najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-07-04 09:52 50%

Oświadczenie w sprawie brudnej kampanii wymierzonej w Jerzego Wilka

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Prezydent Nowaczyk szkodził miastu. Należało koniecznie zrobić wszystko, pomimo zagrożeń, żeby go odsunąć od władzy. I to się udało. Elblążanie powiedzieli dość i w referendum odwołali złą władzę. Pierwszy krok został wykonany. Jednak musimy pamiętać, że referendum nadal trwa. Jeśli Elżbieta Gelert wygra w drugiej turze wyborów to nic się nie zmieni – stara klika nadal będzie rządzić, tylko z inną twarzą.

Dziś używa się brudnych chwytów, podsłuchów. Przeciwko mnie kieruje się zmanipulowany, pocięty, pseudo sensacyjny materiał. Próbuje się stworzyć wrażenie, że Elżbieta Gelert jest niezwiązana z poprzednią władzą. Nie ma takiej niegodziwości, której członkowie kliki tracącej wpływy, nie zrobiliby dla utrzymania swojej władzy. Dziś ten plan utrzymania władzy realizuje Elżbieta Gelert.

W tym nagraniu mówię: „Wszyscy zostaną ci sami. Nic się nie odbywało, tam nie wierzcie, że był jakiś konflikt między Gelertową a Nowaczykiem. Teraz na koniec był, bo oni to spolaryzowali. Że to nie jest winna Platforma tylko Grzegorz Nowaczyk. (…) Wszystko byłoby ok, żeby ona nie wpuściła ich na list, Kosecką, Wcisłę, Kluge, Czyżyka i innych polityków odwołanych w referendum, Ale jak ich wpuściła to, znaczy, że to jest tylko takie pieprzenie.

To znaczy, że albo jest taka słaba albo oni tacy mocni, to znaczy że stary układ jest.” Chcę mocno podkreślić, że dziś, mogę z pełnym przekonaniem, publicznie powtórzyć te słowa. Elżbieta Gelert jest częścią starego układu. Współpracowała z Nowaczykiem.

Niektórych może razić język podsłuchanej rozmowy. Nie jestem dzieckiem. Nie opowiadajcie mi bajek. Posługuje się konkretnym, męskim językiem i jestem przekonany, że wielu z nas, gdy patrzy na to co zrobiono z naszym miastem, jak je zniszczono, jak je zadłużono, jak utrudniono nam codzienne życie, ma ochotę użyć twardego języka. Takie słowa same cisną się na usta gdy się na to wszystko patrzy. Co miał powiedzieć ojciec rodziny gdy nie miał za co zapłacić czynszu bo ekipa PO je podniosła?

Nasze wspólne referendum nadal trwa. Musimy być konsekwentni. Nie dajmy się nabrać na ich bajki. Musimy pokazać całej Polsce, że zła władza nie jest bezkarna, że można ją odwołać. Wszystko zależy od nas. Zmienimy Elbląg – Polska będzie z nas dumna.

Jerzy Wilk

oceń wątek 33 33 zgłoś do moderacji
2013-07-04 11:49 70%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez marian
W Głogowie buractwo pisowskie funkcjonuje zupełnie podobnie. Pozdrawiam buraczki z Elbląga
odpowiedz oceń post 16 7 zgłoś do moderacji
2013-07-04 11:50 31%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Rycerz Ni
Jurek, wygraj te wybory dla Elblążan i dla miasta. Niech koterie idą na bruk.
odpowiedz oceń post 8 18 zgłoś do moderacji
2013-07-04 11:56 32%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Janusz niepal
Spokojnie popieram pana Wilka.
Język może nie najszczęśliwszy - ale kto nie używa takich słów - ten może tylko rzucić kamień.
Jeśli chodzi o postulat wypier.... Platformy - to ja i miliony Wyborców podpisujemy się pod nim obiema rękami :)
odpowiedz oceń post 9 19 zgłoś do moderacji
2013-07-04 14:14 62%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez kaja
W Radomiu rządzi pis..dług wzrósł do 546%.Powodzenia:)
oceń post 8 5 zgłoś do moderacji
2013-07-04 12:00 33%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez MACIEJ
PANIE JERZY POWODZENIA ,MAM NADZIEJĘ ,ŻE ELBLĄŻANIE NIE SĄ TACY ,ZEBY WYBRAĆ GELERTÓWKO ALA NOWACZYK,BO TO JEST TO SAMO BAGNO
odpowiedz oceń post 10 20 zgłoś do moderacji
2013-07-04 12:03 31%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez NIK
GELERTOWA --TO BYŁBY ŚMIECH I NIEZŁY UBAW NA CAŁĄ POLSKĘ,NIE DAJMY SIĘ RYŻEMU OMAMIĆ,,,
odpowiedz oceń post 9 20 zgłoś do moderacji
2013-07-04 12:08 31%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez bambino
JERZY WILK --MUSI WYGRAĆ TE WYBORY-- INACZEJ BĘDZIE TO SAMO --SYF ,ZŁODZIEJSTWO ,ZŁOTE KARTY,KORUPCJE ,AFERKI,KOLESIOSTWO, A RYŻY SZCZUR BĘDZIE W SWOIM ŻYWIOLE , ŻE POLACY GO NADAL CHCĄ,
odpowiedz oceń post 9 20 zgłoś do moderacji
2013-07-05 12:48 0%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez pan jan
Może i musi ale nie wygra.a jeśli,to będzie to dla niego pyrrusowe zwycięstwo.lepiej zeby się wycofal
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 12:09 0%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Mamemi
Czytając wypowiedź Pana Wilka idzie sie za głowę złapać. Dobór słów i sposób składania zdań niczym Pani Natalia Rodziewicz. Jeżeli ten człowiek miały nas Elblążan reprezentować to ja dziękuję... "Szczęśliwej drogi juz czas..."
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-07-04 12:10 33%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez KTOŚ
PO.--PARTIA OBŁUDY ,OSZUSTÓW ONI ,DO WSZYSTKIEGO SĄ ZDOLNI,----KAŻDY O TYM WIE.
odpowiedz oceń post 9 18 zgłoś do moderacji
2013-07-04 12:13 70%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez były PISowiec
Zacznę jak prawdziwy chłop z jajami jak wygra Wilk od razu napierdalamy i robimy Referendum odwołania Wilka
odpowiedz oceń post 19 8 zgłoś do moderacji
2013-07-04 18:27 33%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez dab
Super! Jestem za. wszystko jedno, ale jak wygra,nie daj Prezesie- referendum!
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 12:21 0%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Elblazanin
Brudna kampanie rozpoczal wilk z palikotem na kawce. Wymyslili jak dorwac sie dostolkow i omamic elblazan. Teraz 23000 ludzi powinno czuc bol miedzy posladkami.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 12:24 66%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez rozmaryn
Panie Wilk, kończ waść. Słownictwo, jakie nie po raz pierwszy zaprezentował pan bliźnim, w "prywatnej rozmowie", powinno zmusić pana do zrewidowania swych snów o karierze. Najpierw radzę umyć usta szarym mydłem, potem poszukać korepetytora, który poda panu kanony "dopuszczalnej" polszczyzny, a na koniec - radzę - iść w cholerę. Nauka kindersztuby trwa bowiem dość długo.
odpowiedz oceń post 21 11 zgłoś do moderacji
2013-07-04 12:26 28%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Ala
Elblążanie nie dadzą się skołować PO i platformianym koteriom. stąd referendum. Dosyć już udawania, kłamstwa, niespełnionych obietnic i okradania Polaków, których gromada biednych jest coraz większa. Dosyć pasienia tyłków za nasze pieniądze. Zdecydowanie jestem za Wilkiem, a nie za Bąkiem Józefem i podobnymi. Już dość tej nachalnej propagandy PO i stwarzania pozorów.
odpowiedz oceń post 10 26 zgłoś do moderacji
2013-07-04 12:36 67%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez jojo
SUUUPER !!!! Wilk oszczedz juz tego tlumaczenia ,ciemny lud tego nie kupuje ....tasmy sa pisowskie i tylko wy je puscili w eter ...to wasza gra brudna i wasze metody ....kogo chcieliscie szantazowac Palikota ,gdyby zebral duzo glosow ..,nie wypalilo ...to teraz na PO ...ZAMACH ... ile pomnikow ,ile ulic ,ile skwerow i parkow ,czy port nazwiecie im Lecha Kaczynskiego ....takie sa plany ...mowcie prawde klamczuchy !!!!!! ..STOP PISOWI!!!!!!
odpowiedz oceń post 12 6 zgłoś do moderacji
2013-07-04 13:05 76%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez Xizorf
Nagranie jest zmontowane, ale czy to nie są słowa pana Wilka? Są. I opowiada on o tym, że za referendum i wszystkim, co się z nim wiązało, stał od początku PiS. Gdyby intencje były czyste, to po co ten numer z Falkiewiczem? Ktoś tu starał się ukryć, że tak naprawdę chodziło o przejęcie władzy, nie o dobro miasta. Rozgrywki partyjne na pierwszym miejscu, a jeśli się coś mieszkańcom poprawi, to chyba przypadkiem i przy okazji. PS. Gratuluję tak "zaufanych" kumpli, którzy wykorzystali chwilę szczerości i wycięli p. Wilkowi numer taki jak Oleksemu Gudzowaty.
odpowiedz oceń post 13 4 zgłoś do moderacji
2013-07-04 13:37 74%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez ciekawy
panie wilk (już zawsze małą literą bo mały z pana człowiek) proszę oświecić swój elektorat : JAKIE NAZWISKA ZNAJDUJĄ SIĘ NA PANA CZARNEJ LIŚCIE ?
odpowiedz oceń post 17 6 zgłoś do moderacji
2013-07-04 13:44 57%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez witban
Normalny PIS-owski bełkot
odpowiedz oceń post 12 9 zgłoś do moderacji
2013-07-04 14:03 22%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez Konopka Jerzy

Tusk powiedział "raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy" obecnie  realizuje swój szatanski plan w Elblągu.


odpowiedz oceń post 4 14 zgłoś do moderacji
2013-07-04 14:33 71%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez lolek
panie Jurku czy jestem na Pana czarnej liście czy poda mi Pan dłoń na ulicy? bez tej wiedzy nie wiem czy nie skoczę dziś z mostu
odpowiedz oceń post 10 4 zgłoś do moderacji
2013-07-04 18:26 60%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez maluch
Ja też pytam-czy jestem na czarnej liście? Ostrzegam,że jeśli dowiem się ,że tak-prokuratura.Zresztą,teraz to wszystko jedno-nawet jeśli pan Wilk wygra, czas może bedzie spędzał głównie w sądach,jak posypią się pozwy?
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 14:47 55%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez Zulla22
brudni, zli ludzie wokolo, a jeden, jedyny Wilk dobry, szlachetny I czysty. Sila ,,zlego,, na jednego Wilka
odpowiedz oceń post 6 5 zgłoś do moderacji
2013-07-04 15:56 64%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez wyborca
A jakiego układu częścią jest Wilk? Właśnie się dowiedzieliśmy.
odpowiedz oceń post 7 4 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.