najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-05-16 10:28 12%

Partia Elblążan wystartuje w wyborach samorządowych

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

KWW Partia Elblążan, jest pomysłem skierowanym do tych elblążan, którzy dłużej nie godząc się na dotychczasowy sposób zarządzania Elblągiem, mają odwagę i wolę wziąć w sposób realny i odpowiedzialny udział w zarządzaniu swoim miastem. Pragną sami bezpośrednio decydować o losach swego miasta, nie za pośrednictwem działaczy ogólnokrajowych partii – pisze Edmund Szwed, pełnomocnik tego komitetu wyborczego.

To propozycja dla elblążan, którzy chcą, by Elbląg rozwijał się według ich wizji, z szerokim ich udziałem i rozumnie przygotowanych gospodarczych rozwiązań, które zaspokoją solidarnie podstawowe potrzeby życiowe elbląskiej społeczności. Zapewne z Partią Elblążan, nie po drodze będzie z nami tym osobom i środowiskom, które dotychczas sprawując władzę samorządową, byli jej wyłącznymi beneficjentami. Inicjatorzy rejestrując KWW Partia Elblążan, kierowali się przede wszystkim przekonaniem o pilnej potrzebie znalezienia takiego rozwiązania, które by elblążanom, w nadchodzących wyborach samorządowych, pozwoliło nie tylko głosować, ale także każdemu z elblążan, kto podejmie indywidualną decyzję o kandydowaniu do władz samorządowych, bądź przedstawić inną osobę, mógł ją realizować, zgłaszając swoją propozycję na listę KWW Partia Elblążan.

Szanowni elblążanie, my skupieni w KWW Partia Elblążan uważamy, że dzisiaj jest naszym obowiązkiem, nas mieszkańców Elbląga, by w Wyborach 23 czerwca 2013 r. aktywnie przejąć władzę w elbląskim samorządzie, ponieważ pozostawiając dotychczasowy stan bez zmian, nie można oczekiwać polepszenia życia elblążan i rozwoju Elbląga. My, inicjatorzy KWW Partia Elblążan wiemy, że większość spraw dotyczących poprawy życia mieszkańców Elbląga, można rozwiązać na poziomie lokalnym, dlatego tak ważnym, jest w nim aktywny udział elblążan i dobry gospodarz – prezydent Elbląga zarządzający miastem.

Wyrażamy przekonanie, że KWW Partia Elblążan, będzie Komitetem Wyborczym, który proponując dobre rozwiązania dla Elbląga, nie krytykując innych, będzie mówić jednolitym i w pełni zrozumiałym dla wszystkich elblążan głosem. Wobec powyższego informujemy, że elblążanie mogą zgłaszać własne kandydatury do Rady Miasta Elbląga i sugestie dotyczące kandydata na urząd Prezydenta Miasta Elbląga w siedzibie KWW Partia Elblążan.

Edmund Szwed
KWW Partia Elblążan

oceń wątek 5 36 zgłoś do moderacji
2013-05-16 10:53 30%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez ale chała!!!
co to za polityczny twór??? tylko WOLNY ELBLĄG.
odpowiedz oceń post 9 21 zgłoś do moderacji
2013-05-16 10:59 91%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez stanowcze NIE!
oooooooooo BOŻĘ!!!!!!!!
odpowiedz oceń post 20 2 zgłoś do moderacji
2013-05-16 11:29 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Jakub Baliński
Jednak coś się dzieje, brawo za odwagę - jeśli nie wyjdziemy z domów i nie zaangażujemy się w sprawy miasta , nasze sprawy to zrobią to za nas inni. Nie znam tego Pana ale gratuluje tegoże się chce chcieć
odpowiedz oceń post 0 20 zgłoś do moderacji
2013-05-16 11:59 4%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Po co ten płacz ? Nie tylko Wolny Elbląg ma propozycję dla Elblążan. Pan Szwed jest osobą godną szacunku i wysłuchania a jego propozycje trzeba poznać i przeanalizować . Do mnie wielu internautów na zastrzeżenia za język to może skonkretyzujecie co się wam nie podoba w KKW Partii Elblążan ? Jestem ciekaw jak ch.....a....
odpowiedz oceń post 1 22 zgłoś do moderacji
2013-05-17 07:22 67%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez zastanawiające
A może pan Szwed to pionek do gry Wolnego Elbląga. Bo jak juz pan Lewandowski sie odzywa ( "Pan Szwed jest osobą godną szacunku i wysłuchania a jego propozycje trzeba poznać i przeanalizować" ) to coś w tym musi być.
oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-05-17 12:14 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Jest co co pisze - szacunek. Pana zdaniem tak wygląda pionek ? Dobre .
oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2013-05-16 12:06 89%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez co t mamy cię?
Ale EGZOTYKA powiało PRLem......
odpowiedz oceń post 17 2 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-16 12:59 73%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
Da rade zeby wkleic jakies informacje o tym Panu? np czy ma jakie kolwiek kompetencje itp (tak na wszelki wypadek zeby jakiegos elektryka znow nie wybrac) :>
odpowiedz oceń post 11 4 zgłoś do moderacji
2013-05-16 16:06 11%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Ty się od elektryków odwal ...
oceń post 1 8 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-16 17:34 56%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
Chcesz zeby za sterami miasta stał osobnik który nie ma bladego pojecia o ekonomii i tym podobnych sprawach, chcesz zeby ktos nieogarniety zatrudnial sobie cale stadko specjalistow a sam mial plytkie pojecie o administracji itd... Panie Mariuszu Lewandowski to Elblag a nie plac budowy, wstyd mi za Pana, jestes zwyklym prostakiem chamem i burakiem.
oceń post 5 4 zgłoś do moderacji
2013-05-16 19:33 11%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Panie Gifas nie będę z Panem polemizował niech będzie żem burak cham i prostak - ni dbam o to . Nie zamierzam też bronić autora wypowiedzi podejrzewam że w każdej dyskusji zmaltretowałby Pana w pierwszych pięciu zdaniach. Ale drogi Panie bez pracy setek elektryków to mógłbyś Pan sobie walić w Tam Tamy i nie obrażać ich w internecie. Ja może jestem płytki ale Pan jesteś na pewno "kopnięty" . Howg
oceń post 1 8 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-16 20:53 50%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
czytaj Pan ze zrozumieniem, gdzie ja elektryków obrazam?>.>

Poprostu niech kazdy trzyma sie tego w czym jest dobry i w czym ma doswiadczenie.
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-05-16 21:26 11%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
A skąd Pan wie jakie doświadczenie ma Pan Szwed czy też Pan Parandowski ? Wybaczy Pan ale na wróżkę Pan nie wyglądasz a mężczyzna wie co mówi i mówi co wie.... A przy okazji - elektryka elektronika cybernetyka to dziedziny pokrewne. http://www.polishclub.org/2011/11/21/prof-dr-andrzej-targowski-paul-pawel-baran-1926-2011-wynalazca-internetu-ktry-skomunikowal-ludzkosc/ - zapraszam do lektury jak Pan skończy chętnie przeczytam Pana refleksje...
oceń post 1 8 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-16 21:37 50%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
Panie... czytaj ze zrozumieniem bo szczeka juz opada na Pana odpowiedzi...
oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2013-05-16 22:47 0%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Pana chyba jednak czytać nie warto.... a szkoda zapowiadała się ciekawa dyskusja a tu proszę - blaga .....SZKODA
oceń post 0 9 zgłoś do moderacji
2013-05-16 13:30 10%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez Andrzej.W
Jestem za Partią Elblążan taka partia jest potrzebna w naszym mieście i taka osoba z pomysłami i wiedzą jak Pan Szwed powinna startować na stanowisko Prezydenta Miasta Elbląga i pójdę oddać głos wraz z rodziną na partię elblążan czas na zmiany !
odpowiedz oceń post 2 18 zgłoś do moderacji
2013-05-16 14:14 75%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez niezdecydowany
wszystko dobrze tylko podajcie życiorys tego kandydata na prezydenta zwłaszcza przed 1989 rokiem!
odpowiedz oceń post 12 4 zgłoś do moderacji
2013-05-16 17:22 71%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez Aly
To może ja?? Przed 89 życiorys związany z przedszkolem i szkołą podstawową, wiele złego nie mogłem zrobić:D
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2013-05-16 17:29 9%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez Stokrotka
Ale ma koleś styl, wyróżnia się na tle kandydatów
ciekawe jaki ma program
a wy byście się czepiali a na pewno wygląda lepiej od was
odpowiedz oceń post 1 10 zgłoś do moderacji
2013-05-16 18:14 60%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez obserwator zboku;)
Hmmm ten pan na zdjęciu jest jakiś "dziwny", tzn. chce założyć swoją prywatną partię by zostać Prezydentem Elbląga?;)
odpowiedz oceń post 9 6 zgłoś do moderacji
2013-05-16 19:01 50%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez k
przepraszam, ale nic nowego :(
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2013-05-16 20:24 55%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez ichigo
I wyrasta nam kolejna partia elblążan, którzy tworzą własne partie bądź też te partie istnieją od jakiegoś czasu. I ja się pytam po co ? co tym wszystkim partiom przeszkadza połączenie sił i wspólne opracowanie planu działania ? przecież to wszystko jest dla nas, dla ludzi, dla naszego miasta, po co tworzyć nie wiadomo ile partii jak może być jedna, konkretna z odpowiednimi ludźmi i gotowa do działania. Weźcie wasze pakiety wyborcze i utwórzcie jeden dla całości. Nie chcę się zastanawiać, która partia, którą tworzą sami elblążanie będzie najlepsza, chcę widzieć współpracę i tylko to.
odpowiedz oceń post 6 5 zgłoś do moderacji
2013-05-16 22:49 18%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Podzielam twój pogląd i jestem za jedną listą ale to na razie tylko mój głos... sorki - nasz.
oceń post 2 9 zgłoś do moderacji
2013-05-17 09:05 33%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez ichigo
Chodzi głównie o to, aby nasze miasto się rozwijało, nie o to która partia ma lepsze pomysły bo i tak to idzie na konto całego społeczeństwa elbląga. Dlatego teraz powinniśmy mówić jednogłośnie, dla wspólnego dobra.
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-16 21:54 5%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez Mieszkaniec komunalnego
Wolny Elbląg. To im zaufaliśmy w referendum i tylko on ma program na obniżenie czynszów komunalnych o którym mówił od grudnia 2012r. Pozostałe wynalazki chcą jedynie się podłączyć do ludzi, którzy od pól roku walczą o nasze pieniądze. Głos za Wolnym Elblągiem będzie głosem nie straconym. Reszta poparcie 1%
odpowiedz oceń post 1 18 zgłoś do moderacji
2013-05-16 22:50 9%
26
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Obawiam się że masz rację . Zgoda buduje,,..
oceń post 1 10 zgłoś do moderacji
2013-05-17 07:10 20%
27
odpowiedziano ponad rok temu przez będę głosował
Naszą partią jest Elbląg - myslę że mają większe szanse. Czekam na ich program.
oceń post 2 8 zgłoś do moderacji
2013-05-17 09:52 50%
28
odpowiedziano ponad rok temu przez ichigo
Co za różnica która partia jak i tak wszystkie zostały utworzone przez elblążan. To tak jakby w sklepie ktoś chciał kupić masło ale nie wiedział co wybrać : Delma czy Rama. Nazwa się zmienia ale zawartość nie.
oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2013-05-17 10:27 73%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez Wyborca Świadomy
Panie Szwed, troszeczkę więcej pokory...w 2010 roku zdobyliście 200 głosów....
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/280000/286101.html#tabs-3
odpowiedz oceń post 8 3 zgłoś do moderacji
2013-05-23 08:54 0%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez Dyskutant
Ludzi do dyskusji nam już nie potrzeba, ale ludzi do działania i skutecznego rządzenia. Dyskusji już bylo dość -efekty są aż nadto widoczne.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-10-15 07:45 33%
31

odpowiedziano ponad rok temu przez michal
kim jest ten pajac?
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.