najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2014-08-25 18:46 82%

Panie prezydencie kto kłamie? Oświadczenie współwydawcy elblag24

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Na naszą skrzynkę mailową przyszło oświadczenie Sebastiana Bona-Kuchejdy, współwydawcy portalu elblag24, w sprawie publikacji prezydenta miasta Jerzego Wilka. W związku z tym, że każdy ma prawo do polemiki i obrony swoich racji, publikujemy oświadczenie w całości.

Jerzy Wilk wystosował do mediów oświadczenie, w którym zarzuca portalowi elblag24 kłamstwa związane z budową domu przez żonę prezydenta. Pytamy więc pana Wilka kto kłamie, bo współwydawca elblag24 dokładnie zdaje sobie sprawę, że prezydent Elbląga ma problemy z pamięcią. "Oświadczam, że treści zamieszczane na portalu elblag24.pl dotyczące mnie i mojej rodziny są nieprawdziwe i naruszają moje dobra osobiste. Publikacje przekraczają granice dozwolonej krytyki, a ich celem jest zdyskredytowanie mnie w oczach mieszkańców." - napisał w oświadczeniu Jerzy Wilk.

Stanowczo podkreślamy, że informacje zawarte w naszej publikacji są prawdziwe i opierają się na faktach, z którymi ewidentnie ma problem obecny prezydent Elbląga Jerzy Wilk. Nikt inny jak obecny prezydent Elbląga, w czasie przed referendum, bardzo chętnie dzielił się informacjami z działalności poprzednich władz miasta. Co ważne - dzielił się tymi informacjami ze współwydawcą elblag24, Sebastianem Bona-Kuchejda, o którym dziś mówi, że kłamie i że został skazany za publikacje, których źródłem był... Jerzy Wilk.

- Pan prezydent kłamał też w sądzie twierdząc, że nic nie wie o tym żeby przekazywał mi informacje na temat np. mieszkania przy ulicy Traugutta, które pozyskała bratanica byłego wiceprezydenta Tomasza Lewandowskiego. - mówi współwydawca elblag24 Sebastian Bona-Kuchejda. - Pierwsza publikacja w tej bulwersującej wtedy sprawie pojawiła się po korekcie Jerzego Wilka. Przygotowany materiał do publikacji osobiście wysłałem do Jerzego Wilka, a ten dokonał poprawek i odesłał materiał do mnie. Tak elblążanie dowiedzieli się o tej sprawie. W sądzie, dopiero gdy przedstawiłem dowody, kopie listów mailowych, Jerzy Wilk nie wykluczył, że to jego korespondencja. Ewidentnie pan prezydent ma problem z pamięcią. W sposób haniebny dopuszcza się pomówień mojej osoby, bo za wszelką cenę będzie chciał utrzymać się u władzy, tak jak za wszelką cenę chciał odwołać poprzedniego prezydenta miasta.

Dziś Jerzy Wilk poinformował, że zamierza wystąpić na drogę sądową przeciwko mnie, jako autorowi publikacji związanej z budową domu Teresy Wilk. Pytam więc skąd Jerzy Wilk wie, że jestem autorem tej publikacji? Tym samym zaznaczam, że również zamierzam dochodzić swoich praw przed sądem, bo z kłamstwem i pomówieniami nie będę się godził. Szczególnie gdy chodzi o wypowiadane słowa przez polityków. Sprawą zajmuje się już nasza kancelaria prawna - dodaje.

Stawiamy więc otwarte pytania do Jerzego Wilka, aby wyjaśnił co jest nieprawdziwe w naszej publikacji. Czy to, że Teresa Wilk jest żoną prezydenta? Czy może to, że z małżonką pan Wilk nie ma rozdzielności majątkowej i wspólnie budują dom w Kamionku Wielkim na Wichrowych Wzgórzach? A może to, że małżonka prezydenta pracuje w instytucji podległej swojemu mężowi? Czy kłamstwem jest to, że oboje żyją z miejskich pieniędzy, bo ich wynagrodzenie za pracę wypłaca Urząd Miasta? A może kłamstwem jest to, że Jerzy Wilk jest prezydentem? Panie prezydencie co więc jest kłamstwem?

Sebastian Bona-Kuchejda
dziennikarz/współwydawca/director


 

oceń wątek 27 6 zgłoś do moderacji
2014-08-25 19:02 56%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Xylenne
Pierwsza sprawa, że zadlużył miasto na kolejne 67 mln zł, patrząc na okres jego rządów zadłuża miasto w szybszym tempie niż poprzednik. A co do redaktora e24, to pokazał to o czym wszyscy byśmy się dowiedzieli z oświadczenia majątkowego Wilka. Ludzie w Elblągu mają prawo wiedzieć jak ludzie którzy przez całe swoje życie pobierali wynagrodzenie z NASZYCH pieniędzy (czyt. podatków), żyją sobie ponad stan, a MIESZKAŃCÓW mają w głębokim poważaniu. O zrealizowanych obietnicach, które pogrążają to miasto i pchają je niechybnie drogę ELSINu ku upadłości wolę się nie wypowiadać myślący wyborcy zobaczą "korzysci" tych spełnionych obietnic niebawem. Naprawdę nie miałbym nic przeciwko (z resztą myślę, że większość myśli podobnie) zasłużonym dla miasta i jego mieszkańcow włodarzom, aby otrzymywali wynagrodzenie i 50 tyś. miesięcznie, ale nich mieszkańcy korzystają z ich profesjonalizmu,a tymczasem finansujemy dziadostwo i nieudacznictwo!
odpowiedz oceń post 18 14 zgłoś do moderacji
2014-08-25 19:08 73%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
tak oto tlumaczy sie czlowiek co ma pare rozpraw w sadzie z powodu takiego rodzaju " pisania krwią " na inne osoby
odpowiedz oceń post 19 7 zgłoś do moderacji
2014-08-25 19:24 74%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Patriota lokalny
Poziom pseudo dziennikarstwa w wykonaniu Pana B.K sięgnął dna. Tabloid jakim jet E-g 24 powinien raz na zawsze zniknąć z elbląskiego rynku mediów. Psuje on debatę i podsyca nienawiść.
odpowiedz oceń post 26 9 zgłoś do moderacji
2014-08-25 19:26 63%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Bob
Przepraszam nie jestem w temacie ale czy pan Sebastian Kuchejda ma wyroki jakies ??? czy ktos moze mnie w tej sprawie oswiecic ?
odpowiedz oceń post 17 10 zgłoś do moderacji
2014-08-25 19:30 61%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez obserwator
Moim zdaniem, obaj do jednego wora i wydalić z miasta. Jeden kiepski dziennikarzyna, a drugi beznadziejny włodarz miasta. Obu panom już dziękujemy!
odpowiedz oceń post 14 9 zgłoś do moderacji
2014-08-25 19:35 48%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
panie Xylenne ciekawy komentarz pan napisal ale o ze pan Wilk wprowadzil obnizki co pomogly najbardziej potrzebujacym to sie oczywiscie nie liczy tylko sie liczy to ze zadluzyl miasto bo potrzebujacy czlowiek nikogo nie obchodzi jest to bardzo ciekawe myslenie o zlotym sercu , to ze nie bylo podwyzek na nowy rok poraz pierwszy od kilkunastu lat to tez sie nie liczy , a chyba pan nie wierzy w to ze pan Wilk zarobil na ten rzekomy dom w ciagu 12 miesiecy urzedowania ? Pan Wilk jak pan wie ma swoje lata ciezko pracowal na to kim teraz jest i chyba ma prawo odlozyc jakies pieniadze ? dla siebie przeciez jest czlowiekiem wiec o co chodzi ?
Problem jest taki ze pan redaktor oczernia dana osoba w sposob bardzo bezczelny ze przedstawia wszystko co jestz nia zwiazany kolerem czerni a jak jest 100 % biel przyklad obnizki czynszów ZBK to byla cisza zadnego artykulu nie bylo wtedy jak Komuna gdzie pisze sie tylko w jednym tym samym charakterze
odpowiedz oceń post 16 17 zgłoś do moderacji
2014-08-25 20:18 45%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Xylenne
Widzisz bo taka jest krótkowzroczność Elblążan roszczeniowców. Obniżył czynsze to wzrósł dług miasta i teraz za te obniżki musza płacić więcej wszyscy Elblązanie, nawet ci którzy w mieszkaniach ZBKu nie mieszkają. To, że nie ma podwyżek to jest rozgrywka pod publikę, aby nie stracić kilku tysięcy głosów w wyborach, a po wyborach oczywiście podwyżka. Poza tym skoro jest zadłużenie miasta, to trzeba z czegoś je spłacać, zazwyczaj jest tak, że podnosi się podatki i opłaty miejskie - a Pan Wilk zastawia w banku ostatni basen w mieście (kryty), do tego wyprzedaje majątek kolegom z PiS - Czy to twoim zdaniem jest właściwa droga, którą zmierza miasto? Potrafiący samodzielnie myśleć domyślają się w którym kierunku to wszystko zmierza. Ty też pomyśl, to nie boli!
oceń post 14 17 zgłoś do moderacji
2014-08-25 21:21 48%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
Wiesz jest ciezko bo miasto tonie w dlugach gdyby obecny prezydent myslal krotko wzrocznie to by wybudowal nowy stadion wart 50 milionow zlotych a tego nie zrobil nie jest idealnie bo sytuacja jest fatalna dopiero teraz posprzatal balagan po Nowaczyku chodzi tu o remonty drog bo zostalo tylko 100 m browarnej do remontu a znam ludzi co mieszkaja w ZBK i mieszkaja i sie z tego ciesza bo to sa rentowcy co wczesniej placili po 800 zl czynszu miesiecznie wiec to sie ludziom przydaje , prawda ze poswiecil troche kasy na te obnizki ale zrobil to dla najbiedniejszych a to kazda wladza powinna robic zajmowac sie najbardziej potrzebujacym a nie elita np sam Kazimierz Wielki ma ksywe Wielki nie tylko dlatego ze unowoczesnil polske ale dlatego ze Byl " Królem Chłopow " dbal o nich
oceń post 14 15 zgłoś do moderacji
2014-08-25 23:00 52%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
Posluchaj ty mnie ten Stadion to byla jedna wielka kiełbasa wyborcza Nowaczyka nigdy go mialo nie byc powiedzial tak tylko zeby mlodzi ludzie na niego zaglosowali bo potem przez ponad 2 lata nie mogl rzekomo nawet znależć miejsca na budowy stadionu a gdyby prezydent Wilk by go wybudowal to w to bardzo watpie bo tak naprawde nie bylo kasy na no od samego poczatku to teraz bys sie go czepial " po co on to budowal jak gramy w 3 lidze i wywalil pieniadze w bloto " nie wiem gdzie ty mieszkasz ale ja chodze przez browarna codziennie i widze jaki jest postep i nie muze nic tobie tlumaczyc bo to jest oczywiste chlopaku , gadaj ile chcesz ale fakt jest taki ze te obnizki zrobil i to dla biednych i to jest fakt i tego nie przeskoczysz w zaden sposob a jezeli chodzi ci o stan budzetu miasta to sobie poczytaj o tym dokladnie od kogo to sie zaczelo i kto wywalal pieniadze prawo i lewo bo jezeli wkurza cie to ze patrzy prezydent socjalnie to twoja sprawa ja mam przecietne zarobki
oceń post 12 11 zgłoś do moderacji
2014-08-25 21:50 48%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez Xylenne
Słuchaj no Kobi, polemika z tobą jest jałowa jestes zaślepiony PiSowskim laniem wody. Na miejscu tych z ZBKu też bym się cieszył gdyby mi mieszkańcowi wspólnoty mieszkaniowej mieszkańcy miasta dorzucili trochę kasy do czynszu. A co do stadionu - chyba lepiej było budowac ten stadion, niż sposób w jaki wspaniały menedżer PiSowski zabrał się do budowy basenu. Pozyskał kasę z Urzędu Marszałkowskiego, którą wydaje na swoją kampanię wyborczą, bo budowa stoi, coś się robi za te 15 mln zł, ale ten Menedżer z Jańskiego nie wspomina skąd weźmie brakujące 15 mln (już wiadomo ze nie 9, pomylono się o drobne 6 mln, co tam w końcu to nie prywatna kasa prezydenta, z prywatną kasą jak widać sobie radzi lepiej). Nie tylko ja mam przeczucia jak to się skończy, gdy basen nie zostanie przekazany do użytku w czerwcu 2015 - zwrot 15 mln do UM+kara - tylko skąd popłynie kasa skoro jest jej chroniczny brak?! Co jeszcze można sprzedać lub zastawić?
oceń post 11 12 zgłoś do moderacji
2014-08-25 21:59 55%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez Xylenne
... a co do remontu Browarnej to rozbawiłeś mnie do łez, dawno nie czytałem tak śmiesznej PiSowskiej propagandy. Nie bardzo wiem co posprzątał, bo remont ciągnął się (jeszcze się nie skończył, Browarna dalej jest zamknieta częściowo dla ruchu), a skończył się w zakontraktowanym terminie. Jedyne co Panowie Wilk z Hajdukowskim zrobili do wycieczka na początku kadencji i bezradne rozłożenie rąk. Oczywiście tak jak nakazuje PiSowska propaganda sukcesu, za pieniądze pozyskane przez Sloninę i kontarkty podpisane za Nowaczyka - laury chciałby zbierać WILK - nic z tego, nie ze mną te numery ... Bruner!
oceń post 11 9 zgłoś do moderacji
2014-08-25 23:10 39%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
i dlatego na takiego czlowieka bede zawsze glosowac niz na jakiegos liberala z PO ktory ma przecietnego obywatela gdzies co patrzy takimi kategoriami jak ty Xylenne " ze po co im obnizac czynsze bo miasto na tym straci " nie znam cie ale jezeli tez jestes przecietnym czlowiekiem i masz takie poglady to albo jeszcze mieszkasz z rodzicami albo piszac delikatnie zeby nie pisac takiego slownictwa jakiego ty do mnie czasem piszesz to napiszesz ze jestes niedojrzalym czlowiekiem
oceń post 9 14 zgłoś do moderacji
2014-08-25 19:38 58%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez misorysiopysio
Mimo wszystko zaczyna sie wszystko ukladac w calosc.Kuchejda opublikowal skany maili Wilka na elblag24 i jego wplyw na utopienie Nowaczyka.Sam kazal pisac Kuchejdzie nieprawde i sam pomawial wciskajac jakiegos tajnego informatora.Oczywiscie skazano Kuchejde ale wszystkie materialy mial od Wilka.Wilk w sadzie sie wybielil a koziol ofiarny zostal skazany.Teraz Wilk robi z siebie blazna i owieczke skromna i niewinna.Skany maili mozna zobaczyc na e24.Ciekawa lektura.Wilk sam sie utopil we wlasnym szambie jaki to on prawy i sprawiedliwy.WSTYD!!!
odpowiedz oceń post 22 16 zgłoś do moderacji
2014-08-25 19:58 64%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez Maria
@misorysiopysio - ile Ci takich ""Wiarygodnych" skanów wyprodukować? - 1000? 2000? Ile chcesz
oceń post 16 9 zgłoś do moderacji
2014-09-08 15:40 33%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez misiorysiopysio
Maria przeciez w tym tekscie jest napisane ze sam Wilk nie wykluczyl w sadzie, że to jego korespondencja...czytaj uwaznie i ze zrozumieniem
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2014-08-25 19:46 81%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez Bob
To vo pan napisal to juz sa domysly bez dowodów a fakt jest tylko taki ze to Pan Kuchejda zostal skazany a tutak moim zdanie przy tej rozmowie licza sie fakty a nie lanie wody
odpowiedz oceń post 13 3 zgłoś do moderacji
2014-08-25 19:53 56%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez herman
Pan prezydent zbiera to, co sam siał rok temu czyli ferment, pomówienia, ataki na kontrkandydatów. Pamiętam materiał w TV Trwam, jak prezydent rozdawał gazetki, co do których sąd orzekł, że są kłamstwem i pomówieniami. Teraz sam się musi z tym zmierzyć - kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Panu Wilkowi nie życzę sukcesu w wyborach, taka osoba nie powinna być politykiem, prezydentem.
odpowiedz oceń post 24 19 zgłoś do moderacji
2014-08-25 20:09 56%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez klik
P. Wilk zapomniał czy nie wiedział, że zawsze trzeba odpowiadać za swoje " uczynki "? No i podobno p. Wilk jest praktykujacym katolikiem?
odpowiedz oceń post 22 17 zgłoś do moderacji
2014-08-25 21:10 42%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez plebanek
więc dostał pokutę i rozgrzeszenie
oceń post 5 7 zgłoś do moderacji
2014-08-25 20:53 78%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez klopsik kopytko
Ale się fajnie SBK podpisał dziennikarz/współwydawca/director
jeszcze zapomniał dopisać absolwent jakich uczelni. Nie dalej jak na początku swojego bytu na rynku mediów Elbląg.net obsmarował Kuchejdę rowno a teraz trzymają sztame
odpowiedz oceń post 25 7 zgłoś do moderacji
2014-08-25 21:41 62%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez Maria
Jeszcze doctor honoris causa :-)
oceń post 8 5 zgłoś do moderacji
2014-08-25 21:11 68%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez marex
A co tutaj taka komitywa z e24 - co państwo kombinujecie?
odpowiedz oceń post 26 12 zgłoś do moderacji
2014-08-25 21:18 67%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez Marcin
Wiesz @marex tonący brzytwy się chwytają :-) Jedni bardziej żałośni od drugich - ale cóż... rachunki i kredyty trzeba płacić, jeść też coś trzeba więc cel uświęca środki. Będzie nawet wspólna gala disco polo połączonych dwóch redakcji - czyli wiocha na całego... - a nóż któryś kandydat wygra (jedna redakcja wystawia swojego kandydata, druga swojego jak w walce kogutów :-)) i będzie można się podzielić "wpływami", a raczej wpływikami :-)
oceń post 18 9 zgłoś do moderacji
2014-08-25 21:40 75%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez Maria
Marcin - czyli takie medialne elbląskie kurtyzany? ;-) Zaraz zaraz- jak to w potocznym języku takie panie się nazywa???
oceń post 12 4 zgłoś do moderacji
2014-08-25 21:25 75%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez nicoo
zlikwidować stanowisko prezydenta, stworzyć stanowisko menedżera
odpowiedz oceń post 21 7 zgłoś do moderacji
2014-08-25 21:35 70%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez Kliszo
To przecież były długoterminowy MINISTRANT z ulicy Bema pupilek a teraz oczernia.nie ma prawa osądzać.
odpowiedz oceń post 14 6 zgłoś do moderacji
2014-08-25 21:41 79%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez Znam gnoja
DIREKTOR ( ! ) kuchejda jest jedynie absolwentem szkoły podstawowej nr 4 w Elblągu , a pozostałe niby " studia" to wytwór jego chorej i bujnej wyobraźni !!!!
Natomiast w tworzeniu skanów jest mistrzem, używając ich do wyłudzania kredytów, za które ma nawet kilka wyroków.
odpowiedz oceń post 27 7 zgłoś do moderacji
2014-08-25 22:12 80%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez reft
Pod reke z SBK? Zmiencie naczelnego. Tymczasem zegnam na dluuuuuugoooo.......
odpowiedz oceń post 16 4 zgłoś do moderacji
2014-08-25 22:37 71%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez M....
Przecież Pan B.K. Nie ma swojej kancelarii Prawnej a kancelarie komornicza i to na karku:D
odpowiedz oceń post 20 8 zgłoś do moderacji
2014-08-25 22:38 53%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez Olcia
Ale tu urzędowo, pisowskich hejterów, wszystko złe tylko nie ich byle jaki prezydent, może zwolni z um żonę, za to ze się wydało jak żyją
odpowiedz oceń post 18 16 zgłoś do moderacji
2014-08-26 00:25 69%
31
odpowiedziano ponad rok temu przez Bob
A moze tutaj po prostu siedza po polsku myslacy obywatele ?
oceń post 9 4 zgłoś do moderacji
2014-08-26 00:22 69%
32

odpowiedziano ponad rok temu przez do Olci
Sebastian Bona-Kuchejda - dziennikarz/współwydawca/direktor/"skazany prawomocnym wyrokiem sądu za nielegalną zbiórkę pieniędzy na rzecz chorego dziecka, skazany wyrokiem za składanie fałszywych zeznań, poszukiwany przez kancelarie komornicze i firmy windykacyjne z całej Polski" człowiek bez skazy
odpowiedz oceń post 22 10 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-08-26 06:07 20%
33

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Drogie Panie i Panowie bardzo proszę o odbrobinę ogłady i ważenie słów. Sprawa jest przykra ale chyba faktycznie wymaga pokazania na sali sądowej skoro strony nie potrafią siąść do stołu to niech zasiądą w ławach . Fakty to jedno opinie to drugie. Fakty w tej sprawie wynikają z ksiąg wieczystych i pozwolenia na budowę a nie z fałsozwanych lub nie fałszoeanych zrzutów ekranowych. Opionie Sebastiana mogą być dowolne a te krytyczne podlegają ochornie prawa prasowego . Zycie prywatne Państwa Wilk nie powinno nikogo obchodzić ale budowa domu to element deklaracji majątkowej Pana Prezydenta i w tym zakresie zgodnie z ustawą podlega społecznej kontroli. Nie ma też powodów by Panu Prezydentowi zabranić budować domu - skoro ma na tośrodki i ma taką chęć to jego rzecz ma być tylko jawna i pokazana w deklaracji majątkowej.
odpowiedz oceń post 7 28 zgłoś do moderacji
2014-08-26 07:48 63%
34
odpowiedziano ponad rok temu przez Patriot-PL
Dobra niech sie buduje ,ale nie za nasze pieniadze !!!!!!!!
Dlaczego sie nie budowal przed wepchnieciem do koryta ?
TO nie sa male pieniadze !!!!!
A i tak ten buc nic nie robi dla naszego miasta , ludzie sami dolinke chca odbudowac ,bo na wladze nie ma co liczyc ! To dla kogo ona jest ? Precz z ta bandza zlodzieji i nierobow !!
oceń post 15 9 zgłoś do moderacji
2014-08-26 10:32 81%
35
odpowiedziano ponad rok temu przez urnochód.
Prezydent miasta, samorządowiec i wybraniec narodu nie ma życia prywatnego! Jego prywatnośc jest pod kołdrą! Ska wziął finanse na kupno działki, budowe domu jest nasza sprawą! Mariuszku musiś jeszcze pochodzić do szkoły.
oceń post 13 3 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-08-28 06:49 0%
36
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Do ciebie głupcze na zajęcia nie przyjdę bo bym zgłupiał do reszty . Uważasz że Wilk nie ma pokrucia na swoje wydatki ? Głupiś widzę jak beczka śledzi . Co jak co ale na tym to już polityka PiS-u nie zlapiesz wieć jak masz dowodyna to że czerpie lewe zyski z samorządu to je pokaż . A jak nie toś kłamca i szmatławiec . Nie słyszałem by jakiś polityk PIS-u chciał łapówki w Elblagu - może mnie oświecisz ?
oceń post 0 8 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.