najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-06-01 08:10 92%

Nasza sonda. Kto na prezydenta miasta? Poprzyj swojego kandydata!

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Znamy już wszystkich kandydatów, którzy będą ubiegali się o urząd prezydenta miasta. Kogo wybrać? W tym na pewno pomogą nam programy kandydatów, spotkania z wyborcami i nasze sympatie i preferencje. My chcemy poznać, kogo nasi czytelnicy obdarzyli swoim zaufaniem.

W przyspieszonych wyborach samorządowych będziemy wybierali prezydenta miasta Elbląga na skróconą kadencję. Nieco ponad rok będzie miał nowy włodarz miasta na wprowadzenie swojego programu. Kogo powinniśmy obdarzyć naszym zaufaniem? Na kogo oddać swój głos? Zachęcamy Was do udziału w naszym internetowym sondażu. U nas możecie wyrazić swoje poparcie dla konkretnego kandydata na prezydenta miasta.

Zapraszamy do głosowania.

oceń wątek 285 24 zgłoś do moderacji
2013-06-19 19:46 50%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez ELB84
Odłączenia od Olsztyna:D oczywiście:D
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-06-19 20:06 9%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez zatroskana
Widzę, że łyka pan te obietnice bez popijania! Jestem realistką! Wiem jedno, PIS obieca wszystko, co tylko nam się wymarzy- wszystko po to, by dorwać się do władzy. Wszyscy mamy już dość wojny PISu z PO. Popieram w tych wyborach kandydata bezpartyjnego- Cezarego Balbuzę.
odpowiedz oceń post 1 10 zgłoś do moderacji
2013-06-19 22:09 60%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez ELB84
Proszę Pani ja nic nie łykam zdaję sobie sprawę ,że kwestia portu w Elblągu to nie ta kadencja.
Oceniam sprawę realnie Pis wygrywa tu i wygra wybory do Sejmu na to się zanosi. Ustawa już była na rozpoczęcie przekopu i zabezpieczenie na ten cel 50mln złotych ale w Sejmie są obecnie inne partie w szczególności PO i Ruuch Palikota które tworzą moim zdaniem jeden wytwór.
Co do Pani poparcia dla Cezarego nic do niego nie mam ale tak jak pisałem już wcześniej lokalni działacze nie zmienią sytuacji Elbląga inwestycja musi iść z góry a taka będzie jak wygra PIS.
Dlatego ich popieram bo to przyszłość dla Elbląga.
Co to za obietnica skoro było już głosowanie w tej sprawie (port) na debacie Pan Jerzy przedstawił jak głosowała Pani doktor. Również mam dość wojen PO i PIS. Pan Wilk mówił o tym ,że ta sprawa powinna być bezpartyjna bo to posłuży tylko naszym mieszkańcom.
Nie ma co się oszukiwać w Elbląg trzeba zainwestować miejsca pracy same nie przyjdą do ludzi.
odpowiedz oceń post 6 4 zgłoś do moderacji
2013-06-19 22:13 75%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez ELB84
Region miasta Elbląg nie jest w chwili obecnej atrakcyjny z różnych względów to także tłumaczyłem w poprzednich wpisach. Dlatego uważam ,że powinniśmy dać głos na PiS jako mieszkańcy tego miasta. Jest to odważny pomysł który PiS chciał już kiedyś wprowadzić ale został powstrzymany, nie sądzę ,że wszystko co robił do tej pory było dobre ale plan dla miasta jest bardzo dobry.
odpowiedz oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2013-06-19 22:20 70%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez ELB84
Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego Pani jest tak naiwna jeśli Pan Cezary wygra to niby jak to ma wyglądać kto ma go poprzez w Sejmie Po czy PiS? Jak Pani sądzi?
Jak zmienić podział administracyjny i dołączyć nas pod Gdańsk skoro o tym mówi głośno tylko PiS. Wiem ,że PiS jest jak płachta na Byka większości mieszkańców miasta ale lokalni działacze są za słabi jeśli chodzi o przebicie w centrali.
Dlatego czas na PiS. Proszę się zastanowić i podać jakiś argument jeśli chce Pani wchodzić w polemikę.
Riposty typu Łyka są zbędne ważą się losy naszego miasta a tylko PiS ma plany aby zadbać o ten region. Taka sytuacja może się już nie powtórzyć mieliśmy innych "włodarzy" i miasto się pogrążyło i nie mówię tu tylko o PO.
Problem polega na tym zamiast rozmawiać nad programami partii i tym co dobre dla miasta rozmawiamy nad tym kto kogo lubi a kto nie przynajmniej odnoszę takie wrażenie.
odpowiedz oceń post 7 3 zgłoś do moderacji
2013-06-24 08:34 40%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez marian
Krasnianski walij sobie codziennie, no i wygral. 2,79 % a tu 27.
EsBe
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2013-06-25 16:02 50%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Arek
Teraz wiemy jak klamca jest Krasnianski. Caly czas byl z Palikotem.
http://wyborcza.pl/2029020,75478,14161125.html
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2018-02-19 15:46 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Akcjat4
Najpierw trzeba prześwietlić pochodzenie trzy pokolenia w tył!Zmieniają nazwiska i udają Polaków!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.