najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
eijk
2020-03-19 08:38 100%

Nasz Czytelnik alarmuje: sklepy skracają czas pracy

rozpoczęty ponad rok temu przez Informacja prasowa

Sklepy przystosowują się do funkcjonowania w czasie walki z koronawirusem. Zmniejszają  czas pracy. Nasz Czytelnik jest tym oburzony, ponieważ pracuje i nie jest w staniu zrobić zakupów od 8 do 16. 

Do naszej redakcji dotarł  e-mail Czytelnika, który jest zaniepokojony zmianą czasu otwarcia sklepów. 

Rozumiem, że dopadła nas epidemia Koronawirusa... Rozumiem, że w sklepach pracują ludzie (z całym szacunkiem dla ich pracy)... ale dlaczego sklepy np mięsne czy piekarnie skracają czas otwarcia do godz. 16.00 czy 16.30? Przecież są ludzie (pozostali) pracują od 8 do 16, więc nie mają kiedy kupić przysłowiowej kromki chleba. 

A nie wszyscy pracodawcy dali wolne... Mówienie, że zakupy można zrobić przed pracą jest głupie, ponieważ gdy  sklep czynny od 8 do 16 i ja pracuję od 8 do 16 to kiedy mam zrobić zakupy? A gdy czynny pd 7.30 to kolejka jest nieziemska i spóźniam się do pracy? Jechać do marketu po pracy? Też rozwiązanie, tylko w godzinach popołudniowych już wiele produktów staje się deficytowe. 

A nie mam nikogo, jestem osobą samotną, sąsiadów wykorzystywać w tej kwestii nie będę, bo sami są starsi (tak wypadło, na 8 lokatorów tylko ja jestem jeszcze osobą w sile wieku) i schorowani, więc wymagają pomocy. Może warto by poruszyć tego typu zagadnienie? Czy znajdzie się ktoś, kto to wyjaśni?

Proszę internautów o powstrzymywanie się od niewybrednych komentarz.

Jak się dowiedzieliśmy markety ograniczają czas pracy: Biedronka - sklepy będą czynne od 8 do 20, Żabka - od 7 do 22. market Odido od 6 do 18. 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
2020-03-19 10:14 60%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez balbina
To są sklepy franczyzowe, gdzie nie kupi się wszystkiego... a jeśli już jest to ceny i jakość pozostawiają wiele do zyczenia... poza tym np. przypadek losowy - osoba zmarła, i ktoś szykuje się na pogrzeb, a gdzie ma kupić sobie nawet buty czy coś innego na tą smutną okoliczność? żenada...
odpowiedz oceń post 6 4 zgłoś do moderacji
2020-03-19 11:16 43%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez zorro
Brawo balbina!!! dobrze prawisz!!!
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2020-03-19 14:09 14%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Nwo
Zamow sobie z dostawą do domu i nie panikuj miasto malkontentow wiecznie wszystko zle i nie dobrze.
odpowiedz oceń post 1 6 zgłoś do moderacji
2020-03-19 14:18 14%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Realista
Myślę, że na pogrzeb w obecnej sytuacji można iść w starych butach-nieboszczyk się nie obrazi a sklepy skracają czas pracy z prostych względów - oszczędności. Choćby prąd, im krócej sklep czynny, im krócej zapalone światło w lasach i podłączone lodówki tym mniejsza opłata. W galeriach piekarnie czynne dłużej ,także jak się chce to można a pieczywo można kupić w delikatesach czynnych równie dłużej. Uważam, że krócej otwarte sklepy w obecnej sytuacji to najmniejszy problem .
odpowiedz oceń post 1 6 zgłoś do moderacji
2020-03-19 14:22 13%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Wysokie obcasy
Buty sobie kup w Internecie np na zalando albo e obuwie są tam buty od 30zl w górę nawet na pogrzeb jak Myslsiz czy to najważniejsze w tym czasie że Ty nie ma butów!!!!!??? A co do otwartych sklepów jest jeszcze lidl masz na którą do pracy na 8? Czy 7? Heh sklepy że świeżym pieczywem są otwarte już od 6 godziny jesteś mało zorganizowanym człowiekiem niedorajda życiowa !!! Nie umiesz sobie życia zorganizować aby przeżyć. Kup sobie parę bochenków chleba i zamroz zacznij pięć sam!!! Jak możesz pisać żeby sklepy były otwarte bo Ty pracujesz do 16 jak możesz.. Ludzie tam mają średnio w ciągu dnia styczność z około 300 -600 klientow w zależności od lokalizacji i sklepu. Pomysł ile ludzi widzą i codziennie się narażają A Ty piszesz takie bzdury ... doroślij załóż porty na tyłek i zacznij coś robić
odpowiedz oceń post 1 7 zgłoś do moderacji
2020-03-19 14:26 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Wysokie obcasy
Co nie wygodne komentarze nie są publikowane???mamy się za to wziąść? My kto to pisze w ogóle co ...
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2020-03-19 14:27 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Zaufany komentarz
Może zgłosiły to gdzieś kto to pisze niech idzie w Polskę.
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2020-03-19 22:33 20%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Aaaaaa
Jesteś jakimś tabletem,weź się ogarnij, Twoje zakupy ważniejsze niż zdrowie!!!!!zrób zakupy w sobotę na cały tydzień jak masz problem,chleb i wędliny można zamrozić.TYLKO WLASNA DUPA SIĘ LICZY!!!!
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2020-03-20 08:48 0%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Ja
Leclerc jest dobrze zaopatrzony. Nie brakuje pieczywa ani niczego innego. Czynne do 20. /i tak dlugo/ Więc gdzie problem!
odpowiedz oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.