najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2018-01-14 10:20 100%

Nasza Czytelniczka zgubiła telefon, w którym znajdują się bardzo cenne pliki. Znalazco, miej litość!

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Kilka dni temu, 11 stycznia, na ulicy Owocowej w Elblągu nasza Czytelniczka zgubiła telefon komórkowy Huawei P9 Lite koloru złotego. Znajdują się w nim bardzo cenne dla niej pliki. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt!

Dnia 11 stycznia 2018 r. na ulicy Owocowej w Elblągu (skrzyżowanie z ul. Królewiecką  zgubiłam telefon Huawei P9 Lite koloru złotego. Telefon wypadł mi z kieszeni jak niosłam syna na rękach. Było to ok. Godziny 8:00.  W środku znajduje się bardzo ważna dla mnie zawartość, między innymi zdjęcia, na których jest mój dorastający syn, zdjęcia ślubne itp. Ponadto znajdują się na nim inne cenne dla mnie pliki, bezużyteczne dla znalazcy. Osobę która znalazła telefon bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 887 621 010. Bardzo proszę! Oczywiście nagrodzę osobę, która odda telefon.

– informuje pani Justyna. 

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2018-01-14 12:12 50%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Mm
Cenne pliki w telefonie?
Może zapisały się w chmurze?
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2018-01-14 13:15 33%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Justyna
Niestety nie :/
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2018-01-14 13:24 31%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Tech
Typowe pokolenie fb. Telefon posiada możliwość tworzenia kopii zapasowej w chmurze, blokadę telefonu za pomocą usług Google, można też spróbować określić przybliżoną lokalizację smartfon . Wszystko to można zrobić samemu, ale jak się nie wie, jakie smartfon posiada możliwości to tak się później to kończy
odpowiedz oceń post 4 9 zgłoś do moderacji
2018-01-14 15:17 33%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Justyna
To akurat wiem, ale dziękuję za zbędny komentarz ..:)
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2018-01-14 15:45 40%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez kitik
Pewnie nagie fotki :D
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2018-01-15 11:42 33%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Justyna
Aleś ty dowciapny .. ta nagie.. dziecka ??
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2018-01-14 21:31 50%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez mobi
Lepiej, żeby ktoś pomógł....
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2018-01-21 08:31 33%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Margo
Czy znalazł się telefon?
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.