najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-06-01 08:10 92%

Nasza sonda. Kto na prezydenta miasta? Poprzyj swojego kandydata!

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Znamy już wszystkich kandydatów, którzy będą ubiegali się o urząd prezydenta miasta. Kogo wybrać? W tym na pewno pomogą nam programy kandydatów, spotkania z wyborcami i nasze sympatie i preferencje. My chcemy poznać, kogo nasi czytelnicy obdarzyli swoim zaufaniem.

W przyspieszonych wyborach samorządowych będziemy wybierali prezydenta miasta Elbląga na skróconą kadencję. Nieco ponad rok będzie miał nowy włodarz miasta na wprowadzenie swojego programu. Kogo powinniśmy obdarzyć naszym zaufaniem? Na kogo oddać swój głos? Zachęcamy Was do udziału w naszym internetowym sondażu. U nas możecie wyrazić swoje poparcie dla konkretnego kandydata na prezydenta miasta.

Zapraszamy do głosowania.

oceń wątek 285 24 zgłoś do moderacji
2013-06-01 22:38 4%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez lokalny patriota
Jacek Tomczak ma mój głos. To człowiek uczciwy i z dużym doświadczeniem w zarządzaniu administracją.
odpowiedz oceń post 1 24 zgłoś do moderacji
2013-06-01 22:41 31%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez j
Brawo Janusz Nowak. Do dzieła chłopie!!
odpowiedz oceń post 14 31 zgłoś do moderacji
2013-06-01 23:52 31%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez wnerwiony wyborca
W każdej gazecie inny sondaż! Zbierzcie sie do kupy i nie manipulujcie wyborcami!
odpowiedz oceń post 5 11 zgłoś do moderacji
2013-06-02 07:29 33%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez buhahaha
że się komuś chce tak sztucznie nabijać wyniki... widać parcie na szkło u niektórych jest na tyle silne, że siedzą całą noc i resetują modemy... :P
odpowiedz oceń post 6 12 zgłoś do moderacji
2013-06-02 12:53 42%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez bezpartyjny
Szprota i Palikot widac prowadzi - widac podoba nam sie nieudolnośc władzy. A co w miare dobre to trzeba zniszczyc by było jak w Grecji czy Francji.
odpowiedz oceń post 14 19 zgłoś do moderacji
2013-06-02 14:41 32%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Tylko dobro dla Elbląga
Edward Pukin to normalny i mądry człowiek ,uczciwy i chcący oddać po roku władzę w ręce młodych . Precz z partyjną dyscypliną i szemranymi układami . Oddaj głos na niego i na ludzi z "Naszą Partią Jest Elbląg" my nie obiecujemy zielonej wyspy i Aqua Parku .. Chcemy uporządkować finanse miasta i wyprowadzić je powoli z tej głębokiej zapaści . A wszystkim wynajętym Hejterom,którzy wypisują tu tak straszne bzdury powiem tak "Ta brudna kampania którą stosujecie obróci się dokładnie przeciw wam,ludzie już znają te mechanizmy i przestają to łykać "
odpowiedz oceń post 18 38 zgłoś do moderacji
2013-06-02 20:50 23%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez hahahaha
Ty się zdecyduj kim jesteś bo piszesz tu już pod czwartym nikiem - weź przykład z kolego Florka co nabija Wam głosy w sondzie i zmieniaj IP ! :D
oceń post 3 10 zgłoś do moderacji
2013-06-02 15:54 27%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez ocena
Widać kto siedzi w internecie ,przedstawiciele Pukina I Palikotów to oni używają języka obłudy nienawiści obrażają ludzi wartościowych taki język to przestroga na przyszłość
odpowiedz oceń post 8 22 zgłoś do moderacji
2013-06-02 16:55 42%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Zatorzanka z wieżowca
Przyznam, nie wiedziałam, że na Zatorzu mieszka Pan Pukin. Sąsiadka powiedziała mi, gdzie jest jego dom. Zdziwiłam się gdy zobaczyłam skromny, poniemiecki szeregowiec a z tyłu na ogródku pan Pukin kleił plakaty na tekturę. Zagaiłam i spytałam dlaczego nie zlecił tego jakiejś firmie. Odpowiedział że firmy w niedzielę nie pracują a wiele rzeczy można również zrobić samemu, trzeba tylko chcieć a i oszczędniej jest. Myślę, że byłby to dobry gospodarz dla Elbląga. Brawo panie Edwardzie.
odpowiedz oceń post 28 38 zgłoś do moderacji
2013-06-02 18:08 45%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez dr
Pan Pukin nie da sobie rady, będzie manipulowany.
oceń post 22 27 zgłoś do moderacji
2013-06-03 17:47 70%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez wiola
Tak, to wspaniały kandydat-umie kleić na tekturę, to go absolutnie stawia w pierwszym rzędzie.
oceń post 7 3 zgłoś do moderacji
2013-06-02 17:55 3%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez gość
Nigdy palikoty,pisiaki,platformowcy i lewicowcy!!! tylko WOLNY ELBLĄG!!!
odpowiedz oceń post 1 29 zgłoś do moderacji
2013-06-03 08:28 20%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez paw_EL
skoro "nigdy palikoty" to nie Wolny Elbląg a Elbląski Komitet Obywatelski chyba tylko zostaje... :P
oceń post 2 8 zgłoś do moderacji
2013-06-02 19:08 11%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez Alicja
Ja tam zagłosuje na Białkowską.
odpowiedz oceń post 4 33 zgłoś do moderacji
2013-06-02 19:10 35%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez ciekawski wyborca;)
To zastanawiające, że jak na razie to zarówno swój program wyborczy jak i życiorys z wykształceniem i osiągnięciami zawodowymi przedstawił na swoim BLOGu tylko jeden kandydat na Prezydenta Elbląga – Pan Cezary Balbuza!;) Czyżby inni kandydaci nie mieli nic w życiorysie, a może się wstydzą lub mają coś do ukrycia?;) A co z programami czyżby czekali na przesyłki z Warszawy bo nie umieją nic sami wymyślić i napisać?;)
odpowiedz oceń post 7 13 zgłoś do moderacji
2013-06-02 20:48 30%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez hahaha
Ale ściema ta sonda.... Florek pewnie siedzi i nabija głosy :D Florek - i tak nie wejdziesz do Rady i dalej będziesz bezrobotnym
odpowiedz oceń post 10 23 zgłoś do moderacji
2013-06-02 21:37 86%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez zuza
Niech pisowski, peowski, czy palikotowski florek siedzi i też nabija głosy - spróbuj to zrobić dwa razy mądralo
oceń post 18 3 zgłoś do moderacji
2013-06-02 21:04 33%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez Puutin
No ładna ściema ta sonda. Już oszukują, co będzie jak dorwą się do koryta? Tylko nie ten Cygan Putin ! Na emeryturę a nie do władzy!
odpowiedz oceń post 13 27 zgłoś do moderacji
2013-06-02 21:06 54%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez uwaga!
Putin do Rosji!
odpowiedz oceń post 33 28 zgłoś do moderacji
2013-06-02 21:11 54%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez Pani Basieńka
Jak czytam wszystkie wpisy o tym jaki jest idealny Pukin to zastanawiam się , czy to ten sam aspołeczny histeryk, który niczego konstruktywnego nie zrobił, a tylko potrafi krytykować i się mądrzyć. Osoba wyjątkowo konfliktowa. Jestem pewien i sprawdzimy to po 23 czerwca, ze na radnego z okręgu 5 nie dostanie więcej niż 100 głosów a na prezydenta nie przekroczy 300-więc fanaberie starca sukcesu mu nie dadzą
odpowiedz oceń post 38 32 zgłoś do moderacji
2013-06-02 21:15 41%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez Kamiński
Wczoraj poznałem Janusza Nowaka. Bardzo grzeczny człowiek. Zna wszystkie sprawy Elbląga na wylot. Ma dużo pomysłów na rozwój miasta i to takich, które nie zniszczą budżetu, czyli wykonalne. Zawsze byłem prawicowy ale teraz glosuje na Nowaka!
odpowiedz oceń post 29 41 zgłoś do moderacji
2013-06-03 17:46 55%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez tyj
To ci współczujemy.
oceń post 6 5 zgłoś do moderacji
2013-06-03 17:46 45%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez tyj
To ci współczujemy.
oceń post 5 6 zgłoś do moderacji
2013-06-02 21:59 53%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez zombi
Zatorzanka z wieżowca - jak tak dalej będzie szło to Pan Edward złapie "sztychówkę" i sam w niedziele dokończy drogi 503 i 504 ! I uratuje Elbląg ! Kobieto Ty nie wiesz co robi Prezydent !
odpowiedz oceń post 29 26 zgłoś do moderacji
2013-06-02 22:29 46%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez Szprota~
Pukin - Putin idzie do wyborów z tym gamoniem ze SZPROTY. Czy coś trzeba jeszcze dodać? Cygan do Rumuni !
odpowiedz oceń post 27 32 zgłoś do moderacji
2013-06-02 22:42 38%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez zdecydowana
Przeraża mnie jak wielu elblążan che oddać swój głos na kandydatów "jednorazowych" KW czy ludzi, którzy z "wielką" polityką stykają się pierwszy raz, bo wcześniej zajmowali się dziedziną oderwaną od gospodarki. Czy Elbląg potrzebuje nowego logo, kwiecistych przemówień czy marszu legalizującego marihuanę lub związki partnerskie... ? (bo to niektóre partie nam oferują) Fundamenty Elbląga są mocno zachwiane i jedynie sprawne pomysły oraz doświadczenie zawodowe prezydenta mogą je naprawić... Ja mówię Janusz Nowak..
odpowiedz oceń post 25 41 zgłoś do moderacji
2013-06-02 23:40 34%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez Zamechowiec!
Pewnie, że tylko Janusz Nowak! Zna się na rzeczy, wykształcony, inteligentny inżynier. Całe życie w Elblągu. Młodzieniec w porównaniu do 66-letniego Pukina. Tak czy owak bedzie NOWAK !
odpowiedz oceń post 20 39 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.