najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2022-01-19 17:53 0%

Na studniówce wykrzykiwali "j...ć PiS". Wzburzenie w prawicowych mediach

rozpoczęty 5 miesięcy temu przez Redakcja elblag.net

Portal TVP Info poinformował, że po imprezie studniówkowej w Elblągu do sieci trafiło nagranie, jak maturzyści bawią się przed sceną, skandując hasło „j***ć PiS”. Oryginalny film został już usunięty, ale wideo nadal krąży w sieci. Jak ustalił portal tvp.info, sytuacja miała miejsce w III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Elblągu.

Dyrektor Beata Orzech przyznaje, że incydent jest dla nich „nauczką”, a wychowawcy klas przeprowadzą rozmowy z uczniami na temat tego, co zaszło.

Impreza odbyła się w sobotę 15 stycznia. Tradycyjny bal, na 100 dni przed egzaminem maturalnym, zorganizowano w restauracji Nowa Holandia – opisywały lokalne media.

Po wydarzeniu do sieci trafiło nagranie, zamieszczone – jak wynika ze słów dyrektorki – przez jednego z uczniów. Na kilkunastosekundowym filmie widać i słychać tańczących uczniów skandujących za DJ-em hasło „j***ć PiS”.

Dyrektor Barbara Orzech w odpowiedzi na pytania portalu tvp.info przyznaje, że jest to dla nich „nauczka”.

– Należy w umowie z DJ zapisać, jaka muzyka nie może być puszczana na studniówce. Wychowawcy zareagowali na sytuację podczas imprezy i przeprowadzili rozmowę z DJ-em, ale niestety utwór już wybrzmiał. Jestem już po rozmowie z firmą DJ Megafon, która dobierała utwory – mówi dyrektor Orzech.

Jak zapewnia, także z uczniem, który opublikował – a następnie usunął – nagranie, została przeprowadzona rozmowa; podobnie jak z jego rodzicami. Nastolatek zostanie ukarany naganą dyrektora szkoły.

– Takie zachowanie godzi w jej dobre imię i jest absolutnie naganne. Niestety incydent miał miejsce około godziny 2, gdy nie było mnie już na studniówce, jednak już w poniedziałek została ta sprawa omówiona w pokoju nauczycielskim i wychowawcy zostali zdyscyplinowani – mówi dyrektorka.

Także wychowawcy w klasach mają przeprowadzić rozmowy na temat incydentu.

źródło: TVP Info

oceń wątek 0 0 zgłoś do moderacji
2022-01-20 11:01 71%
1

odpowiedziano 5 miesięcy temu przez nwo
są dorośli i mogą krzyczeć co im się podoba. Studniówka była dla nich nie dla nauczycieli. Krzyczeli tylko to co każdy normalny człowiek myśli. A prawicowe media niech nie czuja oburzenia tylko spojżą cznym okiem na siebie, banda zakłamańców.
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2022-01-21 13:40 50%
2
odpowiedziano 5 miesięcy temu przez ANika
dokładnie, to była prywatna impreza, za pieniądze uczniów, w lokalu POZA szkołą, nauczyciele byli na niej gośćmi. na prywatnej imprezie jest wolność słowa
oceń post 1 1 zgłoś do moderacji
2022-01-20 13:33 43%
3

odpowiedziano 5 miesięcy temu przez bazyli syn
podsłuch na telefony wszystkim uczniom i za kraty za obraze miło.sciwie nam panującego
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2022-01-20 17:59 17%
4

odpowiedziano 5 miesięcy temu przez Waldi
Takie zachowanie świadczy o braku kultury osobistej, zarówno DJ-a , organizatorów studniówki , a przede wszystkim wykrzykujących i bawiących się ludzi przy takiej wulgarnej muzyce- zarówno licealistów, jak i nauczycieli.
Wstyd na całą Polskę i na cały świat. Warto przypomnieć, że patronem szkoły jest Święty Jan Paweł II.
odpowiedz oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2022-01-21 09:38 100%
5

odpowiedziano 5 miesięcy temu przez nygus
NIE prawicowych, a ludzi z muzgiem!
odpowiedz oceń post 1 0 zgłoś do moderacji
2022-01-24 10:30 67%
6

odpowiedziano 5 miesięcy temu przez bart
Prawidłowa postawa uczniów, to się nazywa wolność słowa. Kto nie chciał nie musiał krzyczeń, ale większość widać co sądzi o rządzie. Nie wiem czemu w ogóle dyrekcja szkoły wtrąca się w tą całą sytuację. Jak napisał ktoś w komentarzu to była prywatna impreza poza szkołą opłacana przez uczniów gdzie nauczyciele byli tylko gośćmi. A co do usunięcia nagrania to bym podał do sądu tych co kazali usunąć.
odpowiedz oceń post 2 1 zgłoś do moderacji
2022-01-25 19:42 67%
7

odpowiedziano 5 miesięcy temu przez ken
Nie, nie mogą krzyczeć co im się podoba sbeckisynu.
Jakie prawicowe media? Każdy zdrowy człowiek zareaguje, że młodym ludziom została wciśnięta antypolska ciemnota przez szemranych typów z GW i TVN i podobnych DERONETÓW
odpowiedz oceń post 2 1 zgłoś do moderacji
esterka9
2022-04-20 15:13 0%
8

odpowiedziano 2 miesiące temu przez esterka9

Nie lubie Pisu, ale takie rzeczy na studniówce ? Zachowajmy jakieś resztki kultury :/ Mimo wszystko


odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.