najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-04-25 20:03 60%

Poseł Penkalski wyjaśnia kulisy pozostawionego samochodu

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Wczoraj informowaliśmy, za Gazetą Wyborczą, że poseł Wojciech Penkalski (Ruch Palikota) nieprawidłowo zaparkował swój samochód przy gdańskim lotnisku. Auto pozostawił we wtorek. Dziś dotarło do nas stanowisko posła Penkalskiego w tej sprawie.

W związku z zaistniałym w dniu 23 kwietnia br. incydentem z moim udziałem na lotnisku Rębiechowo w Gdańsku, pragnę oświadczyć, że pozostawiając swój samochód w miejscu jego zaparkowania, uzyskałem na to uprzednią zgodę pracownika obsługi lotniska.


Pośpiech, który mi towarzyszył tego dnia był spowodowany nagłą, pilną koniecznością udania się w celach służbowych do Warszawy. Moje działania nie wynikały z nonszalancji, arogancji, czy też chęci nadużycia statusu poselskiego.

Wszystkie osoby zbulwersowane tą sytuacją chciałbym poinformować o towarzyszących temu okolicznościach i jednocześnie przeprosić.



Wojciech Penkalski

oceń wątek 6 4 zgłoś do moderacji
2013-04-25 20:27 67%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez uyiggyg
Penkalski gdyby to było twoje pierwsze wykroczenie, to jeszcze był bym w stanie zrozumieć twoje tłumaczenie. Ale ty zawsze chłopie parkujesz tak samo. Idź lepiej na kurs doszkalający bo parkujesz jak blondynka.
odpowiedz oceń post 8 4 zgłoś do moderacji
2013-04-25 20:29 73%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez jam
szkoda że mu nikt karnego kut**a nie nakleił
odpowiedz oceń post 11 4 zgłoś do moderacji
rwel
2013-04-25 20:35 88%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez rwel
prosimy o stanowisko 'pracownika obsługi lotniska'
odpowiedz oceń post 15 2 zgłoś do moderacji
rwel
2013-04-26 21:04 71%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez rwel
już dziś było w TV = pomachał wiejskimGlejtem
oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2013-04-25 21:28 55%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez jannek co zwał się klosem. J23
banda i wanda
odpowiedz oceń post 6 5 zgłoś do moderacji
2013-04-25 21:51 17%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Yhy
etam sie czepiacie, ktoś ucierpiał? Zagrażało komuś życiem? Przy pasach bądź na rondzie postawił ? Wielka mi to sensacja.. popatrzcie jak w E-gu stawiacie samochodu.. szczególnie na skrzyżowaniu robotnicza-gwiezdna gdzie teraz są największe korki...
odpowiedz oceń post 3 15 zgłoś do moderacji
2013-04-26 10:45 75%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez xxl
Niech zaparkuje przy zakładzie karnym po wcześniejszej zgodzie kolegi z celi.
odpowiedz oceń post 9 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.