najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Agnieszka Światkowska
2012-12-28 14:49 100%

Rada Miejska zatwierdziła budżet na przyszły rok

rozpoczęty ponad rok temu przez Agnieszka Światkowska

Dziś (28 grudnia) na ostatniej Sesji Rady Miejskiej w Elblągu przyjęto plan budżetu miasta na rok 2013. Na 23 obecnych radnych, 14 oddało głos "Za", od głosu wstrzymało się 9, m.in. radni z klubu SLD i PiS. Przyszłoroczny budżet wyniesie 607 mln złotych, z czego 592 mln złotych, to zaplanowane wydatki, dochody wyniosą 525 mln zł, przychody 82 mln złotych, a deficyt ma sięgnąć ok. 67 mln złotych. Przygotowany budżet otrzymał pozytywną opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej.

- Połowa budżetu to wydatki na oświatę i pomoc społeczną, a administracja publiczna będzie kosztowała nas 40 mln zł. Mamy nadzieję, że wraz z kolejnymi awansami będzie poprawiała się jakość usług - mówił podczas sesji radny Jerzy Wilk, szef klub PiS, który wyraził również swoje obawy co do rosnącego zadłużenia miasta. Na koniec 2013 roku ma ono wynieść 321 mln złotych. W związku z tym Klub Prawa i Sprawiedliwości nie poparł uchwały, wstrzymując się od głosu.
 
Po głosowaniu, słowa podziękowania do radnych skierował Prezydent Grzegorz Nowaczyk.- Dziękuję za przegłosowanie budżetu.Jest to plan, który trzyma w ryzach deficyt i odpowiada na spowolnienie gospodarcze, które dotyka także Elbląg i przygotowuje miasto do nowego prognozowania unijnego na lata 2014-2020.
oceń wątek 5 0 zgłoś do moderacji
2012-12-29 07:22 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Propaganda sukcesu dla naiwnych - byle tylko brać kasę z diet ,.,... Żenada
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2012-12-29 20:22 33%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez killer
Panie Lewandowski Mariuszu czy był pan karany i za co? czy odbywał pan karę wiezienia i ile razy?Odwagi trzeba się przyznać przed społeczeństwem! Niech wie z kim ma do czynienia a w szczególności ci nieszczęśliwcy co te listy podpisują! Ludzie nie dajcie się nabierać!!

odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2012-12-29 22:31 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Ja nabrałem Killera - no to jestem super killler ,,,, Ciągle zapraszam na Czerwonego Krzyża... Pana po odpowiedzi a mieszkańców po godność ukradziona przez poparańców...
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2012-12-30 15:26 33%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez killer
Brak odwagi!!! Nie nabrał pan mnie niestety ale byc moŻe mieszkańców. Cóż kampania informacyjna o panu niedługo ruszy!!
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2012-12-30 21:26 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
To będę gwiazdą ? Fan klub i cherliderki ? Już się cieszę,....
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-30 22:04 25%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez killer
Myślę, że lekarze specjaliści zrobią na panu doktorat a może już zrobili!! Niezłe samopoczucie! typowy objaw!!
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2012-12-31 06:27 0%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Dziękuje za troskę. Amfetamina mi nie pomaga ale Panu jak widzę służy. Życzę też Profesury.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-30 23:18 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez lewica
Mariuszu czy to prawda, ze jesteś prawdziwym patriotą co nie płacił podatków i ZUSu? Czy to prawda, że nawet w tym roku byłeś osadzony za obrazę sadu.

Wszystkim zainteresowanym polecam http://www.facebook.com/pages/TwierdzaElbląg/403706659698423?sk=photos_stream

Oceńcie sami kim jest grupa referendalna
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-31 06:25 0%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Drogi Panie aleś Pan bystry i ambitny. Co do moich podatków to ja swoje zapłaciłem i życzę Panu dziś takich zarobków jakie ja US Płaciłem. Z Zus-em potykam się do dziś więc tak naprawdę nie wiem sam czy i ile mi zwrócą. Co do obrazy Sądu to się nie zgodzę za obrazę sędziego owszem . Zapraszam na Twierdzę ale obecnie nie mam czasu na zajmowanie się to stronką a pewnie warto. Zachęcam n 9 stycznia godz.10 sala 218 sprawa o znieważenie Naczelnika US Elbląg i Dyrektora Izby Skarbowej Olsztyn. Nie tylko Pana Nowaczyka należy zdymisjonować moim zdaniem i chętnie w tej sprawie poszukam poparcia mieszkańców a szczególnie przedsiębiorców by nie powtórzył się Halex Opitus i JTT. Po referendum zamierzam włączyć się w działanie Niepokonanych 2012 do czego zachęcam wszystkich .
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-31 07:01 0%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Pozwolę sobie na jeszcze jedną dygresję ... Ja to ja a grupa referendalna to grupa. Rozkład semantyczny nie jest jasny dla lewicy czy to już taki nawyk ? Po drugie grupa jest luźna i ani ja jej członków zasadniczo nie znam ani oni mnie o życiorys i poglądy nie pytali. To jest demokracja obywatelska a nie walka o stołki ty nikt nie pyta o stołki i szanse na wygraną tylko robi to co uważa za słuszne dla tego miasta. Nie we wszystkim się zgadzamy i każdy robi co sam uważa za słuszne to się nazywa wolność. O to walczymy. Wolne słowa wolnych ludzi . Szkoda czasu na straszenie jak się Pan dalej będziesz tak napinał to będzie kleksik w pampersie. Nie balem się ZOMO nie przestraszę się i lewicy ale śmiało proszę próbować.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-31 08:09 0%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Znikające odpowiedzi ? Redakcja śpi czy to redaktorzy redagują ta dyskusje ?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-31 08:17 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Alo alo - co z moimi wpisami jakoś zanikają dziwnie ...
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.