najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-07-09 11:13 73%

Pyszny konkurs z TattooPizza! 10 pizz do wygrania!

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Zapraszamy Was wszystkich do pysznej zabawy zorganizowanej wspólnie z restauracją TattooPizza. Dziś mamy coś specjalnego dla tych, którzy gustują w smacznych, włoskich plackach. Aż 10 świeżutkich i apetycznych pizz do wygrania w prostym konkursie.

Aby wygrać trzeba po prostu zrobić zdjęcie pizzy, którą się zajadacie :). Może to być zdjęcie pizzy zamówionej lub upieczonej przez Was, samotnego placka lub w Waszym towarzystwie. Wszystkie formy dozwolone! Ważne, żeby na zdjęciu znalazło się kultowe włoskie danie! Użyjcie wyobraźni i do dzieła! Nagrodzimy aż dziesięć nadesłanych prac.

Nagrody będą wydawane w lokalu, nie ma możliwości dowozu pizz.

Zgłoszenia należy wysłać na adres: konkursy@elblag.net, w temacie prosimy wpisać PYSZNA ZABAWA Z TATTOOPIZZA.

Konkurs trwa do 23.07.2013r.

Zapraszamy również na profil facebook TattooPizza: https://www.facebook.com/tattoopizzapl

oceń wątek 11 4 zgłoś do moderacji
2013-07-09 15:09 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez ?
Te zdjęcia będą upublicznione?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-09 15:29 60%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Taki jakis tam
Pamietam te czasy, jak chodzilismy z kumplami do Tatu na browarki, bilardzik i ta SUPER Al Capone z dodatkowa szynka zamiast peperonee. A teraz, smutne to ale pizza u nich to scierwo. Nie wiem czy to wina kucharza, ale wroccie do tamtego przepisu/skladników.
odpowiedz oceń post 9 6 zgłoś do moderacji
2013-07-09 23:44 44%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez zen
pierdzielisz, mają teraz taką z szpinakiem - rewela!
oceń post 4 5 zgłoś do moderacji
2013-07-10 15:39 50%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez HADES
ShiFu jest konkret.
oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2013-07-17 17:53 40%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez typ z zawady
Do "taki jakis tam"- nie zgodzę się z tobą. bywam często w tattoopizza i pizza jest tam najlepsza w e-g. nigdy nie zawiodlem się dają najwięcej dodatków i ciasto jest superr!! i słyszałem że dobrze im idzie bo otwierają salę z rozrywką juz niedługo-bilard lotki i cos tam jeszcze nie wiem dokladnie co. nie rozumiem slow prze3dmowcy- chyba jakis elblaski hater
odpowiedz oceń post 6 9 zgłoś do moderacji
2013-07-21 15:25 56%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez jarrow
Niestety pizza z Tatto już nie jest taka sama jak kiedyś. Nawet moja żona rodowita "zawadianka" która wielbiła tą pizzerię już przestała tam chodzić. Kiedyś (tak rok gdzieś 2006) jak jak się tam poszło to było gwarno,wesoło i pełno ludzi. Teraz wchodzisz tam a przy barze jakiś lokalny pijaczek a lokal pusty. Teraz sam już robię pizze w domu bo jest 10 x lepsza niż zamawiana. Zdjęcie na konkurs prześlę.
odpowiedz oceń post 5 4 zgłoś do moderacji
2013-07-21 23:38 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez pizzesejem
a ty jarrow nie porownuj roku 2006 i teraz bo tera bida w elblagu i ludzie wyjezdzaja ja jem podstawe z kurczakiem z sosem czosnkowym w tatoo i jest zaje...sta stac mnie nie musze meczyc sie w domu polecam od wielu lat pozdro
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.