najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Pilnie potrzebna krew dla dziewczyny ciężko rannej w wypadku na drodze do Malborka!
2017-10-16 22:41 100%

Pilnie potrzebna krew dla dziewczyny ciężko rannej w wypadku na drodze do Malborka!

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Mongiałło

Pilnie potrzebna jest krew dla dziewczyny ciężko rannej w wypadku samochodowym, który miał miejsce 14 października na drodze do Malborka.

Dobry uczynek można spełnić juz jutro, 17 października (wtorek), w godzinach od 7.00 do 12.00 w stacji krwiodawstwa na Bema 80 w Elblągu. Proszę zaznaczyć, że krew jest dla: ''Sara Dylewska - Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu". Najbardziej potrzebna jest ABRH+ i wszystkie zgodne (krew ABRh+ posiada zaledwie 7% polskiej populacji), ale każda inna będzie dobra. W razie czego stacje w Elblągu mogą dokonać uzupełnienia lub wymiany z innymi stacjami. Prosimy, poinformujcie innych. Sara czeka na Waszą pomoc!

oceń wątek 5 0 zgłoś do moderacji
2017-10-17 09:57 71%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Ith
Ja się właśnie dowiedziałam, wychodzę z pracy i lecę oddać. Sara musi wydobrzeć!
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2017-10-17 10:17 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Vsjsnwja
Mnie niestety zawsze odrzucają, mam za niskie ciśnienie. Dziś mierzylam było 105/68 i ono już jest wysokie :( mam AB RH+
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2017-10-17 10:39 67%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Kamila
To co się dzieje w przychodni jest ŻAŁOSNE. Odsyłają ludzi z błachych powodów, nie każdego dopuścili nawet do rejestracji.... ludzie chcą pomóc a lekarze tylko narzekają na ilość chętnych. Coś jest chyba nie tak..
odpowiedz oceń post 10 5 zgłoś do moderacji
2017-10-18 07:06 25%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Iwona
Ilość osób jaką mogli przyjąć to maksymalnie 50, było ponad 100 osób. Na dodatek krew pobierała tylko jedna pielęgniarka. Nie było możliwe przyjęcie większej ilości chętnych. Do tego wszystkiego byl problem z systemem komputerowym i ciągle musieli dzwonić do Olsztyna. Proszę zrozumieć i zobaczyć to z innej strony, a nie tylko osoby ktora przyszła pomoc i narzeka. Nie o to prosiła rodzina Sary...
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2017-10-17 11:06 60%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Storm
Ja niestety nie moge oddawac krwi, ale bede sie za Nia modlil.
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2017-10-17 12:08 67%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez 0RH+
Ludzi tyle w przychodni że nie szło wejść, super że akcja przyniosła skutek ale organizacyjnie klapa
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2017-10-17 12:47 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez krwiodawca
fajnie, że ludzie oddają krew, tylko nie ma oddawania krwi na osobę :)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2017-10-17 22:46 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez marcin
Witam mam krew ORh+ moge odac tel
884828598 marcin
odpowiedz oceń post 0 6 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.