najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-07-04 09:52 50%

Oświadczenie w sprawie brudnej kampanii wymierzonej w Jerzego Wilka

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Prezydent Nowaczyk szkodził miastu. Należało koniecznie zrobić wszystko, pomimo zagrożeń, żeby go odsunąć od władzy. I to się udało. Elblążanie powiedzieli dość i w referendum odwołali złą władzę. Pierwszy krok został wykonany. Jednak musimy pamiętać, że referendum nadal trwa. Jeśli Elżbieta Gelert wygra w drugiej turze wyborów to nic się nie zmieni – stara klika nadal będzie rządzić, tylko z inną twarzą.

Dziś używa się brudnych chwytów, podsłuchów. Przeciwko mnie kieruje się zmanipulowany, pocięty, pseudo sensacyjny materiał. Próbuje się stworzyć wrażenie, że Elżbieta Gelert jest niezwiązana z poprzednią władzą. Nie ma takiej niegodziwości, której członkowie kliki tracącej wpływy, nie zrobiliby dla utrzymania swojej władzy. Dziś ten plan utrzymania władzy realizuje Elżbieta Gelert.

W tym nagraniu mówię: „Wszyscy zostaną ci sami. Nic się nie odbywało, tam nie wierzcie, że był jakiś konflikt między Gelertową a Nowaczykiem. Teraz na koniec był, bo oni to spolaryzowali. Że to nie jest winna Platforma tylko Grzegorz Nowaczyk. (…) Wszystko byłoby ok, żeby ona nie wpuściła ich na list, Kosecką, Wcisłę, Kluge, Czyżyka i innych polityków odwołanych w referendum, Ale jak ich wpuściła to, znaczy, że to jest tylko takie pieprzenie.

To znaczy, że albo jest taka słaba albo oni tacy mocni, to znaczy że stary układ jest.” Chcę mocno podkreślić, że dziś, mogę z pełnym przekonaniem, publicznie powtórzyć te słowa. Elżbieta Gelert jest częścią starego układu. Współpracowała z Nowaczykiem.

Niektórych może razić język podsłuchanej rozmowy. Nie jestem dzieckiem. Nie opowiadajcie mi bajek. Posługuje się konkretnym, męskim językiem i jestem przekonany, że wielu z nas, gdy patrzy na to co zrobiono z naszym miastem, jak je zniszczono, jak je zadłużono, jak utrudniono nam codzienne życie, ma ochotę użyć twardego języka. Takie słowa same cisną się na usta gdy się na to wszystko patrzy. Co miał powiedzieć ojciec rodziny gdy nie miał za co zapłacić czynszu bo ekipa PO je podniosła?

Nasze wspólne referendum nadal trwa. Musimy być konsekwentni. Nie dajmy się nabrać na ich bajki. Musimy pokazać całej Polsce, że zła władza nie jest bezkarna, że można ją odwołać. Wszystko zależy od nas. Zmienimy Elbląg – Polska będzie z nas dumna.

Jerzy Wilk

oceń wątek 33 33 zgłoś do moderacji
2013-07-04 10:02 57%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez AdM.
Tłumaczą się winni Pisowski aparatczyku.
odpowiedz oceń post 26 20 zgłoś do moderacji
2013-07-04 10:17 61%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez HMS Elbing
Konkretny i męski język, który często można usłyszeć w slamsach i przy libacjach. Gratuluję panie Wilk, to była by nowa jakość w UM. Na pytanie: dzień dobry, gdzie jest sekretariat? Turlaj się tą drużką do końca, później je..nij w lewo i wal do środka. Jak będzie zamknięte pier..nij ze dwa razy z lacza.
odpowiedz oceń post 23 15 zgłoś do moderacji
2013-07-04 10:19 56%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Txc
ciemny lud wszystko kupi
odpowiedz oceń post 14 11 zgłoś do moderacji
2013-07-04 10:19 65%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez walenty
Sorry. To się nei nazywa męski język tylko chamski język.Boje się ludzi,ktorzy używają takich słów i w taki sposób mówią o innych ludziach.Pogarda.
odpowiedz oceń post 24 13 zgłoś do moderacji
2013-07-04 10:19 45%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Wyborca
Panie Jerzy Wilk - proszę nie dać się wciągnąć w brudną grę PO.
Pozdrawiam i życzę wygranej.
odpowiedz oceń post 18 22 zgłoś do moderacji
2013-07-04 14:08 25%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez kaja
Znając "moralność" i chwyty jakie stosują, nie zdziwiłabym się gdyby to PiS wrzucił te nagrania do internetu, aby móc oskarżać PO o brudne chwyty. W wypadku PiS-u, wszystko o co oskarżają innych, tym mocniej dotyczy przede wszystkich ich samych
oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2013-07-04 10:20 45%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez wes
Brawo! Jurek bede glosowal na Ciebie!
odpowiedz oceń post 20 24 zgłoś do moderacji
2013-07-04 18:05 50%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez obywatel Eg
A co za to dostaniesz ? Najpierw sprawdz czy nie jesteś na czarnej liście.
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 10:37 62%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez zen
ja to rozumiem tak: jestem facetem, wiecie z jajami, mogę kłamać, opluwać, oszukiwać, manipulować. Co tu ku..wa Panie Jurku ściemnać, trzeba powiedzieć sobie szczerze - dałem dupy, koniec i basta!
odpowiedz oceń post 21 13 zgłoś do moderacji
2013-07-04 10:39 68%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez fantomas
No i mamy prawdziwe oblicze Pana Wilka. Kultura osobista, zasób słownictwa, pokrętne mysli i jeszcze gorsze działanie. Z takimi predyspozycjami powinien zasiadać w centrali PiS w Warszawie, a nie przynosić wstyd Elblągowi.
odpowiedz oceń post 26 12 zgłoś do moderacji
2013-07-04 10:39 60%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez wyborca
Nie damy się nabrać na pańskie bajki! To już nie pana referendum, teraz mamy wybory prezydenckie - my już wiem,y kto jest godny sprawować najwyższy urząd w mieście, na pewno nie oszust i prostak, posługujący się chamskim językiem! Głosujemy na panią ELŻBIETĘ GELERT!
odpowiedz oceń post 26 17 zgłoś do moderacji
2013-07-04 10:52 31%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez Za Wilkiem
i taki męski język mi się podoba. Elbląg potrzebuje silnego prezydenta nie pani w laczkach. Panie Jerzy ma Pan mój głos, nagraniami się Pan nie przejmuj.
odpowiedz oceń post 13 29 zgłoś do moderacji
2013-07-04 10:53 33%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez węziu
Jazda z platforma, gonimy ich!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń post 11 22 zgłoś do moderacji
2013-07-04 10:56 67%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez kat na frajerów
Zacznę wiec po męsku jak pan kandydat na Prezydenta Elbląga - ja pierdole ale Wilk pajacuje!
odpowiedz oceń post 16 8 zgłoś do moderacji
2013-07-04 10:59 72%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Bylina
szanowny Panie Wilk, czy inny zwierzaku w obcej skórze, ktora próbujesz pan włozyc. Dales pan popis cwaniactwa, kretactwa, bezideowosci i braku szacunku dla wyborców. nie posiadasz pan ani wiedzy, ani doswiadczenia. Panski program to stek bzdur nieuzasadnionych ekonomicznie. bawisz sie pan w uklady, ktore sam pan tworzysz i jednoczesnie opowiadasz pan o walce z nimi. Typowa mentalnosc złodzieja. uwierzyles tez pan w przyjaźn Kaczynskiego. informuje zatem pana ,ze on pana,do spólki z Duda wydutka pana na strychu. jestes pan elementem destrukcji, glupkiem i niczym więcej
odpowiedz oceń post 23 9 zgłoś do moderacji
2013-07-04 11:00 62%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez pisland
ten material wypuscil pan WILK ....znamy te metody ,chce pan oczernic PO i zwalic na na ich zekomo ubeckie metody ....a przeciez to nie nikt inny jak PIS zastosowalo te metode przed wyborami z SAWICKA .... eLBLAZANIE POGONIECIE TEGO MANIPULATORA NA ZBITY PYSK ,NIE POZWOLCIE SOBA MANIPULOWAC !!!!!!!!
odpowiedz oceń post 13 8 zgłoś do moderacji
2013-07-04 14:15 30%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez kaja
Znając "moralność" i chwyty jakie stosują, nie zdziwiłabym się gdyby to PiS wrzucił te nagrania do internetu, aby móc oskarżać PO o brudne chwyty. W wypadku PiS-u, wszystko o co oskarżają innych, tym mocniej dotyczy przede wszystkich ich samych!!
oceń post 3 7 zgłoś do moderacji
2013-07-04 11:01 35%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez Andi
Języka nie popieram, ale Eli jak jej tam nigdy nie poprę.
odpowiedz oceń post 8 15 zgłoś do moderacji
2013-07-04 11:01 59%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez bob z Nowego Sącza
to bardzo śmieszne. Gość współpracuje z Palikotem tylko po to żeby zdobyć waaaaaaaaaaaadzę. Knajacki język , knajacka partia i wierzę, że mieszkańcy Elbląga nie dadzą się nabrać . Byłem w 1985-1986 roku w Elblągu w Nalazkach, mam tam wujka, zależy mi na rozwoju tego miasta. Ludzie pamiętajcie co ten gość mówi.
odpowiedz oceń post 16 11 zgłoś do moderacji
2013-07-04 11:04 46%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez Vacek Klocek
Ten filmik zrobił więcej dobrego niż złego panu Jerzemu. Czemu?Dowiedzieliśmy się jakie układy i rozdawnictwo stołków trawło w PO i w Urzędzie Miejskim.
odpowiedz oceń post 13 15 zgłoś do moderacji
2013-07-04 11:05 50%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez internauta
REKLAMY PISU I ELBLĄSKICH WYBORÓW NA YOUTUBE DOPROWADZAJĄ MNIE DZISIAJ DO SZALEŃSTWA ;/
odpowiedz oceń post 9 9 zgłoś do moderacji
2013-07-04 11:27 64%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez obywatel Eg
Samiec i fałszywiec. Kto jeszcze jest na tej czarnej liście.
odpowiedz oceń post 16 9 zgłoś do moderacji
2013-07-04 11:31 27%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez Wyborca
Niech się Pan Jerzy Wilk nie martwi - Polacy już się drugi raz Rudemu nie dają oszukać. Chwyty jak za komuny podsłuchy i jakieś wrzutki. Jutro pewnie zdjęcia udostępni jakiś anonimowy, że Wilk nie segreguje śmieci, a Gelertowa TAK!! PO się już nachapała w Elblągu nie po to ludzie odwołali ich cwaniaka, żeby jego koleżanka zajęła jego miejsce.
odpowiedz oceń post 7 19 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.