważniejszych punktów był Krwiobus, w którym każdy chętny mógł oddać krew. Około godz. 17.00 motocykliści zaczęli rozjeżdżać się do domów. 

Niestety, rozpoczęciu sezonu motocyklowego w Elblągu towarzyszyło zdarzenie z udziałem motocyklisty. W okolicy Krasnego Lasu jednoślad 36-latka uległ awarii, w wyniku której mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Zarówno on, jak i towarzyszący mu pasażer – 9-letnie dziecko – z ogólnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.  Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w dniu rozpoczęcia sezonu motocyklowego także doszło do zdarzenia z udziałem motocyklisty. Wówczas doszło do kolizji motocykla z osobowym volvo, które miało miejsce na skrzyżowanu Al. Grunwaldzkiej z ul. Żeromskiego. Kierujący jednośladem oraz jego pasażerka z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Zobaczcie naszą fotorelację II Elbląskiego Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego. 

oceń wątek 0 0 zgłoś do moderacji
2019-05-05 11:53 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez fs40
ooo warzywa
odpowiedz oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2019-05-06 08:32 100%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Motocyklista
Ooo debil!!!
oceń post 5 0 zgłoś do moderacji
2019-05-06 08:34 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Motocyklista
A do administratora, po co akceptujecie takie debilne komentarze idiotów tak jak ten pierwszy wpis? To też świadczy o was. No chyba że wam dupę ściska że na portelu komentują a na waszej stronie nikt nie chce.
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2019-05-07 19:59 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez LwG.
Też jeżdżę motocyklem, ale portel omijam bo to... (nie napiszę więcej, bo to się teraz hejt nazywa) a temu siusiumajtkowi fs40 pierwszy postawiłem minusa. LwG. Impreza była super.
oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2019-05-06 10:34 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Miras
Brawo! Sam rozglądam się za motocyklem. Jaki model polecacie?
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.