najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
PO ogłosiła swojego kandydata na prezydenta. Czołowi działacze Platformy i Nowoczesnej w Elblągu (+ zdjęcia)
2018-06-04 13:50 0%

PO ogłosiła swojego kandydata na prezydenta. Czołowi działacze Platformy i Nowoczesnej w Elblągu (+ zdjęcia)

rozpoczęty 8 miesięcy temu przez Marcin Mongiałło

Platforma Obywatelska w Elblągu oficjalnie przedstawiła swojego kandydata na prezydenta miasta. Zgodnie z przewidywaniami został nim Michał Missan.

Dziś, 4 czerwca, w 29. rocznicę pierwszych w powojennej historii kraju, częściowo wolnych wyborów parlamentarnych, Michała Missana jako oficjalnego kandydata na prezydenta Elbląga prezentowali parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. W wydarzeniu wzięli udział: Elżbieta Gelert, Sławomir Neumann, Jacek Protas, Jerzy Wcisła (Platforma Obywatelska) oraz Mirosław Pampuch i Jerzy Meysztowicz (.Nowoczesna). Na konferencji promującej kandydata Koalicji Obywatelskiej (PO i Nowoczesnej) na urząd prezydenta naszego miasta obecny był również przewodniczący Nowoczesnej w Elblągu Cezary Balbuza. 

To wielka odpowiedzialność, ale i zaufanie. Nie zaprezentuje dziś programu wyborczego, tylko założenia programowe. W sercu naszego miasta musi być mieszkaniec. Musi mieć gdzie odpoczywać, otrzymać odpowiednią ofertę kulturalną. Cieszę się, że mam poparcie Koalicji Obywatelskiej.

– mówił Michał Missan. 

Michał Missan ma 42 lata. Pełni funkcję szefa klubu radnych PO w Radzie Miejskiej w Elblągu. Na co dzień jest zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu jako koordynator Działu Ratownictwa Medycznego. Wykłada w szkole policealnej.

Zalety kandydata podkreślał senator Jerzy Wcisła, który zwrócił uwagę, że gdyby prezydenci byli wybierani nie w demokratycznych wyborach, a w ramach konkursu, kandydatura Michała Missana nie miałaby sobie równych, bo najwyżej punktowane byłoby w takim przypadku merytoryczne przygotowanie.

Michał Missan ukończył studia doktoranckie z dziedziny ekonomii na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Czy możecie państwo wyobrazić sobie lepsze merytoryczne przygotowanie do funkcji prezydenta niż tytuł naukowy z dziedziny zarządzania i ekonomii? (...) Michał Missan jest najlepiej przygotowany do pełnienia funkcji prezydenta. Ja jestem przekonany, że jesienią Elbląg będzie miał pierwszego prezydenta z tytułem naukowym - doktora nauk ekonomicznych i zarządzania. 

– zachwalał kandydaturę Michała Missana senator Jerzy Wcisła.

Michał Missan od 7 lat jest członkiem Platformy Obywatelskiej, jest wiceprzewodniczącym struktur elbląskich, jest członkiem zarządu struktur regionalnych, jest członkiem Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej. Co to znaczy? To znaczy, że przez te parę lat zdołał przekonać wszystkich ludzi, z którymi współpracuje, że warto powierzać mu coraz to nowe, ważniejsze i bardziej odpowiedzialne funkcje. Michał Missan jest także ratownikiem medycznym. Od 18 lat. Jest koordynatorem ratownictwa medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu

– dodał elbląski parlamentarzysta.

Przypomnijmy, że w poprzednich wyborach samorządowych elbląska PO w wyborach na prezydenta miasta poparła Witolda Wróblewskiego z PSL.

W nadchodzących wyborach samorządowych Michał Missan w walce o urząd prezydenta miasta zmierzy się z Witoldem Wróblewskim (pełniącym ten urząd) oraz Jerzym Wilkiem, kandydatem na ten urząd z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

oceń wątek 0 0 zgłoś do moderacji
2018-06-04 15:40 92%
1

odpowiedziano 8 miesięcy temu przez Eryk
i w tle specjalista od ZIMNYCH TERM !
odpowiedz oceń post 11 1 zgłoś do moderacji
2018-06-04 15:44 85%
2

odpowiedziano 8 miesięcy temu przez exiop
To ta partia która ostatnio głosowała przeciwko Polsce ? NIE DZIĘKUJĘ
odpowiedz oceń post 11 2 zgłoś do moderacji
2018-06-04 16:35 100%
3

odpowiedziano 8 miesięcy temu przez Gościu
Weźcie tę ''po'' i pogońcie z Polski.Przecież to jakaś żenada!
odpowiedz oceń post 8 0 zgłoś do moderacji
2018-06-04 17:37 88%
4

odpowiedziano 8 miesięcy temu przez Nie dla PIS i PO
Ponownie głosować na PO, to tak jak by po raz kolejny żenić się z kimś kto cię zdradza.
odpowiedz oceń post 7 1 zgłoś do moderacji
2018-06-04 18:03 100%
5

odpowiedziano 8 miesięcy temu przez Selawi
A kim on jest, aby nas reprezentować.
Ponadto czas PO się już skończył.
Polska
odpowiedz oceń post 8 0 zgłoś do moderacji
2018-06-04 19:07 100%
6

odpowiedziano 8 miesięcy temu przez Pem77
Wiecznie te same twarze
odpowiedz oceń post 8 0 zgłoś do moderacji
2018-06-05 08:34 100%
7

odpowiedziano 8 miesięcy temu przez Anonimek1
Panie kandydacie lepiej zajmij się posadą w szpitalu, bo tam jeszcze jest dużo do zrobienia. Zaczynając od kultury personelu, jakości obsługi a kończąc często na dwuznacznych tekstach o łapówkach...
odpowiedz oceń post 11 0 zgłoś do moderacji
2018-06-05 20:34 100%
8

odpowiedziano 8 miesięcy temu przez gość
NIEpolska zjednoczona platforma obywatelska!
odpowiedz oceń post 2 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.