najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2022-01-19 17:53 100%

Na studniówce wykrzykiwali "j...ć PiS". Wzburzenie w prawicowych mediach

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Portal TVP Info poinformował, że po imprezie studniówkowej w Elblągu do sieci trafiło nagranie, jak maturzyści bawią się przed sceną, skandując hasło „j***ć PiS”. Oryginalny film został już usunięty, ale wideo nadal krąży w sieci. Jak ustalił portal tvp.info, sytuacja miała miejsce w III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Elblągu.

Dyrektor Beata Orzech przyznaje, że incydent jest dla nich „nauczką”, a wychowawcy klas przeprowadzą rozmowy z uczniami na temat tego, co zaszło.

Impreza odbyła się w sobotę 15 stycznia. Tradycyjny bal, na 100 dni przed egzaminem maturalnym, zorganizowano w restauracji Nowa Holandia – opisywały lokalne media.

Po wydarzeniu do sieci trafiło nagranie, zamieszczone – jak wynika ze słów dyrektorki – przez jednego z uczniów. Na kilkunastosekundowym filmie widać i słychać tańczących uczniów skandujących za DJ-em hasło „j***ć PiS”.

Dyrektor Barbara Orzech w odpowiedzi na pytania portalu tvp.info przyznaje, że jest to dla nich „nauczka”.

– Należy w umowie z DJ zapisać, jaka muzyka nie może być puszczana na studniówce. Wychowawcy zareagowali na sytuację podczas imprezy i przeprowadzili rozmowę z DJ-em, ale niestety utwór już wybrzmiał. Jestem już po rozmowie z firmą DJ Megafon, która dobierała utwory – mówi dyrektor Orzech.

Jak zapewnia, także z uczniem, który opublikował – a następnie usunął – nagranie, została przeprowadzona rozmowa; podobnie jak z jego rodzicami. Nastolatek zostanie ukarany naganą dyrektora szkoły.

– Takie zachowanie godzi w jej dobre imię i jest absolutnie naganne. Niestety incydent miał miejsce około godziny 2, gdy nie było mnie już na studniówce, jednak już w poniedziałek została ta sprawa omówiona w pokoju nauczycielskim i wychowawcy zostali zdyscyplinowani – mówi dyrektorka.

Także wychowawcy w klasach mają przeprowadzić rozmowy na temat incydentu.

źródło: TVP Info

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2022-01-20 11:01 56%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez nwo
są dorośli i mogą krzyczeć co im się podoba. Studniówka była dla nich nie dla nauczycieli. Krzyczeli tylko to co każdy normalny człowiek myśli. A prawicowe media niech nie czuja oburzenia tylko spojżą cznym okiem na siebie, banda zakłamańców.
odpowiedz oceń post 5 4 zgłoś do moderacji
2022-01-21 13:40 25%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez ANika
dokładnie, to była prywatna impreza, za pieniądze uczniów, w lokalu POZA szkołą, nauczyciele byli na niej gośćmi. na prywatnej imprezie jest wolność słowa
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2022-01-20 13:33 33%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez bazyli syn
podsłuch na telefony wszystkim uczniom i za kraty za obraze miło.sciwie nam panującego
odpowiedz oceń post 3 6 zgłoś do moderacji
2022-01-20 17:59 13%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Waldi
Takie zachowanie świadczy o braku kultury osobistej, zarówno DJ-a , organizatorów studniówki , a przede wszystkim wykrzykujących i bawiących się ludzi przy takiej wulgarnej muzyce- zarówno licealistów, jak i nauczycieli.
Wstyd na całą Polskę i na cały świat. Warto przypomnieć, że patronem szkoły jest Święty Jan Paweł II.
odpowiedz oceń post 1 7 zgłoś do moderacji
2022-01-21 09:38 33%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez nygus
NIE prawicowych, a ludzi z muzgiem!
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2022-01-24 10:30 40%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez bart
Prawidłowa postawa uczniów, to się nazywa wolność słowa. Kto nie chciał nie musiał krzyczeń, ale większość widać co sądzi o rządzie. Nie wiem czemu w ogóle dyrekcja szkoły wtrąca się w tą całą sytuację. Jak napisał ktoś w komentarzu to była prywatna impreza poza szkołą opłacana przez uczniów gdzie nauczyciele byli tylko gośćmi. A co do usunięcia nagrania to bym podał do sądu tych co kazali usunąć.
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2022-01-25 19:42 40%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez ken
Nie, nie mogą krzyczeć co im się podoba sbeckisynu.
Jakie prawicowe media? Każdy zdrowy człowiek zareaguje, że młodym ludziom została wciśnięta antypolska ciemnota przez szemranych typów z GW i TVN i podobnych DERONETÓW
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
esterka9
2022-04-20 15:13 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez esterka9

Nie lubie Pisu, ale takie rzeczy na studniówce ? Zachowajmy jakieś resztki kultury :/ Mimo wszystko


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.