najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2018-08-22 21:42 100%

Premier Morawiecki w Elblągu w czwartek (23.08)

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Jutro (23.08) przyjedzie do Elbląga premier Mateusz Morawiecki.

Spotkanie premiera z mieszkańcami odbędzie się na Bulwarze Zygmunta Augusta po godz. 15. Godzinę wcześniej Mateusz Morawiecki złoży kwiaty pod pomnikiem Ofiar Grudnia'70

Informację podał Rafał Traks, radny Rady Miejskiej w Elblągu. Zaznaczył, że zaprasza poseł Jerzy Wilk.

23 sierpnia przyjedzie do Elbląga inny polityk. Zapowiedział swoją wizytę Władysław Kosiniak – Kamysz, prezes PSL oraz wiceprezes PSL Urszula Pasławska, szef wojewódzkiego Zarządu PSL oraz marszałek Gustaw Marek Brzezin.

Chodzi o poparcie startującego w wyborach Witolda Wróblewskiego, prezydenta Elbląga. 

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2018-08-23 09:17 27%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Kwa
I zacznie się szopka, My, Chcemy, jako jedyni Chcemy, przyjedzie poklamie i na tym się skończy a radnym pis przekaże instrukcje Napoleona z Żoliborza brak własnego zdania maja
odpowiedz oceń post 3 8 zgłoś do moderacji
2018-08-23 09:38 20%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez MALINA
Piątek ma padać he he.
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2018-08-23 10:46 45%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Anty lewak
Lewactwo wypad na szmaterie i łonet.
odpowiedz oceń post 5 6 zgłoś do moderacji
2018-08-23 14:32 43%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez nie lubię
w naszym Elblągu - zgroza. Może ten cud polskiej polityki SAM przekopie nam mierzeję co?
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2018-08-23 15:29 33%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez EuPi
Pewnie opowie jak to dzielnie z gruzów odbudowywał Elbląg, no i pogonił sowietów! Na pewno dowiemy się, ze we wrzesniu zakończy sie przekop mierzei!
odpowiedz oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
2018-08-23 15:43 33%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Byłem ,widziałem,słyszałem!!!!
Byłem ,pływałem po zalewie i słyszałem co mówią ludzie tam mieszkający.Robi "synek" kompletnych idiotów z mieszkańców Elbląga.Na zalewie jest zaledwie 2.5 m głębokości,nic i nikt tam nie pływa ,nawet żaglówki.Gdańsk jest wykorzystany w zaledwie w 30%,podobnie Gdynia.Systematyczne pogłębianie zalewu,z uwagi na muły,oraz sam przekop realizowany by był przez 6-7 lat przy niewyobrażalnych kosztach przekraczających miliardy złotych.Po co są te dyrdymały ? po to tylko by mieszkańcy Elbląga zagłosowali z PiS.Po wyborach bajki i brednie jak wiele innych pozostaną kpiną i zwykłym draństwem tego rządu.
odpowiedz oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
2018-08-23 16:28 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez ikiv
To był w E ? bo w ENET milczą , jak by tu nakłamać.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.