najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-05-15 07:22 90%

Policyjny śmigłowiec krążył nad Elblągiem. Mężczyzna został odnaleziony

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Mieszkańców naszego miasta zaniepokoił widok śmigłowca policyjnego, który intensywnie krążył nad Elblągiem. Postanowiliśmy sprawdzić, w jakim celu policja używa tego sprzętu. Czy jest to element jakiejś większej akcji funkcjonariuszy?

O fakcie krążenia policyjnego śmigłowca nad Elblągiem poinformował nas nasz czytelnik. Wskazał, że helikopter wykonuje dość intensywne loty. Jak udało nam się ustalić w Komendzie Miejskiej Policji, śmigłowiec jest wykorzystywany do poszukiwania zaginionego Macieja Poczobuta. Mężczyzna wyszedł wczoraj z domu ok. godz. 15.00. Ostatni raz widziany był na Starym Mieście ok. godz. 23.00. Nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

- Śmigłowiec uczestniczy w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny. Przyleciał z Gdańska. Ciężko powiedzieć, jak długo będzie wykorzystywany w tej akcji. Jest wyposażony w kamerę termowizyjną, więc może kontynuować akcję poszukiwawczą w nocy – mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Aktualizacja:

Wczoraj ok. 21.00 elbląscy policjanci otrzymali informację, że zaginiony mężczyzna znajduje się w Tropach Elbląskich. Został rozpoznany dzięki zdjęciu zamieszczonemu w lokalnych portalach internetowych. 42-letni Maciej Poczobut był zdrowy ale osłabiony. Został przewieziony do szpitala na badania. 
 

oceń wątek 9 1 zgłoś do moderacji
2013-05-14 13:02 40%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Taki jakis tam
No to zdziebko zdziwko, ze nie ma sensacji, ze policja inwigiluje wszystkich, bezprawie, SB i w ogole?
A tu po prostu sie okazalo, ze jednak sie w cos angazuja, ze robia akcje za kilkadziesiat tysiecy w celu poszukiwania zaginionego
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2013-05-14 13:04 43%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez jarek z komisu
to kim jest ta osoba poszukiwana ze az smiglowiec lataz gdanska.> bo napewno nie zwykla jet to osoba
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2013-05-14 13:04 33%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez gość
Dodatkowo całe "stado" policjantów przeczesuje teren raczków elbląskich
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-14 14:44 75%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez śmigło
Ja dzisiaj widziałem tego Sokoła nad moją chałupą i mnie nie zaniepokoił tylko zaciekawił. Powiedzcie mi, w jaki sposób pilot śmigłowca ma z powietrza rozpoznać człowieka? No chyba, że facet byłby ubrany w pomarańczowy kombinezon z napisem "zaginiony".
odpowiedz oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2013-05-14 18:40 20%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Ktossss
Ale sensacja śmigłowiec po Elbląskim niebie lata.
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2013-05-15 08:13 25%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez olek
Brawo dla policji, że podjęła takie środki do poszukiwań. Tylko narzekacie a co by było gdyby wasz bliski zaginął w dodatku chory z zanikami pamięci, przerażony? Ja bym chciała, żeby ktoś w taki sposób szukał mojego bliskiego. BRAWO BRAWO BRAWO p.s. nie mam w rodzinie żadnego policjanta i żadnego nie znam więc nie piszę tego pod publiczkę.
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-05-15 09:33 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez podatnik
a kto zaplaci za ta cala akcje
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
NoName
2013-05-15 10:45 0%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Nie po to utrzymujemy służby ratunkowe, aby im jeszcze za każdą akcję dopłacać.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.